Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Езерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_lcapЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Voting_barЕзерото Уаст Уотър - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Езерото Уаст Уотър

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 1:29 pm

Денят беше най-хубавото нещо от година насам,зял ден се глезихме един друг,любихме се,хапвахме и после пак,къпахме се във водите на езерото,а на сутринта се върнахме в имението.Той бе щастлив и не го криеше,на брега младия генерал ни чакаше,поздрави господаря си,а и мен също
-Пригответе се утре сутринта се връщаме
Той ме погледна смаяно
-Господарке,ами вие
-Връщам се с краля си у дома,а сега върви,подгответе всичко,имаме нужда от почивка
Върнахме се в стаята като и двамата се освежихме и хапнахме обилно,бяхме малко изтощени,но доста щастливи
-Имам една молба милорд..искам Айя да се върне..сега знам истината и тя е единствената на която вярвам и имам доверие,бих искала да е от придворните ми дами отново
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 1:34 pm

Стоях на един стол,като я гледах как се движи из стаята,когато ми каза това,не можех да повярвам,можех да се закълна,че я мразеше и я ненавиждаше,за това,че ми бе робиня,че я бях пратил при нея:
-Милейди нали не я искахте,опасявам се,че не знам какво се е случило с нея. Брат ми не никак мил с робините си и се опасявам,че може да е мъртва.
Исках да я подготвя,защото наистина не знаех,какво се бе случило с момичето:
-По-добре е да свикате всички херцогини в двора и да си изберете придворни дами из между тях,мисля че те ще ви бъдат по добра компания.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 1:38 pm

-Не я исках защото мислех че е ваша любовница,а не исках да ме унижавате като я пращате при мен,можеше и да ви мразя тогава,но не можех и да понеса унижението,не вярвах че не сте любовници,но сега осъзнавам че съм грешала и няма да си простя ако е мъртва...аз ви накарах да я отпратите ..аз ще бъда виновна ако е така
Той искаше да ме подготви,но ме разстрои,нямаше наистина да си го простя,момичето не бе виновно,че тогава не знаехистината,че тогава бях заслепена от собственото си его
-Моля ви,разберете къде е и дали е жива,ако е моля ви,върнете я...Не бих искала друга..
Бях коленичила пред него,гледах го в очите,а моите имаше сълзи,от болка по това което бях сторила
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 1:44 pm

Не обичах сълзите в очите и,сложих ръка на нейните,като се наведох и я целунах. Обърсах сълзичките от лицето и,като я погледнах в очите:
-Луна на моя живто,ще пиша на брат ми и ако е жива,ще ви я доведа. Моля ви не плачете но понякога така става с робините.
Целунах я отново и отново,като я вдигнах от земята и я поставих в скута си,прегърнах я в големите си обятия. Въпреки че бяха големи я прегръщах наистина много нежно:
-Но съм сигурен,че е жива,тя е умно момиче и сигурно е съумяла да се опази. Моля ви,принцесо не плачете.
Галих я за да я успокоя,тогава влезе един от слугите ми,за да каже,че багажа е готов и утре можем да пътуваме:
-Кажете на писаря ми,да пише писмо до брат ми херцог Тедоний и да ми прати робинята Айя в двореца. Нека му пиши,ще ще му платя,щедро ако я доведе жива.
Той се поклони и излезе:
-Брат ми е лош но продажен,няма да рискува нещо за пари.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 1:51 pm

Харесваше ми как успява да ме успокои,бършеше сълзите ми и ми говореше нежно
-Няма,надявам се повече да не се налага да роня сълзи,не искам да съм тъжна,а и да виждам тъга във вашите очи милорд
Той ме вдигна в обятията си,беше огромен,но и също толкова нежен,това беше толкова странно но и приятно..
Един слуга влезе и му наредиха да пише на брат му за да доведе Айя,дори щеше да плати за нея
-Благодаря милорд,никой не би платил за каприза на една жена,особено свързан с робиня,има ги под път и над път..
Но за едно нещо особено исках Айя,имах да уча от нея,а и дължах и извинение за много неща
-Милорд,по нашите земи мъжете макар и женени имат любовници и съпругата е длъжна да търпи ,няма закон който да я защити,при вас това така ли е?
Исках да го знам,исках да знам дали той би могъл да има и аз не мога да сторя нищо...имах доверие в него,но въпреки това исках да се застраховам,особено ако след този ден бях бременна...след месеци нямаше да мога да го задоволявам,а това би принудило всеки да потърси удоволствие другаде
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:01 pm

-Богинята ни Тантал защитава всички жени,тя е богиня на любовта и семейството,тя наказва всички,който дръзнат да наранят жена си. Но тя разрешава,когато съпругата му не го дари с наследник,той да си вземе наложница или втора съпруга.
Погалих бузите и не бе чула всичко:
-Това няма да се случи,а и не знаете другата истина. Когато най-главния бог Нахойног се влюбил в богинята си Тантал,той я обикнал толкова силно,че не можел да види друга жена. Мъжете от моя род,трудно се влюбват но влюбят ли се е за цял живот,виждат само една жена и се обричат само на една жена. Брат ми е станал толкова строг след,като жена му умря от треска след раждането на сина им. Той не можа да преживее загубата и и се озлоби.
Целунах устните и:
-Признавам любима,без да ми се сърдите,че съм имал много любовници преди вас но след като видях прекрасните ви очи,се влюбих във вас. Не виждах друга,затворех ли очи виждах само вас. Не искам дори за миг да се съмнявате във верността ми,аз ви се заклевам в моя бог и неговата богиня,че никога няма да поискам друга жена.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:07 pm

Той ми разказа за боговете си,за защитата която дават на народа си,а той призна,че не е имал друга жена след като ме е видял,а аз му вярвах,така сляпо му вярвах,но може би след като Робърт ме измами така,не биваше да имам вяра в мъжа,но той ми доказа че не е така
-Вески мъж има право да търси удоволствието си милорд,вие също,моля се само да мога да ви даря снаследник,или няма да понеса да имате друга жена,по скоро бих умряла,от колкото да знам ,че друга нощем дели постелята ви,че друга носи детето ви..
Тези теми може би не бяха за момента,но трябваше да бъдат изречени,или щяхме да сме изпълнени със съмнения,без доверие един в друг
-А какво би станало ако жената има любовник? - той потрепери - Не милорд,не бих ви го причинила,но ми е любопитно..
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:13 pm

-Ако жена има любовник бива изгорена за назидание пред боговете,ако мъжа и не и прости,ако и прости и тя обещае да не се повтори,той я белязва с знак за изневяра по врата,а нейния любовник се скопява. За да не се повтори отново. Ако се роди дете то се продава в робство.
Законите за пролюбодейки бе строг и не преклонен.Смръщих вежди,защото ако се случеше на мен знаех,как щях да постъпя:
-Ако на мен се случи,не мога да ви бележа по моите закони,ще ви съдя по вашите но мъжът,ще бъде побит на кол.
Смръщих вежди и станах за миг,като градоносен облак.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:20 pm

Законите им бяха строги,настръхнах цялата.Може би не трябваше да повдигам въпроса.Той се ядоса,усетих го,може би се чудеше дали аз ще го нараня
-Милорд,аз не бих ви го причинила,не бих се изложила на това.Веднъж познах ядът ви,макар и може би не в пълната си форма,но ви обичам и не бих пожелала друг мъж..
Болеше ме,че може би той ми няма доверие,иначе не би се подразнил от въпроса ми,но строго беше наказанието за жената,а за мъжа бе позволено...а аз не бих търпяла това,не и той да има друга жена
-Простете за въпроса милорд,но исках да знам това,вашите традиции и обичаи са съвсем различни от нашите..
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:28 pm

Бях се успокоил,нежното и докосване,ме успокой. Целунах устните и:
-Има още много принцесо моя но не искам да се тревожите,това няма да ви застигне,няма да ни застигне. Има и строги наказания за мъже и жени,който се опитват да прелъстяват чужд мъж или чужда жена. Вързват се за кон и се влачат за назидания. А,ако е изнасилвач,се вързва за краката и се влачи.
Беше много строг закон,не исках да и говоря повече,защото тя се натъжаваше. Погалих бузата и казах:
-Ако се роди момченце се пирува три дни,а ако се роди момиченце цяла седмица. Въпреки,че момчетата са наследници и са голяма радост,момичетата са още по голяма радост,те пръскат любов из замъка и вещаят на народа плодородие и щастливи дни. На боговете първо им се родило момиченце,богинята на плодовитостта.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:34 pm

Той ми каза още,за наказанията за децата,това ми допадна ,надявах се да имам момченце от него,силно и здраво като моя принц,справедливо и нежно,но и воин.Много жени биха предпочели момиченца заради войните и страхът синовете да не са в опасност,но аз не исках дъщеря,за да не я сполети участта ми...макар да не бих позволила,законите понякога бяха против жените
-Надявам се да имаме син милорд,здраво момче,силно и красиво като вас,гордост за баща си
Той ме милваше,скоро обаче стана късно,слязохме за вечеря,всички бяха щастливи,но хората с които той дойде май не особено,може би имаха други планове за краля си...
-Върпеве да почивате господа,утре тръгваме рано - обърнах се към него - Милорд ще ме последва ли до спалнята?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:43 pm

-Да милейди!
Взех я от стола,като я понесох на ръце,младия генерал се усмихна,защото това беше хубаво. Той вдигна чашата си за поздрав. Тръгнах към стаята и,като я поставих на леглото. След това се съблякох и легнах на леглото до нея,бях чисто гол но тя вече ме виждала така.
-Красавице моя!
Целунах я и я прегърнах:
-Знаете ли,как ви наричам на древния си език?
Тя ме погледна с очакване:
-Наричам ви луна на моя живот. В света луната и слънцето са боговете,вие сте моята луна,а аз съм вашето слънце,за това ви наричам така,защото вие сте ми ценна,като нощта и нужна,както слънцето на своята луна.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:48 pm

Пое ме на ръце,качихме се в стаята,бях гола пред него,а скоро и той се съблече.
Говореше ми за наименованието ми на древния език на неговия народ
-Милорд ме лъскае с това,но заслужила ли съм името си?
Той ме гледаше,тази нощ ме люби отново и отново.Но трябваше и да поспим,чакаше ни дълъг път,надявах се само да ни посрещнат подобаващо,мен поне,той бе техния крал,а аз ...крализа,но която избяга от него,която не се върна.
На сутринта се събудих,той още спеше,направих закуска и му я поднесох в леглото,още имаше време преди да тръгнем
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:55 pm

Събудих се протегнах се и я видях над мен,тя ме гледаше и ме чакаше да се събудя. Погалих лицето и,целунах я нежно и се изправих,като се изправих за да се облека. Беше ми приготвила всичко,дори и дрехите:
-Благодаря ви милейди,подготвили са всичко.
Приближих се и я целунах,а след това се обялякох. Хапнахме на закуска,а след това тръгнахме,през половината път яздеше с мен,на моя кон,през другата на своя кон,а когато се измореше и в подготвена за нея каруца.
След три дена бяхме в замъка,всички я посрещнаха отново с цветя,слугите бяха сменени с други по верни и не с такъв поглед:
-Добре дошла в замъка любима!
Хванах я от коня за кръста и я свалих от него,като я поканих в замъка,а на вратата бе усмихната Айя,което се радваше отново да е тук. Тя се поклони предано и каза:
-Благодаря ви,че ме върнах те отново,радвам се да ви служа и още повече се радвам да ви видя заедно господарюи господарке.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото Уаст Уотър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото Уаст Уотър   Езерото Уаст Уотър - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото Уаст Уотър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Езерото с фигурките
» Езерото в подножието на планината

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: