Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Дейвид
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Katherine
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Stefan_
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Майкъл
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Алиса
    Бара на Ревендж - Page 2 Vote_lcapБара на Ревендж - Page 2 Voting_barБара на Ревендж - Page 2 Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Бара на Ревендж

    Go down 
    3 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
    АвторСъобщение
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 1:19 pm

    Обляких се но доста по бурзо от колкотоси мислех но не сложих кето а останах по половер. Влязох във кабинета му,беше леко задушевно,дали го правеше с всички. Седнах на едно диванче,което можех да потъна,защото бе доста голямо.
    -Благодаря,че ма защити.
    Усмихнах му се и го гледах как се движи из статята.
    -Кралят беше тук,някакъв проблем имаше ли?
    Надявах се да няма. Ох,така желаех силното му тяло да ме натисне на големия диван. Възбудата ставаше толкова усезаема,че можеше с ниж да се реже.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 1:23 pm

    Щом влезе я усетих,възбудата и ме удари силно.Бях доволен ,не бе само от моя страна.Тя не бе се облякла много,което беше добре за мен,седна на дивана,а мен не ме свърташе на едно място
    -Това ми е задължение
    Сипах текила в чашите и подадох едната,от страни на дивана имаше сол и лимон
    -Не,спокойно,няма никакъв проблем,навестява ме от време на време
    Изпих питието си и се изправих пред нея,беше секси дори с белезите,беше секси дори с този пуловер който бе облякла
    -Как ти се стори първата вечер?
    Какви ги дрънках,исках я,но не и преди тя да ми го покаже,това че усещах възбудата и,не значеше,че е за мен
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 1:33 pm

    Взех чашата и отпих от нея,алкохола ми дойде добре и до някъде страно.
    -Хубава бе изкарах доста пари.
    Подадох му чашата но щом се пресегна да я вземе се дръпнах,за дасе приближи кън мен.
    -Всички момичета ли каниш така тук,на питие,на такава светлина.
    В гласът ми се усети ревност макар да йе еротично предизвикателен. Кръкът ми се доближи до него.
    -Не не ми отговаряй искам да знам че съм първата.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 1:38 pm

    -Развам се,надявам се да си доволна от работата
    Подаде ми чашата,но щом се доближих да я взема се дръпна,искаше ме по-близо,това ми хареса,още повече тонът на ревност щом попита дали е първата която каня на подобен разговор.Всъщност наистина беше,но ми хареса,че се отпускаше и сама се закачаше с мен.Застанах пред нея,гледах я в очите , лека усмивка се залепи за устните ми,но тя бе доволна усмивка
    -Всъщност си наистина първата,рядко някое момиче ми прави такова впечетление,че да влезе тук втори път
    Бях малко по висок от нея,но гърдите и се опираха леко в моите,а това ме влудяваше
    -А ти наистина си атрактивна...искам лично да усетя какво можеш
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 1:50 pm

    Близоста му накара гърдите ми да настръхнат,млжеше да ги усети през тънкия половер,май бях забравила да сложа сутиен... Но това не бе голяма загуба.
    -Дори го и усещаш...
    Казах закъпливо,като приближих увтните си до неговите но не го целунах.
    -Радвам се че съм интересна значи няма да ти омръзна скоро...
    Сега вече го целунах но се дръпнах,за да го видя дали ще се приближи да си открадне още една.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 1:58 pm

    Дали го усещах?Кожата ми гореше под ризата,това момиче предизвикваше у мен емоции които не вярвах че мога да усещам.
    Усмихнах се когато хапливия и език ме затапи,вярно бе,усещах желанието и,усещах какво може да ми даде и заради това я желаех.Докато се любувах на тялото й,тя ме целуна,беше кратка,но и взривяваща целувка,поисках отново да я притисна в тялото си,да я обладая и повече да не я пусна
    -Не би ми омръзнала,дори да правиш едно и също нещо всеки ден...
    Приближих я още,беше на сантиметри от дивана,една стъпка и щеше да падне върху него..Но не,исках да се мъча
    -Искам да видя някой от танците ти,покажи ми какво можеш
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 2:08 pm

    -Цялла вечер танцувах за теб но пак бих го сторила. Станах,започнах бавно да се движа пред него но само една ръка и щеше да ме хване. Но явно искаше да се наслади. Свалих дънките си като се завътях с гръб и се задвижих изкусително. Свалих бавно пуливера,бях с гръб и го хвърлих към него. Погледнах през рамото си.
    -Усещаш това кото искам и това което искаш ти.
    Обърнах се към него и се приближих към него но прикривах гърдите си.
    -Харесва ли ти.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 2:12 pm

    Усмихнах се,правилно бях предположил,че е танцувала за мен,но сега го правеше само и единствено за мен,без хиляди други очи да следят движенията и
    -Но сега те гледам само аз,а не още 50 пияни маймуни
    Беше дръзка и знаеше колко струва,знаеше и как да разпали страстта ми,танцуваше близо до мен,като бързо свали всичко от себе си,бях на една ръка разтояние,а когато се обърна към мен не издържах притиснах я в стената и впих устни в нейните,голото и тяло пасна на моето,изпитах блаженство щом опитах отново нектара на устните й,ръцете ми галеха нежната и кожа,докато притисках тялото си в нея,докато изпивах устните й,а тя се отдаваше на това
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 2:26 pm

    О,Скрайп Върджин,колко влудяващо целуваше. Бях притисната към стената. Усещах възбудята му,бе много надарен повече от кийто някога бях. Страх имаше но възбудата беше по голяма. Извих врата си на зад,като му дадох възможност да ме целува по врата. Не бях усещала такъв плам и такава страст към мен.
    -Хубаво ще омесим работата и удоволствието.
    Започнах да разкопчавам ризата му нетърпеливо.
    -Защо ми действаш така.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 2:30 pm

    Изви врата си назад и ми откри поле за целувки,не че ако не исках нямаше да я целуна,но това показваше че го иска,продължавах да я дарявам с целувки,а тя се зае да разкопчава ризата ми
    -Пука ли ти?Може много лесно да остане само удоволствие,ако те притеснява че си с мен
    Повдигнах я и тя уми крака около кръста ми,галех бедрата и ,смучех устните й
    -Както ти на мен ли?
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 2:40 pm

    Краката ми се овиха около него. Това което ми каза звучеше много примамливо.
    -Когато започне да ти пречи,че други мъже ме гледат,ще спра.
    Исках да съм сигурна исках да знам,че иска само мен,но за сега щях да му се насладя имах нужда от него и щях да му се наслъдя. Щях да експлодирам кигато докосна бедрата ми. Толкива влудяващо и толкова възбуждащо.
    -На дивана...
    Посочих го но неиздържах исках го макар да мислех,че няма да мога да понеса големината му.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 8:38 pm

    -Значи спираш още сега,защото имах желание да убия онзи вампир който те убиди
    Стиснах я още по силно когато поискана дивана,а щом това бе желанието и щеше да бъде изпълнено.Понесох я на там и седнах като тя бе върху мен,беше толкова нежно и лека,че се страхувах,не исках да я нараня..
    -Сигурна ли си че го искаш?
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:13 am

    Светлината бе точна,толкова че можеше да се наслади на тялото ми но по малка,за да не види белезите и името на бившия ми господар изписано на китката ми,където дрънчаха още гривните ми. Не се срамувах от тялото си много пъти го бях показвала но той го докосваше,и се надявах да го намира за нежно. Усмихнах му се малко прокарвайки ръка по гърдите му и свалих ризата от раменете му. Видях малките звезди на гърдите му,прокарах пръсти покрай тях,а на раменете си имаше татос. Наведох се и го целунах по врата. Слязох на долу,откопчах панталоните му,който бяха толкова описани,че се чудех как шевовете още издържат. Когато откопчах панталона той въздъхна от облекчение,а аз прехапах долната си устна. Освободих го от боксерките и не бях сигурна дали въобще ще мога да го направя.
    -Никога не съм била с толкова надарен.
    Признах си,макар да бях само на сила. Исках го но малко се изплаших.
    -Рев харесвам те и те желая наистина...
    Уверих го за да не си помисли нещо друго. Надигнах се към него и го целунах лягайки леко на мъжествеността му,за да свикна с нея.
    -Моля те бъди нежен първия път.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:20 am

    Въпреки,че бе белязана и предполагам много пъти насилвана,не се притесняваше ,напротив,може би светлината и даваше силата да продължи,но тялото и бе нежно въпреки всичко,а тя невероятна.Всеки допир на кожата и до моята палеше нов пожар,болеше ,но тя свали всичко и ме облекчи,сега можех да я имам,но тя се изплаши,мислеше,че ще съм груб
    -Щом ме желаеш няма от какво да се притесняваш красавице!
    Тя легна върху мен,целунах я нежно,щеше да свикне,а аз нямаше да бързам.Целунах устните и и спуснах ръката си към нежното и хълмче,щях да я подготвя,нямаше да може да издържи ако не е достатъчно възбудена
    -Ще бъда ,обещавам,ако те боли не се притеснявай да ми кажеш
    Задвижих леко пръстите си в нея,а с другата ръка си играех с гърдите и,езикът ми палаво танцуваше в устата и заедно с нейния,това бе блаженство
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:26 am

    Започнах нежно да стена но искрено до сега не бях толкова възбудена никой не можеше да ме накара да се възбудя то толкова,че да стена от удоволствие. Бях се разтекла по пръстите му,знаеше че съм готова за него. Но щом пръстите му се задвижиха ме докара го лудост,хванах се за рамото му. Възбудата бе пренесена на много по голямо ниво,
    -Да...
    Откъсна се от устните ми,като засмуках сладките му устни,цялата треперех.
    -Искам те,искам те в мен.
    Простенах му отново,като дори малко извих с тънък глас. В отплата хванах неговата мъжественост в ръката си и задвижих бавно но по цялата дължина.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:33 am

    Явно беше доста насъбрала и сега се разливаше по мен,беше готова да ме има,стенеше и се извиваше в ръцете ми,смучеше устните ми и нетърпеливо очакваше да вляза в нея
    -Готова ли си?
    Беше и още как,но преди да я повдигна ме обхвана с ръце,това бе неочаквано и ме накара да изстена,извих се назад и проникнах по навътре с пръсти,но тя ме молеше да съм в нея.Целунах я и я повдигнах като нежно запомнах да навлизам в нея,беше гореща,беше мокра и невероятно стегната,явно бях прекалено едър за нея,но това не я смути,движех се бавно за да свикне с мен,ако я заболеше щях да спра
    -Страхотна си...
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:40 am

    -О Скрайп Върджин и ти!
    В един ден не бях споменавала толкова много богинята,бях обхванала с ръце,прекрасните му силни рамене и докосвах силния му врат. А,беше така красив. Ако някой ни гледаше,което нямаше да е правилно,щеше да си помисли,че може да ме прекърши. Но напротив той бе така нежен. Навлезе бавно в мен,в първия момент си мислех,че няма да мога да го поема,че е прекалено голям за мен. Но това беше и от друго,почти сто години не бях с мъж. Движеше се и не след дълго малката болка си замина,заместена от небивало удоволствие. Вече си бяхме пасна ли,все едно сме създадени един за друг. Увих крака около него,наслаждавах се на всеки миг:
    -Моля те не ме пускай!
    Притиснах се и целунах раменете му.
    -Толкова е хубаво.
    Никога не бях се чувствала толкова хубаво. Ако някога мислех,че ще се отдам на сипат,щях да му се изсмея но Ревендж бе друго нещо. Той ме караше да го искам,да не мога без него,да не спирам да го желая.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:44 am

    Възхваляваше богинята с такова желание,явно скоро не го бе правила.Беше доволна и щастлива,движеше се леко заедно с мен,явно болката отшумяваше скоро треперенето и не бе от болка ,а от удоволствие,бях в нея целия и си пасвахме идеално,целуваше ме нежно,молеше ме,искаше да остане с мен,да не я пускам
    -Нямам намерение да те пусна...не и когато съм в теб и ми е така хубаво,надявам се и на теб
    Притисна се в мен,поставих ръце на талията и и я задвижих леко,като на моменти усилвах постепенно темпото си,исках да и покажа какво е изпускала през годините,да и покажа какво може и тя
    -Хубаво е,ще бъде винаги щом пожелаеш
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:54 am

    Дали иска дали желаех,толкова много ми харесваше,че щях да се пристрастя към тялото му. Приближих устни до ухото му и казах:
    -Вече не мога да спора да те желая... Сложих ръце около кръста му оили поне до там до където стигах. Впих пръсти в гърба му но без болка,без да го боли. Треперех,треперех от не бивало удоволствие. Удоволствие,което никой не бе ми доставял. Пиех от невероятния му аромат,който ме караше да летя. Така хубаво ухаеше.
    -Толкова е хубаво,по хубаво никога не ми е било...
    Признах,като се извих,защото той забърза,усещайки че скоро ще свърша,толкова от дълго нямах мъж,че не бе нужно много.
    -Ревендж!
    Извих когато ме хвана за дупето,вълна от удоволствие обзе цялото ми тяло,което се разтресе от прилива на оргазъм. Исках да е мой,исках да е мой не само за ноща,исках го винаги до мен исках го само за себе си. Как щях да понеса,ако само е искал да спи с мен,как щях да понеса,ако избере някоя друга. Преглътнах,като спрях сълзите си и горчевината. Страхът след удоволствието заля цялото ми тяло. Какво следваше след това.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 10:58 am

    Тя бе моя,дори да не го осъзнаваше аз го знаех,в мига в който влязох в нея вече не можех да се откъсна,ако само знаеше какво е сторила,ако знаеше как ме е омагьосала.Впиваше нокти в тялото ми,беше на върха на оргазма ,а щом се затрепери от конвулсите освободи и моя,с нея бе толкова приятно,но тя трепереше,но не от удоволствие а от страх,за миг я преобърнах под себе си ,видях искри в очите и,но не от радост,бяха сълзи които спираше.
    Целунах жадно устните и,вратлето и гърдите и,желаех я отново,но исках да знам от какво се страхува
    -Какво ти е красавице?От какво се боиш,кажи ми?.. - помилвах лицето и
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 11:15 am

    -Страхувам се,страхувам се,че като всички симпати,ще ме изоставиш. Всички го правят.
    Притиснах го към мен,за да се насладя на момента в който е мой.
    -Ако и ти ме напуснеш...
    Притиснах се в него,нищо не ми носеше такава травма,както някой който щеше да ме изостави. Страхувах се,че ще се огъне пред всички.
    -Ти не бива да си с мен,всички ще се съпротивят,ако разберат,че си с мен.
    Галех го по гърба и не го пусках. Замислих се за това,че скоро наближаваше моята нужда,как щеше да премине. Сигурно трябваше пак да търся морфин.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 11:19 am

    Беше нервна,опасяваше се ,че ще я оставя,но аз нямах това намерение,исках я и щеше да е моя, а и наближаваше периода и,нямаше да е сама в такъв момент.Целунах я за да сподавя вика и,поех сълзите и с устни и прошепнах тихо
    -Аз....няма....да....те...оставя... - след всяка дума целувах устните й,нямаше да бъда симпата който тя мислеше - Когато Рот дойде преди час ми каза че съм луд,усетил е,че те искам,знаеш ли какво му казах? - тя ме погледна,може би мислеше,че съм се оставил да ме убедят че не е за мен - Че ще си моя,че никой няма да ми попречи да те имам,дори богинята
    И отново проникнах в нея,тя се изви,а аз извиках,беше невероятно,беше лудо,но най-хубавото бе че я направих моя,аромата на обвързване я обгърна,сега щеше да е сигурна,че няма да я оставя
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 11:29 am

    Той бе казал това на краля,беше му се възпротивил,заради мен. Беше го направил и това ме накара да го погледна шокирано. Той се отказваше от всичко от това,че някога можеше да бъде крал,само заради мен. Тогава проникна в мен бурно вече бях свикнала с него,така че ме дари с небивало удоволствие.
    Тогава усетих аромата на обвързване,той го направи не се възпротиви,а дори му хареса. Така се обвърза с мен,сега всеки,щеше да знае,че съм негова,че каквото и да ми се случеше,щеше да мине първо през него или,щеше да бъде наказан.
    -Ревендж...
    Щях да му кажа,че е нередно но той ме целуна,не ми остави да кажа това,което исках но нямаше и смисъл. Всичко бе ясно но това ясно невероятно ми харесваше.
    Върнете се в началото Go down
    Ривендж
    Dark creatures
    Dark creatures
    Ривендж


    Брой мнения : 117
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 11:33 am

    Знеше от какво се отказах заради нея,но ми бе подействала толкова странно още от мига в който я погледнах преди да се качи на дансинга,от момента в който бе впила зъби в тялото ми,а сега беше и в сърцето ми,а аз в нея,не само през женствеността й,не само чрез аромата,но и във вените й,бях навсякъде по нея...искаше да каже нещо...
    -Шштт
    Захапах леко устните й,продължих да се движа в нея докато отново и двамата не стигнахме до края,зарових глава в косите й
    -Не се съмнявай че си моя,не се съмнявай че съм готов на всичко за теб...
    Отпуснах хватката си и легнах до нея,прегърнах я и пиех аромата й
    -Повече няма да се отнасят с теб като с робиня, а и ще си върнеш мястото в това общество
    Върнете се в началото Go down
    Оливия О'Браян
    Dark creatures
    Dark creatures
    Оливия О'Браян


    Брой мнения : 169
    Reputation : 0
    Join date : 08.01.2012

    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 11:44 am

    Легнах на гърдите му но бях близо до бузата му. Галех гърдите му,едното ми краче се бе увило около него.
    -Сигурен ли си,аз не искам да се връщам в обществото,страх ме е,те ще ме разкъсат.
    Страхувах се изправих се,скоро щеше да се съмне.
    -Ще дойдеш ли в моята къща?
    Исках да му покажа къде живея:
    -А и нали ти ми помогна да не я загубя,трябва да видиш за какво си платил.
    Нуждаех се от това да се прибера с него,не исках да спя сам днес.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Бара на Ревендж - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бара на Ревендж   Бара на Ревендж - Page 2 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Бара на Ревендж
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -
    » Бара в хотела

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Центъра на града-
    Идете на: