Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Водопадът в скалите   - Page 2 Vote_lcapВодопадът в скалите   - Page 2 Voting_barВодопадът в скалите   - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Водопадът в скалите

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:19 pm

Остави любезностите когато сме на саме
-Мислиш ли че не ми стиска да те наричам така и пред нея,пред слугите ти..? Да тук съм но не е само това нали?
Да,дарбата която ми даде беше ..хубава..да с болка..
-И не само нея нали...мога да бъда всичко забрави ли?
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:43 pm

-Знам знам но не можеш да наподобиш блясъка на очите с който ме гледа,ти ме гледаш с омраза я те ме гледа с любов,е и омраза но...
Отново си играех с кичур от косата и:
-Давам ти шанс да поискаш нещо от мен,а аз ще си помисля дали да го изпълня.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:49 pm

Беше убеден ,че не мога
-Не ме подценявай скъпи - в мига в който го изрекох пред него се появи Лилит.Чрез спомена му за нея знаех как изглежда,как се държи,как го гледа..Под пръстите му вместо моята тъмна коса стоеше нейната,червена като огъня.
-Да поискам.....знаеш какво искам не по зле от мен ...-погледнах го с плам в очите на който едва ли би устоял
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 8:01 pm

Пламъкът не бе същия,можеше да се опитва до го наподоби но аз знаех,че това не е моята истинска Лилит. А,тази изкусителка но реших да я заблудя малко. Приближих се към нея,като я хванах през кръста. По цялото и тяло минаха тръпки на невероятен екстаз,както правеха и скубите. Тя стенеше в ръцете ми,аз се приближих бузата до нейната,като не спирах да създавам усещания,като по време на секс и прошепнах тихо на ухото:
-Ария,Ария ползваш стари номера.
Когато се отдръпнах се появи лицето на създателя и:
-Да ползваш чужда самоличност...
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 3:08 am

Заблуди ме,признавам..реших че се е подал когато ме притисна до себе си...Можеше и наистина да не съм Лилит,но му хареса.
Върнах се в предишния си облик и го погледнах,знаех,че съм на крачка от това...
Тогава пред мен изникна той,вампира който..
-Ти? Трабяваше да се досетя...изкушението,вечен живот
Ядосана,не -бях бясна.Отново усмяваше да ме в беси ,да ... усмивка
-Имам добър учител....
.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 11:29 am

-Естествено красавице,естествено...
Засмях се,като се се обърнах с гръб към нея и се приближих към водопада,като направих така,че да гори в странен огън:
-Да аз бях беше ми за бавно и то много на косъм беше да се влюбиш в Алаксандър,за това и като него се преобразих истината е,че той нямаше намерение да идва в земите ти.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 11:34 am

Той превърна водопада в огнена стихия...беше странен,не познат огън.Тогава каза нещо което наистина ме веси
-Какво си направил? Ти....ти си бил..Александър?
Беше прав...имаше момент в който бях странно привлечена от него,но той ....
-Ти си ...нямям думи да го опиша - дишах тежко,исках да го....приближих се бързо и просто го бутнах в собствените му пламаци
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 11:45 am

-Давай бутни ме в огъня но преди да ме бутнеш си припомни,че аз съм владетелят на огъня и на злото.
Вдигнах ръката си,като разперих длан,от нея излезе същия огън,който идваше от морето,все едно гореше спирт,със син пламък. Огъня галеше кожата му и ни най-малко не му вредеше:
-Иска ти се да ме убиеш но сама знаеш,че не можеш!
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 11:56 am

Той продължаваше да ме дразни и успяваше,но трябваше да се овладея,да не се подавам да емоцията защото така печелеше той.Затова вдишах дълбоко и се засмях
-Наистина ли повярва,че си ме заблудил? Не си познал драги мой - през това време вървях към него.В началото нямах идея какво ще направя,но обичах импровизацията.... - Александър никога не би се влюбил в мен ..... познавах го добре.И грешиш,не искам да те убивам,а да направя това - хванах лицето ми в ръце и просто го целунах,както бих целунала мъжа когото обичам
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:39 pm

Не очаквах това,определено не очаквах да ме целуне. Не може би знаех,тя беше силна и горда и щеше да намери начин. След като целувката свърши се усмихнах дяволито:
-Да не би да си влюбена в мен или така изразяваш омразата си?
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:45 pm

Отдръпнах се леко,но не го пуснах...ръцете ми бяха на врата му
-Шегуваш ли се? Да се влюбя в теб...по скоро ще отровя хиляди пъти Александър,съпруга си ... но да -влюбих се,по-силно е от мен.Защо мислиш съм тук още?Защо .... защо през годините изпълнявах всеки твой каприз?
Погледнах го и този път в очите ми наистина имаше искра,но не на омраза.отново се надигнах и го целунах като леко захапах устната му
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 1:03 pm

Хванах я леко с една ръка,като я отдръпнах преди да ме е целунала. Гледах я право в очите,харесваха ми тези искрици:
-Така и трябва ти трябва да ми служиш и ще си добре,а ако не го правиш,дните ти могат да бъдат много по лоши.
Погалих я по бузата:
-Но не искам секс от теб,все още не съм решил какво искам но като измисля ще ти кажа.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 1:15 pm

Прехапах отново устни,той се подаваше леко по леко
-Те и без това са лоши когато си далеч от мен - не спирах да го гледам,виждах пламъка в неговите очи,допира му
-Кой е казал,че аз искам секс ? Мога да чакам..чаках хиляди години,какво е още малко - усмихнах се
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 1:52 pm

Водата спря да гори изнесе се топла пара от водата, свали сакото и ризата си,както и останалите дрехи и се топна във водата. Обожаваше горещата вода но тя бързо охладняваше.
-Мразя студената вода.

Намръщих се мразех това усещане.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 1:55 pm

Не каза нищо повече,обърна се към водата която спря да гори.Видях как той се съблече,за миг извърнах поглед..н оведнага го върнах на тялото му...не го бях виждала така никога.А имахме много срещи коя от коя по забавни.Тогава той изруга...водата бе истинала
-Да ви стопля сър? -попитах като бавно започнах да свалям суичера който носех ....
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 4:26 pm

-Не прави ми компания искам да охладя тялото си.
Не че това някога щеше да се случи. А и определено силното ми тяло се бе втвърдило до болка и определено не исках да ме приближава. Не че това,щеше да има значение:
-Един трябва да остане сух.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 4:32 pm

Да му правя компания,той шегува ли се...
-Ще ви правя,но не и от тук
Наистина ли смяташе,че ще остана на брега.Съблякох дрехите си,но не всички,нарочно оставих бельото си и се потопих при него
-Нямам намерение да оставам суха тази вечер
Вървях къв него и се усмихвах
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 5:17 pm

Гледах я как се приближава към мен ,минах назад,като се опрях на една скала,беше удобна за това седнах. Облаците се разсееха и пекна слънце което ме затопли това ми допаднеше,една полза от слънцето. Затворих очи,като оставих слънцето да ме гори. Мократа ми руса коса се бе отметнала назад и капеше. А тялото ми беше като на някоя силна статуя но още по корава.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 5:21 pm

Плашеше се ...страх го бе,че ще се поддаде.Дръпна се назад и седна на една скала.Слънцето се показа и той се наслаждаваше на топлината му така както аз на него.
Възползвах се от това и за секунда бях до него,прокарах длан по голото му тяло,беше се затоплило,усетих как се напрегна,опита да скрие нещо от мен...

Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 3:55 pm

Отворих очи и я видях пред мен,беше точно пред мен и се бе докоснала до гърдите ми:
-Студена си!
Отбелязах аз и как не тя бе вампирка,сам моята Лилит не беше,тя ме сгряваше:
-Наслаждавай се на водата не на мен.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 4:25 am

-Като всеки вампир
Напрягаше се,искаше да ме отблъсне...не знаеше ,че съм му необходима ,а направи ли го ще се лиши от услугите ми
-Предпочитам да се наслаждавам на теб,гледката е много по-приятна
Останах загледана в него
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 5:04 pm

Оставих я да ме гледа,обичах обожанието и нямаше да го отхвърля за втори път. Слънцето го гореше безжалостно но на него така му харесваше. Тялото му бе силно и сякаш не дишаше,не сякаш той не дишаше.Не знаеше в него дали е останал някакъв орган или дали някога е имало:
-Красавице не е хубаво да стоиш до мен,не са ли ти казвали,че когато се разгорещя,мога да те опаря!?
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 5:17 pm

Продължавах да се наслаждавам на гледката,слънцето да гали тялото ми,водата да го къпе,а очите ми да се любуват на гледката...не го отхвърляше което беше плюс за мен
-Изгарям ако съм далеч от теб -плъзнах отново поглд по него и се доближих още повече
-Нима ви е неудобно?
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 5:46 pm

-Не но на теб,ще ти стане много неудобно!
Водата около него започна да се затопля,а от тялото му се издигаше пара. Тялото ми започваше да гори,все едно бе нажежен камък но който го докоснеше,щеше да се изгори ужасно много. Сега вече не можеше да припари до мен,без да се изгори.
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 5:56 pm

-Едва ли !
Но водата започна за се загрява,от тялото му излизаше пара,не можех да го докосна без да се изгоря,дали мисле ше ,че няма да опитам,че няма да рискувам
-Мислиш ли,че това би ме спряло? Болката не е нещо ново,изгарянето няма да ме оплаши-Докоснах го леко,но изгорих ръката си силно,беше прекалено загрят.Дръпнах я и го погледнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадът в скалите   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът в скалите    Водопадът в скалите   - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопадът в скалите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Водопадът на мъглите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Кралството на Лилит :: Околностите-
Идете на: