Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Амерал Венега
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Симон Кларк
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Дейвид
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Katherine
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Stefan_
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Майкъл
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Khal Drogo
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Алиса
Коръб 1 - Page 4 Vote_lcapКоръб 1 - Page 4 Voting_barКоръб 1 - Page 4 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Коръб 1

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 3:42 pm

На кораб пълен с толкова много мъже,за нея всички бяха еднакви но нейния годеник и бъдещ мъж до след няколко минути,е най-красиви мъж,за който тя имаше очи. Избръснат,като се виждаше прекрасното му лице,толкова мъжествен въпреки това,толкова че всяваше респект и в нея малко но по скоро невъобразима обич. Силен и излъчваше власт и достолепие,мъж който щеше да и е невероятна упора.
-Готови ли сте!
Попита Джак но и двамата кимнах ме:
-Е,добре тогава да започваме.
Не държеше книга но знаеше,че Бог и толкова много екипаж бяха свидетели. Документи също имаше,който щом стигнеха на суша щяха да заверят. Но това беше друг въпрос. Джак се прокашля и с равен глас започна:
-Днес сме се събрали на борда на кораба Годрик,за да венчаем Екзейвиър Тюдор,нашия капитан,верен приятел,другар,както и достоен чоек,за красивия морски ангел Денерис Таргериан. Ако има някой който е против този брак да каже сега,ако му стиска,да не бъде обезглавен или по добре да замълчи за винаги,за да си запази главата.
Да това не беше типична сватба но точно в това и беше чара,Дани леко се засмя,защото и е приятно,не бе като другите скучни сватби,който те караха да заспиваш,а и това беше нейната сватба. Никой не гъкна,а и смееше ли при такава заплаха:
-Ясно е може да продължим,няма възражения. В този хубав ден,преди залез слънце,на върха на вълните и под небесния свод,където нашия Господ Бог,вижда всичко,ще венчаем тази прекрасна двойка,по тяхна воля и по тяхно решение и на трез ум.
Обърна се към Денерис,като и подаде инпровизираната халка. Дани я взе,изглеждаше прекрасна и знаеше,че и за нея има подобна:
-Денерис Таргериан повтаряйте след мен сватбения обет,който ще ви обвърже в свещен брак с Екзейвиър Тюдор.
Тя кимна и той продължи,кат тя повтаряше всяка дума след него:
-Аз Денерис Таргериан се венчавам за теб Екзейвиър Тюдор,като се заклевам пред екипажа на кораба и Бог,да бъда добра,предана и вярна съпруга,да те обичам и почитам докато смъртта ни раздели. Да бъда като вятъра в платната на кораба,както бута кораба на пред,да бъда бъда и ми нежна,да те щадя,като слънчев ден.
Сложи халката на пръста му,като сега беше негов ред.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 6:20 pm

Чувството което изпитах когато тя изрече тези думи буквално беше неописуемо. Почувствах се някак значим и обичан по един необикновен начин... Един неописуем начин. Тръпки пропълзяха по цялото ми тяло и настръхнах, но не от вятъра, а от начина, по който се взираше в очите ми и устните й нижеха думите една след друга. Накара ме да се почувствам така сякаш светът е в краката ми. Тя го беше поставила там! За мен!
- Сега е ваш ред капитане! - Обади се Джак и ме върна обратно на земята.
- Повтаряйте след мен...
- Аз Екзейвиър Тюдор, се венчавам за теб Денерис Таргериън, като се заклевам пред екипажа на кораба и Бог, да бъда добър, предан и верен съпруг! Да те обичам и почитам, докато смъртта ни раздели! Обещавам да бъда като вятъра в платната на този кораб, който ще бъде най-добрия ти приятел и ще ти помага, винаги когато имаш нужда от това. Заклевам се в честта си, че ще те обичам, браня и грижа за теб във всеки един миг от днес нататък, така както не съм обичал никой друг. Ти си най-ценното ми съкровище!
След като казах всички тези думи, които наистина чувствах си поех дълбоко въздух и поех нервно глупавия пръстен, който плъзнах по пръста й:
- Освен всичко изброено до тук, обещавам и да ти подаря по-добър пръстен от този. - Казах шеговито.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 6:29 pm

Пръстена нямаше значение за нея,в умът и още отекваха думите му,който я направиха невероятно. Сигурна,че любовта и не е пропиляна,че го обича също колкото той я обичаше. Едва се сдържа да не го целуне но това още не е по реда си:
-По правото ми дадено от Екзейвиър,свидетели всички на палубата и по волята на Бог ви обявявам за съпруг и съпруга.
Всички все още тръпнеха:
-Капитане може да цеунете буката...
Разреши му и го подкани но и Дани се приближи към него,като се целунаха толкова страстно,чене бе направо за палубата. Отдръпнаха се едвам един от друг,като чуваха весела глъчка и ги обсипваха със зрънца ориз.
-Обичам те Екзейвиър!
Ясно и точно,за да го чуе и да му е ясно. Отново го целуна обвивайки ръце около него.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 6:44 pm

Отвърнах с не по-малка жар, любов и нежност на целувката й, но колкото и да не ми се искаше се наложи да я прекратя...
- Аз също те обичам Денерис! - Или поне за малко да я прекратя, защото веднага след като изрекох тези думи, впих устните си отново в нейните и не само заради огромното ми желание да я целуна, а защото бях малко засрамен. Никога преди не бях казвал на жена, че я обичам, още по-малко пред толкова огромна публика. От както се бях родил ме учеха, че любовта е най-голямата слабост на един мъж. Дори вече бях убеден, че това е така, защото заради любовта си към нея сега бях на този кораб и можеше никога повече да не се завърна в дома си и за малко да опетня името на баща си, но въпреки всичко не съжалявах и за миг. Тя... Дори този единствен миг, в който заявяваше любовта си към мен, беше достатъчна награда, за да се откажа от всичко което имам.
- Обичам те до лудост! - Никак не преувеличавах. Това беше самата истина и така се чувствах аз...
Макар и с нежелание се разделихме един от друг, а всички от екипажа се възползваха от възможността и се изредиха един по един, за да поднесат своите поздравления към нас. Аз не мислех много за това което говорят, умът ми беше на съвсем друго място... Дори и вече виждах голото и прекрасно тяло на Денерис, но трябваше да изчакам ощееее малко, докато дойде и този миг...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 6:56 pm

Налагаше се да останем и за малкия пир,който бе организирал,е те щяха да го продължат до сутринта с ром,а двойката в леглото,кой както му е редно. Не бе чудно но не хапнаха много,защото умът и на двамата се оказа другаде. Искаха да останат на саме и всичко останало. Докато седеше на стола усети силните му ръце и как всички викнаха. Явно всички знаеха какво следва само Дани малко се изненада,защото стана изведнъж,не че не го очакваше и чакаше но явно той,беше по нетърпеливия. Ръцете и отгърнаха врата му,като се притисна към него,дари го с лека целувка,като се засмя:
-Нека ги оставим...
Поведе я на ръце към каютата,като срита вратата,за да я отвори и я пусна на леглото. Дани се засмя,като хвърли шала си на пода,надигна се леко към дъската на леглото,като и се видяха крачетата обути в нежен бял копринен чорап:
-Май се оказах те прав,май аз ще съм вашата пленица.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 7:04 pm

Засмях се тихичко и я целунах още веднъж, после се отдръпнах и отидох да залостя врата. Преди да се върна обратно при нея на леглото бързо съблякох почти всички дрехи от себе си и останах само по бельо, защото не исках да я плаша.
- От сега до края на света! - Промърморих тихо и внимателно се отпуснах върху нея, но по-голямата част от тежестта ми падна върху ръцете ми.
- Как се чувстваш? - Попитах аз, като искрено изпитвах любопитство към това което се въртеше в главата й сега. Исках да знам дали е щастлива, дали се страхува от това което щеше да се случи сега и изобщо дали искаше нещо да се случи.
- Уплашена ли си?
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 7:12 pm

-Странно е...
Потрепери тя но от куб емоции,който се въртяха в нея,адреналин от всичко,което се беше случило,прекалено голяма емоция:
-Вярвам ти и го желая,ще излъжа ако не ме е страх малко но е защото е ново за мен. Ще ново за мен...
Сърцето и препускаше,не бе виждала мъж гол,нито пък нея изцяло. Малко от онази свенливост е на лице но не се отдръпна,ами го целуна,това значеше много,че го правеше по свое решение и желание. Прокара ръце през раменете и гърдите му,като докосна красивото му силно тяло:
-Толкова си красив...
Не можа да се сдържи,просто и се изплъзна от устата:
-Харесва ми да те докосвам,харесва ми и ти да ме докосваш...
Дали от малкото ром или,защото се отпусаше и му вярваше говореше повече.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 7:30 pm

Усмихнах се дяволито и плъзнах едната си ръка по нея, по тялото й, следвайки изящните й форми и извивки. Не бързах да пристъпвам към действие, защото усещах, че е напрегната,а това беше изключително важен момент, специално в нейния живот. Не исках да избързвам и да я пришпорвам, защото беше възможно да не е съвсем готова и да остане с неприятни спомени от това събитие. Именно заради това започнах с игриви и кратки целувки по устните, врата й раменете й, като ги съчетавах с небрежен разговор.
- Бих се съгласил с теб за всичко това... - Ръката ми премина по гърдите й и се задържа за малко там, после пак зашари по тялото й.
- Ти си най-красивото нещо, което някога съм чувал, виждал и докосвал... - Тя беше самото съвършенство във всеки един аспект.
- Най-прекрасното създание живяло някога на тази земя... - Исках да почувства нежността и топлината ми, да я предразположа да се отпусне и свикне с мен, с допира ми.
- Истински ангел...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 7:40 pm

Омайваше я не само с думи но с всичко,с движенията с присъствието си,с божествения му аромат,който си поемеше дъх. Докосваше я но тя също го докосваше,нуждаеше се от това,за да свикне с него,да опознае всяка част от неговото тяло. Забравила за страха си,отдадена само на него и на това,кака я докосва,как жадно я целуваше навсякъде. Изви се под умелите му ласки,като бедрата и вече горяха не опис неописуемо. Още помнеше онова сладко усещане и знаеше,че той ще и донесе още.
Вярваше му напълно и не се съмняваше. Той е нейния съпруг,единствения който щеше да я види така,да я има така.
А,и как да не го желаеше,той я боготвореше,обсипваше я с ласки и топли думи,който никога небе очаквала,за това и тя го обожаваше.
-Искам онова сладко чувство...
Не можеше да го опише но щом усети ръцете му по бедрата си и на най нежното местенце изстена,като прехапа долната си устна:
-Толкова е хубаво...
Затворила очи готова за още нежност.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 7:57 pm

Това бе част от подготовката и нещо, което доставяше не по-малка наслада и на мен самия. Начина по който тялото й откликваше на моето, определено ме задоволяваше. Караше ме да бъда в пъти по-уверен в ласките си и жаден за още. Жаден и нетърпелив да й доставя удоволствие. Дя видя изписана върху лицето й, това удоволствие.
Наместих се по-удобно и движенията ми станаха доста по-напористи, а с това и нейните стенания се зачестиха. Тялото й все по-често потрепваше и извиваше под моето, макар да не й давах голяма възможност за това. Почти я бях приклещил за леглото, сякаш можеше да избяга.
Не след дълго усетих онази приятна експлозия в тялото й. Тя се изви силно, а бедрата й инстинктивно тръгнаха да се прибират, но аз не им позволих.
- Това чувство ли? - Попитах, въпреки почти да бях убеден, че говореше именно за него. Денерис не беше в състояние да отговори или поне не веднага, затова и не чаках отговора й, а сръчно и ловко се освободих от роклята й, като пред мен за първи път се разкри божественото й тяло, в цялата си прелест и великолепие. Дъхът ми спря и останах загледан в нея... Обходих с обожание всеки сантиметър от плътта й.
- Прекрасна си!
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 8:13 pm

-Да..да.
И стена,когато усети онова чувство,което желаеш. Не и остави избор но по погледа му личеше,че я харесва,не беше подигравка или някакъв по особен поглед,а обожанието,което тя искаше да види. Искаше и да се прикрие но все още бе отпусната от прекрасното чувство което я заливаше.
-Екзейвиър...
Потърси устните му,като се притисна в него,тогава усети,как ръцете му отново се намираха между бедрата и. Не знаеше как но бе готова за още,защото въпреки хубави тези ласки не бяха сякаш достатъчни. Всъщност отлично знаеше,какво е другото,което може да и липсва. И щом само от ловите му ръце и доставяше такова,то другото щеше да е просто лудост.
-Обожавам те...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 1:33 pm

- Аз също... - Прошепнах с дрезгавия си глас и зарових лице във врата й, който обсипах с целувки. Тя беше съвършена. Не успявах да й се наситя, без значение колко целувки оставям върху нея. Бавно започнах да се спускам надолу. Не изпусках и милиметър от раменете й, а после се прехвърлих върху изключително стегната й гръд. Беше толкова млада, може би след време тялото й щеше да се промени, но сега... сега то беше по-изящно и от изваяна скулптура.
- Готова ли си? - Надигнах леко глава, за да срещна погледа и и същевременно минах с ръце от вътрешната страна на бедрата й. Тя сякаш предвиди какво ще последва и кимна, рязко вдишвайки, а аз направих опит да проникна в нея. Беше толкова трудно, понеже се беше стегнала до краен предел.
- Отпусни се... - Прошепнах й аз и отново направих опит, като потънах още няколко милиметра.
- Точно така... - Окуражавах я аз, като постепенно навлизах, но изключително бавно и внимателно, за да не й причиня излишна болка.
- Добре ли си? - Не свалях поглед от лицето й, за да разбера ако нещо не е наред и трябва да спра, но много по-сигурно щеше да е ако тя самата ми кажеше как се чувства.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 3:05 pm

Всичко се случваше от самосебеси,поне за нея,защото всичко и беше интересно,както и хубаво,остави го той да владее нещата и да я насочва. Не знаеше дали е напълно готова но го искаше и го остави.
Още с първия опит я завладя болката и се сви инстиктивно. Сърцето и заби,като се напрегна но нежния му глас я успокои,пое си дъх и кимна,защото не можеше да каже нищо. Щом се отпусна той проникна в нея. Усети пареща болка,като се притисна в него и простена тихичко. Той явно знаеше това,защото спря точно тогава,когато трябваше. Трябваше да премине тази болка,да и даде време и той я изчака. Пак леко пареше но болката си беше отишла,а това беше най важното,край вече нямаше да има повече.
-Да добре съм...
Каза му за да е сигурен,тихото и нежно гласче едва се чу. Задвижи се много бавно в нея,в началото усещаше парене,което бързо се замени от нова,съвсем различна тръпка,която завладя мощно тялото и,все едно вкара нажежено олово.
-Толкова е хубаво...
Много по хубаво от това да я докосва с ръце,ето това е онова чувство,което беше до края,онова което и се искаше да усети. Отвори очи макар да и се затваряха от удоволствие но не искаше да изпусне неговите емоции,да види дали му харесва,колкото и на нея.
Забърза,като я накара да се извие леко но не от болка,а от удоволствие усещаше нова което изпитваше,когато той задвижеше пръстите си по нея но този път много по силни и хубави:
-Моля те не спирай Екзейвиър...
Изстена,като котенце,толкова и харесваше,че ако спреше мислеше,че може да умре,толкова я завладя това ново чувство.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 4:35 pm

Нямах никакво намерение да спирам, а едва ли и можех с това мъчително бавно темпо, можех да продължа и до сутринта. Обаче си наложих да бъда по-сдържан. Имаше време и след още няколко пъти, щях да мога да й покажа истинската сила на любовта и страстта си, но сега най-важното беше търпението. Без значение колко радушно ме приемаше тялото й и колко бързо свикваше с мен, не можех да се отпусна. Всеки дори и най-минимален по-груб тласък можеше да й причини болка, дори все още не бях потънал докрай в нея, а движенията ми макар и вече по-бързи за нея, за мен бяха с темпото на костенурка. Харесваше ми обаче. Така имах възможност да се насладя на всеки един миг и да извлека максимума от него. Имах време да следя променящите се изражения на лицето й и да се влюбвам в тях. Имах време да отделям повече внимание на нежността и целувките и на нея като цяло, а смятах, че тя го заслужава. Заслужаваше цялото ми внимание и нежност, за да се превърне в един незабравим спомен, всичко това. Това беше моят подарък за нея. Онзи който не можех да й купя с пари, а идваше право от сърцето ми, за нея!
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 5:10 pm

Не забравим миг,който щеше да запомни за винаги. Забърза движенията,като я накара да изпита невъобразимо удоволствие. Сладкия оргазъм я обзе,като беше много по хубав от колкото преди. Притисна се но след това се отпусна на леглото,защото се чувстваше толкова невероятно и толкова отпусната.
-Екзейвиър....
Простена тихичко тя,като се гушна в него. Когато по отмина го погледна,като и двамата бяха голи но тя не се притесняваше.
-Но ти май не изпита това,което и яз.
Не се изразяваше правилно но имаше предвид,че той не беше свършил,като нея,а щом погледна на долу видя,че мъжествеността му пулсираше,не знаеше дали така трябва но определено бе усетила разликата и знаеше,че е нередно. Протегна ръката си,като го погали,по скоро слюбопитство,сега го виждаше ясно и любопитството и граничеше с невероятното дори имайки предвид нейната свенливост. Но искаше да го разучи.
Но се засрами от това,че я гледа,дръпна ръката си:
-Не ме гледай така... Любопитно ми беше,знам докосвах го но ми беше интересно да го видя.
Кри се в него:
-Срамувам се от себе си...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 5:29 pm

За нея любопитство, аз пък го наричах похотливост. Бях убеден, че с нейното "любопитство", след време щеше да се превърне в доста палава съпруга. Нищо против нямах това.
- Любопитството ти ми допада... - Измърморих в ухото й и я повалих по гръб, после ловко се прехвърлих върху нея и отново се наместих удобно между краката й, като се отърках в нея. Усетих как потрепна.
- От какво си мислиш, че имам нужда сега? - Попитах аз, като започнах да я целувам по шията и най-безсрамно да се отърквам в слабините й. Бяха толкова влажни и горещи, нямах търпение отново да потъна в тях, но продължавах да изчаквам. Исках да го пожелае, пък и й бях задал въпрос и чаках отговора му.
- Какво да направя, за да се освободя от напрежението? - Беше умна и умееше да мисли логично, сигурно се досещаше на какво се дължи ерекцията ми и как да се освободя от нея. Аз знаех много добре и нямах търпение да го направя, но както казах и преди тази вечер протичаше под мотото на търпението, пък и нощта беше млада, можехме да прави това докато в телата ни не остане и капка сила.
- Не те чувам... - Опитваше се да сдържа стенанията си, а те ми харесваха. Възбуждаха ме още повече и не желаех да ги задържа само за себе си. Не бе честно просто.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 5:47 pm

Умел любовник нямаше спор,играеше си с нея,това и харесваше. Възбуждаше я до краен предел и това което му се искаше,го искаше и тя. Най-интересното е това,че се опита да го настани в себе си но той разбра намерението,като се отдръпна:
-Да си в мен и да се движиш...
Щом го произнесе той проникна в нея но много по на дълбоко от преди. Изви се,като изпита сладка болка,прехапа долната си устна,като го погледна с толкова страст. Надигна се впи устни в неговите:
-Искам да се почувстваш по начина по който и аз...
Не знаеше,как но знаеше:
-Научи ме как,искам да ти доставям удоволствие,както и ти на мен.
Да скрита малинка,толкова мотивирана да го задоволи,да му доставя удоволствие,да се научи. Искаше да бъде добра в това,за да не пожелае никоя друга,това беше важно за нея. Обичаха се но мъжете често можеха да се изкушат,за това тя трябваше да му дава всичко,дори и повече.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 5:59 pm

- Справяш се чудесно... - Не исках нищо повече от това което вече ми даваше. Самият факт, че вече е моя ме правеше щастлив, не желаех повече от това. Исках да е щастлива и да изпитва удоволствие от това да бъде с мен и тя беше.
Беше увила краката си около кръста ми, но това малко ограничаваше движенията ми, затова ги хванах и разтворих настрани. Така успявах да проникна още по-дълбоко и да се движа много по-свободно...
Изведнъж прилива на адреналин взе превес над разума ми. Просто не можех да си налагам повече самоконтрол, а нейното така стегнато и тясно отворче ме караше да се побърквам. Без значение, колко възбудена беше, все още полагах двойно по-големи усилия, за да се движа и това ме възбуждаше повече от всичко. Потънах рязко в нея и после напуснах тялото й... Направих го още веднъж... И още веднъж... А устните й се разтвориха и от тях излизаха сподавени викове на удоволствие, което завладя и мен. Не можех да издържам повече... Усетих как тялото ми се изпъва рязко напред и навлизам буквално до край в нея, после изревах и почувствах как всяка капка потъва в тялото й... Беше толкова освобождаващо... Беше невероятно и неописуемо. Най-хубавия оргазъм в живота ми.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 6:15 pm

Толкова красив и се стори,мъжествен от всичко това. Успя и тя да свърши но малко преди него. Усети го как се влива в нея и това и хареса. Обгърна крачета около него.
Останаха прегърнати дълго след това,като тя го галеше по гърдите. Нужно и беше време да си почине,а от емоциите се беше унесла обятията му.
На другата сутрин,щом се събуди,се събуди до него. Това я накара да се усмихне,той спеше сладко,но тялото му беше божествено,силно с невероятно мускулесто тяло. Искаше да премине с ръка по тялото му но не го направи само усети топлината на тялото му.
Тогава и дойде нещо на ум, изправи се бавно без да мърда леглото,което беше трудно. Като бавно го прекрачи,като се оказа върху него. Бедрата и се намираха над неговата мъжественост но още не го докосваха. Наведе се леко напред,като го целуна по врата,след това по брадичката,като бедрата и се отъркаха леко в него. Просто искаше да го събути по странен но може би приятен начин:
-Скъпи...
Прошепна тихо тя:
-Събуди се...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 2:21 pm

- Вече съм буден... - Промърморих сънено, без да отварям очи, само тънка усмивка разтегна устните ми, а тя усети това събуждане и по още един начин. Там долу се беше надигнало нещо, което почти нацели целта си, но тя леко се размърда и предотврати сливането на телата ни.
Оставих я да действа така както тя го усеща. Справяше се чудесно. Устните й ме караха да настръхвам целия. Беше толкова приятно събуждане, че единственото по-добро от това щеше да е ако проникна в нея и задоволя зверския си апетит към тялото й.
- Усещаш ли го? - Плъзнах ръцете си по талията й и ги спрях върху дупето, което избутах малко надолу и се отърках в нея. Тя леко потрепери, явно тялото й си беше припомнило удоволствието от снощи и искаше да го опита отново. Насочих се и бавно проникнах в нея, а след това я притиснах рязко надолу, така, че да потъна докрай. Изстенах заедно с нея и отворих широко очите си, виждайки безумно красивото й лице срещу моето.
- Добро утро и на теб... - Ухилих се дяволито и я подканих да се задвижи, върху мен.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 7:34 pm

Дали се изненада не беше точно това,а по скоро му се възхити. Пожелая без въпроси,без да пита,не направи опит да я избута,за да продължи да спи,а я пожела веднага на момента. Мига в който проникна в нея,цялото и тяло се отдаде на пълната наслада,толкова невероятно и се стори всичко,че главата и се замая. Притисна се с две ръце за силните му гърди и от това изпита още по голяма наслада,защото обичаше да го докосва,да усеща силното му красиво тяло под себе си.
Отвори очи за да погледне неговите прекрасно магнетични очи,а в погледа му се изписваше не само удоволствие,възбуда,а хиляди други неща,който я караха да се чувства още по прекрасно. Харесваше и това,че той я гледа с обожание и внимание,което не бе виждала с друг,а и не искаше. Искаше само той да я обича и само той да я харесва,както тя го харесваше и обичаше.
-Добро утро принце...
Наведе се жадно впи устни в неговите. Но той спираше това,което искаше,имаше желанието тя да се движи,както на нея и идваше от вътре,такова страно желание:
-Остави ме искам сама...
Прихвана ръцете му,като леко ги избута,за да не и пречат,като сама се задвижи,като леко се приведе надолу. Искаше онова сладко чувство още от сутринта.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 7:50 pm

Движенията й бяха пропити от грация и нежност, така присъща за Денерис и аз не можех да правя нищо друго освен да им се наслаждавам. Успяваше да задоволи всеки мой копнеж и очевидно удоволствието беше споделено, понеже амплитудата на стенанията й се покачваше, както и все по-извиващото й се тяло. Така погледнато ми се струваше, че е прекрасна.
- Изцяло на твое разположение съм принцесо... - Оставих я сама да следва инстинктите си, колкото и трудно да ми беше. Бях свикнал да диктувам аз правилата, но не можех да отнема инициативата й. Пък и толкова рано сутрин, това всъщност беше доста добър вариант.
Денерис беше истински пожар. Зад цялото това невинно излъчване тя криеше истинска тигрица и все още не можех да си обясня как толкова бързо претърпя тази трансформация. А може би си го носеше и преди, но аз не го бях забелязал. На моменти обаче онова невинно и плахо момиче ми липсваше... Поне в това отношение. Иначе нямах нищо против да стане малко по малко ранима и самостоятелна... Обаче каквито и трансформации да й предстояха, мислех, че пак ще я обичам.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 8:05 pm

От само себе си забърза,като движението и стана все по бързо и по бързо. Защото нуждата и да достигне до края се оказа преалено голяма,от намерението да го остави да диктува. Срама не присъстваше в момента,макар че ако се спреше,ако можеше да се погледне от страни,щеше да се засрами от себе си.
Подължаваше докато тялото и не се предаде,извика от удоволствие,като се и изви над него. Тялото и не издържа на нейното прекалено голямо желание. Достигнала прекалено бързо до удоволствието,поради своята не опитност,не знанието как да задържи удоволствието. До голяма степен заради тази бързина не му даде възможност той да свърши. Легна върху тялото му,като дишаше тежко и на пресекулки. Но все още той не беше излязъл от нея,като усещаше булсаците му в себе си. Скрила лице между врата и раменето му се надигна и промърка. Задвижи се не искаше да го оставя не задоволен:
-Принце можеш да ме вземеш...
Така му даде възможността да вземе входа в свой ръце.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 8:15 pm

Усмихнах се и ловко я повалих под себе си, след това й дадох това което толкова силно искаше. Задвижих се без всякакви задръжки в нея и тя буквално крещеше от удоволствие в ръцете ми. Позволих си да бъда толкова първичен и дързък, защото виждах, че на нея това й харесва много повече от сдържаното ми аз. Нахлувах диво и дълбоко в нея и не знам колко внимателен бях всъщност, но ако по някакъв начин проявявах грубост, то тя беше в онези рамки, в които на нея й харесваше... Или поне така изглеждаше.
Денерис постоянно се опитваше да прибере краката си и да ме приклещи между тях, за да ме накара може би да забавя темпото, но ръцете ми се грижеха те да останат раздалечени, така че да мога да се движа свободно в нея, а с това и да я докарвам до истинска лудост. Бях успял да я докарам до оргазъм поне още два или три пъти, преди и аз самия да стигна до заветния край. С един дълбок тласък, се изпразних в нея и едва когато и последната капка потъна в тялото й, с едно движение се обърнах и легнах по гръб до нея. Едва дишах. Тази сутрешна тренировка ми се отрази доста добре.
- Това ли искаше? - Попитах накрая едва дишайки.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 8:28 pm

Това я остави без думи,не беше в състояние да каже,каквото и да било,той просто я съсипа в най-хубавия смисъл на думата. Не можеше да помръдне,тялото и се чувстваше невъобразимо прекрасно. Толкова много удоволствие не вярваше,че може да изпита за една сутрин,още преди закуска. Само му кимна и с малкото си сили се сви до него,като се скри. Малко се засрами от желанията,който имаше.
Остана до него и си почиваше но сети жажда,като прихвана леко чаршафа и се уви в него,тръгна към малката каничка с вода. Не знаеше но изпитваше срам от голото си тяло,не го смяташе може би за красиво. Наля си чаша вода и я изпи на един дъх,след това наля още една. Усещаше как крачетата и треперят,погледна към леглото към голото му тяло,беше прекрасен,усмихна му се но до него видя петна от кръв не бяха много но и напомняха,какво беше изгубила.
Преглътна шумно,като отпи отново от водата. Дали сега беше загубил интерес към нея,щом получи това,което иска. Тя го желаеше но не знаеше дали и той също я желаеше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коръб 1 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коръб 1
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
Идете на: