Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Дейвид
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Katherine
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Stefan_
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Майкъл
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Алиса
    Скривалището на ангелите. - Page 3 Vote_lcapСкривалището на ангелите. - Page 3 Voting_barСкривалището на ангелите. - Page 3 Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Скривалището на ангелите.

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3
    АвторСъобщение
    Женевив Кортес
    Dark creatures
    Dark creatures
    Женевив Кортес


    Брой мнения : 40
    Reputation : 1
    Join date : 06.12.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 9:22 pm

    Опулих се и започнах да си мърморя ядосано на себе си, но бях 100% сигурна, че и той ме чува.
    - Страхотно! Опорочих божие създание, което не трябва да прави секс ... добре че не го повехнах като цветята горе ...
    Продължих да се самокритикувам, но вече по тихо, докато бърках в хладилника. Имаше изобилие от храна и ми беше толкова странно, какво я прави след като не яде, но реших да не любопитствам повече и просто отрупах масата със зеленчуци и различни видове сирене. Взех една дъска и един доста голям нож, като след 10 минути в една купа имаше доста разнообразна салата, която полях с малко зехтин и взех една огромна вилица. Надявах се да не е виждал как се хранят хората, защото щеше да се ужаси от мен. Ядях по веднъж на ден, но бях способна да изгълтам цялата купа за по-малко време, отколкото ми отне да я направя. Настаних се на един голям бял кожен диван и си пуснах телевизия. Даваха някакъв мач, а аз си опънах краката на масата и прегърнах купата, но ми трябваше малко време да осъзная, че той ме чакаше на масата. Завъртях се към него и казах:
    - О ... надявам се нямаш нищо против, но не обичам да се храня на масата. Убива ми апетита.
    Беше странно но вярно! Когато си бях вкъщи винаги вечерях пред телевизора или компютъра.
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 11:45 pm

    Тя не ядеше на масата,явно отиде някъде,тръгнах след нея. Тогава седна на дивана и аз реших да седна до нея.
    -Не разбирам но,щом така ти харесва.
    Вдигнах рамене,защото не познавах обичайте и привичките на хората не ги наблюдавах с тази цел. Погледнах към телевизора:
    -Защо харесвате това нещо,то показва живота на хората,толкова ли е интересно да знаеш,на кого какво се случва?
    На мен не ми се виждаше интересно особено,ако наистина се занимаваш с това.
    Върнете се в началото Go down
    Женевив Кортес
    Dark creatures
    Dark creatures
    Женевив Кортес


    Брой мнения : 40
    Reputation : 1
    Join date : 06.12.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 11:57 pm

    Погледнах го и се засмях. Първоначалния ми гняв беше минал отдавна, както много други пъти и вече бях усмихната и лъчезарна. Намерих устните му със своите, но само за секунда и върнах погледа си на телевизора, като му обяснявах, без да поглеждам към него.
    - Ами какво да ти кажа ... обичаме да знаем всичко и много обичаме да клюкарим, но това тук е нещо различно - посочих телевизора с вилицата и дори не мигах - не знам дали си запознат, но това е футбол. В момента дават европейските полуфинали и това за обикновените хора, най-вече за мъжете е голяма работа. Трябва и ти малко да погледаш ... туку виж ти е харесало. Кой знае ...
    Набодох на вилицата си всичко, което ми се виждаше най-вкусно и я насочих към него. Нищо не се случваше, за това накрая се обърнах и го видях, как ме гледа учудено.
    - Няма да те отрови ... - не знаех това със сигурност - предполагам ... Вкусно е! Може и да ти хареса.
    Усмихнах се миловидно и причаках някаква реакция, а той все още не откъсваше поглед от кафявите ми очи. Сякаш чакаше всеки момент да почервенеят, да скоча с вик от дивана и да го удуша.
    - Е ... ще пробваш ли?
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 12:02 am

    Отворих уста и лапнах хапката,която ми бе дала. Здъвках не сигурно,бе вкусно но нямах нужда от това:
    -Вкусно е!
    И се приближих малко към нея:
    -Но не повече от устните ти!
    Погледнах към храната и казах:
    -Колко бързо можеш да ядеш?
    Надявах се да е бързо,защото се надигаше страст в мен и бях готов отново да я имам стига и тя да искаше. А,исках да и се наситя,преди да трябва да се разделим.
    Върнете се в началото Go down
    Женевив Кортес
    Dark creatures
    Dark creatures
    Женевив Кортес


    Брой мнения : 40
    Reputation : 1
    Join date : 06.12.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 12:09 am

    Надигнах едната си вежда и се засмях.
    - За мъж без опит си доста добър - погледнах към панталона му, преди да продължа да гледам мача и добавих, след като отново го погледнах в очите - и ненаситен.
    Имаше малко сиренце в ъгъла на устната си, но вместо да му кажа, го облизах. Той потрепна, когато усети езика ми върху устните си, но аз се направих, че не съм видяла нищо, за да го подразня и се върнах към гледането на телевизия. Той обаче се оказа доста търпелив и просто ме гледаше как се храня, без да прави нищо. Оставих купата на масата, изгасих телевизора и го погледна ядосано, но това беше, само за да си поиграя с него.
    - Добре ... уста нямаш ли?
    Вече определено се беше вързал, защото ме гледаше притеснено, а аз се усмихнах лукаво, възседнах го за секунди, като впих жадно устните си в неговите, а след като ги отделих погалих лицето му.
    - Жените обичат да има казват, че ги желаят.
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 4:22 pm

    -Меко казано те желая просто те искам отново!
    Погалих я по кръста,а после и към дупето,можеше да усети колко съм възбуден,колко ми харесваше да я усетя отново:
    -Искам да ти се насладя преди всичко...
    Не довърших изречението си,защото впих устни в нея,толкова диво,толкова невероятно,толкова се опияних отново от устните и.
    Ръцете ми започнаха да разкопчават ризата,като ми откриваха нежната гледка на тялото и.
    -Никога не съм мислел,че мога да докосвам някоя така,че ще ми харесва.че ще тръпна от удоволствие.
    Върнете се в началото Go down
    Женевив Кортес
    Dark creatures
    Dark creatures
    Женевив Кортес


    Брой мнения : 40
    Reputation : 1
    Join date : 06.12.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 4:31 pm

    Погледа ми изглеждаше тъжен, сякаш всеки момент ще се разплача, но всъщност бях толкова щастлива, че едва сдържах радостните си сълзи. Не знам как успяваше, но ме караше да вярвам на всяка една него дума. Движенията му бяха по-уверени, а целувките му още по-сладки, макар че си мислех, че няма как да стане по хубаво. Хванах края на блузата му и съвсем нежно я вдигнах нагоре и открих божественото му тяло. Всеки сантиметър от него беше перфектен и толкова приятен за ръцете и устните ми. Бавно се спуснах надолу и езика ми мина през плоското му коремче, докато косата ми галеше тялото му.
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 6:11 pm

    Тръпнех не знаех,какво ще прави,само я гледах как слиза на долу,смущавах се защото до сега не възлагах голямо значение на тази част от тялото си но тя ме караше да летя.
    -Какво ще правиш?
    Попитах защото вече нямах идея какво,ще ми направи.
    -Срам ме е да ме гледаш!
    Може би отстрани изглеждах на някое момиченце но се чувствах неловко.
    Върнете се в началото Go down
    Женевив Кортес
    Dark creatures
    Dark creatures
    Женевив Кортес


    Брой мнения : 40
    Reputation : 1
    Join date : 06.12.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 6:20 pm

    Надигнах се с лека усмивка и му намигнах палаво, като после казах нещо, което не бях много сигурна дали ще го успокои, но беше достатъчно закачливо.
    - Тогава ще бъда със затворени очи.
    Слязох още по-надолу, когато най-накрая бях коленичила пред него и смъкнах панталона и бельото му, като го оставих чисто гол. Прокарах езика си по цялата дължина на мъжествеността му и оставих мокра след по него, а след това палаво се заиграх, чакайки да видя или чуя реакцията му. Бях 100% сигурна, че ще му хареса, но все пак беше доста различен и предпочитах да чуя дали му харесва.
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 6:30 pm

    Хванах здраво стола,защото накара главата ми да се завърти,това усещане беше не надминато и ме караше направо да извикам от удоволствие,а и го направих изтегнах глава назад и извиках от удоволствие:
    -Толкова е хубаво не спирай!
    Отрони се от устата ми но не исках да спира за нищо на света,не знаех как го прави но имаше власт над тялото ми,власт да ме има само за себе си:
    -Невероятно...
    Върнете се в началото Go down
    Женевив Кортес
    Dark creatures
    Dark creatures
    Женевив Кортес


    Брой мнения : 40
    Reputation : 1
    Join date : 06.12.2011

    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 6:44 pm

    След тези думи вече нямах никакво намерение да спирам. Желанието ми да го задоволя беше толкова голямо, че чак пренебрегнах своите желания. Той наистина беше ненаситен, така че имаше достатъчно време за секс. Впих устните си в него и докато палаво въртях езичето си, започнах да стена тихо. Надявах се така да му хареса още повече, защото до колкото бях забелязала, той обичаше нежните ми стенания.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Скривалището на ангелите. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Скривалището на ангелите.   Скривалището на ангелите. - Page 3 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Скривалището на ангелите.
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » Тъмната страна на Ангелите

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
    Идете на: