Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе - Page 2 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 2 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:39 pm

Когато Мисао издъхваше ,усещах странна,сила да се влива в мен.Нещо толкова мощно ,което преди не бях изпитвала.И тогава я почувствах ,Стефан бе изпълнил обещанието си ,душата ми ,отново си беше на мястото си.Тогава той се строполи.Скочих бързо към него и хванах главата му в скута си.
- Любов моя ,насочих духа,който заедно с завръщането на душата ми и новата сила,напълно ми се подчиняваше и му вдъхнах ,още сили,той отвори очи.
- Успяхме ,Благодаря ,за всичко -целунах нежно устните му.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:10 pm

Наслаждавах се ,на тялото му ,а удоволствието ,което ми носеше беше неземно ,с всеки тласък ,разпръскваше ,вълни от ново удоволствие,по цялото ми тяло.Което ме караше,за не мога ад мисля,не можех да спра,да се движа под него ,за да му дам всичко ,от себе си.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:34 pm

Отвърнах на целувката му и потреперих цялата.Никога преди ,да го целувам само,не ми е носело такова удоволствие.А като гледах и на него.
- Още си жаден ,та ние преди малко приключихме -засмях се.Нямаше начин да ме повтори,той никога не го правеше.Но въпреки ,това,беше приятно и истински се наслаждавах ,на жадните му целувки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Удоволствията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Кошче :: Света на изгубените неща-
Идете на: