Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Болница "Света Ана" Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Дейвид
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Katherine
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Stefan_
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Майкъл
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Алиса
    Болница "Света Ана" Vote_lcapБолница "Света Ана" Voting_barБолница "Света Ана" Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Болница "Света Ана"

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:41 pm

    Болница "Света Ана"

    Това е болницата в Неапол.Тя е свързана с поликлиника и аптека.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:52 pm

    Както каза докторът,бързо вдигнах ме Ади на ръце и я закарахме на хеликоптера.Тя беше започнала да се мята,за това я привързахме с каиши,за да не се самонарани.Не можех да я гледам такава ,тя винаги е била ,толкова силна,а сега плачеше,като малко дете.Но литвайки, стигнахме за рекордно време.Веднага я настаниха ,в стая с всички екстри,в близост ,до операционната,докато получи пълно разкритие.Пак я вързаха и забиха някакви игли във вените ѝ.Седнах до нея и галех косата ѝ.
    - Успокой се скъпа,всичко ще е наред,Обичам те-казах и леко за наведох за да я целуна по челото.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 6:06 pm

    С хеликоптера бързо стигнахме до болницата , беше ме толкова страх , че не можех да спра да плача , опитвах се да се успокоя , защото нещата така нямаха да минат добре. Настаниха ме във вип стая , вързаха ме , сложиха ми системи и нещо на корема , с което да следят бебето. Себастиан беше до мен и държах ръката му.
    - Ами , ако нещо се случи с бебето ? Доктора каза , че може и да не оцелее. - погледнах го , не ми го побираше ума , защото не успях да износя детето до край , гледах да не се натоварвам.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 7:04 pm

    Ади се притесняваше,но я успокоих,че всичко ,ще бъде наред
    - Не се тревожи ,всичко ще е наред,вярно,че бебчо идва по-рано,но ти ще се справиш ,ти си силна жена,можеш! Любима моя-казах и леко стиснах ръката ѝ.Не го казах,че да не я карам,да се чувства зле,но ако нещо се объркаше и не успееше ,да роди здраво и живо бебето,това нищо нямаше да промени,щяхме да имаме и други деца.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 7:21 pm

    - Добре. - усмихнах се леко и кимнах. Може би и той беше прав , притеснявах се прекалено много , много бебета оцеляваха , бяхме и в най-добрата болница и шансовете бяха много по-големи.Сложих ръката на корема си , защото ме заболя , след малко усетих болката отново , само че по-силна и дори не можех да си поема дъх или да кажа нещо.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 7:43 pm

    Продължаваше,да я боли,викнах лекаря и му казах,да не се отделя от нея.Той,каза ,че все още нямала достатъчно разкритие и единственият начин ,бил секцио.Но знаех,че тя няма да поиска никакви белези по тялото си,за това го отказах.Щяхме да го използваме ,само в краен случай.
    - Любов моя,как да облекча болката ти-редях ѝ съкрушен
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 7:56 pm

    Лекарят каза , че нямам достатъчно разкритие , а в никакъв случай не исках да родя секцио.Болките ставаха по-силни , надявах се скоро да имам достатъчно разкритие.
    - Стига ми и това , че си до мен. - погледнах го и не спирах държа ръката му.
    - Ще ми помогнеш ли да си махна системите ? Искам да отида до тоалетната. - исках само да си наплискам лицето малко , явно доста щяхме да стоим тук.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 8:17 pm

    - Мила,не трябва да ставаш-казах със загрижен тон и погледнах доктора,който обаче кимна за съгласие.
    - Но само ,за малко,не бива да се натоварва-каза той,след което внимателно свали системите ѝ,тя изстена ,когато ги вадеше и това разбиваше сърцето ми.Не можех,да гледам,как любимата ми жена,страда.Изправи се леко и я хванах под ръка,бавно запристъпвахме към коридора.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 8:37 pm

    Докторът махна системите ми и тръгнахме към коридора , до тоалетната.Сигурно и той беше притеснен , а аз го притеснявах допълнително.
    - Щом си до мен , наистина всичко ще е наред. - усмихнах се , отидох до тоалетната и си наплисках лицето. Изведнъж усетих как водите ми изтичат , болката ме присви отново и се хванах за мивката.
    - Може би този път , наистина ражда.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 8:36 pm

    Побърках се,като я видях така,веднага изкрещях и доктора с няколко сестри и санитари пристигнаха.
    - Водите са ѝ изтекли-казах,а ой кимна
    - Подгответе залата за операция-каза доктора.
    - Докторе,нали няма...-но дори не можах,да довърша изречението ,защото те хлопнаха вратата и не ме допуснаха в операционната.Седнах отвън на дивана и вече бях ,в пред инфарктно състояние.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 8:42 pm

    Вкараха ме в операционната , не разбирах нали уж всичко щеше да бъде нормално , но преди да успея да попитам нещо доктора ми сложи маска и каза да броя обратно от 10. На 5 вече бях заспала. Когато започнах да отварям очите си , видях че съм в някаква стая , не знаех какво е станало с бебето , дали беше добре и щях да се побъркам.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:11 pm

    Вече мина час,стоях от вън,без никой,да ми каже,какво става.Щях,да полудея,ту ставах,ту сядах.Кършех ръце и се молех,аз който хич,не вярваше в това.Се молех ,за Адриана и за бебето исках и двамата без ,значение,какво щеше да ми коства това.В този момент,за техният живот и здраве,бях готов ,да си продам душата.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Болница "Света Ана" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Болница "Света Ана"   Болница "Света Ана" Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Болница "Света Ана"
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Болница

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Италия :: Неапол-
    Идете на: