Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на мечтите - Page 2 Vote_lcapКъщата на мечтите - Page 2 Voting_barКъщата на мечтите - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на мечтите

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Къщата на мечтите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на мечтите   Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 19, 2013 8:21 pm

-Може да продължим в колата...
Открадна си една целувка по врата само,че се сети за Анабел и това,че имаше нужда от майка си и обратното.
-Не ми се иска да те пускам но се налага.
Подаде и част от бельото,определено му харесваше,докато го съблича,а и докато го обича не изглеждаше никак зле,дори напротив. Изправи се,като последва примера и в обличането,с мъка можеше да се каже,че се облича:
-Не сме ходили отдавна на нещо забавно искаш ли да отидем на дискотека или някой бар,по меланхолия от миналото време.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Къщата на мечтите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на мечтите   Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 19, 2013 8:39 pm

Засмях се тихичко и дори след като се бях облякла се загърнах в одеялото.
- Не ми се струва добра идея... - Отвърнах аз и започнах да му помагам със събирането на нещата, макар ръцете ми да трепереха. Наистина ми беше ужасно студено, а когато събрахме всичко, се мушнахме в колата и Деймън усили климатика, за да успея да се стопля.
- Всичко случило се днес беше приятно, но... Е по-добре да го караме по-полека... - Вече му бях казала, че не обещавам нищо с това. Беше просто моментно чувство и проблемите ни далеч не се решаваха с това.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Къщата на мечтите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на мечтите   Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 19, 2013 8:51 pm

-Добре ли си мила,май настиваш?
Не можеше да и е толкова студено:
-Ще минем през аптеката да ти вземем нещо за всеки случай.
Не потегли веднага остави я да се натопли,като и изкара и неговото яке. Май по добре беше да правят такива неща,когато къщата се построи наиситина:
-Това само си остава предложение за някой път нататък. Не е нужно да е сега или утре,когато ти се иска,ще отидем.
А,и когато се почувстваше готова за показване,защото папараците дишаха във врата и на двама ни. Запали колата и тръгна по посока на дома и:
-Утре след работа,ще намина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на мечтите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на мечтите   Къщата на мечтите - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на мечтите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Поляната на мечтите
» Къщата на Синфул
» Къщата в Сан Мориц

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: