Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Амерал Венега
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Симон Кларк
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Дейвид
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Demon Of Passion
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Katherine
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Stefan_
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Майкъл
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Khal Drogo
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Алиса
"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_lcap"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Voting_bar"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 "Аз, вещицата"- Дебора Харкнес

Go down 
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Empty
ПисанеЗаглавие: "Аз, вещицата"- Дебора Харкнес    "Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 10:57 am

Ето едно предстоящо заглавие,което ме заинтригува.


"Аз, вещицата"



"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  3042442z


Хипнотичен роман - вампир на хиляда години, омагьосана вещица и закодиран ръкопис, който ги събира.

ОМАГЬОСАНИЯТ РЪКОПИС

Дълбоко в сърцето на Оксфордската Бодлианска библиотека Даяна Бишъп попада на омагьосан алхимичен ръкопис като част от своята научна работа. Даяна произхожда от видно вещерско семейство, но не иска да има нищо общо със свръхестественото. Затова след като хвърля един повърхностен поглед на книгата и си записва няколко неща, тя я връща обратно. Но нейното откритие предизвиква суматоха и скоро към библиотеката се втурват орди от вещици, демони и вампири. Даяна се е натъкнала на желано от всички богатство, изгубено от векове, а тя е единственото същество, което може да развали магията му.

Дебора Харкнес създава изключително изобретателно четиво, в което се преплитат история и магия, романтика и съспенс. Даяна е дръзка героиня, която среща своя равностоен партньор в лицето на вампира експерт по генетика Матю Клермон. Тя постепенно му се доверява, докато накрая връзката им се превръща в интимност, която прекрачва непоклатими табута. Този интелигентен и сложен сюжет проследява усилията им да разгадаят тайната на ръкописа, чиито страници ги примамват към тайнствено минало и несигурно бъдеще.

„Аз, вещицата” се превърна в международна сензация в повече от трийсет страни по света!

Есклузивно ! Откъс от книгата


Spoiler:


За момента,не се знае,дали е една книга или е поредица.На български език се издава от Издателство "Бард" в 656 страници ,мека корица.

Дата на издаване : Очаквайте на 28.03.2011.


Източник : Бард
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

"Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Аз, вещицата"- Дебора Харкнес    "Аз, вещицата"- Дебора Харкнес  Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 5:51 pm

Два видеоклипа свързани с книгата от авторката