Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Водопадът в скалите   - Page 3 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 3 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Водопадът в скалите

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 8:00 pm

-Това е адска топлина,само една жена е способна да устой на тази жега,защото е родена от същия огън.
Усмихнах се но не отворих очи,тялото ми пламна,но нищо не ставаше на кожата или косата ми,само пламъци. Отворих само едното си око за да видя реакциите и:
-Уплаши се нали?
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 2:55 am

Да да неговата скъпоценна Лилит,но къде бе тя сега
-Не ме е страх да изгоря,но предпочитам друг огън,не този
Луцифер ме погледна ,явно за да провери щетите
-Какво има? Пазиш се,чрез огъня,страх те е да не те доближа и не можеш да ме отблъснеш?
Беше само въпрос на време да ме доближи той
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 2:23 pm

-Не ме е страх,аз те отблъсквам. Просто не обичам да губя,а ако те изчукам още сега и тук,ще загубя обещанието и жена си.
След това минах покрай нея,още горях но без огън. От тялото ми се издигаше пара,навлякох ризата си и започнах да я закопчавам.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 4:45 pm

-Грешиш ,не ме отблъскваш,просто не приемаш това което ти предлагам.Ако искаше да ме отблъснеш,нямаше да си тук,а при жена си.Щеше категорично да ми откажеш
Бях сигурна в себе си,в него.Знаех как да действам и може х да чакам..дори да не е сега..скоро щеше да има нужда от мен
-Нима си тръгваш?
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:24 pm

-Да тръгвам си но не се прибирам. Ще остана още тук,Лилит трябва да ме разведе из това кралство.
Не бе идвал тук никога или поне не плътски,може би само духовно:
-Но екскурзоводката ми имаше по важни дела...
Закопчах ризата си и обух панталона си,като се обърнах към нея,черните боксерки се бяха впили и описваха голямата му и възбудена мъжественост. Може би го направи съвсем нарочно,за да се извука с голямото си достойнство. Малко жени можеха да го приемат или по скоро поемат.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 4:55 pm

Така си мислеше,щеше да остане,едва ли Лилит бе сама
-Май никъде не ти се ходи и само ме дразниш
Проследих с поглед тялото му до възбудата му
-Той май е на друго мнение, или просто ме дразниш?
Понякога се чудех защо изобщо опитвам
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:18 pm

-Той винаги е на пост,ако го слушах до сега да съм те изчукал.
Бях груб но се усмихвах дяволито,в това ми беше чара,да бъда лош и да не зачитам и собствените си желания:
-Аз тръгвам красавице!
След това изчезнах без дим,а просто така в пространството.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадът в скалите   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопадът в скалите
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Водопадът на мъглите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Кралството на Лилит :: Околностите-
Идете на: