Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Имението на Сирони - Page 3 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 3 Voting_barИмението на Сирони - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението на Сирони

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 6:44 pm

Засмях се , мислих че е чудесно момиче , но не бях влюбен в нея. Щеше да стане с времето може би , трябваше да променя живота си.
- Те наистина са ужасни. - повдигнах рамене и отидох да си налея една чаша уиски , издразниха ме ужасно.
- Ти искаш ли уиски ? - усмихнах се и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 6:51 pm

-Да но искам лед...
Той ми го подаде отпих от него:
-Да ужасни са но са любимите приятелки на мама. Това са дъщерите на нейните приятелки. Те идват да доносничат. Поне за едно ще раздразня майка ми,тя иска да съм нещастна но,след този ден,ще ври от яд,защото сега мисли,че съм щастлива.
Отпих една глътка беше наистина много хубаво:
-Магда е най нахакана слуховете за нея са прекалено малки,тя налита на всичко.
Пак онази нота на ревност,защото го правех нямах ни най-малка идея. Но се почувствах идеално,когато ме придържаше в обястията си. Искаше ми се да ги каня по често:
-Макар че заради онази страстна целувка бих ги канела всеки ден.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 7:12 pm

- Май баща ти е по-добрият в семейството. - усмихнах се , както и майка ми беше в моето , но тя отдавна си отиде от този свят и аз трябваше да се променя. Но глупаво беше майка й да я направлява.
- Да видях , тя няма да получи нищо хубаво от живота. Ключалка , която е отваряна от всеки ключ е боклук. - отпих отново от уискито , седнах в дивана и се отпуснах. След следващите й думи се усмихнах.
- Може да имаш такива всеки ден , но въпросат е искаш ли нещата между нас да са истински ? Ако искаш , ще ни трябва време. Но ако не можем да спим заедно , да се натискам и т.н , все пак си секси и красива.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 7:23 pm

Оставих чашата на масата,като го погледнах исках да разбере,че съм сериозна. Поставих едната си ръка на коляното, а другата на канапето,близо до неговата:
-Виж знам,че не можем да се обикнем толкова бързо,до преди ден само не можехме да се погледнем и ми се искаше да те удуша.
Усмихнах се:
-Но наистина искам да задълбочим нещата. Искам след време да си лягаме в едно легло и да се прегръщаме,не просто да си обръщаме гръб.
Не знаех дали ме разбираше:
-Искам нещата да се задълбочават,не ми се иска този брак наистина да се окаже по сметка,искам да е и по любов. Знам,че ще трябва време и няма да пришпорвам нещата,просто искам да знам,дали и ти искаш това.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 7:28 pm

Кимнах към нея.
- Виж харесвам свободния си живот , да имам много жени , да излизам , а на другият ден да отида на работа и да се правя че нищо не се е случило. Но също така разбрах , че не мога цял живот да живея този живвот и съм на 25. Вече трябва да помисля за семейство и по-добре да е с теб , защото ти си приятна , а не с такива като приятелките ти. И аз искам връзка и за това трябва време , имаме много време , така че ще направя всичко възможно , за да те заобичам. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 7:37 pm

Приближих се и го прегърнах,чувствах се добре в обятията му,знаех си че той няма да позволи на никой да ме нарани,и щеше да ме защитава и цени,а това наистина бе най-невероятното. Целунах го по бузата не исках да нахалствам:
-Радвам се наистина много.
Изкуших се да го погаля по бузата но се дръпнах:
-Е,обеща ми филмова вечер.
Взех си пиенето:
-Няма ги пуканките.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:04 am

Тя ме прегърна , явно наистина не ме мразеше , може би я бях разчуствал и това беше добре , скоро щеше да има сватба и всички щяха да бъдат доволни.
- Да знам , отиди да избереш някой филм , а аз ще направя пуканките. - усмихнах се и отидох в кухнята да ги направя. Беше добра и различна от повечето , които бяха в нашият свят , но това щеше да й изиграе лоша шега.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 11:30 am

Станах от канапето и тръгнах към стаята с големия телевизор и удобното канапе. Отидох да избера един филм,спрях се на "Подземен свят." имаше романтика но не бе слъзлив филм. Взех дистанционото,като филма изчакваше на пауза.
Скоро пристигна с пуканките,аз си взех едно одеяло,беше студено тук.
-Супер избрах Подземен свят последния филм.
Дано да ми позволи да се гушна в него,не знам защо го правех но ме караше да се чувствам добре около него. Седна до мен и аз се облегнах до него,за да съм по близо уж до пуканките.
Парфюма му беше невероятен дори не можех да се съсредоточа в филма,толкова ми се искаше само да се гушкам в него. По дяволите обвивката на силно и не преклоно дори разглезено момиче,бе паднала,точно пред него и той виждаше истинската Беатрис. Скрих се в силното му рамо дори не гледах филма вече.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 12:37 pm

- Филмът е хубав. - усмихнах се и сложих пуканките пред нас. Седнах до нея и я прегърнах , когато тя се сгуши в мен. Започваше да ме харесва и смяташе , че ми пука. Скоро щеше да има сватба , баща ми щеше да е доволен , както и всички. Но лошото е , че покрай цялата манипулация може би започваше да ми пука за нея. Ако разбереше , че всичко е било шоу , само за да я спечеля , за да можем да сме заедно. Не , не трябваше да разбира , тя беше единственият искрен човек покрай мен и не исках да съсипвам представите й.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 12:54 pm

Обърнах се към филма все пак,като погледах малко. Но след това ми стана много горещо и свалих горната си блуза,като останах по тениска.
-Става ми горещо,когато гледам филми.
Не му се свалях,подадох си напред ръката като си взех една пуканка но взех много и едната се търкулна в пазвата ми но колкото повече се опитвах да я извадя толкова по на вътре отиваше. Дръпнах се от него но изглеждах адски смешна от страни. Извърнах се на другата страна за да разкрия корема си и да падне. Много не ловка ситуация.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 12:57 pm

Засмях се , когато се опита да изкара пуканката , пръкнах под блузата й , защото дори когато дръпна тениската си не успя да я изкара , след което я сложих в устата й и се усмихнах.
- Готово , май на пуканката й е било приятно и й се искало да остане там. - усмихнах се.
- Знаеш ли , наистина е топло. - казах и свалих тениската си като останах без блуза и отново я придърпах към мен.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:04 pm

Беше секси гледка но още по хубаво беше да съм гушната в секси голото му тяло. Замислих се,щеше да е хубаво,да си лягам до него,да заспивам дори в обятията му или пък да се събуждам до него. Съзнавах,че още не можеше да се каже ,че се обичаме но ни бе приятно да сме заедно и щеше да е невероятно,да сме заедно. С времето чувствата щяха да стават по силни:
-Явно е вярна поговорката,че прехода между омразата и обичта е много тънка и бързо може да бъде прескочена. Не можехме да се понасяме,а сега съм в ръцете ти,прегърнати.
Погледнах в красивите му сини очи:
-Спомням си като дете винаги ме плашеше в градината хванал някакво животно,аз пищях,а ти в ръката си с един червей ме плашеше.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:08 pm

- Знаех си , че няма да ме мразиш вечно , все пак кой може да мрази това лице ? - засмях се и я погледнах. Страхувах се , че наистина започваше да ме привлича , а аз не трябваше да си позволявам да чувствам , не си го бях позволявал никога до сега. Бях актьор и трябваше да играя ролята си , а в сценария нямаше частта , в която се влюбвам.
- Да , защото много харесвах нацупената ти физиономия и ми беше забавно. А ако не правех това ти ме биеше или се карахме.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:16 pm

Засмях се защото детските спомени бяха доста забавни.
-Е ти ми се оставяше,защото бях много слаба. Оставяше ми се защото винаги се смееше след това.
Изправих се и се опрях в дивана въобще не гледах филма.
-Спомняш ли си на когато бях на 16 как на бала,те бяха избрали за мой кавалер и едва не провалихме бала,опитвах се да те настъпя през цялото време. Много се ядосвах,защото майка ми ме беше насъдила в рокля която мразех.
Усмихвах му се:
-Ти тогава беше много хубав,всички ми казваха да не бъда капризна,все пак бях с по голям кавалер от мен,трябваше да се радвам,а аз мислех през цялото време как да те настъпя.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:21 pm

- Все пак трябва да бъда джентълмен , не можех да те бия , сърце не ми даваше. - засмях се и отново я погледнах , беше красива и някак невинна в очите ми , не я заслужавах. Трябваше да намери някой наистина достоен за нея , защото аз щях да я съсипя , без да искам това.
- Да спомням си , но понеже ме бяха записали на танци , ти не успяваше да ме настъпиш и аз винаги избягвах това. Когато бяхме малки наистина ме мразеше доста.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:33 pm

-Дори не знам защо те мразех...
Казвах го в минало време,защото сега вече не го мразех,облизах устните си,имаше сол по тях:
-Може би просто така съм ти привличала внимание. Май точно това,защото само с теб ми бе интересно.
Замислих се,може би по детски показвах това,че го харесвам:
-Ако бях като Магда,нямаше да ме забележиш,а а като се дразня с теб,е по друго. Шегувам се не знам,защото съм го правила. Може би защото сме почти еднакви,най-богатите сме и съдбата ни е една и съща,конкоренция.
Вдигнах рамене,приближих се още до него:
-И все още не разбирам Магда не те ли привлече малко...
Сега се опитвах да го разпитам но беше по скоро проява на малка ревност.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:45 pm

- Напротив щях , но нямаше да бъдеш нищо повече от компаньонка за няколко нощи. - усмихнах се и я погледнах , щях да бъда откровен с нея , защото поне това можех да направя.
- Магда е красива , но не е по-красива от теб. Виж бих бил с нея , но не за повече от една седмица и то само зареди секса. Тя не става за нищо повече , не мога да говоря с нея за нищо , освен за може би новото модно списание. Няма с какво да ме привлече освен с тялото си.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:53 pm

Почувствах се малко раздразнена от вътре бе ми нужна една дълбока въздишка ,за да не избухна и да не проявя ревността си от това,че може би я е пожелал но това ми даде възможност да чуя следващите му думи. Погледнах в очите му,за да намеря изкреността му в думите му. Може би малко се страхувах,не можеше всичко да е толкова хубаво:
-Малко съм уплашена,защото е хубаво. Нещата не може да са толкова хубави,за толкова дълго време.
Легнах на ръката си:
-Харесва ми да съм около теб и около теб се чувствам в безопасност,знам че ме уважаваш и аз теб. Но това положение малко ме плаши,защото до сега никой не е бил мил с мен просто ей така,всеки иска нещо от мен и цели нещо,
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:58 pm

- Не бъди толкова подозрителна. - погледнах я , аз не исках да се възползвам от нея , нямаше смисъл от това.
- Бил съм с предостатъчно жени , не те искам за секс докато не си готова. Това не означава , че не ме привличаш , разбира се. Да искам парите ти ? Защо са ми , когато имам толкова много. Да искам да се оженя за теб зареди някаква полза ? Каква полза мога да получа от това , ако ще я получим , ще я получим и двамата и ще се влюбим.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:04 pm

Приближих се към него и докоснах устните си до неговите съвсем леко,нежна целувка изпълнена с благодарност и с нежност. Останах близо до него:
-Ти ще бъдеш първия и единствен мъж. Знам няма да е сега но наистина го искам.
Ето,че дългото ми чакане си бе с основателна причина,щях да се отдам на човек,който ще обикна и наистина на мъжът ми.
-Ако си си съгласен и го искаш,може да е на първата брачна нощ. Тъпо е да го планирам но ще е невероятно.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:10 pm

След като тя ме целуна , я целунах отново също толкова нежно колкото и тя мен , притиснах я до себе си.
- Да , звучи хубаво. - погледнах я , тя беше едно от примерните момичета и не си заслужаваше да я изгубя. Може би ако и майка ми имаше избор щеше да е жива , но това сега нямаше значение.
- Уморена ли си , вече е почти един ? - не знам защо , но аз се чувствах много уморен , отново.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:13 pm

-Всъщност не но ти май си много уморен.
Виждаше се в очите му. Вдигнах ръката си,като го погалих нежно по бузата:
-Ще спиш ли до мен. Стаята е огромна и малко се страхувам.
Надявах се да не бъда прекалено нахална но исках още от сега да си лягам до него.
-Естествено,ако искаш.
Прехапах устни,не знаех дали,ще се съгласи.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:28 pm

Кимнах. Не знаех защо се чувствам така , за първи път ми се случваше.
- Да , разбира се , че ще спя до теб , хайде. - усмихнах се и не изчаках отговора й , а я вдигнах и я занесох на вторият етаж като булка.
- Все пак трябва да тренирам за сватбата. - казах докато я оставях на леглото и се засмях , прегърнах я и почти веднага заспах.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:33 pm

Наистина внимателен и невероятен кавалер. Заспа веднага,аз дълго време го гледах,защото не можех да повярвам,че се съгласи,че бе до мен. На сутринта се събудих преди него но отидох да взема едно поднос че и каничка с чай,малко бисквити,не ядеше сутринта но чай нямаше да откаже. Оставих го на нощното шкафче,приближих се към него и го прегърнах:
-Събуди се спящи красавецо.
Целунах го по бузата,а после по устните:
-Нося ти чай.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:37 pm

Усмихнах се , когато чух Беатрис и усетих аромата на чаят.
- Добро утро. - казах , придръпах я към мен и я целунах нежно. Щеше да бъде хубаво да се будя до нея.
- Благодаря за чая. - усмихнах се. - Как спа и успя ли да се наспиш ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Сирони - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Сирони
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Имението на сем. Кларк
» Имението "Милер"
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: