Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Малкия слънчев остров - Page 2 Vote_lcapМалкия слънчев остров - Page 2 Voting_barМалкия слънчев остров - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Малкия слънчев остров

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 4:35 pm

Техану се спря.
-Хей, какво стана. Да не би да се измори. Не сме минали и 300 метра. Хайде Анабет или предпочиташ да ти извикам птичка да полетиш малко.
Техану се засмя въпреки че знаеше че коментара и ще ядоса приятелката и.
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 4:39 pm

Анабет скочи на крака следк оето викна:
-Добре!-
След което Свирна с два пръста и от небето се показаха два пегаса.....
Анабет се качи на единия и каза:
-Какво да не би да ме мислиш за страхливка?Сега ще ти покажа каво е истинска скорост и грациозност!!!Хайде качвай се!-
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:29 pm

Техану се усмихна. Не беше очаквала Анабет да реагира толкова бурно. Ухили се още по-широко. Ако приятелката и искаше да доказва нещо, то сега беше момента. Елфата не се страхуваше от никое, абсолютно никое животно, нищо че конете си бяха животни на Посейдон, следователно се подчиняваха на волята на Анабет.
-Е мислех си за ходене, но щом предпочиташ да летиш. - Техану сви рамене. Ако трябваше да бъде честна тя също би предпочела летенето, въпреки че отдавна не се беше разхождала. После се обърна към Сиймо.
-Чакай ме тук, не вярвам да се забавим повече от 2 дни.
Хвърли се на гърба на пегаса, погали гривата му, приведе се напред и прошепна: Давай!
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 5:38 pm

Пегасът на Анабет излетя напред....Той беше чисто черен жребец само на крайщата на гривата и опашката му плискаше вода като вълните на брега и се връщаше след което отново същото..........този пегас Анабет тренираше от малка...Беха израстнали заедно....Той беше начело на другите коне и винаги я спасяваше в тежки ситуаций.....
-Давай Блекджак!-
Шепнеше тя защото знаеше че тази влудяваща скорост която можеше да накара обикновен човек да полудее или да умре на място беше минималната преднина на блекджак..Тя хвърчеше с него около пранините..изкара ангелите на няколко туристи около забелижителности от римската епоха и продължи с бясна скорост напред без да спира да хвърчи......
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 6:15 am

Очевидно пегасът на анабет не беше случаен. Значи така ще играем, добре тогава. Техану отново се приведе напред.
- Хайде, приятелче. Дай всичко от себе си. Знам че си по-бърз от черния жребец.
Пегасът който яздеше беше чисто бял, като морската пяна, а гривата му беше огнено червена с оранжеви багри. Беше невероятно красив, с мека грива и наистина бърз, но пегаса на Анабет очевидно беше трениран.
За разлика от нейния. Трабваше и въздушно течение, но тя не познаваше околноста. Опита се да комуникира с околните създания, една птица се опита да помогне но безоспешно. Конят беше твърде голям, трябваше силен вятър, трябваше магия. Обаче Техану беше горски елф и още не се беше научила да контролира стихиите. Напрегна се, прочести съзнанието си и ....................... една лияна се спусна откъм гората и се заплете в крака на Блекджак, конят на Анабет. Техану беше успяла да природата на помощ.
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 12:29 pm

анабет разряза всичко с ножа си и опръска техану но като внимавеше да не я събори от коня......след това се спусна към едно островче и изчака Техану......
ПП:Очаквах коня да е такъв :ДД
-Хей не е злеее :Д междо другото казва се......(измисли име) ии не само Блекджак съм тренирала...този е вторият заедно водят групата от пегаси...вече е твой след което тя се усмихна пак се качи на коня литна с бясна скорост обратно
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 4:45 pm

Техану се усмихна, харесваше коня, пък и се разбираше с него.
-Хей, благодаря. Арен (коня) ми допада. А сега да се връщаме , Сиймо чака.
Анабет тръгна обратно , а Техану я последва със също толкова бясна скорост. Скоро прелитаха по обратния път като крещяха простотии на туристите по планината и плашеха животните. Техану беше страшно щастлива, по необяснима причина. Радваше се на всичко около себе си, летенето я омайваше. Скоро се приземиха на полянката и Сиймо ги посрешна весело. "Загуби ли, фукло ???" вълчето се засмя радостно.
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:49 am

Анабет го погледна и изсъска...след което се обърна към техану и й се усмихна.Погали блекджак и каза:
-Арес....Арен също така е бил кон на Най-великата морско-горска нимфа.-
След което се ухили широко и погледна изражението на Техану...
-Нали така Блекджак?-
Тоя я плясна с опашката си за да се върне на този свят :Д
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 10:53 am

Техану се усмихна и и намигна:
-Е, значи си имам достоен кон. А той Арес ли се казваше.
Елфата беше реагирала на името което Анабет обърка, приемайки, че е името на коня.
-А какво ще правим след това. Аз наистина искам да изкачим този връх пеша. Какво ще кажеш? Мога да се обзаложа че ще има страхотни реки и езера по пътя нагоре.
Техану вметна последната реплика нарочно, надявайки се Анабет да се съгласи щом чуе за водата.
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:02 pm

Анабет сви отегчено рамене, сложи си слушалките. И после кецовете си и тръгна нагоре........ по едно време се чу шум...... звучеше като рев на дракон........ затичаха се нагоре и видяха дракон които бързо запристъпваше към една клонка накрая която едвам се крепеше накрая на скалата...... на нея имаше малко същество.... малко тигъррче не много голямо и не много малко....,...... Анаббеттт литна към него кацна на сантиметри от водата и изпръска дракона в лицето после взе тигъррчето и го отнесе....Техану също го атокуваше.....,..,,избягаха и се свечери..запалиха огън....,. Тигъррчето не се отделяше от анабет и тя от него също,.,...
-Хей! Искаш ли да останеш с мен?....нас?-
То кимна и заедно с анабет заспаха едно до друго....
-Атина..... ,...-Прошепна тя.
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 11:06 am

Техану също се кефеше на тигърчето, макар че със Сиймо определено не се харесаха. По скоро Сиймо не хареса котето, което си беше съвсем логично - котките и кучетат рядко се спогаждаха. Елфата си спомни за изминалия ден, по-точно за дракона. Беше стреляла към него по-скоро за да отвлече вниманието му, не за да го рани. Драконите бяха същества на които Техану се прекланяше, по-стари от всяко друго същество на света, по-умни и много силни. Тя не можеше да го забрави. Легна зааедно с Анабет, но дълго будува. Накрая просто се отказа и стана.
- Къде отиваш - попита я вълчето.
- Искам да видя дракона поне още веднъж, но не мисля че Анабет е много добре настроена към него. Пък и не мога да спя. Ще дойдеш ли?
- Определено, предпочитам да съм край дракон отколкото край тигъра на Анабет. - Техану се засмя на тези думи на вълчето.
Тръгнаха нагоре, като Техану се убеди че Анабет спи и всичко е наред. Скоро стигнаха до дървото. Теханупотърси някаква пешера в скалите наблизо и скоро намери тесен проход. взе една пръчка, направи си факла и влезе в прохода. Вървяхя по него, а навън се зазоряваше.
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:00 pm

Анабет се Събуди...огледа се..техану я намаше както и сиймо Тя стана и видя че и Тигърчето ги търси. Затвори очи и събра сили....Водата се тазплизка и образува тънка нишка която показваше накъде са отишли..........Тя тръгна натам Атина я последва...след известно време стигна до пещерата и влезе...Тъмнината я заслепи...Не виждаше нищо но скоро й се проясни.....Тя тръгна по пътеката и затърси техану
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:24 pm

Техану вървеше вече повече от два часа. Бяха минали през няколко просторни зали, но всички те бяха празни. Елфата смяташе че са на около 3 километра навътре в планината. Изведнъж Сиймо се спря, подуши въздуха и изръмжа.
- Тигарът е тук. - Сиймо ръмжеше по посоката от която бяха дошли.
- Анабет ли идва? Това може да не е добре, май не хареса много дракона днес. Е, няма значение, ние почти стигнахме.
След 10 минути те изляязоха пред обширна зала която миришеше на пушек. Техану надзърна вътре и видя голямо яркозелено туловище. Драконът спеше и през ноздрите му излизаше дим. Елфата се престраши и направи крачка напред.............
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:32 pm

Анабет усети нещо затича се бързо...Стъпките и думтяха в стените....Стигна го края на пещерата...Видя техану...Пред нея спеше драконът .....Тя пристъпи бавно напред до приятелката си и и Се усмихна....След което запристъпва с нея към дракона...
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:44 pm

Стъпки отикнаха по коридора и скоро Анабет се появи до нея. Двете направиха още една крачка и драконът отвори едното си око. Техану веднага извърна поглед, защото знаеше че ако се взираш в окото на дракон това ще те убие. Драконът изпуска струйка дим от ноздрите си и заговори.
- Какво правите тук дребни същества. О, та вие сте онези които ми отнеха плячката днес, а ето я и плячката ми. Никой не се е осмелавял да ме търси, особено след сблъсък с мен.
Техану приклекна еко като за поклон. Не знаеше как да се държи пред един дракон.
- Аз, Техану горската елфа, се осмеих да те потърся, драконе. Трябва ми съвета ти.
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:49 pm

Анабет клекна до нея като придърпа Атина до себе си но не се представи драконът й допадаше но започваше дая нервира......Той усети чувствата й и започна да се взира в нея продължително.....Тя също го погледна..очите и бяха буреносно сиви..можеха да се сравняват с Златните очи на дракона-Изпепеляващи всичко по пътя си...той вдиша дълбоко след което се обърна при Техану и се надигна след което застана очаквателно
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:01 pm

Техану не беше очаквала дракона да реагира така. Но нямаше как, трябваше да зададе въпроса си.
- Знам че в миналото е имало много елфи и понякога дори хора,които са можели да общуват с драконите по телепатичен път, имали са специална връзка с тях, наричали са се драконови ездачи и дори са владеели магия - древният език на драконите........ - Техану млъкна, гърлото и беше пресъхнало. Установи че се взира в очите на дракона и веднага отмести поглед. Дракона направи гримаса, подобна на усмивка и каза:
- Да така е. Но това е минало, защо трябва да се връщаме в него. Живей в настоящето момиче, това време отдавна отмина. - Дракона сведе глава някак тъжно.
- Но това не беше моят въпрос. Аз съм от рода Аргетлам, баща ми е бил драконов ездач, би трябвало да притежавам такива спосбности. Кажи ми, как да ги използвам.
Дракона мълчеше.
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:11 pm

Анабет се опомни и погледна приятелката си Беше чела много за драконовите ездачи но никога не се бе сещала за това че приятелката и може и да може да го прави....... след което погледна дракона....четеше болка в очите му...Погледна приятелката си.....После Циймо и Атина....Те всички ги гледаха очаквателно....Анабет беше чела няколко начина за ставане на ездач но те бяха ужасяващи и бяха за не ездачи...освен един....Техану сякаш и прочеете мислите и Я погледна разтревожено...Това се случваше от няколко дена....
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:32 pm

Драконът най-после прекъсна неловкото мълчание.
- Елфите и хората отдавна се опитват да открият драконовите яйца, особено след войната, но никога няма да успеят сами. Но ти наистина имаш дарба, просто като всички трябва да я откриеш сама. Ако някога намериш яйце, сама ще научиш как да увладееш способностите си и къде да отидеш за да намериш други като теб.
-Кажи ми къде да намеря яйце - извика елфата. - Искам да бъда драконов ездач и ти си единствения жив дракон който съм срещала, така че само ти можеш да ми помогнеш.
- Ти трябва сама да намериш яйце, ако така ти е било писано. аз не мога да издам такава тайна, пък и драконови яйца почти не са останали, особено в светлия свят.
- Значи трябва да отидем в тъмния свят, но къде да търсим яйцето.
- Аз казах достатъчно. Не мога да ти помогна повече дете. Вървете си.
Техану се взря в окото на драконаотново, но за кратко. Разбра че той няма да и каже нищо повече, затова се обърна и тръгна. Защо изобщо бе решила да дойде. Когато излизаше в клавата и прокънтя гласът на дракона "Аз съм Саирис"
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:43 pm

Анабет погледна дракона и не взря да се взира в него....техану вече беше излязла....тя стана като го изгледа презрително.....
-Трябва даоткриеш коя си Дъще на Атина! Трябва и то бързо.....Трябва да ги спасиш но за тази цел трябва да откриеш и овладееш силите си....ти не си обикножем полубог..Ти си избраната..... Скоро ще видиш знаци който ще те напътстват....Аз ще ви напътствам и двете избрах вас....-
-От къде знаеш че съм дъщеря на Атина??? За какво говориш?Кого да спася?Какви сили???- Анабет имаше толкова много въпроси....
Драконът все така мълчеше След което каза:
-Ще разбереш!-
И се вкамени след което се пръсна на парчета.....А на мястото си остави медалион който постоянно пулсираше в синьо изобразяваше огромен кръг в който има черти който се въртят....Като черупка на охльов. Тя го взе....и ахна.....Това беше един от четирите елемента....елементът вода.....Взе го и го пъхна под блузата си....Излезе При Техану....Тя забеляза че анабет е притеснена....И забеляза и светлините под ризата й....
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:14 pm

Техану тръгна назад, но Анабет не я последва. Дочу дълбокия тембър на дракона. Нима Анабет също можеше да говори с него. Това беше невероятно. Какво ли и казваше?!? После чу трясък и Анабет се появи при нея. Под ризата и пулсипаше някаква синя светлина и тя беше видимо притеснена.
- Какво стана? Какво ти каза дракона?
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:21 pm

-ааАа.....Нищо почна да ръмжи на атина и се наложи да се позбием........-
Тя заекна....след което бавно отмести поглед от нея и видя че медальона свети след което положи ръка за да го прикрие....Дали Дрокона беше мъртъв???За какво говореше той??? Толкова много въпроси се въртяха в главата й а сега даже безцда си обясни защо беше скрила това от приятелката си БЕЗ да иска...Драконът бе казал че ще ни напътства....Да не би той да не искаше Техануда разбере и Да управляваше Анабет макар за секунди??
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:24 pm

- Тя ме лъже, определено ме лъже - помисли си Техану. Тя беше чула говор, а не ръмжене. Ако дракона не беше ръмжал още в началото, защо да ръмжи сега? А и ако се бяха били той щеше да е по петите им сто процента.
А каква е тази светлина под ризата ти? Да не би да си ранена - естествено че не беше, но нямаше друг начин да попита и да получи отговор. Явно, че трябваше да се постарае повече за да разбере истината.
ПП: Тоя дракон вас със тигъра ли ще напътства или мене и теб че нещо не разбрах???
Върнете се в началото Go down
Anabeth
Moderator
Moderator
Anabeth


Брой мнения : 86
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 25
Местожителство : София

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:31 pm

Оххх добре....Тя седна на камъка и разказа всичко което си бяха казали с Дракона и завърши с:
-Извинявай не биваше да те лъжа....Не го направих нарочно...незнамкакво ми стана.......................по добре да се разделим....Не заслужаваш толкова зъл човек като мен до теб....-
След което свирна с пръсти и Блекджак се появи от облаците....Тя се качи на коня и полятя с него към въздуха бавно.............
Върнете се в началото Go down
Tehanu
Light creatures
Light creatures
Tehanu


Брой мнения : 67
Reputation : 0
Join date : 14.03.2011
Age : 26
Местожителство : Варна

Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:59 pm

Техану се засмя.
- Хайде Анабет. Ела тук. Няма да се справим сами.
После подсвирна и Арен се появи от небето. Техану се качи на него, и бързо догони приятелката си.
- Нима се отказваш Анабет? Та ти никога не се отказваш. Знаеш че никога няма да се справим сами. Да намерим тези знаци и да видим къде ще ни отведат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкия слънчев остров - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия слънчев остров   Малкия слънчев остров - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкия слънчев остров
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Малкия хол

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Светлият свят-
Идете на: