Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Водопадите на надеждата Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Водопадите на надеждата Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Водопадите на надеждата Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Водопадите на надеждата Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Водопадите на надеждата Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Амерал Венега
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Симон Кларк
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Дейвид
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Demon Of Passion
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Katherine
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Stefan_
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Майкъл
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Khal Drogo
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Алиса
Водопадите на надеждата Vote_lcapВодопадите на надеждата Voting_barВодопадите на надеждата Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Водопадите на надеждата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 6:00 pm

Водопадите на надеждата 12921745101971111111111

Водопадите сякаш извират от небето,толкова са красиви ,че се струпват съществата от всички краища ,на светлият свят ,за да се насладят на величествеността им.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 5:38 pm

След известно време на безцелна разходка бях стигнала до някакви водопади. Нямаше да си кривя душата.. която май вече почти не съществуваше.. бяха си красиви. Седнах на един камък до тях и се загледах. Беше хубао, но скучно, това им беше проблемът на добрите създания. Взех някакво камъче и го метнах във водите на водопадите. Докато бях в този свят обаче беше кофти че не можех да убивам като ми се прииска, но предполагам че щях да потисна това чувство за известно време..
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 5:46 pm

Исках да видя как вървят нещата в светлия свят. Светлина разцепи синевата целия бе в бяло,като крилата му се прибраха и прие малко по човешки вид. Но докато премина през водопадите усети страна енергия,това беше създание от тъмния свят,тук се спазваха други правила но все пак нещо трепна. Приближих се към нея като казах:
-Добър ден!
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 5:56 pm

Зад мен по едно време чух стъпки. Бях готова ако се наложеше да се стигне до неприятни обстоятелства, от рода на сбиване.
-Добър ден - отговорих и аз на свой ред ставайки от камъка. Изправих се пред засега непознатия и го огледах с една една доловима усмивка..
-Моргана - казах и му подадох рака.

Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 6:01 pm

Държеше се спокойно и уравновесено без да показва толкова много чувствата си но и с някакво успокоителна аура. Взе ръката и се здрави са с нея като каза:
-Приятно ми е аз съм Августин.
Не каза цялото си,за да не буди интерес. Тя бе напрегната и той го усещаше но нямаше толкова голяма опасност тук не се водеха войни:
-Харесва ли ви гледката тук?
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 6:13 pm

Погледа ми отново обходи обстановката около нас. Кимнах леко с глава.
-Да - казах и отново върнах погледа си на него.
-Приятно ми е между другото - казах след секунди като се усетих че може би не се държа особено добре, а си бях обещала докато съм тук да съм прилична.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 6:26 pm

-И на мен също ми е приятно.
Направи крачка към водопада,като докосна водата. Рибите,който плуваха се приближиха към него и не се страхуваха от него. Той се усмихна,като се изправи и се обърна към нея:
-Тук винаги е било спокойно място и се надявам,че такова ще остане.
Каза той с добър тон,като се опитваше да,я помоли да не нарушава това спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 6:33 pm

Очевидно намекваше да не правя никакви глупости, които могат да застрашат местенцето.
-Ще съм добра.. доколкото мога. Не гарантирам нищо на 100 процента. - казах.
После го погледнах, а той от своя страна май не ме гледаше много одобрително.
-Добре де.. ще бъда ангелче - казах накрая.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 6:48 pm

Кимна вече одобрително той вярваше на всички,като се надяваше да не бъде предаден.
-Тогава се надявам и ти пожелавам приятен престоят тук,и се надявам да ти е много приятен.
Искаше му се да поплува в подножието на водопада искаше да усети водата,все едно бе да лети:
-А на теб плува ли ти се?
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 3:29 am

-Мерси, но се съмнявам престоят ми тук да продължи кой знае колко дълго. - казах и поклатих глава.
Колкото по-дълго останех тук, толкова повече щях да искам да свърша някоя глупост, а вече бях казала на Августинас че ще се стремя да си мирувам докато съм тук, а аз рядко разочаровах хората, когато обещая, особено ако са толкова секси.
След малко попита дали ми се плува.
-Защо не. - казах замслено и след сеунди си свалих блузата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 5:03 pm

Съблече бялата си тениска,като се оказа на земята и откри силното му тяло не свали панталона,защото нямаше нужда,а и май не носеше бельо винаги му липсваше нещо,когато си се обличаше след пристигане на земята. Изви тялото си и скочи във водата. След като изплува,разтресе глава,за да махне водата от косата си. Премина с ръка през косата си и се усмихна,махна и с ръка и каза:
-Хайде влизай приятно е.
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 5:35 pm

Съблякох се и останах по бельо и влязох във водата. Първоначално ми стана хладно, даже леко студено, обаче после ми стана добре. Протегнах рака и с едно движение напрасках Августинас.
-Да, приятно е - съгласих се с него и се потопих под водата. След секунда се появих отново на повърхността и прокарах ръка през косата си.
-Тук винаги ли е толкова.. хмм.. спокойно? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 5:53 pm

-През повечето време тук е доста спокойно но понякога стават малки неприятности.
Все пак тука беше светлия свят,а не рая тук също си имаше някакви проблеми между създанията. Отпусна се назад и заплува на повърхността на водата:
-По различно е определено.
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 6:18 pm

Усмивка полази по лицето ми. Значи все пак имаше неприятности и тук.. още имаше надежда да се случи някоя неприятност, въпреки че нямаше да причинявам. Погледът ми се плъзна по добре оформеното му тяло. Отидох до него.
-Хмм.. едно състезание? - повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 6:30 pm

-Добре!
Каза след като се изправи,щеше да и даде преднина:
-До къде ще се състезаваме.
Макар че не изглеждаше на такова,защото нямаше да намекне за залагане на нещо,не го правеше. Просто едно отбиване на време.
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 6:40 pm

Огледах се.
-Хм.. дотам? - казах и посочих с рака неособено далече до един голям камам.
Това да се правя на добра в светлия свят не се оказа чак толкова трудно колкото си мислех че ще е.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 6:44 pm

Видя скалата към която бе посочила. Кимна и каза:
-Добре готова ли си?
И тя бе готова но състезанието бе доста оспорвано,тя бе доста бърза но въпреки,че можеше да победи от раз не го направи,а пристигна до скалата малко след нея,докосна я с ръката си и след като се обърна към нея каза:
-Браво добра плувкиня си.
Върнете се в началото Go down
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 7:02 pm

Я, ама аз стигнах първа.
-Просто късмет - казах.
-Или пък ме остави да победя - добавих, защото знаех че не съм чак толкова добра.
Облегнах се на скалата и прокарах пръсти по повърхността на водата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 7:09 pm

-Не понякога загубата е най-добрата победа.
Каза той,като се покатери на скалата и седна на нея,да определено бе забравил нещо. Застана така,че да не му личи какво е забравил.
-А,и нямаше да е честно да те победя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадите на надеждата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадите на надеждата   Водопадите на надеждата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопадите на надеждата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Светлият свят-
Идете на: