Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Телевизията Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Телевизията Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Телевизията Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Телевизията Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Телевизията Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Телевизията Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Телевизията Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Телевизията Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Телевизията Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Амерал Венега
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Симон Кларк
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Дейвид
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Demon Of Passion
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Katherine
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Stefan_
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Майкъл
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Khal Drogo
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Алиса
Телевизията Vote_lcapТелевизията Voting_barТелевизията Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Телевизията

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 21, 2013 2:10 pm

------
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 21, 2013 2:17 pm

Паркира на паркинга пред телевизията. Честно да си признае се страхуваше малко но се опита да не му личи,той рябваше да е подкрепата и. Обърна се,като погледна към Симон,още не бяха излезли:
-Добре ли си,ще се справим ли?
По скоро беше за да се успокой и той,да се опита да успокой и нея,макар че това не беше успокояващо,а просто искаше да и даде време на нея и на него преди да излязат:
-Аз мисля,че ще се справим,всичко ще бъде наред.
Протегна ръка,стисна нежно нейната,като докосна устни до нея. Тези очи,тези прекрасни нейни очи,как го омагьосваха,караха го да се чувства нереално добре,да не вижда никоя друга. Като някоя чародейка... Момента обаче бе прекъснат от нежно гласче,което изписука после се чу едно леко тупване. Обърнах се и я видяха,как си беше свалила едната обувка и дърпаше да свали и чорапа. А,щом я погледнаха,тя се усмихна все едно не правеше нищо особено.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 21, 2013 2:25 pm

- Не! - Един вик на отчаяние се изтръгна от устните ми.
- Трябва да останем облечени съкровище... - Бях толкова изнервена и притеснена, че дори тези опити на Анабел да се съблече,които обикновено пренебрегвах, сега ме стресираха. Исках всичко да е перфектно, ние да сме перфектни. А чорапогащника и обувките бяха част от това.
- Разбрахме се за това... - Откопчах си колана и се извъртях назад, за да намеря обувката и да я върна върху крачето й.
- Ето така... - Закопчах я и срещнах невинния й поглед, който сякаш ми казваше да се успокоя.
- Нека си остане там, става ли? - Попитах или по скоро й се помолих. Беше изключително своенравна и правеше каквото си пожелае.
- Това е голяма грешка... - Погледнах към Деймън и въздъхнах тежко.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 21, 2013 2:33 pm

За секунда загуби връзка със земята,наведе се към Анабел,като му откри прекрасна гледка. Извърна поглед,за да не си мисли глупости но как можеше да остане своенраявен,пред такова тяло,пред толкова секси жена. Той беше мъж не беше от желязо. Щом всичко приключи се обърна,поклати глава,вече беше малко по съсредоточен:
-Ще се справим заедно,нали...
Поклати глава,бързо се наведе за една целувка към нея,като не се отдръпна:
-Ти си прекрасна,умна,очавователна,невероятно секси,както и ужасно силна,ти си и много добра,ще ги омагьосаш. Ще видят всичко това,ще видят и колко перфектна майка си,и всичко което сме направили,ще изглежда глупаво и просто в крак със всичко.
Погали я отново по бузата открадна си още една целувка и излезе от колата отвори и,като отвори за да вземе и Анабел,която все още не бе свалила нищо. Подаде и меето,което обичаше да гушка,за да си спестят още една паднала дреха.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 21, 2013 2:45 pm

Още щом слязохме от колата към нас се затича някакво момиче с очила, което стискаше някаква папка, а от ухото й висяха някакви жици и говореше с някой.
- Здравейте... - Заекна тя и започна да ни оглежда. Беше малко несръчна или ужасно притеснена, защото когато ни подаде ръка, за да ни се представи изпусна папката и разни листи се разхвърчаха. Взех Анабел, а Деймън се опита да й помогне да ги събере.
- Елен ще ме убие... - Мърмореше си тя, а Анабел се смееше, сякаш това беше нещо супер забавно.
- Аз съм Дженифър... Асистентката на Елен... Тя... Тя ви очаква... Закъсняхте... - С Деймън се спогледахме. Беше очевидно, че това момиче го отнасяше доста често от шефката си, защото си личеше, колко се страхува от нея. На мен обаче ми се струваше симпатична, въпреки непохватността й.
Деймън и момичето успяха да съберат листите от пода и тгава той пак дойде да вземе Анабел.
- Последвайте ме... - Каза нервно момичето. - Гримьорните са насам. - Послушно тръгнахме след нея, като двамата с Деймън се разбирахме и без думи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 21, 2013 7:08 pm

Всичко изглеждаше все едно ни водят на заколение,изглеждаше точно така. Въщност не бяхме закъсняли ,а си бяхме на време. Явно да асистентката си го отнасяше. Всъщност по някакво стечение на обстоятелствата всички си го отнасяха.
Влязоха в гримьорната,като все още прегръщаше силно Анабел,която се смееше през цялото време,онази охрана явно и изглеждаше доста забавна,защото им махаше и говореше нещо на бебешки.
Всъщност не говореха в съблекалнята омишлено,често в съблекалните имаше камери,който бяха скривани нарочно,за това просто се разбирах ме с очи или говорех ме за нещо несъществено. По скоро на Анабел,която се опитваше да докопа всичко,което може да види. Погледна към часовника,като беше ясно,че скоро ще ги викнат.
Не след дълго асистентката се появи и ги извика,той подеде ръка към Симон,след това подаде Анабел,за да влезе тя с нея.
Хората ръкопляскаха но погледите им бяха страни. Настаних ме се на канапето срещу бюрото,като в първия момент и двамата не знаех ме какво да кажем а само се уснухвах не
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 21, 2013 7:28 pm

Обстановката беше привидно дружелюбна, но никой от нас двамата не се залъгваше, че ако на Елен й се отдаде възможност, няма да ни изяде с парцалите. Това й беше работата и тя бе, безкрайно добра в нея и именно заради това предаването й бе на върха толкова много години. Хората обичаха зрелища и тя някак си успяваше да им ги дава. Това тук, вероятно беше една от победите й в кариерата, понеже до този момент с Деймън не бяхме давали никакви официални интервюта и изявления. Показвахме за първи път дъщеря си и щяхме да говорим за брака си, който през всичкото това време опитвахме да запазим единствено и само за себе си.
- Точно така дами и господа, за първи път, единствено и само при нас... Симон, Анабел и Демън Кларк. - Публиката избухна в аплодисменти когато се появихме. Не стихнаха дори и след като се настанихме на удобното диванче, което всъщност не беше чак толкова удобно за мен. Чувствах се като изправена пред съд или пък на електрически стол, очаквайки да изпълнят смъртната ми присъда.
След първоначалните любезности, които си разменихме за това колко сме красиви и каква прекрасна дъщеря имаме Елен не губи време и директно ме закова с първия си въпрос:
- Трябва да ти го призная Симон, ти си истинска медийна знаменитост. Без значение какво правиш или не, ти някак си успяваш да скандализираш обществото. Всички сме чували за твоите бурни години в Европа и сме виждали доказателства за това какъв бохемски живот си водила. Не един и двама руски, италиански, френски милиардери си поставяла в краката си и все пак, когато се върна тук със заявката, че си вече пораснала и загърбила бурното минало, хвърли истинска бомба с подновяването на взаимоотношенията ти, с не по-малко богат и известен мъж, с когото се твърди, че сте имали вземане даване в ученическите ти години. Кажи ми... Какво не му достигна на Мат Хънт да те задържи до себе си? - Всички притихнаха в впериха погледите си в мен.
- Всъщност... - Нямах никакъв отговор на това, дори не знаех, че ще ме пита за него.
- Знаем, че си му изневерила. Защо го направи? - Погледнах към Деймън, но той нямаше какво да направи.
- Нямам представа... Просто се случи... И това сложи край на връзката ни...
- Говори се, че ти също си имал пръст в раздялата им? - Погледна към него. - Вярно ли е Деймън?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПет Ное 22, 2013 6:32 pm

Споменаването на Мат не го накара да се почувства по удобно,не че и преди се чувстваше. Но изпитваше скрита и не толкова скрита омраза към него. Въпреки това се опита да не си показва рогата,както и емоциите пред широката публика. Просто Елен почна прекалено отдалече,защото не давах ме интервюта почти никъде,за това щеше да почне от много по далеч,само че той нямаше намерение да говори за това. Опитваше се да изглежда уверен,за да вдъхва сили и на Симон:
-Това са неща от миналото,тя е имала връзки,аз съм имал,това е...
Не смяташе да и отговаря за това,кой е причината и да излиза от устата му името,което мразеше до обезумяване.
-Каквото и да се е случило,се е случило добре,защото сме заедно и имаме прекрасна дъщеричка.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 11:52 am

- Като заговорихме за бивши, Деймън ти наистина си рекордьор в това отношение. В не далечното минало, името ти се свързваше с една голяма част от жените в този град. Модели, актриси, певици... После се появи Симон и всички решихме, че това е поредната еднодневна връзка, познавайки нрава и поведението и на двама ви. Какво точно се случи, че останахте толкова дълго време заедно? Много хора смятат, включително и аз, че причината за този бърз и неочакван брак се дължеше на бремеността й. Смяташ ли, че беше прибързано решение и съжаляваш ли за него? Очевидно семейния живот не е толкова хубав, колкото си очаквал, щом търсиш любовта на други места... Всъщност това първата ти изневяра ли е? - Добре де, очевидно не беше настроена само срещу мен. Щеше да закопае и двама ни.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 6:49 pm

Половината въпроси ги беше забравил в процеса на цялата и словесна плеяда или по скоро словесна атака. Толкова силна,че му се искаше да скъса сакото си и да бяга,като луд из предаването но се удържа и то доста мъжки:
-Да и моето минало е доста....
Замисли се:
-Ергенско... Всеки като млад прави много грешки докато намери подходящия човек. Това което се случи,колкото и да не ти се иска да вярваш,е че се влюбих ме.
Погледна към Симон,защото въпреки договорките и всичко да те се влюбиха:
-Не не беше прибързано и двамата го желаех ме...
Той поне го желаеше,но пропусна много подробности,който не каза,ама като бизнес човек успяваше да избягва някой неща,ако минеше номера:
-Относно семейния живот,може повечето мъже да ме заплюят но ми харесва. До голяма степен със Симон си приличаме,опознали сме се и ми е приятно да се прибирам,да прекарам времето си с нея и с детето.
Не лъжеше и си личеше,наистина я обичаше и обичаше да е с нея,толкова ужасно му липсваше това,че не му се прибираше в къщи:
-Във всяко семейство колкото и идеално и да е то се случва да има някакви проблеми. Безгрешни хора няма и често правим грешки,поради тази причина. Аз,направих огромна грешка и винаги,ще си я нося със себе си. Не харесвам това,което сторих,не беше редно и съжалявам. Обещал съм на Симон да не се повтори.
Погледна отново за малко към нея искаше наистина да и се извини пред целия свят:
-Сега сме си дали ново начало на отношенията си.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 7:16 pm

Тя погледна към мен и студени тръпки пропълзяха по гръбнака ми.
- Как се прощава подобно нещо Симон? - Попита ме тя.
- Знаеш ли, колкото и странно да звучи, аз наистина обичам този мъж. Всичко което изброи до момента е истина. Предложението на Деймън да се омъжа за него, дойде неочаквано и импулсивно, а аз приех дори без да се замислям, просто защото никога преди не се бях чувствала по подобен начин. Сама подчерта колко голям опит имам и повярвай ми, привличането което изпитах към него, не може да се сравни. И двамата усетихме някаква специална връзка помежду ни, която ни накара да бъдем импулсивни. Вероятно точно тази прибързаност ни изигра лоша шега. И двамата сме силни характери и обичаме свободата. Това, че поради ред причини се наложи да живеем в известна изолация, може би допринесе за развоя на нещата. Не търся оправдания, просто се опитвам да обясня, че бяхме подложени на огромен стрес. Дъщеря ни тъкмо беше изписана от болницата и... - Направих кратка пауза, за да събера мислите си.
- Съдбите ни с Деймън се пресякоха в много особен момент. Без значение, колко много се обичаме и двамата по някакъв начин не бяхме загърбили миналото си. Мисля, че това което се случи беше нещо по скоро хубаво, защото осъзнахме и оценихме истински важните неща. Сложихме край на миналото и започнахме начисто. А на въпроса ти - трябва да кажа, че не беше чак толкова трудно, защото вярвам в нас... Вярвам в семейството ни... Той ме прави щастлива, това е всичко което има значение...
- Това не те ли прави изключително наивна? Казват, че щом има веднъж, ще има и втори?
- Предпочитам да вярвам в него... Дори и това да ме прави наивна...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 7:26 pm

Камъните в неговата градина,всъщност не беше толкова убеден,че е имало наистина първи път. Но върви обеждавай доказвай,когато някой така те беше омотал в лъжи,че на моменти започваш сам да вярваш на измислиците,който се създаваха.
Погледа му отново към нея,надеждата му,че нещата,ще се оправят,че наистина му даваше шанс го караха да бъде по амбициозен и да не я предава за довериято.
-А,какво става с асистентката и детето,което чака?
Отново още еди камък но този беше голям,като скала но беше готов:
-Това е деликатна тема,ще бъда много обвиняван за последващите думи. Ще и помагам,защото фълги години работи във фирмата и не съм толкова коравосърдечен но аз няма да призная детето,което ще се роди,защото твърдя,че не е мое.
И след това,ако не го разпънат просто нямаше кога.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 7:40 pm

Всички замлъкнаха и сякаш настана лек смут в присъстващите и дори Елен, едва ли някой очакваше подобен отговор.
- Имаш ли пръст в това решение Симон? Вероятно много хора ще сметнат, че това е някакъв вид ултиматум, за да се върне отново при теб. Така ли е?
- Разбира се, че не. Каквото и да се е случило или не между тях двамата, ако това дете е наистина негово Деймън ще се грижи за него така както и за Анабел. Той е прекрасен баща, наистина и всякакви спекулации относно това са излишни.
- Но Деймън току що каза, че няма да поеме отговорност за детето и да го припознае като свое.
- Предполагам, че искаше да каже, че ще изчака ДНК резултатите преди да обяви детето за свое.
- А ти какво мислиш за тази жена и целият този медиен шум, който вдигна около бременността си? Смяташ ли, че това дете е наистина на съпруга ти?
- Не я познавам и не мисля нищо за нея, но ако трябва да бъда честна, смятам, че има доста неясни неща около цялата история и най-лесния начин би бил, ако тя просто докаже думите си, а това може да се случи много лесно...
- Деймън ти поиска ли ДНК тест от Симон, когато ти каза, че е бременна? Сигурен ли си, че тази малка принцеса в ръцете й е твоя дъщеря?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 7:51 pm

-През ум не ми е минавало таква глупава идея!
Спонтанно каза той,никога не би се съмнявал в това,нямаше никакво в миналото,дори и сега. Вярваше и,напълно а и да имаше малка вероятност не му пукаше,обичаше прекалено много Анабел,за да му хрумва такава тъпа идея:
-Анабел е така да се каже,понеже звучи много клишитанно "Плод на нашата любов!",ще кажа че е дете което е желано,обичано и да правено с любов.
Протегна ръка и я погали,като тя му се усмихна и протегна ръце,той веднага я прегърна,като тя се гушна в него:
-Тя е принцесата на татко,носи моите черти но прилича повече на майка си и по добре...
Засмя се и я погали по гърба,явно се беше изплашила от многото хора в залата и не пожела да го пусне:
-Не съм се съмнявал в Симон,всъщност аз съм виновен,за всичко и преди да си попитала,не е нагласено не ме е карала,просто аз съм безотговорната личност и се опитвам да се поправя.
Галеше малката,а тя се беше скрила и не искаше да поглежда към никой.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeПон Ное 25, 2013 8:51 pm

Анабел бе нетипично тиха и подозирах, че се дължи на всички непознати хора около нас, които може би я плашеха.
- Добре да предположим, че всичко до тук е така, защо не живеете заедно. Мои източници твърдят, че сте в процес на развод...
- Това е самата истина. - Реших, че е по-добре да бъдем откровени. Не исках да лъжа за нищо. - С Деймън не живеем под един покрив, но аз имах нужда от малко време и пространство, за да обмисля всичко през което преминаваме. Той също, за нас това беше правилното решение и не съжалявам, защото времето без него ми показа, колко много значи за мен. Що се отнася до развода, няма никакво развитие. Като всичко което правим, това беше импулсивно и прибързано решение от моя страна. Сега сме решили да си дадем втори шанс и той не е на дневен ред.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeВто Ное 26, 2013 6:30 pm

-Да така е дори...
Закашля се малко,като потупа отново леко Анабел,за да и вдъхне и на нея малко кураж. Беше сигурен,че Елен я плашеше,а децата сещаха лошите хора:
-Ще създадем нов семеен дом,където да го запълним само с добри спомени,без негативите на миналото.
Не спомена,че това място е мястото на кромпромата но рано или късно,щеше да се научи и да им стане ясно,че това си е тяхна собственост,а не просто голо поле:
-Къщата в която живеех ме е домът на родителите ми,бил е и мой дом но сега е редно да създадем със Симон наш,където Анабел да израсне.
Най вероятно щеше да я продаде след,като построяха къщата,със сигурност но за сега не бързаше. Тази къща не носеше добри спомени,е да имаше и хубави но Симон и аз щяхме още да се страхуваме от гадното стълбище.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 6:18 pm

- Звучи като приказка. - Отвърна малко иронично тя и погледна към камерата. - Връщаме се след рекламите, останете с нас...
Кратката почивка ни позволи да си поемем глътка въздух, понеже Елен се предаде в ръцете на своите гримьори и фризьори, които да освежат грима й и да приберат някое и друго стърчащо косъмче.
Погледите ни с Деймън се преплетоха и аз въздъхнах тежко. Ето точно заради това не исках да давам публичност около връзката и живота си, защото без значение какво казваме, много малко хора щяха да ни разберат, а всички останали просто щяха да решат, че сме лицемерни.
- Ела съкровище... - Най-глупавото бе да вземем и Анабел с нас. Очевидно бе доста изплашена и любопитна в същия момент. Тя се гушна в мен и аз я притиснах нежно към себе си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 6:33 pm

Не искаше да се отделя от Симон,просто тук се чувстваше,като на вражеското поле. А и искаше да е до нея и малко да я успокой. Най глупавото от всичко е,че каквото и да кажат,както и да го кажат,щеше да се напише по друг начин,всеки щеше да си вади изводи за това напълно погрешни.
Приближи се към тях,като погали по гърба Анабел,която се беше сгушила в майка си,после сложи ръка на гърба на Симон,не я целуна но много искаше,но не можеше заради грима,защото скоро щяха да влязат в ефир:
-Това ,ще е последното интервю което даваме,никога повече няма да ви подложа на това.
Съвсем нежно я погали с двата си пръста по врата,като и кимна с глава но ги извикаха да се върнат по местата си.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 6:47 pm

Всичко това, дори и за мен бе позьорско, а знаех, че и за Деймън нещата не стоят по много по-различен начин. Още в самото начало бяхме взели решение да се дистанцираме от медийните изяви и изобщо публичните, за да не привличаме интерес и да запазим този личен и интимен свят за самите себе си, но очевидно с мълчанието си предизвиквахме още повече коментари. Надявах се това което правехме сега да е за добро.
Заехме местата си и отново надянахме фалшивите усмивки. Няколко уводни изречения, припомняне на разговора до тук и отново светлините на прожекторите засияха към нас.
- Добре, нека приемем, че вие сте едно младо и широко скроено семейство, което обича да изразява любовта си по странни начини... Все още обаче едно нещо не ми става ясно, след цялата тази криеница, през всички тези месеци, защо избрахте толкова публично и открито място, за да покажете тази ваша любов. - Тя направи кратка пауза и заби погледа си в Деймън. - Всички знаем за скандалните фотоси, които се появиха... Как ще ги коментираш Деймън? Не е ли това търсене на внимание и скандализиране на обществото?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 6:58 pm

-Всъщност това не е публично място,а частна собственост,това си е нашата земя. Да вярно е не трябваше да правим такива неща но се случи...
Толкова по коментара за публичното място,което не е такова но това беше съвсем странична тема и се разбра,какво е искал да каже с тези си думи.
-Ние не сме от хората,което обичаме да даваме интервюта и не целим да привличаме медийно внимание. А,когато нещо не е толкова явно,започват различни спекулации,съчиняване на истории по картинки. Всъщност съм сто процента сигурен,че каквото и да кажа или кажем тук,няма да има никакво значение. Защото ние ще кажем едно,а те ще си мислят друго.
Така е,не можеха да избягат от това:
-Сега дори и да ти кажа,че не се целуваме на снимката,която визираш,а е просто снимана зад гърба и,няма да ми повярваш.
Искаше и да и понамекне,че цялото това интервю е пълна загуба на време,заради това което всички си бяха наумили.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 7:10 pm

Тя повдигна любопитно вежди и доста недоверчиво:
- Разбира се, никой не твърди, че бебетата се получават само от целувки. - Върна му го тя и пак се втренчи в камерата.
- Дали ще повярвате на тази история драги зрители, зависи изцяло от вас, лично аз смятам, че и двамата имат богат медиен опит, за да успеят да заблудят всички ни... Не казвам, че го правите. Всъщност смятам, че онези снимки доста красноречиво показват в какви отношения сте, просто не мога да разбера подбудите ви, за да сте заедно. Какво точно откри в Деймън, Симон?
- Едва ли ще ми повярваш, ако ти кажа, че самата аз съм си задавала този въпрос милион пъти... Истината е, че не всичко което изпитваме може да се обясни. Не смятам, че някой би повярвал на обяснението, което имам, защото ще прозвучи клиширано и все пак, всичко се свежда до нещо съвсем простичко. Деймън е единствения мъж, който успява да ме провокира... Постоянно... Обичам го заради всичко което е и не е... Не знам как по по-различен начин бих успяла да обясня чувствата си към него. Също така не държа ти или някой друг да ми вярва, достатъчно е той да го прави... Всичко останало е без значение... Не се купува и не се продава във вестникарски будки...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 7:20 pm

Обърна се към нея и думите и бяха точно това,пълната истина. Всичко което изрече е самата истина. Въобще това интервю е пълна загуба на време но уж го правех ме за Анабел,по препоръка на бащата на Симон,истината е че и двамата не намирах ме достатъчно голям смисъл. Така или иначе снимките щяха да излязат освен,ако неговите мързели адвокатите не се задвижеха но всичко щешеда бъде за три дни докато нещо не се променеше и някоя друга звезда не се издънеше.
В неговите очи обаче виждаше Симон,с някакви страни искри,някак сияйна,не можеше да го обясни. Изглеждаше му невероятно красива,уверена въпреки малкия страх в очите и,но говореше без да трепне и без да се замисли,което говореше че е искрена. Това имаше значение за него. Усмихна и се,искаше да и каже,че я обича но тук,щеше да е просто все едно позира,напълно излишно:
-Симон е напълно права,няма значение,какво пишат,важни сме ние,тя,Анабел и аз.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 7:31 pm

Останалата част от интервюто мина под мотото на по-жълти клюки, които се отричаха или потвърждаваха с кратки и ясни отговори. Бяхме разкрили достатъчно от себе си, повече аз, защото буквално се бях обяснила в любов на съпруга си, който ми беше изневерил, но някак си не исках да остава съмнение най-вече в него, че чувствата ми никога не са били измислени. Обичах го от първия миг, може би се бях влюбила още на онази вечеря в него и до сега, това не се бе променило. Той трябваше да разбере, че Мат няма нищо общо с мен и него, и му го бях показала в национален ефир пред погледа на милиони хора.
- Нещо което искате да кажете за финал? - Попита тя. Аз останах безмълвна, защото бях казала всичко.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 1:10 pm

Май беше първи той,което не бе никак за учудане,защото вината му беше огромна. За всичко което стори и направи,съжаляваше но истината е,че каквото и да направеше,щеше да е малко.
-Искам да кажа това,че обичам наистина ужасно много Симон,съжалявам за всичко с което съм я наранил и,че ще се постарая да бъда наистина по добър съпруг и баща.
Гледаше към нея,когато и го призна но беше ужасно много това,че го каза пред толкова много хора без да се поколебае.
Истината е че не само го мислеше,а и щеше да го направи без дори ни най малко да се замисли,без егоистични подбуди. Сега полагаше усилия,без да иска ответ,а да прави Симон,щастлива. Това му беше целта,най-голямата.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 1:27 pm

Усмихнах се лекичко и преди да кажа каквото и да било, Елен заговори, слагайки край на предаването. След минута две, всички прожектори изгаснаха, камерите спряха и свалиха микрофоните ни. Отправихме се към гримьорните, за да си вземем палтата и побързахме да си тръгнем, без излишни спирания по пътя, освен това Анабел беше пред заспиване, така че трябваше да се прибираме...
Деймън я постави в столчето й и я закопча, аз също се настаних в колата и не след дълго потеглихме...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Телевизията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Телевизията   Телевизията Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Телевизията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Англия :: Лондон-
Идете на: