Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Имението на Ривендж - Page 3 Vote_lcapИмението на Ривендж - Page 3 Voting_barИмението на Ривендж - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението на Ривендж

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 5:40 pm

Момичето ми беше гладно и за това отидох да и донеса нещо за хаправе,когато се върнах при нея беше Бела и разглеждаха сватбени рокли.Двете ми момичета бяха много сладки докато се любуваха на дрехите
-Вечерята пристига
Влязох като ги прекъснах,но бях и обещал да не я оставям сама и нямах и намерение да го направя
-Какво правят принцесите ми?
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 5:55 pm

Влезе в стаята,като му се усмихнах и затворих списанието.
-Избрах си рокля но Бела ще я поръча и ще дойде,часове преди сватбата,за да е изненада.
Усмихнах му се чаровно. Бела ми намигна и взе списанието като тръгна към вратата:
-Добре ще я поръчам,и костю също.
Застана на врата и се усмихна.
-Ужасно сте сладки.
След това излезе,а сеприсегнах лум таблата,като захапах едно хлепче.
-Благодаря ти.
Казах с пълна уста и се засмях.
-Много съм гладна.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 6:01 pm

Много бързо скриха от мен роклята,но имах доверие в сестра си ,а и в любимата си,вече бях говорил с Рот и богинята и всичко бе наред.А Белс се шегуваше с мен
-Хайде бягай при мъжа си ,че ръмжи вече
Тя се засмя и излезе,а Аде започна да се храни,изглеждаше по добре от преди малко по-спокойно
-Радвам се че си по-добре
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 6:10 pm

-Ти хапна ли нещо?
Не ми отговори гледаше ме влюбено,за това бутнах една ягода в леко разширените му устни,но не грубо. Усмихнах му се и за да не се сърди го целунах по носа,грабнах едно парче запечен бекон и го гризнах.
-Роклята е много красива крие малки раменете ми но показва белезите ми.
След като се нахраних махнах таблата,приближих се към Рев и легнах върху него.
-Не знам как си причиних онова на ръката нелепо беше прости ми.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 6:13 pm

Кимнах леко и отхапах от ягодата която бутна нежно в устата ми.Засмях се и я притиснах леко в себе си
-Не се тревожи,беше в шок,но мен ме заболя повече като видях какво си направила
Тя лежеше върху мен,желаех я до болка,но сега бе още слаба и не исках да се възползвма от нея
-Почини си мила,поспи малко,аз съм до теб
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 6:51 pm

Усещах сладката му възбуда,караше тялото ми да тръпне,всяка частица по мен реагира за миг на неговата сладка възбуда. Опита се да му устои но знаех,ча само аз мога да му помогна. Без да му казвам с по здравата си ръка се спуснах надолу. Откопчах колана му,той се стегна бе на път да хване ръцете ми.
-Не недей любими недей,знаеш че само аз мога да те облекча,а не искам никоя друга да те докосва.
Откопчах кипчето,после ципът,преминах през многото прегради за да стигна до набъбналата му мажественост.
-Аз съм твоя,само и единствено твоя и знам,как да те докарам до край дори без да си в мен. Но повярвай ми обичам да те чувствам в мен.
Обхванах го с ръка и задвижих бавно по цялата му дължина като го гледах как се бе напрегнал.
-Любими моля те отпусни се не ме боли тази ръка,ще ти помогна да свършиш.Възбуждах се докато го правех но ме боляха краката до толкова че не можех да ги раздалеча.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 6:58 am

Моето момиче усетиче съм възбуден и че не искам да и причиня болка за това със здравата си ръка се насочи към тялото ми,знаех,че иска да ме облекчи,но можех да не издържа и да и я обладая,а не исках това,не исках да я нараня сега
-Мила...
Но тя се възпротиви и ме обхвана с ръка,движеше я нежно по мен и ме караше да се извивам,целувах нежно устните и ,опитвах се да се въздържам от допир за да не се изкуша и да изгубя контрол
-Обичам те !
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 8:44 am

-И аз теб лорде мой.
Задеижих по бързо като не му дадох шанс да реагира довърших възбудата му. Беше по цялата ми ръка, засмях се защото бе много сладък.
-Не е като да си в мен но облекчава малко.
Станах бавно за да се измия,болеше ме но успях върнах се и легнах на възглавницата.
-Ще си имаме детенце и то ще живее в имението на родителите ми. Най сетне ще мога да го видя.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 9:13 am

Тя беше безпощадна,не ме остави докато не се изля върху ръката и,дишах тежко и я гледах влюбено
-Аз също предпочитам да съм в теб,но докато не се оправиш няма да стане,не искам да те наранявам
Стана да се измие,гледах я как се поклаща трудно,исках да и помогна,но не ми поздовли
-Да,ще имаме син,ще ме направиш най-щастливия мъж...,а детето ни ще живее където решиш,макар да искам да е тук с нас
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 9:20 am

-Но да кажаот сега,няма даго водиш в бара.
Като заговорихме за бара ме накара малко да го изпитам да усетя дладката му ревнист. Надигнах се към ухото му и казах.
-След медения месец ще се върна на работа,позволяваш ли ми.
Сигурна бях че няма да ме пусне. Но се направих на приятно разсеяна.
-Нали любими...
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 9:23 am

Изгледах я,как нямаше,нали трябваше да види живота,да познае и хубавите и лошите му страни
-Аа в бара ще го водя,но като порастне достатъчно
Тя какво опитвае да направи?Да се върне на работа,никога,нямаше да я пусна в бара отново като тянцьорка
-Само ако идваш да ме видиш в кабинета за да ти показвам колкото те обичам,но не и да танцуваш
Легнах до нея и я целунах
-Не давам
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 9:35 am

-Така ли не даваш?
Обърна се като лицето ми беше срещу неговото.
-Защо всички мъже ще знаят че си мой и само ти ще ме докосваш след танца.
Той не бе навит на тази идея и аз не особенно исках само той да ме гледа и само той да ме докосва.
-Добре любими но не знам как ще свикнеш...
Погледна ме странно:
-Съпругата ти да идва всеки ден за да я любиш в кабинета си.
Но го ударих по рамота о леко.
-Няма да го водиш в бара не искам синътми да става някий Дон Жуан,нека бъде добро момче. Не лош като баща си...
Нотова го казах за да се пошегувам,като го захапах леко по рамото.
-Моя лож мъж иска да превърне синъни в свое сладко копие. Ще сте числено превъсходство но след десет години може да имам шанс дс отвърна и да се роди и момиченце.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 11:00 am

Поклатих отрицателно глава,никой не можеше да гледа жена ми как танцува в бара ми
-Никой няма да гледа твоя танц,никой освен мен !
Знаех че се шегува с мен,че ме провокира но ми харесваше
-Това ще е най-голямото удоволствие,ти да красиш с тялото си кабинета ми,да го огласяш със страстните си викове докато те любя
Гризнах я по нослето, а тя се заяде за детето
-Не дон Жуан,просто мъж и разбивач на женски сърца
Погледнах я невярващо
-Лош аз?
Бях върху нея за миг.
-Искаш ли да ти покажа колко съм лош?
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 8:28 pm

Харесваше ми да провокирам ревността му до такава степен,че да говори леко през зъби и да усещам,как би... Не той го доказа,че може да убие всеки дръзнал да ме нарани. Погледнах на страни нарочно да не го гледам и казах сърдито:
-А,значи разбивач на женски сърца?
Тогава ме гризна по носа и застана нас мен,като бавно раздалечи краката ми и застана между тях:
-Да лош си отъркваш се в мен когато съм възбудена но ранена.
Намигнах му не ме болееше толкова за това го дръпнах към мен:
-Когато се оправя ти позволявам да ме любиш диво.
Тогава се сетих:
-На медения месец.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 10:30 am

Изгарях за нея ,а тя ме дразнеше,знаех че не мога да я имам сега,но можех поне да я любя както само аз знам,да и доставя удоволствие
-Ранена,но все пак ще си щастлива
Прихванах ръцете и над главата и започнах да прав пътека от целувки по тялото и като внимавах с раните,накрая се спуснах към бедрата и като я подразних с устни,а след малко и с една ръка
-Така ли?На Медения месец?
Прехапах устни и продължих да я дарявам с ласки,езикът ми безпощадно си играеше с нея
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 10:50 am

-Да...
Извиках,когато започна безпощадно да ме докосва с устни. Само той можеше така сладко да докосва и да ме кара да треперя. Тялото ми се извиваше не можеше да стане по добре.
-Реве...
Това беше знак,че наближаваше лудата ми кулминация и оргазъм. Хванах го за раменете и изстенах:
-Любими,да любими!
Прехапах сладко устни и се опитах да си върна разума. Бях се отпуснала на леглото.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 10:53 am

Момичето ми бе доволно,тресеше се от удоволствие стиснала чаршафите,а сладките и звуци ме стимулираха да продължавам.Проникнах и с пръсти когато ми даде знак,че колминацията и наближава,но щом се разтърси от конвулсите не спрях,щях да я изтощя,не спрях да я галя и целувам на най-нежните и места,знаех че това и харесва,звуците и го издаваха
-Любима
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 10:58 am

Дръпнах го към мен,като го целунах и се сгуших в него.
-Толкова те обичам красавецо мой!
Докато го кажа се бях унесла сладко,спях почти като бебе. На другата сутрин се събудих,трябваше да развържа бинтовете,защото ме сърбяха. Махнах ги пред огледалото,бяха заздравели,защото се бях хранила от него,но тялото ми бе отново белязано,синьо на места. Страхувах се от гледката пред огледалото,чувствах се грозна,завих се с неговия халат и отидох да се изкъпя,не можех да заключа,защото той бе разбил вратата но се надявах се не влезе,не исках да ме види така.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 11:02 am

-Аз също принцесо...
Тя заспа толкова бързо,че останах загледан в нея,не можех да и се наситя,спеше толкова сладко въпреки белезите си,те също я правеха красива,тя бе моята сила,моето момиче.
Когато сутринта се събудих не бе до мен,но чух водата в банята,не мислех да я притеснявам въпреки,че силно го исках.Станах и слязох за закуска,но видях Рот
-Има ли нещо?
-Дойдох да ви видя и да ви съобщя,че всичко е готово,богинята ви благослови и само трябва да решите кога искате да се венчаете
-Благодаря Рот,сега ще я извикам..Мила,имаме гости ,ще слезеш ли щом си готова?
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 11:08 am

Облякох се с нещо което ме криеше,дълга пола и пуловер,топъл защото ми бе малко и студено. Слязох долу не очаквах да имаме гости но той не бе просто гост,а краля. За миг замръзнах на стълбите,краката ми се подкосиха. Поклоних му се както бе редно но много по ниско от колкото трябваше един симпат,но се чувствах като слугиня.
-За мен е чест...
Казах и се изправих но ми бе неудобно да го гледам в очите. Чувствах се толкова неудобно.
Хванах ръката на Рев силно,защото треперех.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 11:12 am

Тя слезе,но пак се бе налякла,още се срамуваше от белезите си,но не само това,когато се поклони на Рот,го направи не като симпат,а като още по ниша от колкото е ,той се усмихна,а тя ме стисна за ръката
-Изправи се Аделайда,не се унижавай пред мен,ти не си слугиня за да се кланяш толкова,ти си симпат ,а скоро и шелан на един от воините на Братството,няма от какво да се срамуваш
Рот беше великодушен и много отговорен към задълженията си,усмихнах се и я целунах
-Благодаря Рот,мила той ни донесе новена,богинята ни е благословила,когато решим ще и сме готови може да се венчаем..ти си върнала статута си на симпат и можеш да разполагаш с наследството си
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 11:20 am

Щях да се разплача,приближих се още малко към Ревендж,за да се овладея. Толкова се радвах,вече можех да видя имението си,вече бях част от семейството си.
-Аз не мога да повярвам.
Преглътнах обърнах се към Рот и казах:
-Благодаря ви,не мога да повярвам,че всичко това се случва. Като малък сбъднат сън. Цялото ми тяло трепери,сега най сетне,ще мога да видя имението на родителите си.
Една малка сълза се отрони от очите ми но бе сълзи:
-Ще е след няколко дни,само белезите ми да отминат,след два дена,ще отминат.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 1:08 pm

Рот се усмихна и подаде ръка на Аделйда
-Повярвай,благодарение на Рив си върна всичко,той намери доказателства,че си била отвлечена и поробена,той уби насилника ти
Тя още трепереше,а аз я придържах
-Е и ти имаш пръст в това,помогна ми...Скъпа всичко вече е наред и може да решиш къде искаш да живееш
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 4:20 pm

Чувствах и знаех,че всичко се нарежда,че всичко си идва по местата. Очите ми за първи път излъчваха истинска жизнерадостност,дори неземно щастие.
-Стига да съм с теб любими няма значение,къде но искам да отида и да видя къде са живели родителите ми.
Приближих се малко към Рот:
-Благодаря ви,знам че в началото не ме харесахте но наистина обичам Ревендж,знам че съдбата ми е била срамна и съм опетнила името на семейството си. Но ако имах друг избор нямаше да го направя. Дори бях готова аз да умра но Ревендж,да не бъде наказан за убийството на Веритас.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 11:03 am

Рот се усмихна с типичната му усмивка
-Не се тревожи,всички имаха резерви,но защото не знаеха миналото ти,когато Рив ни обясни всеки се постави на твое място,а сега си част от семейството и момичетата ще се радват ако ни гостувате,а и ако идваш за да се събирате
Приближих я и я целунах
-Вече имаш дом,семейство и приятели любима,а скоро и дете
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Ривендж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ривендж   Имението на Ривендж - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Ривендж
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Имението на Сирони
» Имението на Ван дер Удсън
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Жилищни места-
Идете на: