Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Най-готин Рп пост   Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Амерал Венега
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Симон Кларк
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Дейвид
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Demon Of Passion
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Katherine
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Stefan_
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Майкъл
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Khal Drogo
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Алиса
Най-готин Рп пост   Vote_lcapНай-готин Рп пост   Voting_barНай-готин Рп пост   Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Най-готин Рп пост

Go down 
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Най-готин Рп пост   Empty
ПисанеЗаглавие: Най-готин Рп пост    Най-готин Рп пост   Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 12:58 pm

Това ми хрумна ,като прочетох следния пост и ми се напълни душата.Давайте и вие своите любими постове.Бъдете коректни и не публикувайте свои постове,оценете чуждия труд.Като се съберат повечко,ще пуснем анкета и ще изберем топ поста. Razz

Направете го ,по следния начин ,няма ограничение ,може всеки ден да слагате ,любими постове.

Автор Луцифер, Тема Безкрайната градина

Поста :

Тъжните им очи се впериха в мен,определено усещаха,че исках с нещо друго да се занимавам и ги пренебрегвам. Засмях се целунах я,като се застанах между двете дракунчета. От водата се издигаха различни по размер балончета. Те ги гледах с интерес,летяха тогава едното се приближи до носа на едното и щом се докосна се пукна и разпръсна на капки. Очите му грейнаха и започна с предните лапи да пука балончетата,а щом видя от едното и другото започна. Колкото повече се пукаха толкова по ентусиазирани бяха. Тогава се изстреля на високо едно малко по голямо,при вида на голямото балонче и двете тръгнаха да се състезават,кой първи да го пукне. Щом едното го достигна то не се пукна,пукна се чак когато и другото бе там,започна да вали ситен дъждец. Те слязоха долу,като отвориха широко уста. Но щом спря изцвилиха радостни и се спуснаха към мен като ме обгърнаха с крилата си:
-Долу момчета долу...
Тогава едното с големия си език ме облиза от врата до края,с грапавия си език,за да ми покаже колко много ме обича. Аз се смръщи обикновено не им позволявах но знаеха,че в присъствието на Лилит не бих направил нищо,така че се и възползваха. Но докато синьото показваше любовта си,черното се приближи внимателно до нея,снижи се до нивото на ръката и,като обърна врата си на страни,за да може да я вижда и чакаше да бъде погален.

Освен пример ,това е и моето предложение !
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
 
Най-готин Рп пост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Зона на свободното слово и настроение. :: Спам и игри :: Анкети и конкурси-
Идете на: