Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Коръб 1 - Page 3 Vote_lcapКоръб 1 - Page 3 Voting_barКоръб 1 - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Коръб 1

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 7:45 pm

Не й отвърнах със същото, но не защото не го чувствах. Точно обратното. Обичах я с цялото си същество, а сега повече от всякога, но вече бях започнал тази игра и щях да я играя до самия й край. А от опит знаех, че жените са така устроени, че искаха всичко онова, което не можеха да притежават. Дори и ако това бяха просто някакви си думи, който в никакъв случай не бяха гаранция, за онова което човек можеше и усещаше.
- Лека нощ... - Обгърнах раменете й с ръка и затворих очи. Дълго време обаче не успях да заспя, дори и след като тя го направи, но по някое време се предадох на фантазиите си, които се пренесоха и в съня ми. Тя беше там с мен и имах всичко онова от което се нуждаех. Нея!
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 7:51 pm

Спа почти непробудно,докато някой не почука на вратата. Някакъв моряк,който носеше сутрешната закуска на своя капитан. Но беше заключено и опита да отвори не беше успешен. Отвори очи въпреки,че не искаше,скри се в него но знаеше,че той ще трябва да стане,за да поеме своя пост:
-Добро утро...
Тихичкия и глас се подаде и тя най сетне отвори очи но за кратко,за да го дари с една целувка:
-Знам,трябва да станете но останете с мен още няколко минути.
Примоли го тя,като искаше поне малко и за кратко да е с него.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 8:00 pm

Погледнах към врата и после пак към нея с една привидно замислена физиономия:
- Зависи... - Отвърнах аз и се протегнах, като промуших едната с ръка под нея.
- С какво ще ме примамите да остана още малко при вас? - Не, че бързах за някъде, но ми се искаше да изпробвам въображението й. Можеше пък да измисли нещо, с което да ме залепи за това легло през целия ден и тогава да съм й безкрайно благодарен.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 8:27 pm

Надигна се бавно,като се надвеси над него:
-Можете да останете с мен,да закусим и пак да се върнем в леглото.
Може би това беша мъчение но някак сладко,че не и се искаше да свърши. За да го накара да помисли по добре и да реши в нейна и до някъде в негова полза,го целуна страстно.
-А и...
Засрами се тя:
-Ми се иска да поговорим и дори може би...
Повдигна рамене,не знаеше,как да го каже:
-Не знам,толкова са ми казвали,че не е редно да говориш с мъж за такива неща,че ми е толкова неудобно но и изгарям отлюбопитство.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 8:40 pm

- Говорене? - Тя сигурно искаше да ме погуби. Кой нормален мъж можеше да мисли, камо ли да говори с такова горещо тяло до себе си и такава страстна целувка.
- Мога да го правя и с момчетата, освен това съм убеден, че те могат да говорят за доста по-смущаващи неща от вас. - Протегнах ръка към лицето й и пригладих назад един непослушен кичур коса, който скриваше красивите й очи и малки и загадъчни тръпчинки на лицето.
- Обаче нали съм благороден, ще ви дам възможност да смените предложението си с друго, като например... - Ловко издърпах полата й нагоре и пак мушнах едната си ръка под нея, а другата се озова върху седалищните й части, който за първи път успявах да усетя толкова добре и определено ми харесваха.
- Това... - Пръстите ми внимателно и бавно се покачваха по вътрешната част на бедрото й, като й давах възможност да ме спре или пък ако не го направи, аз да продължа.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 8:59 pm

Ахна от възхита и възбуда но нещо друго се въртеше в любопитния и ум. Прехапа устаната си,като го погледна:
-Надали бихте говорили с тях за това...
Погледна на долу към скута му,като поглетчето и погледна отново към очите и:
-Мога ли и аз да ви докосна?
Изпитваше някакво любопитство,да го докосне,да види дали и той може да изпита удоволствие,каквото и тя:
-Искам и аз да ви доставя наслада... Научете ме...
Този урок надали би преподал на някой моряк.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 9:12 pm

Продължаваше да ме изумява и не знам какво беше станало със старата Денериз, онази която бе по боязлива и от уплашена сърна. Бавно плъзнах ръката си по нея и взех едната и ръка, после я съпроводих до онази част от тялото ми, която предизвикваше интереса й. Поставих малката й длан върху издутината и потрепнах от допира й. Обаче дори и това не беше достатъчно. Исках много повече. Исках да потъна в онзи райски остров между краката й. Исках да усетя влагата и горещината й, не просто с ръцете си, а и с онзи пулсиращ звяр в панталона ми. Имах нужда да усетя как тялото й ме приветства.
- Осъзнаваш, колко опасна е тази игра нали? - Гласът ми беше станал по-дрезгав от всякога, а очите ми потъмнели от възбуда. Леко придърпах ръката й нагоре и после я мушнах под панталона.
- Обгърни го с ръка... - Тя го направи и всеки мускул в тялото ми се сви. - Сега я движи...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 9:26 pm

Никога,ама никой небеше докосвала там,и по този начин. Той,щеше да е нейния мъж и искаше да напрви всичко за него. Знаеше че и на него щеше да му е хубаво,че може би иска да бъде докоснат така но знаеше,че може и тя няма да иска но тя го искаше,защото искаше да го опознае,дори и по този начин. Щом ръката и се оказа под панталоните му,се смути в първия момент,защото беше странно и ново. Усети го,как пулсира,колко голямбее в същност и се зачуди дали нямаше да и причини болка по нататък. Но това нямаше значение сега.
Малката и ръка го обхвана,като го притисна силно но не прекалено,защото не знаеше дали няма да го заболи:
-Не ви боли...
Реши да се застрахова но по лицето и стона разбра,че не изпитва болка,а далеч по друго чувство. Задвижи се бавно,като не знаеше дали е добре. Беше внимателна може би прекалено но това беше ново за нея и нямаше,как да е друго. А,и той я разсея,когато и неговите ръце се задвижиха,я накараха да извика от удоволствие. И двамата се измъчваха,толкова силно,че не бе истина. Ако продължавае така и двамата нямаха да стигнат до първата брачна или просто това,щеше да им помогне.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 9:36 pm

За неопитна монахиня, тя се справяше впечатляващо добре. За миг дори се усъмних, че е толкова неопитна за колкото се представя, дори си помислих, че може да е вземала уроци и от онзи французин. Само като си го представих и кръвта ми закипя. Трябваше бързо да си избия тези мисли от главата. Със свободната си ръка преплетох пръстите си в косата й и я придърпах към мен. Целунах я, а после леко я издърпах назад.
- Искаш ли да го опиташ и с устните си? - Не знам дали не насилвах прекалено много нещата, но тя изглеждаше така сякаш свиква бързо с мен и освен това усещаше доста бързо какво трябва и как да го прави.
- Само ако искаш... - Побързах да кажа, преди да съм я стреснал.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 9:48 pm

-Не е ли... Странно...
Май и се струваше мръсно и неприлично но явно това,щеше да си остане между тях. За това,какво имаше лошо да опита:
-Ако това,ще Ви достави удоволствие искам да опитам.
В първия момент беше малко не удобно и странно. С неудобство или по скоро плаха се насочи към мъжествеността му. Той се бе отвил,като се бе показал изцяло на показ. Харесваше тялото му и дори му се възхищаваше но и малко и бе срамно. Погали го нежно с ръка но го погледна:
-Кажете ми ако сгреша или ви заболи.
Не знаеше,какво да прави и в първия момент просто изглеждаше скована. Нежно го докосна първо с езиче по скоро да опита. Щом видя,че не е нищо лошо или неприятно го обгърна с устни но го усети,как потрепва. Май го беше докоснала със зъбите си,той я предупреди и тя се поправи. Беше и приятно,да му доставя удоволствие но нямаше толкова голям опит и въпреки че се движеше си личеше,че не го е правила.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 10:03 pm

Дори още с първия й допир почувствах силен прилив на адреналин и ако не бях се концентрирал върху нещо друго, то определено щях да свърша преждевременно и да стана за срам пред бъдещата си съпруга и тя щеше да реши, че съм неспособен.
Много бързо дишането ми се учести и започнах да се задъхвам. Мускулите ми започнаха да се напрягат, а вените ми да изскачат пулсирайки.
- Всемогъщи Боже... - Не беше и наполовина толкова опитна, колкото останалите жени с които съм бил, но в нея имаше нещо което просто ме побъркваше. Внезапно се надигнах рязко и я издърпах към мен, жадно впивайки устни в нейните, но побързах да поставя ръката й обратно там, защото бях на ръба и ми трябваше съвсем още малко. В този миг побързах да раздвижа пръстите си отново и този път исках да я видя как свършва. Затова задържах максимално своя оргазъм и издърпах главата й назад, така че да виждам добре лицето й. Беше поруменяло повече от всякога, а соковете й се разливаха по пръстите ми...
- Истинска богиня... - Просъсках между стиснатите си челюсти и усетих как гореща вълна преминава по тялото ми, как се сковавам напълно и с див гърлен вик се изпразвам, докато тя правеше същото, но много по-нежно и грациозно от колкото аз.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 10:18 pm

Онова чувство,което си мислеше,че не знае дали може повече имаше повече и то до толкова,че изпита нещо невероятно. Не знаеше,какво е да лети но явно бе подобно усещането. Цялото и тяло бе пленено от това,което той бе направил но явно и тя го бе докарала до това положение. Дишаше тежко,едва си поемаше дъх,на пресекулки,като се скри в него.
Не можеше да каже нищо или да направи,каквото е и да било освен да се бори за глъдка въздух,да осмири тялото си и да се наслъждава на остатъчното чувство.
Усещаше нещо лепкаво по пръстите си,което той изчисти с няаква кърпа. Не знаеше,какво всъщност е това но беше нещо което и показваше,че му е било хубаво. Подобно на нейните сокове. Сложи ръката си на гърдите му,като се загледа през прозореца:
-Това ли ще правим през горещите дни на острова?
Защото нямаше да нищо против,искаше да остане залоствена в леглото,харесваше и това,което правеха и би го повторила. А,сигурно щеше да е още по хубаво след пръвата брачна нощ.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 7:17 am

Помислих си, че това пътуване няма да е чак толкова лошо. Нямаше да излизаме от леглото, мислех да я завържа за него и да не я пускам от там, никога.
- Това и още много по-приятни от това неща... - Отвърнах аз и я придърпах още по-близо към себе си.
- Не си изпитала и наполовина от удоволствието, което мога да ти оставя... - Щеше да й хареса много повече когато истински консумираме любовта си. Просто още не го знаеше, но аз знаех и нямах търпение да я направя истински своя. Притворих очи и просто си го представих... Представих си как я взимам, така както ми се иска наистина.
- Това което се случи сега ти хареса нали? - Бях видял удоволствието й и го бях почувствал, но исках да я чуя да го казва. Просто исках да го чуя от нея.
- И вече не се страхуваш от това което те очаква нали? - Боже исках я още сега. Исках я повече от всякога. Исках да разкъсам този плат, който я покриваше и исках да взема всичко от нея.
Завъртях се ловко и се качих върху нея, като с бедрата си разтворих нейните и ръката ми пак се озова върху сладките й устни.
- Искаш ли да ме усетиш в себе си Денерис? - Аз много исках да вляза в нея, но докато тя не кажеше обратното, само пръстите ми можеха да потънат в нея и потънаха или поне един от тях. Тя се изви рязко и изстена.
- Това харесва ли ти? - Извадих пръста си от нея и захванах роклята й с двете си ръце, после я разкъсах и пред мен се откри пищната й гръд. Веднага зарових глава в нея й започнах да я целувам.
- Искаш нали? - Едната ми ръка пак се спусна надолу, до този път устните ми я последваха. Разтворих още повече краката й и се стрелнах към портите на рая... Устните ми засмукваха всеки неин сок, който тялото и произвеждаше, а тя ставаше много неспокойна и се извиваше.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 6:40 pm

-Искам те но...
Страха не беше част от нищо,определено. Сега изпитваше много по голямо удоволствие и не вярваше,че той може да и достави болка,защото толкова много удоволствие получи сега.
-Страх ме е,страх ме е,че ако го направим сега,ще ме оставите...
Сърцето и се пръскаше,защото се надигна ако му се отдадеше,можеше да я върне,можеше да стане ужасно.
-Но наистина го искам.
Надигна се към него,като го целуна,нежно а след това се отдръпна. Е добре имаше страх но той беше от друго естество.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 7:01 pm

- Мислех, че ми имаш доверие. - Опасенията й се кореняха от липса на доверие и честно казано нямах представа дали има или няма основание за това. Тоест аз не я бях лъгал за нищо до сега, обаче тя все още прекалено много се доверяваше на странични хора.
- Ще изчакаме сватбата да мине... - Целунах я този път доста по-нежно и внимателно, за да й покажа, че я уважавам и ценя не само като обект на сексуалните ми фантазии, но и като жена. Тя имаше нужда от това и аз с радост щях да й го дам, макар чакането да ме убиваше наистина. Обаче вече бях чакал толкова много, че още няколко дни нямаше да са толкова фатални. Щяхме да се оженим при първа възможност.
- Така ще ти докажа, че всичко това... Че ти, не си просто прищявка за мен...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 7:19 pm

-Вярвам ви сир...
Пое си дълбоко дъх,като се сгуши в него,наистина му вярваше но страха да загуби него и се струваше прекалено голям:
-Искам да остана с вас. Ако някой разбере и стигне до неподходящите уши може да бъде провалена сватбата,като опетнят репутацията ми.
Надигна се малко:
-Още няколко дена,ще се венчаем в някоя църкава,а после когато имаме възможност,ще вдигнем голямо празненство.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 7:27 pm

Отпуснах се назад и се загледах в тавана.
- Първо, това няма как да се случи. Вече сме сгодени и това означава, че няма връщане назад. - Погледнах към нея за миг и после пак забих погледа си в тавана.
- Второ, тук не важат правилата, които в Англия... Вече ти го казах и го знаеш... Всъщност може да се оженим още тук и сега... Джак може да ни венчае по всяко време... - Сега като се замисля, по всяка вероятност той щеше да ни венчае и на сушата.
- Що се отнася до голямото тържество... - Не бях наясно дали е запозната със ситуацията в която се намирах.
- Може да почакаме доста за него... - Можеше никога да не получа разрешение да се върна в Англия.
- Знаете, че не мога да се върна в Англия докато Краля не реши обратното нали? - Попитах аз. Ами ако не знаеше за положението ми и това променеше нещо? Може би бе очаквала съвсем друг живот от този на изгнание на непозната земя.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 7:35 pm

Изправи се,като се надвеси над него:
-Знам но бих отишла на всякъде с вас. Ще се справим сир...
Приближи се и бързичко го целуна,а малко след това скочи ентусиазирано и каза:
-Нека се облечем,нека ни венчае на кораба,сега и веднага.
Защо не имаше ли значени? Дали тук,дали там,може би тук,щеше да е по хубаво,на не отрална земя по скоро в морето:
-Така като стъпим на острова,ще сме като семейство,аз ще съм госпожа Денерис Тюдор.
Каза го гордо но не знаеше дали и той,щесе вдъхно ви толкова,колкото и тя.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 7:46 pm

Пак се усмихнах доста самодоволно и победоносно. Определено талантите ми бяха подействали и сега самата тя бързаше да стане моя жена. Надигнах се лекичко и се подпрях на едната си ръка.
- Не желаете ли малко по-специална церемония от тази да се венчаете на този кораб в компанията на закоравели моряци? - Далеч от двора и аз започвах да се превръщам в такъв. Доказателство беше и доста наболата ми брада, която иначе грижовно отстранявах редовно. Дори не се обличах по етикета, а доста небрежно по скоро.
- Ако това е което желаете обаче, ще го направим още сега... - Протегнах се и я придърпах към себе си, после я целунах жадно и я повалих отново на леглото.
- Оставям това решение на вас... И престани с това сир, вече сме си достатъчно близки, за да си говорим на ти... Може да ми казваш Екзейвиър.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 8:04 pm

-Не искам голяма церемония,дори роклята не искам. Това няма значение,ще сте...
Засмя се тя:
-Ще си мой съпруг,а аз ваша съпруга и това е най-важното.
Това беше окончателно решение на всички въпроси,а и първата брачна нощ,щеше да е много по близо от колкото и двамата предполагаха:
-Ще ни венчае,а после до края на пътуването няма да излезем от тук,а щом пристигнем на острова,ще ме заведеш на плаж,както ми обеща.
Все още не знаеше,дали той,ще има това желание но нямаше значение,защото където и да е все щеше да е малка сватба,а не онази,която майка му планира. Която щеше да изтощи и двамата,а сега непринудено и дори някак романтично.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 8:14 pm

Засмях се искрено и от сърце.
- Значи плануваш първата ти задача като моя съпруга да бъде да ме заключиш в тази каюта така ли? - Подкачих я аз и когато видях смръщеното й носле се усмихнах още по-широко. Така изглеждаше ужасно сладка и някак ужасно секси.
- Започвам да се замислям за това нещо със сватбата. - Още по-дебелашка шега от моя страна, която тя посрещна с усмивка.
- Знаеш, че се шегувам нали... - Впих устните си в нейните за един дълъг миг.
- Нямам търпение да ме заключиш тук... Но не мисля, че ще ти се отдаде такава възможност, защото аз ще го направя преди теб. - Определено щях да го направя. Щях да я даря с много любов докато стъпим на острова, а след това щях да продължа да я дарявам с дива и неподправена страст.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 05, 2013 7:10 pm

-Така ли?
Каза важно тя,като се отдръпна но след това бързичко го целуна,а малко след това се измъкна от ръцете му,като го подкани.
-Хайде ставай,чака ни сватба.
Но не можеше така по нощница да се венчае,е не че и пукаше но не искаше да издевателства над бедните сърца на моряците,а и искаше само нейния съпруг да я вижда така или може би и без дрехи. Не знаеше но все още се срамуваше от голото си тяло.
-Отивам да облека нещо на бързо,вие също се облечете и може би съберете всички на палубата.
Приближи се бързичко,като впи жадно устни в неговите. Не искаше да се отделя от него но трябваше да се облече. Събра дрехите си от пода,като ги навлече на бързо,колкото да не излиза по нощница и притича до каютата си,за да вземе и облече първата рокля която видя.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 1:32 pm

Не исках да секвам ентусиазма й, затова и не казах нищо, но не знаех как ще се случи толкова бързо, колкото тя очакваше. Нямахме пръстени, нито пък някой от екипажа беше уведомен. Навлякох си панталоните и отидох да потърся някой от екипажа. Хванах едно момче от новите попълнения в екипажа и го инструктирах да ми приготвят вана по възможно най-бързия начин и да изпратят двама други, които веднага след това да приведат каютата ми в по-приветлив вид. Аз пък отидох да намеря Джак, който се предполагаше, че ще ни венчае. Обясних му набързо ситуацията и го оставих да подготви всичко. "Церемонията" щеше да се състои по залез слънце на горната палуба...
След като уточнихме всичко това изпратих да подготвят вана и на Денерис и също така да има винаги някой около нея в случай, че има нужда от нещо. Аз отидох да се приготвям и трескаво мислех какво да използвам за сватбен пръстен. Имах няколко пръстена на кораба, но никак не изглеждаха подходящи за целта. Накрая сътворих две халки от някакви "треви", които намерих в кухнята. Когато стигнехме сушата щях да й поръчам истински пръстен.
Вече бях почти готов. Бях се изкъпал и разпоредил за всичко и вече се обличах, но бях като кълбо от нерви. Определено и това, че всичко това се случваше толкова неочаквано ме изнервяше допълнително. Каквото и да казваше тя беше жена и знаех, че иска нещо по-специално от това което можеше да се случи на този кораб и все пак тя си го беше пожелала, но защо? Дали пък страхът й да не се откажа не беше толкова голям, че да иска да бърза така? Както и да е, нямах време да мисля точно за това сега...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 3:05 pm

Изненадващо за нея,той бе изпратил хора да и донесат вода за инпровизирана вана,която и дойде доста добре. Облече нещо близо до бялото,една небесно синя рокля,като грабна един бял шал,който щеше да ползва за инпровизирано було.
Щом всичко бе готово и казаха кога да се качи на палубата,а щом излезе ахна. Той наистина надхвърли себе си и бе направил палубата прерасна. Почистена и бяха намерили някакви пандели,отрязани от някакви чаршафи и от плат,имаше тук там цветни,като правеха всичко някак прекрасно. Да не беше кой знае какво но за нея беше перфектно. На главната палуба я чакаха всички за венчавката.
Усмихната невероятно щастлива,защото най-важния мъж и скоро нейния,я чакаше. Протегна ръце и ги улови,не свали импровизираното булу,макар че вятъра упорито се опитваше да го свали. Искаше да го целуне но се срамуваше,пред всичките тези хора да го направи:
-Невероятно е благодаря ти!
Прошепна му тя,като погледна към Джак,а после към Екс:
-Готова съм,ако и ти си готов.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 3:18 pm

Улових ръката й и я целунах нежно:
- Аз също! - Усмихнах се чаровно и я отведох няколко крачки назад, за да застанем точно пред Джак. Не бях съвсем наясно какво следва. До сега не бях присъствал на подобна церемония, но дори и да знаех определено сега нямаше да мога да си спомня какво следва, защото Денерис ми се струваше божествено красива. На фона на залеза и може би и заради самия факт, че след малко щеше да бъде моя съпруга, в тази рокля тя изглеждаше красива... Дори повече от красива. Вятърът, който пък развяваше косите й, донасяше до мен свежия й аромат, който ме опияняваше и отнасяше сякаш в други светове.
- Изглеждаш невероятно... - Прошепнах докато пристъпвахме напред, а когато стигнахме и застанахме пред Джак се завъртяхме един към друг и преди да хвана двете й ръце, тя смъкна шала, разкривайки на показ своето съвършено... ангелско лице. Щом улових погледа й усетих как сърцето ми сякаш спира, а след това забива в гърдите ми три пъти по-бързо. Това беше! Най-съдбовния миг в живота ми и бях готова за него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коръб 1 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коръб 1
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
Идете на: