Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Дейвид
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Katherine
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Stefan_
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Майкъл
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Алиса
Имението на Сирони - Page 6 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 6 Voting_barИмението на Сирони - Page 6 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението на Сирони

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:51 pm

Когато видях баща си с Маги , очите ми почервеняха и се ядосах.
- Ти сериозно ли с тази курва ? Която е по-малка от теб три пъти? С това ли заменяш майка ми с тази малка долнопробница плачеща за банковата ти сметка. Не мога да повярвам на какво сме подложени зареди теб. Надявам се да умреш. - казах ядосано и се качих по стълбите в нашата стая. Ръцете ми трепереха.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:57 pm

Той изтича на горе,бе прав но знаех,че това няма да продължи дълго.
-Честито,ще направиш още едно малко момиче щастливо,само да те предупредя,тя има трипер. Не я питай,ще ти каже че няма,както ще ти каже и че може да има деца но не може.
Той я погледна,странно бе сигурно,че след това няма да я пожелае. Отдръпна се от нея,все едно бе от проказа. Увих се в халата по добре и изтичах горе,той бе още ядосън и трепереше:
-Не се ядосвай любими,аз оправих всичко,не се тревожи няма да я видим повече.
Целунах го по врата и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 12:07 am

- Няма да я видим , може би нея не , но ще има друга. И тя ще бъде толкова млада и отново ще съсипва репутацията на семейството , а говореше на мен. - погледнах я.
- Писна ми от него , разбираш ли ? Сигурно майка ми се обръща в гроба щом вижда какво прави.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 12:13 am

-Мили мой!
Обърнах се към него,като обхванах лицето му с ръце:
-Сега аз съм твоето семейство,сега ще си имаме наше семейство,и ние ще пазим нашата си репутация. Ще му купим къща където да живее и да прави каквото си иска,така или иначе парите му все някога,ще свършат.
Успокоявах го не знам дали успявах но за по голям успех го целувах:
-Трябва да бъдем щастливи. Сигурна съм,че повече от всичко,майка ти би искала синът и да е щастлив. Сигурно,ще се радва,че има любяща съпруга,след години може и дете.
Целунах го отново:
-Знам,че ти е баща но и майка ми е лоша и не смятам да се подавам на глупостите им,ще съжаляват но ако им се хващам,ще тормозя само себе си.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 12:16 am

- Права си , не трябва да се ядосвам зареди това. - целунах я и я погледнах в очите. Говореше за времето след години , а аз дори нямах няколко месеца. Не знаех какво става и какво ще стане , надявах се да имам време да й обясня и да намеря някой , който ще я обича.[b]
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 12:21 am

Надигнах се целунах го отново,беше време да се изкъпя,за това отидох към банята изкъпах се на бързо,като бързо се облякох,заредих филм. Щяхме да гледаме филм тук от леглото . Бях по пижама но така бях сладка и той ме обичаше така. Той се къпеше но се бавеше.
Извадих шоколадови бонбони от шкафа и извиках:
-Хайде нападам шоколадовите бонбони.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 11:52 am

Изкъпах се и отидох при нея , прегърнах я през кръста , така че да легне в мен.
- Обичам моментите с теб , обичам всичко в теб. Искам завинаги да сме така заедно. - прегърнах я по-силно.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 12:20 pm

Държеше се малко странно,и преди ми се радваше но сега ме прегръщаше все едно,ще ме изпусне. Прегърнах го силно и го целунах:
-Твоя съм само твоя любими мой.
Целунах устните му и погледнах в очите му:
-Ще те обичам вечно.
Догледахме филма,после той беше много уморен и заспа. Аз му се порадвах малко и легнах.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 12:31 pm

- Знам и аз съм само твой. - погледнах я и я целунах , след което продължихме да гледаме филма , който беше интересен. Отново се чувствах уморен , за това я прегърнах и затворих очи , скоро заспах. Когато се събудих се чувствах много отпаднал , погледнах я и я целунах , стараейки се да не я събудя. Беше ми ужасно горещо и имах чувството , че ще изгоря. Изведнъж усетих ужасно гадане и отидох в тоалетната.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:12 pm

Събудих се от някакъв странен шум,който идваше от банята,разтърках очи,като тръгнах към вратата на банята:
-Мили добре ли си?
Попитах аз,като стоях до вратата. Май не беше добре но се надявах да не е нещо сериозно:
-Имам хапчета против гадене.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:15 pm

Погледнах я и поклатих отрицателно глава , след което отново повърнах. Отидох до мивката и започнах да се мия , няколко пъти наплисках лицето си , а после се потпрях на стената.
- Едва ли е нещо сериозно , не се притеснявай.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:19 pm

Беше бял като платно,изтощен все едно не бе спал изглеждаше ужасно.
-Мили ела полегни малко!
Подхванах го под мишницата,като му помогнах да стигне до леглото. Завих го с едно одеяло:
-Да отидем на лекар?
Попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:22 pm

Когато спомена думата лекар се уплаших и почти извиках:
- Не ! - но после се усетих и се усмихнах. - Няма смисъл от това , не чу ли какво каза онзи лекар ? - усмихнах се и погалих бузата й.
- Сигурно е най-много настинка , не се страхувай.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:28 pm

Погалих го не исках да страда така,дори и това да беше настинка:
-Но изглеждаш блед като платно.
Трябваше да намеря нещо за да му стане по добре:
-Ще отида взема чай мили и ще поръчам да направят супа.
Гушнах го и го целунах по бузата и челото,бе ужасно горещ:
-Много си топъл мили мой.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:32 pm

Прегърнах я и я гледах в очите.
- Не се притеснявай толкова , след няколко часа съм сигурен , че ще съм добре и ще излезем на разходка. - целунах я. Или поне се надявах да бъда добре , защото иначе не знаех какво ще обяснявам на Беатрис. И болката започваше , но не го показвах.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 1:38 pm

Потрепваше леко,не знаех,какво му става:
-Рич нека да отидем на лекар,не си добре.
Треперех и аз,защото не исках да е зле. Сърцето ми се бе свило от това напрежение,той не беше добре наистина,а аз наистина вече се съмнявах,че е настинка.
-Мили...
Простенах но той сякаш не ме чуваше. Доближих се до лицето му:
-Боли ли те нещо?
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:10 pm

Погледнах я и хванах ръцете й.
- Не , имам само температура , това е просто настинка миличка. - усмихнах се , но докога щях да крия от нея ? Можех ли да крия вечно и ако се полчуи още веднъж , какво щях да правя ? Въздъхнах и я погледнах.
- Беатрис.. не те заслужавам.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:17 pm

-За какво говориш Рич.
Не спирах да го докосвам и галя:
-Заслужаваш ме,по скоро аз не те заслужавам,защото си единствения мъж,който обикна това инатливо и разглезено момиче. Само ти бе способен да разкриеш истинската Беатрис.
Докосвах го но наистина бе много горещ:
-Мили ти изгаряш!
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:20 pm

Погледнах я.
- Да , но аз те излъгах. - изправих се в седнало положение и хванах ръцете й.
- Моля те не бягай след това , което ще ти кажа. - погледнах я , държах я здраво.
- В деня , който отидохме в болницата , когато се почувствах зле , всъщност те излъгах , диагнозата не беше такава. Казаха ми , че имам тумор и е вече е много късно да се оправя. Но аз те излъгах , защото исках да съм и да не ме оставиш. Съжалявам Беатрис , само се моля да не ме намразиш. - сведох глава.
- А сега явно се влушавам и зареди това ми е зле.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:24 pm

В първия момент се стъписах,защото не вярвах на думите му,после всичко се изясни. Сълзи започнаха да капят от очите ми,щях да го загубя,щях да прекарам живота си без него. Прегърнах го силно и казах:
-Не не е късно мили,ще намерим лечение,не е късно,отказвам се да го приема.
Казах аз,като не спирах да го целувам и да плача.
-Отиваме на лекар и ще издиря всички лекари в окръга и на другия край на земята.
Не можех да спра не исках да го загубя.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:27 pm

Прегърнах я силно.
- Вече е късно , Беатрис. Пия хапчета , за да одължа живота си , но не мога да го продължа. - погледнах я и триех сълзите й.
- Има толкова по-добри момчета от мен , ще прекараме много хубаво оставащите ни месеци , обещавам ти. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:39 pm

-Не не не!
Станах ядосана.
-Няма да се предам няма да те загубя.
Казах ядосано,като започнах да се обличам:
-Отивам в болницата,отивам да намеря някой и да взема изследванията ти. Отказвам да стоя безучастно. Ти си моя мъж и бъдещия баща на децата ми,няма да се откажа сега.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:43 pm

Погледнах я и се изправих , прегърнах я.
- Не , Беатрис това няма шанс как да се случи , моля те остани при мен , поне днес , моля те. Вече много опитни лекари ми казаха , че няма шанс да се оправя , въпросът не е на пари. - целунах я , след което цялата стая ми се замъгли и изгубих съзнание.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 2:48 pm

Строполи се на земята,тогава още повече се панирах.
-Не,не не любими!
Добрах се до телефона но веднага се приближих към него,още дишаше но бе загубил съзнание:
-Ало,моля бързо ела те в имението Сирони,моля ви по бързо,мъжът ми загуби съзнание.
Казаха,че ще дойдат веднага,плачех над него. Линейката дойде много бързо,като го отведоха веднага в болницата,аз не спирах да плача.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Сирони - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Сирони
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Имението на Ривендж
» Имението на Ван дер Удсън
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: