Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Дейвид
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Katherine
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Stefan_
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Майкъл
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Алиса
    Бар  "Dark Place" Vote_lcapБар  "Dark Place" Voting_barБар  "Dark Place" Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Бар "Dark Place"

    Go down 
    5 posters
    АвторСъобщение
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 5:27 pm

    Бар  "Dark Place" Bar7

    Заведението разполага, с богат асортимент от алкохол за всеки случай ,празник с приятели или давене на мъка ,по нещастна любов.Заповядайте при нас ,работим нон-стоп за Вас.

    Бар  "Dark Place" 5.2b-Chalet-Bar-007
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Клара Моргенстърн
    Dark creatures
    Dark creatures
    Клара Моргенстърн


    Брой мнения : 7
    Reputation : 0
    Join date : 21.03.2011

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 5:30 pm

    След дълго лутане в търесене на сестра си реших да се отбия в един бар. Едно питие нямаше да ми навреди.
    Поръчах си както обикновенно уиски и сееднах на една от масите,защото не ми се седеше на бара при дугите вече напили се мъже.
    След известно време едно момиче ме попита дали може да седне,а аз кимнах.
    - Как се казваш?
    Върнете се в началото Go down
    Натали Снейк
    Friends
    Friends
    Натали Снейк


    Брой мнения : 24
    Reputation : 0
    Join date : 06.03.2011

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 6:16 pm

    Влязох в един бар, но за жалосъ беше лудница. Имаше само едно свободно място до някакво момиче.
    -Може ли да седна? -Тя кимна, а после ме попита за името ми. Аз изкарах една цигара и я запалих, след което се усмихнах дружелюбно.
    -Натали. Натали Снейк. -Подадох едната си ръка. -Ами ти? Как се казваш?
    Върнете се в началото Go down
    http://www.freakvampires.twilight-vampire.com
    Клара Моргенстърн
    Dark creatures
    Dark creatures
    Клара Моргенстърн


    Брой мнения : 7
    Reputation : 0
    Join date : 21.03.2011

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:46 pm

    Усмихнах се и казах :
    - Клара.. Моргенсърн. - фамилията трябваше да й говори нещо,но се съмнявах че въобще са й казали за мен.. Странното е че не подозирах че ще я намеря тук.
    - Знаеш ли търсих те. - казах и отпих от уискито си.
    - Доста дълго време.. - та аз бях незаконната дъщеря на Мери.. онази кървава кралица.. защо да й казват че баща й е бил този които преди много време е направил грешката - мен.
    Върнете се в началото Go down
    Натали Снейк
    Friends
    Friends
    Натали Снейк


    Брой мнения : 24
    Reputation : 0
    Join date : 06.03.2011

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:56 pm

    Бях чувала тази фамилия, но не се сещах къде.. Всъщност не знаех почти нищо за себе си и не знаех от къде помня толкова много неща..
    -Търсила си ме? Защо? -Заинтригувах се, кръстосвайки крака. Реално дори не знаех и на колко години съм-знаех просто, че съм силна.
    Облегнах се назад, отпивайки от питието, което си бях поръчала..
    Върнете се в началото Go down
    http://www.freakvampires.twilight-vampire.com
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 10:38 am

    Градския бар... За пръв път влизах тук. От него лъхаше атмосфера на срах, на студенина. Помещението беше силно задимено, ограничавайки сетивата. Харесваше ми.
    Най-близката маса беше свободна и аз седнах на нея, кръстосвайки крака. Придърпах раницата, която носех, изваждайки пакет цигари. "Трябва да престана да пуша" помислих си, но все пак леко докоснах тютюна с лакирания си в черно нокът. Той се възпламени, цигарата се плъзна между устните ми.
    Огледах се около себе си. Наблизо седяха двама мъже, които ми смигнаха нахално. Преди щях да отида при тях, но сега просто се заиграх с косата си. Кракът ми потропна нервно по пода, токчето ми изтрака. Толкова много хора имаше и все пак все едно бях сама в заведението.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:51 pm

    Влязох в един бар,беше пълно ,задимено и неприятно,но имах нужда от питие,от замъгляване на сетивата и да заблавя мислите си,а какво по-добро ат добрия стар алкохол.Както обикновенно мъже се навъртаха около девойките коя от коя по различна,други опитваха да свалят мен,но оставаха на сухо.В далечината на една маса стоеше момиче,беше млада личеше от далеч,но явно опитна с мъжете.
    Върнете се в началото Go down
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:46 pm

    Някаква жена влезе. Погледнах я. Бях нова в Света на кръвта, но разпознах миризмата на себеподобна. Ръката ми автоматично се стрелна към врата ми, където още личаха две лилави петна.
    Барманът се беше приближил и аз се стреснах, когато младото момче се прокашля зад гърба ми:
    - Какво ще желаете?
    - Нещо леко - водка - усмихнах се предизвикателно. - С портокалов сок, моля. Пък за после може и нещо по-силно - смигнах му преди да се обърне и да се насочи към друга маса, където двойка мъже сваляха очевидно пияно момиче.
    Дръпнах за последно от цигарата и я загасих. Извадих огледало и се погледнах - бледа кожа, червена коса... и разтечена очна линия. Гадост... майната му. И без друго не се знаеше колко дълго връзките на пристегнатия ми здраво корсет ще си останат вързани.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 5:15 am

    Момичето ме забеляза,явно бързо усвояваше природата си,бързо успяваше да се ориент ира в средата която се намира.Но си личе ше,че за първи път е в този свят,че не знае как да се държи,макар за сега никой да не я закача.Реших да я наблюдавам, седнах на бара,така че да я виждам и поръчах текила,както аз я обожавах .Бармана опита да протестира,но бърза бе заставен да замълчи,а мъжете наоколо просто спуснаха очи в чашите си
    Върнете се в началото Go down
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:28 am

    Жената се настани на бара, оттам се виждаше моята маса. Срещнах очите си с нея - защо ме наблюдаваше?! Внезапно осъзнах, че и аз съм се вторачила в нея. Обърнах погледа си към чашата, поставена пред мен. Потопих пръста си в алкохола и я разбърках леко. След това отпих и отново погледнах към жената. Тя все още ме гледаше. Исках да отида при нея, беше ми интересна, но никега не бях общувала добре с женски създания, още по-малко с вампири.
    Огледах се наоколо. Ставаше късно и барът малко по малко се изпразваше. Вече не беше така задимено и зрението се беше прояснило. Погледнах телефона си, за да видя колко е часа, но той беше изключен - батерията явно е паднала.
    - По дяволите - измърморих и отново го оставих в чантата си.
    Допих питието си и станах от стола. Бях решена на действия, пък за последнствията имаше време. Трак-трак, трак-трак, токчетата ми отглъхваха от каменния под на заведението докато се приближавах до бара. Поръчах си още една чаша от същото. Няколко стола по-нататък седеше непознатата вампирка и щом си получих поръчката се приближих до нея. Отметнах червената си коса и се усмихнах. Съзнавах, че зъбите ми проблеснаха, усетих импулса за хапане, но тази вечер нямах намерения да ловувам... все още.
    - Забелязах, че явно съм ти интересна - казах на другата жена и зачаках отговора й, като седнах на стола до нея и си запалих още една цигара.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 8:13 am

    Не забелязваше,но момичето също ме наблюдаваше и когато го осъзна извърна очи,опита да гледа в чашата си,а после и телефона,но май беше изтощен.Скоро бара се поизпразни,а тя реши да действа и да дойде при мен,като дори не се поколеба директно да отправи забалежа,а не да поздрави
    -А ти май не знаеш как да се отнасяш към по-възрастните от теб
    Отоговирх и като отпих поредната текила
    Върнете се в началото Go down
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:14 pm

    - А може би просто не ме интересува възрастта - отвърнах на заяждането.
    Дръпнах си от цигарата и изпуснах дима. За мен хората си бяха хора (или каквито и да е други същества), без значение на колко години са. А и, за Бога, дори и самият Създател да беше пак нямаше да ми пука.
    - Както и да е. Между другото - казвам се Скарлет.
    Барманът ни слушаше с интерес. Мъже! Какво интересно намираше в нас този демон?!
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 7:29 am

    Ня кой се опитваше да се заяжда или просто наистина не знаеше как да се държи с такива като мен
    -А може би е редно да те интересува,за да не загубиш живота си преждевременно
    Днешни те млад ежи не ги интересуваше кой е срещу тях,ако Луцифер сега бе тук на мига би и откъснал главата
    -Ария -отвърнах на момичето което все пак имаше някак ви обноски-Какво води едно момиче като теб тук?
    Върнете се в началото Go down
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 8:16 am

    - Кое ме води в бара или във вампирския свят? - попитах. - Станах вампир, защото си търсех белята от едно момче, с което... дълга история. А в бара - откакто навърших 18 години ходя по барове. А този ми харесва значително много.
    Заиграх се с косата си - кървавочервена на фона на бледата ми кожа и черен лак за нокти.
    - Сега е твой ред - предизвиках я да отговори на собствения си въпрос.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 9:02 am

    Засмях се и отпих от текилата си,явно напоследък всички си търсеха белята с момчета вампири
    -Явно белята е намерила теб,не ти нея
    Историята й не ме интересуваше много,не бях от състрадателните вампири които ще ти потупат рамото и ще ти кажат "така е най-добре",но тя продължаваше да ме предизвиква
    -Това е моя свят от край време,а бара - наслаждавам се на младото поколение
    Върнете се в началото Go down
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 9:19 am

    Тя не попита за историята ми, което беше добре - не обичах да дрънкам напразно неща, които не мога да променя.
    - Този свят е интересен - подметнах. - Кървав, готически и навяващ романтизъм. Сигурно е страхотно да изживееш живота си така. На ръба между смъртта и живота...
    Докато чаках реакцията й, ако въобще последваше такава, се огледах. Макар нощта да беше в разгара си барът се беше опразнил. Това ме изненада, но може би се дължеше на факта, че съм новачка в този свят. При смъртните винаги аз съм била интересната, агресивната, но сега изведнъж по-възрастната вампирка ми привлече вниманието. Знаех, че си търся белята с нея, но какво толкова, най-много да ме убие. А по отношение на смъртта винаги съм била непукист.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 9:31 am

    Това и се струваше интересен свят,значи не познаваше онзи от който аз идвах
    -Това е интересно?! Днешните вампири ги интересува само алкохол и секс,нищо друго,ако беше живяла поне малко от това което аз,щеше да си на друго мнение.
    Не че и днес не ставаше интересно,но трябвше да срещнеш подходящия вампир ,но не от тези които ще те напият и въ зползват,а някой като създателя или мен например
    -От къде си?
    Върнете се в началото Go down
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 12:39 pm

    Въпросът ме изненада и определено ме хвана неподготвена.
    - От Лондон - отговорих объркано. Е, наистина бях израснала в Лондон, но никога не съм се чувствала на мястото си. Толкова оживен град, пълен с туристи... Затова добавих отнесено: - Но през последните две години главно пътувам, не се задържам дълго на едно място. А ти откъде идваш?
    Тази жена наистина ме изумяваше. Не изглеждаше възрастна, на не повече от 20, но погледа й беше толкова древен, имах чувството, че е живяла векове наред.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 1:23 pm

    Обичах изненадите,а това момиче определено се изненада от въпроса ми.Може би и изглеждах на не повече от 20 години,но всъщност бях живяла хилядолетия.
    -Не мисля,че е удачно да ме питаш за това,но все пак ти ми отговори-родена съм в Атина/Гърция,но не днешна Гърция,а древна Елада
    Гледаше ме сякъш предусещаше какво ще кажа
    -Преди повече от 2 300 години
    Върнете се в началото Go down
    Скарлет Джоунс
    Dark creatures
    Dark creatures
    Скарлет Джоунс


    Брой мнения : 11
    Reputation : 0
    Join date : 02.06.2011
    Age : 25

    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 9:20 am

    - Това е наистина много отдавна.
    Знаех, че вампирите живеят дълго, но не знаех, че са на практика безсмъртни. Е, аз нямаше да доживея нейните години, това беше сигурно. Все някъде ще ме убият и ще съм си виновна отново само аз.
    Погледнах прозореца - слънцето бавно изгряваше и окъпваше небето в алено червен отенък.
    - Аз трябва да тръгвам - предпочитам да прекарам деня в ковчега си - извиних се. - Беше ми приятно, надявам се пак да се засечем някъде...
    Метнах раницата си на гръб и излязох, като токчетата ми потропваха и ехото се отразяваше в каменните стени.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Бар  "Dark Place" Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Dark Place"   Бар  "Dark Place" Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Бар "Dark Place"
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Dark Dimension

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Центъра на града-
    Идете на: