Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Dark Dimension Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Dark Dimension Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Dark Dimension Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Dark Dimension Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Dark Dimension Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Dark Dimension Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Dark Dimension Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Dark Dimension Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Dark Dimension Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Дейвид
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Katherine
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Stefan_
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Майкъл
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Алиса
    Dark Dimension Vote_lcapDark Dimension Voting_barDark Dimension Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Dark Dimension

    Go down 
    3 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 4:37 pm

    Dark Dimension 091022154644-large

    Тук се намираше тъмното измерение,едно много неприятно място,до което дори тъмните същества рядко припарваха.Но тук се намираше и Ши но Ши ,или преведено "Смърт на смъртта" и много вампири и демони идваха тук ,с надеждата ,да станат отново хора.Но това беше домът ,на измамните лисици-демони Китсуне,а те не бяха най-лошото което можеше да се види тук.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:29 pm

    Отидохме със Стефан,до тъмното измерение.Знаех колко мрази това място и въпреки ,че за първи път стъпвах тук и на мен не ми се понрави.Беше прекалено мрачно и отблъскващо.Виждах го как,трепери до мен и сякаш се бореше със себе си ,да избяга от тук.Хванах ръката му.
    - До теб съм скъпи,няма да позволя,нищо да ти се случи-стиснах я леко.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:33 pm

    - Знам Катрин. - стиснах ръката й и започнахме да върви напред , спомените запончаха да минават пред очите ми като на лента.
    - Трябва да измислим нещо , за да ги заблудим. Попринцип тук движението става с носилки , скъпи вещи ще са ни от голяма полза.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:49 pm

    - Да чувала съм за това-казах и отидохме ,за да вземем ,всичко необходимо.Преоблякохме се като господар и робиня.Нарочно аз бях робинята ,за да не се загледа никой,в моята сила,а Стефан сега ,беше обикновен вампир и нямаше да събуди съмнение в никой.Защото проклетите китсунета се познаваха помежду си и щяха да разберат,че има някой нов.Облякох се в тюркоазен костюм с множество бижута и воал който закриваше лицето ми,приличах на арабска принцеса.Така щяхме да минем ,през охраната.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:52 pm

    С Катрин се преоблякохме и направихме всичко необходимо , както и очаквах , никой не заподозря какво ставаше всъщност , никой не заподозря истината и не успя да види силата й. Легнахме в една носилка , бяхме един до друг , хванах ръката й.
    - Ще се справим и с това.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:07 pm

    - Да -стиснах неговата отговор-Никой не ни гледаше ,за това си позволих ,да се наведа и да го даря с пламенна целувка.Носилките си движеха плавно и не друсаха и въпреки това ,се чувствах некомфортно тук.Легнах,като сложих глава в скутът му,а той положи ръката си върху главата ми и започна да ме гали.Не знаех,дали ще успеем,но едно знаех със сигурност ,нямаше да се дадем без бой.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:16 pm

    Легна в мен , а аз започнах леко да галя косите й. Дали щяхме да успеем да ги измами ? Не знам. Знаех колко бяха , много повече от нас , което определено не беше в наша полза. Само ако някой ни видеше , всичко се разваляше , надявах се всичко да мине гладко и да сме добре. Може би беше грешка , че сме отново тук , но желанието ни за мъст беше прекалено силно.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:30 pm

    Когато усетих ,че носилката спира,се отдръпнах от него.Колкото и да не исках,да го правя.Слязохме ,като въпреки ,че бях "робиня"-носачите ми помогнаха да сляза.Стефан им хвърли богато възнаграждение,все пак трябваше да поддържаме мита.Те му се поклониха ,до земята,бяхме минали необезпокоявани границата и вече бяхме в самото сърце,на града.
    - Е вътре сме ,сега на къде ?-запитах го.Надявах ,след като веднъж е бил тук,да има някаква представа.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:33 pm

    - Просто ме следвай. - казах й и я погледнах. Бях запомнил пътят или поне тази част , която бях в съзнание , почти знаех на къде отиваме и почти бях сигурен , но и това беше повече от нищо. Нямаше да подведа Катрин , все пак ми се беше доверила да дойдем до тук , трябваше всяка крачка да е преценена внимателно.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 7:33 pm

    Вървях и го следвах ,знаех ,че знае какво прави,знаех,че ще умра ,преди да позволя,да бъде наранен.Обичах го и щях да го защитавам,с цената на всичко.Вървяхме когато стигнахме някаква крепост,която беше много добре охранявана,от демони и вампири,но за моя радост ,нямаше нито едно китсуне,значи щях да успея,да се вмъкна и да ги заблудя.
    - Това ли е вилата на Бондуел ?-запитах го ,беше ми разказвал,за кукумявката,която почти е убила Елена ,но Деймън и е помогнал.Знаех,че тя крие сферите.
    - Обичам те -казах и го целунах ,след което се промъкнах в мрака.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:32 pm

    - И аз теб Катрин. - отвърнах на целувката й и тръгнах след нея. Този ден може да се окажеше решителен , можеше да се окаже , че отново съм направил грешка , грешка която не може да се поправи. Но така беше за доброто на всички. Шиничи нямаше да престане , значеше че аз трябваше да го спра. Дори и днес да умра , щях да бъда щастлив , надявах се Катрин да не пострада.
    - Тя е много опасна , Катрин. Трябва да се пазиш и да не я предизвикваш.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:48 pm

    - Знам Стефан ,не се безпокой за мен.-Хванах ръката му и не исках,да го пускам.Макар,че така ни беше трудно да вървим и да се прикриваме,но не ми пукаше.Той беше най-важното същество в животът ми,а не знаех,колко ни остава,да сме заедно.Влязохме не обезпокоявани в къщата.
    - Добре вътре сме ,сега на къде-прошепнах съвсем то,не исках никой,да ни усети.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:55 pm

    Всичко мина прекалено гладко , дори беше плашещо. Дали не ни бяха видели и не ни подготвяха капан , за който щяхме да разберем по-късно и вече нямаше да бъдем способни да правим каквото и да е било ?
    - Трябва да стигнем до библитеката , но там охраната е по-силна.- държах ръката й и продължихме.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:20 pm

    Забързахме на там,и стигнахме до прословутите стълби,които си изглеждаха наистина опасно.Елена само повтаряше ,как едва не е паднала от тях.Но аз имах много по-добри инстинкти ,от който и да е човек и подскачах също както го беше сторил Деймън ,а Стефан ме следваше плътно.Влязохме в стаята,която беше пълна със сфери,хванах една в ръката си и я задържах,бяхме успяла,точно тогава се чу шум зад ,нас обърнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:27 pm

    Минахме през стъплата , това беше един от моментите , в който не съжелявах , че не съм човек. Влязохме в така прословутата стая. Катрин веднага хвана една от сферите , преди да я спра или да се опитам да направя каквото и да е било , усетих някой зад нас , обърнах се. Видях Бондуел , беше готова за атака и то към Катрин , застанах пред Катрин и птицата атакува мен , хванах ръката на Катрин.
    - Да бягаме , по-бързо.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:43 pm

    Обърнах се нямах намерение,да бягам,бях китсуне,трябваше да съм по силна или поне така си мислех.Стрелнах се толкова бързо към нея ,че и Стефан не можа да ме види.Преди да се спра и да откъсна няколко от перата ѝ.тя грозно изпищя и се опита,да ме нападне .бърз съобразих,че да заема лисича,форма ще ми е по-лесно ,да се измъкна от ноктите ѝ.Тя правеше неуспешни опити ,да ме улови.Изморих я ,точно от това се възползвах,отново се възвърнах човешкия образ,но зъбите ми се бяха удължили ,забих ги във вратът ѝ.но веднага изплюх кръвта ,беше отровна.Добре че не бях само вампири,вече щях,да съм мъртва.Тя беше ужасена и излетя през прозореца,може би щеше да викне подкрепление.Нямаше време.
    - Хайде Стефан ,взимай,колкото се можеш повече сфери и да изчезваме,преди да е дошъл още някой.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:48 pm

    Не бях достатъчно силен , нещото от което най-много се страхувах , да не успея да защитя Катрин , но тя успя да се защити и сама , използваше новите си сили умело и успя да надхитри и да надвие птицата.- Катрин започна да събира сфери , аз успях да намеря сферата на Мисао , която щеше да я убие завинаги. Бях забравил за нападението на птицата по-рано , от което до този момент не усещах нищо , чувах пазачите ,болката стана по-силна и паднах на колена на земята , дадох сферата на Катрин.
    - Взимай я и бягай , пазачите идват , просто бягай и не се връщай назад.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:23 pm

    - Да те оставя ,ти полудя ли ? Бих умряла тук с теб,но никога няма да те оставя!-беше ранен лошо,тъпата птица хубаво си беше забила ноктите.Разкъсах вена на ръката си и му дадох бързо да пие,надявах,се силната ми кръв,да го възстанови.Чуваха се гласове и бяха все по близо.Изведнъж нахлуха няколко различни същества имаше и други китсунета ,по дяволите.Хванах и вдигнах сферите високо.
    - Назад !-изкрещях.
    - Ще ги счупя !Не се шегувам !-първите отстъпиха,явно това беше тактиката.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:26 pm

    Защо винаги искаше да ме спаси , когато аз се бях примирил с краят си ? Но нима аз не бих направил същото за нея ? Пих от кръвта й и спрях , когато другите дойдоха , успях да се изправя , гледах към съществата , хванах сферите от ръцете й и ги разбих , след което я хванах през кръста и скочих през прозореца.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:57 pm

    Стефан разби някои от сферите и можех ад чуя,оглушителния предсмъртен писък,на съществата,на които принадлежаха.Скочихме през прозореца,не бях открила тази на Шиничи,но стисках здраво,тази на Мисао ,беше по-добре от нищо.
    - Браво Стефан успяхме!-но беше кратка радостта ми,една мисъл ме усени,като грозна прокоба.
    - Стефан,трябва да се върнем-той ме погледна така ,сякаш бях полудяла.
    - Нашите свери,са някъде там,ами ако попаднат,в неподходящи ръце ?
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:10 pm

    Погледнах Катрин , тъкмо когато си мислих , че всичко е свършило , започваше отново.
    - По дяволите Катрин , нямаме време да се връщаме и за това. Няма никой да ги пипне. - след това погледнах нагоре.
    - Катрин тя е след нас , нямаме време за връщане , трябва да избягаме.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:20 pm

    - Няма да бягам,видя колко лесно е да убиеш някой,като имаш сферата му.Тук сме тази на Шиничи и няма да си тръгна без нея.А тази тъпа кукумявка почна да ми писва.Скочих срещу нея,отново преобразена ,като хапех силно крилата ѝ.А в съзнанието ѝ я запитах "Нима не ти стига ? "-тя беше толкова надменна,че не ми отговори.Продължихме да се боричкаме,като ту,тя надделяваше ,ту аз.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:24 pm

    Катрин беше като неопитомена започна да се бие с онази птичка а нямахме време за това , изблъсках я и аз хванах птичката , щях да успея да я задържа за малко.
    - Влез и вземи сферите , в момента ти ще ги разпонзаеш по-добре. Аз ще занимавам тази птица , обещавам ти да оцелея !
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:41 pm

    - Да те оставя тук,с лудата кукумявка ,сам ,ти полудя ли ?-Гледах го няколко секунди,но той беше уверен.
    - Само посмей да умреш! ,казах през сълзи
    - Щете последвам и в Ада !-Бързо се завърнах,странно,но никой не ми попречи,съсредоточих,цялата си сила и ги открих.Нашите сфери,както и тези на Деймън и Елена ,грабнах ги ,повече никой нямаше да си играе с живота ни и забързах,да помогна на Стефан.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:44 pm

    Знаех , че Катрин ще успее , но не знаех дали аз ще успея с обещанието си. Птицата успя да ме удари отново , но какво очаквах , в момента бях просто вампир. После обаче аз успях да я ослепя и да се блъскаше наляво и надясно.
    - Хайде Катрин , успях , вече трябва да се махаме.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Dark Dimension Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Dark Dimension   Dark Dimension Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Dark Dimension
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Бар "Dark Place"

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят-
    Идете на: