Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Малкия слънчев остров - Page 3 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 3 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Малкия слънчев остров

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 4:10 pm

Вашите съдби ще се слеят.....Прокънтя познатият глас на дракона в главите им.
-Добре, Хайде да се връщаме на залива.....-
Когато се върнаха там ги чакаха два енота........Те им подадоха писма...на писмото на Техану пишеше:
ще тръгнете да търсите яйцето и първият медалион на север в студените страни....там ще срещнете пазачите на Великите порти.....
Писмото на Техану беше за пътя а на Анабет за целта им.......Пишеше следното:
За техану:Ще откриеш драконовото сърце ти и ще разбереш силата му......Сложно ще се помирите но най-накрая ще се сродите (слеете).
За Анабет:Ти си избраният.Но за тази цел ще трябва да Откриешсеби си.Медалионите на 4етирите стихии събери и ги овладей така ще откриеш истинската си сила.Първият е твоята стихия:ВОДА.
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 4:58 pm

Какво по-точно правеше тук, след като очевидно нямаше нужда от отдих, той не знаеше. Но пък защо просто не разгледа?
Всичко изглеждаше толкова спокойно. Чуваше се шумът от плискането на вълните и от пясъка, който днес доста често биваше отнесен от вятъра. И всичко това... нямаше просто как да не те накара да се замислиш.
Защото когато погледнеш красотата и естествената природа, в главата ти винаги се появяват мисли от рода на: Защо съм на този свят? С каква цел?

Защо беше сам? Просто нямаше с кого да бъде. Всички като че ли го отбягваше още от дете. А уж се водеше общителен. Но не там беше проблемът. Просто той се местеше прекалено често и когато се завърнеше някъде, където е бил много отдавна... всичко беше различно.
Време беше да опита да създаде по-здрава връзка с някой човек.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:29 pm

Първото място на което отидох беше малък слънчев остров ,едно от малкото места които бях посещавала преди да се оттегля във владенията на ада.Преди много години тук бях срещнала този който ми показа какво е да си зъл,който ми показа какво иска от мен.Сега отново се върнах за да си припомня това.Стъпих на острова когато усетих светлината,но не на слънцето,а на същество на светлината...
Показах се зад едно дърво когато го видях..беше ангел
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:37 pm

Прекалено задълбочен в мислите си ли беше или можеше да я види?
Демон? Не... по скоро беше вампир. Не,не. Момиче вампир беше най-точното описание. Беше с кестенява коса и май жълтеникави очи.
- Здравей- усмихна се Муртаг и естествено, някъде дотук беше.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:44 pm

Той се загледа в мен,какво ли си мислеше,дали ме видя,но скоро ме поздрави
-Здравей -отвърнах хладно без да напускам позицията си
Нямах намерение да се забърквам в проблеми с ангели ,което не ми пречеше да го убия ако реша.Но все пак реших да видя какво ще стане
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:48 pm

Муртаг се засмя. Дали беше от напрежението? Та пред него стоеше истински вампир. Но пък и нещо в изражението й...
- Какво прави създание като теб на това спокойно място- реши да се озъби в отговор и той. Но защо, след като искаше да се запознаят? Може би, за да покаже, че не е чак толкова закъсал за човек, с когото да си говори.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:54 pm

Да ме дразни ли се опитваше или просто си търсеше беля..можеше и да е ангел но едва ли знаеше с какво си има работа
-Нима светът ви е забранен за нас?
Как обичах дните ми да започват с кавга и то със същества които не обичах много.
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 5:59 pm

Не можеше да разбере дали си личеше, че е по-малък от нея. Защото със сигурност беше. Знаеше за способността на вампирите да се запазват млади, колкото и години да са живяли. Може би момичето срещу него беше на едни век? Или два?
Но все пак... имаше нещо ужасно интересно в нея, въпреки че се държеше по този начин.
- Но вие сте самата ни противоположност... Би трябвало да не можете да търпите нашите места, нашата компания? И тишийната. И спокойствието. И душевният мир.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:05 pm

По начина по който ме гледаше правех извода,че е по млад от мен,а и начина по който ми говореше
-Дори така да е..както виждаш търпя слънцето,търпя теб и още безброй други
За душевен мир нямаше да му говоря щеше да де отекчи от мен
-Как те наричат ангеле?
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:02 am

- Всеки, както му е по-изгодно. Някои Муртаг, други просто Мур... Чувал съм да ме наричат дори Таг.
Мислеше си дали пък да не я побудалка с това, че е по-стара от него? Например нещо от рода на "г-жо вековен вампир"?... но все пак реши да не отвръща на удара. Поне засега.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:18 am

На хлапето явно му се играеха игрички,но какво по-добро от това.Можех да си играя цял ден,всъщност цял век,а защо не и повече...
-Странно име за ангел
Лека усмивка пробягна по лицето ми,за сега не итвръщаше на атаките ми,но знаех,че си го мисли макар да не четях мислите му
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 2:10 pm

- Зависи какви са родителите. Моите точно искаха да се различавам поне с това от ангелите... защото попринцип трудно се различаваме от нормалните хора.
Изведнъж му просветна какво точно беше забравил да каже. Дали беше пропуснал момента?
-Ами твоето име?- Да, нищо не му пречеше да опита да го разбере.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 5:22 pm

Да това определено зависеше много,но името му отиваше
-Прав си,поределено се различаваш от останалите ангели които срещам
Беше нахален да попита и за моето име,не че имах против да му го кажа,но нямаше да му послужи за нищо
-Ария...това ти стига ангеле
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 6:12 am

Муртаг не проумяваше... защо се държеше, сякаш нещо й е направил?
-Приятно ми е да се запознаем, Ария. Предполагам това име е... подходящо за вампир?
Не беше много в час с този вид. Знаеше само, че някои от тях са на повече от хиляда ходини и обичат да живеят на тъмно. Не се показваха много на светло май. Но тя... имаше нещо различно при нея.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 12:07 pm

Е беше кротък за ангел и ме гледаше странно,сякъш не знаеше нищо за вампирите
-Бих могла да кажа същото,но ще излъжа - усмихнах се леко иронично- Нима всяко име трябва да подхожда на вида ..... името ми принадлежи от мига в който съм се родила
Върнете се в началото Go down
The King
Light creatures
Light creatures
The King


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 24.04.2011

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 2:56 pm

- Ами... честно казано за първи път от твоята уста чух, че може да не подхожда. Нали ти ми каза, че моето било странно за един ангел.- Той се ухили и леко разтърси глава, за да се махне току що калната върху нея муха.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 5:00 am

Така беше,името ми се стори странно,но на мен никога нямаше угода
-Е за всичко има първи път нали?
Беше доста странно,той изглеждаше прекалено млад или от скоро бе ангел или и аз не знаех
-Защо не си при другите ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкия слънчев остров - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкия слънчев остров
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Малкия хол

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Светлият свят-
Идете на: