Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Запуснатия замък Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Запуснатия замък Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Запуснатия замък Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Запуснатия замък Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Запуснатия замък Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Запуснатия замък Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Запуснатия замък Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Запуснатия замък Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Запуснатия замък Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Амерал Венега
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Симон Кларк
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Дейвид
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Demon Of Passion
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Katherine
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Stefan_
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Майкъл
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Khal Drogo
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Алиса
Запуснатия замък Vote_lcapЗапуснатия замък Voting_barЗапуснатия замък Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Запуснатия замък

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Запуснатия замък Empty
ПисанеЗаглавие: Запуснатия замък   Запуснатия замък Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 12:01 pm

Запуснатия замък Castle10
Това е много стар замък притежание е на на някой но не се знае на кой точно,никой даже и не смее да припари до там.
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Запуснатия замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запуснатия замък   Запуснатия замък Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 12:07 pm

Не знаех какво се случва с мен,но усетих вериги около ръцете си,който ме приковаха към стената,разкъсаха роклята ми. Треперех не знаех какво става.
-Миришеш на него,маркирал те е,но ти си моята играчка.
Тогава махна от мен човала,наистина беше той,бе Веритас,който държеше онази черна пръчка с която обичаше да ме налага.
-Дълго бягаше от мен,дълго те чаках да настъпи периода ти на нужда,а някакъв се е възползвал от теб.
Дръпнах веригите но бях скована от страх.
-Той ще те намери,ще те намери и ще те убие.
Засмя се злобно и ме удари с пръчката:
-Не знае къде си,няма да те намери,а и не го иска,и ти за него си робиня,мисля че не то обича а просто иска това което и аз.
Приближи се прокара гнусния си език по мен,като сграпчи косата ми и я дръпна назад:
-Ти си моята грешница,моята играчка.
Започна да ме налага с пръчката по краката където свареше и по раменете,писъците ми се разнесоха из целия замък.
-Не умолявам те спри...
Но той не спираше,но не ме удряше по корема,което беше добре,не исках да загубя бебето. Щях да направя всичко възможно за да го задържа.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Запуснатия замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запуснатия замък   Запуснатия замък Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 12:15 pm

Докато последвам Ади беше изченала,не знаех къде е отишла,но го подуших,беше се промъкнал в имението и я бе отвел.Ви веднага провери системата,бе я блокирал...Бях полудял а братята ми се опитваха да ме успокоято,но не можеха исках да я намеря преди да я е наранил и да е разбрал за детето ми...
Имах предимство,бях пил кръвта и и можех да я подуша,можех да я открия почти веднага,но Рот не ме пусна сам,искаше Рейдж и Бъч да дойдат с мен,трудно се съгласих ,но какво да се прави...
Проследих я до стар замък в който много малко хора и вампири припарваха,но нямаше да изплаши мен,не и след като чух виковете й,той я тормозеше..биеше я.Кръвта ми кипна и влетях като хала и го ударих с кинжала.
-Копеле!Махни се от нея!Сега е моя .....само моя
Той се изправи и се ухили нахално
-Ти искаш играчка хлапе,получи я,но е моя,не можеш да се мериш с мен
-Нима?Вземи това - хвърлих кинжала по него и той се заби в тялото му.Хвърлих се към нея
-Съжалявам мила,съжалявам че те хвана заради мен - освободих я от веригите и тръгнахме към изхода
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Запуснатия замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запуснатия замък   Запуснатия замък Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 3:37 pm

Чуха се стомамени железни врати дори не знаех,къде точно сме. Тогава се чуха поредица от врати. Носеха ме на някъде,тогава ме стовариха на един стол,завързаха ме добре,за него. Махнаха превръзкато от очите ми,и лепенката от устата ми. Пред мен имаше мъж но не го виждах бе в сянката:
-Няма да ти се размине,рабираш ли,няма да ти се размине!
Извиках,като се опитах да се откъсна:
-Ще останеш една вечер тук за да обмислиш лошия си тон.
Каза той и затвори вратата,колкото и да виках никой не ме чуваше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Запуснатия замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запуснатия замък   Запуснатия замък Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Запуснатия замък
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Центъра на града-
Идете на: