.bp.blogspot.com/-Et2sEu0-VVM/UDE2fOrVHGI/AAAAAAAAKNc/wp-NNw1AGvA/s320/BIRD-EYE-VIEW_rev-em.gif" />
Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Благотворителен прием - Page 2 Vote_lcapБлаготворителен прием - Page 2 Voting_barБлаготворителен прием - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Благотворителен прием

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 11:40 am

Щеше да и откаже но само това,че бармана бе чул всичко и можеше да пусне клюка не му позволи да и откаже. Преди да стане отпи на един дъх остатъка от уискито,като се изправи,хвана ръката и,като тръгнаха към дансинга.
Оказаха се почти в центъра,като усети,как се притиска в нея но не се възбуди,както преди,не можеше,защото хиляди много емоции се биеха в него и той не можеше да го почувства.
Нямаше нищо страстно в танца им,просто един танц и това е нищо повече:
-Ще излизам утре с колегите,ще се върна късно.
Можеше и още сега но не искаше да буди съмнение,както тя го лъжеше и той,щеше да я лъже,по същия начин:
-Може да не се приберана време.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:21 pm

Нещо стегна гърлото ми. Не бях съвсем убедена как трябва да реагирам на това. Преди малко деликатно ми беше отказал да вечеряме с довода, че е прекалено ангажиран, а сега ми съобщаваше, че ще намери време, за да се помотае с приятелите си.
- Звучи добре... - Отвърнах аз, опитвайки се да пренебрегна всички предупредителни сигнали в съзнанието ми.
- Имаш нужда от малко забавления... - Ако сега попитам за какво ми се сърди, а той имаше други тревоги на главата си, щеше да се подразни и скараме, затова просто не повдигнах изобщо въпроса.
- Надявам се обаче това да не означава, че тази вечер трябва да си легнеш рано... - Мислех да се възползвам от възможността да останем насаме тази вечер.
- Защото имам много планове за вас г-н Кларк...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:40 pm

"Да забавлявай се с любовника си!" това му е на умът но не го каза. Но честно,щеше да го изръмжи веднага ако не можеше да се сдържа:
-Ще видим това госпожице Кларк...
Да една усмихна при даде си вит на заинтригуван,само че не му пукаше и щеше да си намери оправдание за всичко,щом се приберат.
Тогава видя Мат,и тя също го видя танцуваше с някаква,явно и нея лъжеше по тоя долен начин:
-Кой бил тук?
Трябваше тя да си изплюе камъчето,трябваше преди всичко да е придобило,катастрофално състояние:
-Знаеш ли че е бил тук?
Попита я все едно ни ял ни лук мирисал,все едно нищо не знаеше,за отвратителния му разговор,за това което бе чул,за това дори как се чувстваше. Просто я изпитваше,и трябваше да си признае,даваше и шанс и ако тя го пропилееше,щеше да играе по собствените си правила.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:54 pm

Погледнах към Мат и жената, с която танцуваше. Беше същата онази, с която го видях по-рано. Не можех да отрека, че не ми харесваше да го виждам с нея. Всъщност нямаше да ми хареса да го видя с която и да е, но това беше незначително.
- Да... Видях, че е тук, но това няма никакво значение... - Отвърнах спокойно и се усмихнах.
- Защото съм тук с теб и само ти си важен... - Целунах го нежно по устните.
- Обичам те! - Пак го целунах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 1:06 pm

-Така ли?
Отново го излъга,толкова долно,гледаше го просто в очите и го лъжеше най-брутално.
-Защото ви видях да си гукате на тераската.
Погледна към нея с онзи брутален и онзи хладен поглед:
-Не по добре замълчи не казвай нищо,чух ви какво си говорихте,беше напълно достатъчно за да разкри тъпата ти игра.
Приближи се към нея,като и прошепна на ухото и:
-Усмихвай се Симон,не карай хората да мислят,че съм разкрил гадната ти игра...
Надигна се усмихваше се но и говореше с равен тон:
-Не смей да ми казваш нещо друго,ясно ли ти е.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 1:27 pm

Студени тръпки пропълзяха по гръбнака ми. Изведнъж всичко ми се изясни. Вече знаех защо се държи така и само можех да предположа как се чувства от нещата които е чул или поне част от тях, защото изглеждаше толкова разочарован и предаден, че все едно не беше чул всичко.
- Не знам какво си чул, но... - Отдръпнах се леко назад и го погледнах право в очите. - Не играя никакви игри. Аз наистина те обичам и онова там не беше нищо друго освен сбогом... - Огледах се притеснено. Имаше толкова много хора наоколо.
- Нека се приберем и ще ти обясня всичко... Моля те...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 5:39 pm

Протегна ръка и я приближи към себе си,не искаше да правят сцена,щяха да пишат по вестниците за тях,как семейният живот не върви толкова по план колкото трябваше. И може би щяха бъдат прави:
-Не прави сцени тук,ако обичаш,нека не даваме още хляб на жълтата преса.
Сложи ръка на кръста и,като я задържа до себе си:
-Тук си като моя съпруга и,ще играеш тази роля до край. А,когато се приберем нямам намерение да говоря за това. Чух достатъчно,за да знам,че си ме лъгала през цялото време.
Не искаше да поглежда към очите и,щеше да се предаде ако го направи. Обичаше я много,ужасно много но сърцето му се оказа разбито ужасно разбито и,парченцата нямаше,как да се залепят,или сглобят,бяха на прах.
-Не искам да слушам повече лъжи,не ти вярвам Симон,чух достатъчно...
Малко по груб беше от обичайното но не можеше да трае.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:34 am

Разтворих устни, готова да се оправдая за всички нападки, но реших, че е нито времето нито мястото да го правя, затова щях да изчакам докато се приберем.
Притиснах се към него и казах:
- Въпреки всичко което си мислиш те обичам. - Казах тихичко и погледнах нагоре към него. Думите ми дори не го накараха да потрепне. Аз обаче щях да му обясня всичко и той щеше да разбере, колко голямо недоразумение е всичко това.
- И ще ти го докажа... - Заканих се аз.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:00 pm

Едно важно "Ха!" излезе между устните му,като дори не искаше вече да я слуша,а камо ли да я гледа,толкова двулично звучеше това,че го обича че не бе истина просто.
-Много добре чух,кой всъщност обичаш. Каквото и както и да направя за теб,той винаги ще е над мен. Не ти вярвам Симон,наистина не ти вярвам!
И,как след всичко чуто,как можеше да и има доверие. Сега имаше точно правото да се съмнява в абсолютно всичко,което кажеше той. Толкова наранен се чувстваше,че искаше и той да я нарани,толкова силно,че да я заболи,колкото него го болееше. Направил жертва с много неща,променен изцяло и то само заради нея,само и единствено заради нея,а тя сякаш го предаде.
Музиката свърши и не след дълго,щеше да има нова песен но той не искаше да танцува повече:
-Отивам да говоря с още инвеститори.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:32 pm

Деймън ми обърна гръб и понечи да тръгне, но аз инстинктивно улових ръката му и го принудих да спре, след това се изпречих на пътя му и казах:
- Нямах представа, че ми е забранено да говоря с него, но сега след като знам това, няма да го правя. - Твърдеше, че е чул всичко, а се държеше така сякаш не е чул нищо.
- Моля те Деймън, нека се приберем и поговорим за това... Не искам да правя сцени, но ако не искаш да ме чуеш ще се наложи. - Заплаших го, макар да нямах намерение да влошавам още повече нещата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:44 pm

Обърна се бавно и дръпна ръката си,не и повиши тон но говореше безчувствено с равен тон,като не влагаше излишна емоция,макар всичко това да му е ужасно трудно,той успя да го направи:
-Мисля,че много добре знаеш,какво ми е мнението за него. Не съм смятал да ти забранявам,защото мислех че всичко между вас е минало. Е... Явно съм се лъгал и забраната ми се струва излишна,така и така няма да я спазиш.
Не помръдна и я погледна с хлад:
-Слушай ме много добре... Не искам да чувам нищо до края на вечерта. Прави,каквото искаш на бала,ако искаш върви в онази стаичка с Мат. Но не проваляй още едно нещо тази вечер,моите сделки. Когато се приберем,ще си помисля дали искам да говоря за това.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:51 pm

Очите ми се напълниха със сълзи и брадичката ми леко се разтрепери, защото бях толкова безпомощна в момента и не знаех как да му обясня всичко, така че да разбере. Никога не го бях виждала такъв... Не и към мен, а това ме плашеше ужасно много.
- Тогава ще почакам да се освободиш... - Отвърнах язвително. - Не е като да не съм свикнала...
Обърнах се и тръгнах към бара на който стояхме до преди малко и си поръчах нещо по-силно. Тази вечер шампанското нямаше да свърши работа.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:05 pm

Постара се да говори със всички,дори и с хора с който не му се говореше и бе излишно. Просто не искаше да говори с уж своята съпруга. Просто не го искаше,този дебат му се струваше прекалено излишен. Спря чак когато се видя края на приема,щом обявиха официалния край,тръгна към бара,като още от разстояние каза:
-Три текли,очаква ме тежка вечер.
Бармана ги подаде но той ги изпи без нищо,без лимон и без сол,просто на екс. Погледна към Симон и каза:
-Лимозината е от вън...
Намекна и че е време да се прибират. Подаде и ръка,за да излязат заедно,колкото за пред пресата истината е тази,че в този момент я искаше колкото се може по на далече.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:17 pm

Послушно поех предложената ръка и го последвах. Бързо установих, че двамата с него може да се превърнем в доста добри актьори. Справяхме се прекрасно с това да се усмихваме, докато всичко в нас бавно умира. Създавахме впечатление на стилна и щастлива двойка, която се очертаваше като една от онези за които всички пишат и говорят, на които подръжават, нищо, че зад целия този блясък и фалшиви усмивки, нямаше нищо...
Деймън ми помогна да вляза в лимузината и се настани до мен. Моментът, в който врата се затвори той разхлаби папионката си и я свали, захвърляйки я на отсрещната седалка. Все още само стоях и го наблюдавах без да казвам нищо, просто защото не желаех да усложнявам положението още повече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Благотворителен прием - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Благотворителен прием   Благотворителен прием - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Благотворителен прием
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Англия :: Лондон-
Идете на: