Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Замъкът на Краля - Page 2 Vote_lcapЗамъкът на Краля - Page 2 Voting_barЗамъкът на Краля - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Замъкът на Краля

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 10, 2013 10:57 pm

Сестрите ми бяха в еуфория и то луда,като се опитваха да си харесат облекло за лова,преобличаха се и всичко подобно но мене ме чакаше голямо конско. Майка ми не спря да се кара,а когато се измори ме прати да спря,бях толкова уморена,че щом легнах заспах на мига. На сутринта се събудих преди всички,просто така се налагаше,а и бях свикнала. Събудих сестрите си,като се облякохме за събитието.
В уречения час графа беше на вратата,като беше довел и своите приятели. Явно за да се занимават със сестрите ми. Но никой не искаше да се занимава с тях,по скоро им се искаше да се занимават с мен но графа бе заел това място. Аз все още не бях склона да му вярвам,не се отдалечавах много от сестрите си.
Пристигнах ме отново на двора,като чаках ме краля да пристигне. Изкараха ловните кучета,а аз много обичах,каквито кучета. Оставих всички и тръгнах смело към кучетата,който лаеха но щом приближих се укротиха. Явно усещаха добрите хора. Наведох се,като погалих няколко,който се въртяха около мен. Усетих някой зад себе си,беше графа без дори да се обръщам:
-Обожавам кучетата,преди да замина в пансиона,имах куче но маман го мразеше и го изгони.
Изправих се ,като кучетата не спираха да се въртят около мен и да искат да бъдат галени. Този който отговаряше за кучетата отвърна "Тя разсейва дори и кучетата!". На шега или на истина така беше.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 11, 2013 8:21 pm

Дразнех се на това, че обръща повече внимание на глупавите псета, повече от колкото бе обърнала на мен през всичкото това време. И все пак когато виждах ангелското й лице, просто не можех да остана още дълго сърдит.
- Не мога да си представя, че някой би могъл да е толкова коравосърдечен, за да Ви причини болка. - Искаше ми се да кажа, че ще поправя това, но тя беше дама и то не каква да е и не можех да й подаря куче, трябваше да е нещо много по-стойностно и изящно и най-вече подхождащо й.
- Кога казахте, че ще заминавате отново? - Попитах уж ей така между другото, но всъщност исках да разбера с колко време разполагам, за да я спечеля. Надявах се да е повече, защото се виждаше още от сега, че това ще бъде трудно. Имах чувството, че въобще не ме забелязва и не я привличам като мъж, което беше изключително странно, защото всички жени... всички, дори и най-непреклонните ме обожаваха.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 11, 2013 8:36 pm

Погледна към кучетата който си играеха и се забавляваха,засмя се лекичко,като го погледна може би малко натъжена:
-Имам една година,другата година по това време се върна в пансиона,а след това,ще се отправя към някой манастир,където ще служа на бога.
Не и се искаше,да заминава и това до голяма степен,искаше и се да си живее спокойно,може би малко време,като сестрите си,откраднала малко внимание от родителите си и почерпила от благата да бъде в обществото.
-Но,ако майка ми реши може да се върна и по рано. Всъщност не трябваше въобще да съм тук но баща ми реши да ми направи подарък и да ми даде малко свобода.
Това не бе изцяло свобода,всичко бе в по голямо ограничение но въпреки това видя нещо прекрасно беше на бал и всичко подобно:
-Ходих на първия си прием и това беше прекрасно.
Все още го гледаше с голям страх,притесняваше се да остане сама но сестрите и бяха заети с това да си говорят с компанията:
-Явно сестрите ми са доволни от компанията. Благодаря Ви,че поканихте приятелите си. Майка ми държи да им намери сходна партия и да се омъжат.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 11, 2013 8:44 pm

Изглеждаше като малка изплашена сърничка и това някак си я правеше още по-прекрасна.
- Това е бил първия Ви бал? - Попитах с леко недоверие, но виждайки колко е невинна, не се изненадах особено много когато поклати глава в знак на съгласие, а русите й къдрици подскочиха леко.
- Но това е толкова жалко. Трябва да отидете на истински такъв. - Загледах я един дълъг миг в дълбоките сини очи. Май за нея този беше великолепен, но това беше така само защото не беше присъствала на бал, който давах аз.
- Знаете ли имам идея. Какво ще кажете да бъдете моя дама на бала, който ще се състои идната седмица в моя дворец. Много бих желал да бъдете там, дори и аз да не съм избранникът, който ще Ви придружи.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 11, 2013 9:40 pm

-Оу!
Каза не прикри очудването си,до сега не бе очаквала покана за бал и да бъде някоя или нечия дама. Това бе по скоро смела и малка мечта:
-Не мога да приема...
Поклати стреснато глава:
-Много сте любезен но истината не мога да приема...
Майка и щеше да се разгневи,а сестрите и щяха да ревнуват:
-Сестрите ми няма да си имат кавалер и това,ще е голям проблем.
Все пак му сподели,което не е малко:
-Аз просто...
Докато се опита да продължи се чу шум,краля се появи в пълното си великолепие,всички се поклониха,като краля се приближи към нас:
-Добър ден Ваше Величество,как се чувствате?
Беше почти шаблоно изречение но така повеляваше етикета и тя не можеше да го пренебрегне.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 11, 2013 9:55 pm

Имах чувството, че нещо със семейството й не беше наред и все още не успявах да разбера защо толкова се притеснява от майка си и сестрите си. Все пак те познаваха добре двора и в интерес на истината не смятах, че са чак толкова отчаяни, за да се налага да се мъкнат навсякъде с по-малката си сестра.
- Опасявам се, че не бих могъл да приема "Не" за отговор милейди. - Прошепнах тихичко в ухото й и се поклоних, когато Луи се появи.
- Ще трябва да преосмислите отговора си. - Пак със същия тих глас казах аз, за да не ни чуят останалите и се изправих, заедно с нея. После Луи и Даниерис си размениха няколко реплики, както и всички останали засвидетелстваха почитта си към него. Качихме се по конете, като не пропуснах да помогна на младата лейди. Това беше още един повод да се докосна до нея.
- Май и конете Ви обичат. - Отбелязах аз, когато забелязах, колко добре се погажда с бялата кобила, която бяха оседлали за нея.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 5:11 pm

Изглеждаха като привидение,като ангел паднал от небето,обяздил небесна кобила. Но всъщност не съществуваше нито животно,нито човек,нито каквото и да е било създание освен майка и и сестрите и,който да не я харесваха. Имаше блага и чиста душа,пълна с много добродетели и се усещаше от всички:
-Усеща,че я харесвам,това е най красивата кобила,която някога съм яздела.
Седеше спокойно,както трябваше да стои една дама на кон. Не бе много удобно но изглеждаше невероятно красиво.
Погали я с ръка по красивата грива,като сякаш животното се наслади на докосването,хареса и. изправи се и хвана леко юздите,като тръгна напред о не бързаше да се присъедини към ловната дружина:
-Ужасно се надявам да не убием някое животно.
Пое си тревожно дълбоко дъх,като погледна напред:
-Не ми се иска някое животно да пострада.
Яздеха не много дълго,като се бяха отделили почти от другите. Тогава Дани забеляза нещо прекрасно.
-Вижте там има една прекрасна сърна.
Слезе без дори да чака помощта му,като и се видяха красивите тънички крачета но за кратко. Пристъпи напред към сърната тихо и бавно.
-Толкова е красива!
Възкликна тя,като тръгна смело напред,животното обаче неочаквано за всички,не побягна. Погледна я в очите и остана на място. Дани пристъпи напред,като протегна ръката си. Движеше се бавно и след няколко дълги минути докосна красивата музунка на сърната.
-Елате сир,тя няма да се изплаши.
Сърната седеше съвсем спокойно и се остави да бъде галена. Но щом той направи няколко крачки настъпи суха клонка,сърната се подплаши и избяга,а щом го стори ловната дружинка я подгони чу се изстрел. Побягна като едва не се препъна. Тогава видя бедната сърна на земята. Сложи ръка на устните си,като от очите и започнаха бавно да се стичат сълзи:
-Оу Боже... Не не биваше...
Сърцето и щеше да се пропука,да се пръсне.
-Обещахте ми,обещах те ми,че няма да пострада никое животно...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 5:25 pm

Сълзите й ме смутиха, просто не знаех какво да направя, за да я успокоя и направих единственото което можех, а именно да открия и накажа виновника за това.
- Не съм нарушил това обещание милейди, но ще накажа този който го е сторил.
Оставих я и с бързи крачки закрачих към групичката.
- Кой го направи? - Попитах ядно и със застрашителен поглед.
Оказа се, че е някакъв паж, който не беше разбрал заповедите на Луи и се бе опитал да го впечатли с уменията си. Отидох до него и с едно ловко движение го смъкнах от коня, хванах го за яката и го притиснах към едно дърво, стиснах го за гърлото и бях способен да го убия заради сълзите, които бе предизвикал у Дани.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 5:51 pm

-Моля Ви сир,стига страдание за днес!
Още по отчаяно викна тя,като му се примоли да не го наранява,като за първи път протегна ръката си към него и го докосна по рамото но като разбра,какво е направила се отдръпна и тихо каза:
-Не е знаел,човешко е да се греши,а още по човешко е да се прощава.
Умни думи от едно толкова младо момиче но бе изживяла толкова много.
Погледна все още със сълзи към бедната сърна:
-Бедното създание...
Искаше да се скрие за това тръгна по на далеко,като се върна при кобилата но не пожела да се качи,хвана юздите и тръгна мълчаливо на някаква бавна разходка. Усети Екзейвиър до себе си,като също бе хванал юздите:
-Аз наистина не мога да приема поканата Ви...
Обърна се към него:
-Екзейвиър повярвайте ми,че би ми се искало да отида на бал но ви уверявам,че поканата Ви,ще ми донесе много повече неприятности от колкото бих могла да понеса. Моята майка обича повече сестрите ми,и към мен има по различни отношения. Това може да не и хареса и ако не и хареса,може да ме прати по рано в манастира. А,не искам все още да се връщам там.
Призна си макар да не знаеше защо:
-Знам,че не мога да имам това,което имат сестрите ми но поне ми се иска малко да почерпя от този живот.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 6:04 pm

Все още бях изключително бесен и сега повече от всякога, защото подозренията ми, че тя е нещо като Пепеляшка в семейството й се оказаха верни. Бях бесен и на семейството й, че са такива с нея, но в крайна сметка това не беше мой проблем... Не можех да го направя мой проблем, защото колкото и да я харесвах не можех да и обещая нищо повече от няколко прекрасни нощи преди да замине. Може би просто не трябваше да настоявам повече и просто да я оставя намира, а своите наранени чувства и его да излекувам с мис Бланшет още тази вечер.
- Все пак поканата остава в сила, но ако наистина за Вас е невъзможно да присъствате както твърдите, ще разбера. - Погледнах я още веднъж. Не знаех какво и е толкова специалното, че така се бях развълнувал. Под фустите се криеше същото като на всички останали жени и все пак ужасно много исках да се потопя в нея, да усетя горещите й бедра около себе си и да вкуся от ягодовите й устни. Трябваше обаче да се знае, че аз съм джентълмен и не бих го направил против волята й, затова сега щеше да е хубаво тя да намери начин да присъства това щеше да е сигнал да продължа с опитите си.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 6:22 pm

Тогава се сети нещо,като все още бе малко шокирана от случката но се досети нещо:
-Прекалено ли,ще е ако Ви помоля,за нещо.
Спря се за малко,като го погледна в красивите очи,само че все още не изпитваше нищо,а може би все още се беше скрил малко страх в нея:
-Бихте ли могли да помолите вашите приятели,който сега придружават моите сестри,да ги поканят на бала. Така всички ще отидем на бала и майка ми не ще има правото да каже,че отивам само аз. А и няма да е отхвърляне на поканата.
Надяваше се той да успее и да се съгласи с това предложение,защото и се ходеше на бал,много и се ходеше,щеше да и е първия бал,а и за първи път,щеше да си има кавалер,макар и да се страхуваше от него.
Само че чу гласа на сестрите си,който я викаха,прибяга на пред,като я занимавах с глупости и досадни мрънкания.
Един от приятелите на Екзейвиър се приближи към него:
-От къде ги изкопах те тези вещици? На нас ни пробутахте гнилите ябълки,а за вас сте запазили най-хубавото!?
Каза той,а другия се засмя:
-Но,като гледам това е първата лейди,която не ви гледа с онзи обожаващ поглед.
А,другия добави:
-Бих я взел за съпруга,за да се забавлявам всяка вечер с нея. Само че сестра и каза,че докато те не се омъжат,което трудно,ще стане,тя няма да се омъжи за никого освен за Бог.
Отново предния,като добави:
-Няма да се справите с Денерис,обзалагам се на на на 1000 франка че няма да успеете с нея!
Тогава втория пригласи:
-Аз залагам 5000 че няма да успее,та тя трепери всеки път,когато я докосне. По уплашена е от онази сърна,която паша уби.
Всъщност го предизвикваха на максимум,а това не бяха малко пари никак даже. Но всичко друго беше въпрос на чест.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 6:46 pm

Обичах предизвикателствата особено онези, които включваха прелъстяването на жени, но с периферното си зрение улових местоположението на Денерис и съвсем преднамерено заявих на висок глас, че я уважавам прекалено много, за да накърнявам честта й по този нелеп начин и, че тя е дама, която заслужава единствено и само уважение, към което подканих и останалите да проявят. А когато се убедих, че всяка една от тези думи е достигнала до нея и я видях как се отдалечава все повече сниших тона и заявих:
- Обзалагам се на 10 000 лири, че ще бъде моя преди да се е отдала на Бог господа, дори и ако за това ще се наложи да я направя своя съпруга! - Бях по-уверен от всякога в думите си и това щеше да е цел номер едно от тук нататък за мен. Да получа Денерис Таргериен, ако ще това да е последното, което щях да направя в живота си.
Ръкавицата беше хвърлена и всички присъстващи, общо трима с мен, си стиснахме ръцете и дадохме думата си, че никой никога няма да разбере за този облог освен нас. Въпреки всичко аз наистина не исках с действията си да накърня честта й, а ко някой разбереше за облога ни или пък, че съм го спечелил, това щеше да погуби репутацията й, а Денерис беше толкова чиста и нежна, че нямаше да си простя, ако я нараня по какъвто и да било начин.
- Да се връщаме при останалите и Джеймс, приятелю умолявам те, дръж тези усойници далеч от нас и ти обещавам довечера да пиеш и чукаш всяка жена, която си пожелаеш в бордея на мис...
Бях получил уверението на останалите, че ще ми осигурят спокойствие както през днешния ден, така и в деня на бала, в който мислех и да приключа с този облог и да я направя своя. Още днес сестрите й щяха да се сдобият с покани за бала, а Денерис щеше да е длъжна да приеме моята, защото бях изпълнил всичките й условия.
- Нека Ви помогна... - Притичах до нея и увих ръце около тънката й талия, за да й помогна да се качи върху кобилата. Накрая нежно долепих устни до външната част на ръката й и с една от онези мои дяволите усмивки заявих:
- Не мога да се сдържа и да не отбележа, колко красива сте точно в този миг. - И за бога, тя наистина беше ужасно прекрасна във всеки един миг, но точно сега с леко зачервените си очи и носле, направо сияеше. Косата й беше леко разрошена от лекия ветрец, но все още някак съвършено подредена. Откъснах очи от нея преди втренчването ми да се е превърнало в зловещо и с ловко се качих на своя огромен черен жребец, който наричах Вихър. Беше чистокръвен и вероятно най-бързия кон в кралството.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 12, 2013 7:17 pm

Потрепери когато усети ръцете му,беше приятно но ужасно странно и плашещо. не прикри изненадата и така да се каже ужаса. Погледна го не вярващо но той отмина с черния вихър. Тръгна на пред но не препусна подобно на него. А,просто бавно го следеше. Огледа се на около но не видя сестрите си,а само сенки и далечен тропот на коне,както и някаква глъчка. Изплаши се,почувства се сама,което никак не и допадна.
-Сир...
Извика тя,като малко пришпори коня,страхуваше се от него,да остане с него но още по се страхуваше да е сама. Настигна го,като няколко кичура руса коприна се бяха разпилели по лицето и докосваха прекрасната и шия:
-Все ми се искаше да Ви попитам за нещо?!
каза тихичко,а той намали;
-Успяхте ли да обедите приятелите си?
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 1:11 pm

Подсмихнах се леко и погледнах към нея. Може би ми се искаше прекалено много, а може би просто тя действително искаше да присъства на бала. Всъщност нямаше голямо значение, защото щеше да бъде там и щеше да бъде с мен.
- Иска ли Ви се да съм ги убедил? - Попитах закачливо и продължих да се усмихвам мило, забавяйки още малко хода на коня, за да не настигнем прекалено бързо останалите. Очаквах отговора й и очаквах с него да ме зарадва толкова, колкото само тя можеше. Искаше ми се да иска да бъде с мен с цялото си същество, така както аз желаех да съм с нея.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 7:14 pm

-Би ми се искало да отида на бал...-после някак тихо добави,колкото да не го засегне-с Вас но от Вас зависи дали,ще можете да убедите приятелите си.
Истината е тази,че никой не искаше да дружи с с сестрите и,защото те бяха много нахални,досадни и всичко друго но не и като нея:
-Иска ми се да отида на бал,никога не съм била. Ще имам възможността да имам красива бална рокля,преди да облека монашеските одежди.
Докато обаче яздеше коня се подплаши от преминаващ таралеж,който подплаши кобилата. Падна назад,като полетя към земята. имаше щастието че шумата,както и броя на много фусти олекоти удара но се изплаши,а и макар улеотен удара си бе болезнен.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 7:32 pm

Рязко дръпнах юздите на Вихър и скочих от него, още преди да е спрял напълно. Свлякох се до нея на земята и леко надигнах главата й, поставяйки я внимателно в ръцете си:
- Добре ли сте? - Господи сърцето ми сякаш беше изскочило от уплаха и притеснение. Това беше възможно най-ужасния развой на събитията. Как можеше да съм толкова глупав и да я оставя да падне. Всичко беше по моя вина, трябваше да съм по-внимателен.
- Ударихте ли се? Боли ли ви някъде? - Заразпитвах притеснено.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 7:45 pm

-Добре съм...
Но просъска лекичко,като се опита да се изправи усети,как я боли дупето но не можеше да каже какво точно я боли,беше неприлично,невъзпитано и вулгарно,а това не приличаше на една дама. Но усети и че си бе ударила кракът:
-Малко ме боли кракът.
Надигна полите си,като откри нежното си глезенче,облечено в копринено бял чорап,а той беше леко разкъсан и имаше малка рана.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 7:54 pm

Спуснах погледа си надолу към глезена й. Имаше малко петънце кръв, което изпъкваше на фона на белия чорап. Сърцето ми се сви, това сигурно причиняваше ужасна болка на крехкото й телце.
- Позволете на мен?! - Не бях сигурен дали няма да я притесни ръцете ми да са върху крака й. Денерис беше доста притеснителна и честно казано дори се страхувах да я докосна, за да не си помисли нещо. Когато не каза нищо подходих много по-уверено и измъкнах една бяла ленена кърпичка от джоба на сакото си и надигнах още съвсем леко полите й, за да имам по-добра видимост към крака й. Не беше обаче нищо сексуално, просто исках да облекча болката й. Което беше малко странно защото през цялото останало време имах единствено и само порочни мисли за нея.
- Може да ви заболи малко, но ще трябва да го понесете... Все пак ще бъдете моя дама на бала и искам да сте достатъчно здрава, за да може да танцуваме. - Започнах да бръщолевя колкото да я разсея от болката която и причинявах докато затягах кърпичката около глезена й.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 8:02 pm

Леко просъска,по скоро беше дори малко нежно. Крачето и потрепна,когато той увиваше кърпичката но се опита да не го дърпа. Не съзнателно се беше захванала за рамото му,като лекичко го стиксаше,за нея беше силно но тя нямаше голяма сила,така че беше,като пеперудено докосване.
-Благодаря Ви сир!
Дишаше тежко и дълбоко,като красивото и деколте се надигаше. Тогава видя зад гърба на Екзейвиър сестра си,която можеше да си помисли друго нещо от тази гледна точка. Изправи се рязко,като подскочи на единия си крак но залитна и стъпи на раненото краче.
Той обаче успя да я прихване за да не падне.
-Трябва да се връщаме,моля Ви!
Сърцето и щеше да се пръсне:
-Наистина трябва да се приберем в замъка...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 8:08 pm

Хвърлих едно око през рамо, за да видя какво я стресна така и видях една от сестрите й не далеч от нас. По дяволите, какво толкова й бяха направили, че тя така се страхуваше от тях. Идеше ми да ги убия още сега.
- Но лова едва сега започва милейди. - Отвърнах спокойно и с усмивка. - След него ще отидем на традиционния пир, който дава краля и едва тогава ще ви изпратя до дома ви. - Когато изрекох всичко това обаче се сетих, че може би просто я боли прекалено много и не може да продължи лова поради тази причина.
- Извинете ме, не се чувствате добре и затова искате да се приберете ли? - Попитах накрая засрамен от несъобразителността си.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 8:20 pm

-Да не се чувствам добре...
Да болееше я но не прекалено,просто знаеше,че сестра и,ще и навлече неприятности. Сърцето и се бе свило при това,че може да и се случи нещо,да се върне по рано в манастира:
-А,и ужасно се страхувам,сестра ми ни видя,може да си е помислила нещо,ако каже нещо на майка ми,може...
Прехапа притеснено долната си уста:
-Може,може да каже какво ли не и дори да ме пратят по рано в манастира...
Пое си дълбоко дъх,не искаше,не искаше да отива там но нещата щяха да са неизбежни.
-Простете ми но трябва да се прибера...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 8:29 pm

Въздъхнах с разбиране и поклатих глава, но ми се искаше да й обясня, че няма от какво да се страхува:
- Не се бойте милейди, аз съм джентълмен и дори сестра ви не може да си позволи да опетни честта ми, ръсейки лъжи за мен. Тук не се е случило нищо което може да ви злепостави. Никой от нас не е направил нищо, с което да злепостави другия и това е неоспорим факт. Ако сестра ви си позволи дори да намекне за нещо такова на вашата майка трябва да ме уведомите незабавно, защото честта ми ще бъде осквернена.
Не виждах особена промяна в начина по който ме гледаше, затова продължих.
- Ще останем до самия край, а след това ще ви придружа о дома ви. Това е което ще направим, а ако само пожелаете, бих могъл да всея малко здрав разум в сестрите ви, очевидно се страхувате безкрайно много от тях, а това не бива да е така. Трябва да бъдете по-силна и ако се наложи да им се опълчите и отречете всичко онова което не е истина. Давам ви думата си, че ще се изправя срещу всеки, който се опита да ви нарани или злепостави по какъвто и да било начин, дори и този някой да е собственото ви семейство.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 8:43 pm

-Страхувам се,защото мадам Фрасин сподели неща за вас,който може да са клевета но една дама би трябвало да има едно на ум. Такива слухове може да са стигнали до ушите на майка ми,ако тя разбере нещо подобно,ще ме прати по рано в манастир,а аз не искам да ходя толкова рано. Нито да ходя въобще там...
Призна си накрая тя,като погледна към него:
-Вие не сте длъжен да правите всичко това за мен! Благодаря Ви но истината е,че не заслужавам това внимание...
Дали от болката,от изплъзващата и се чест,ако бе пуснала този слух,никой нямаше да повярва,че е девица. Тогава се появи и краля,който видя,крачето подаващо се от роклята увито в кърпата,кат ме подпираше с една ръка Екзейвиър.
Още преди да кажа нещо,краят бе заповядал да се погрижат за нея и за кракът и,като дори нямах време да откажа за пира. Кралят дори ми бе направил подаръкедна красива рокля подобаваща за пира след това,защото моята бе цялата мръсна и изпокъса.
появих се макар и накуцваща на пира,като мястото ми бе вече отредено. Между краля и Екзейвиър,чест която хора притежаваха. Екзекилиян ми помогна да се настаня на масата,а бледото ми лице беше станало цялото розаво,като домат. Сестрите ми бяха доста далеч дори трудно се виждаха,а аз виждах всучки, и всички ме виждаха.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 8:53 pm

Не знаех как да подходя към нея. Понякога изглеждаше толкова крехка и ранима и сякаш още беше просто едно малко и уплашено дете. Всъщност изобщо не изглеждаше като такова, но се държеше по този начин и не бях сигурен дали облога си заслужава усилията, които щеше да се наложи да положа, за да я прелъстя.
- Така и не успях да разбера какво е казала мадам Фрасин за мен, че така ви е изплашила? - За Бога понякога тази моя слава вършеше чудеса и обикновено жените бяха още по-привлечени защото си мислеха, че са незаменими и могат а ме променят, да ме опитомят, но разбира се това беше просто фантазия. Никоя, ама никоя жена не беше способна да ме опитоми, защото аз обичах живота и можех да го живея така както пожелая и някой ден съпругата ми нямаше да има нищо против това, защото щеше да обича титлата, която щях да й дам, както и децата, които щях да й направя. Щеше да бъде точно толкова сляпа и глуха, колкото аз й позволя.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 14, 2013 5:33 am

Може би не трябвше да го казва и да му споделя това но така,щеше да изясни страха с от него:
-Тя не бе много мила,явно има някакви чувства към вас,защото езика и не бе никак подобаващ за една дама...
Искаше и се да добави стара дама но не можеше да бъде груба,просто не беше в нения стил на държание:
-Спомена,че сте женкар...
Каза го като самата тя се изерви,до сега не бе признавала нищо толкова странно искаше да му стане ясно защо се страхува от него и че щеше да е така:
-Страхувам,се че ако бъда ваша компания може да тръгнат слухове за мен,че съм се предала пред чара Ви.
Искаше да каже друго с тези думи,че е загубила невинността си,а това беше най-ценното за едно момиче:
-Простете ми за думите,че съм толкова откровена но не мога да спра да се страхувам от вас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъкът на Краля - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Краля   Замъкът на Краля - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъкът на Краля
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Замъкът "Иф"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
Идете на: