Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Централната улица  Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Централната улица  Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Централната улица  Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Централната улица  Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Централната улица  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Централната улица  Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Централната улица  Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Централната улица  Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Амерал Венега
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Симон Кларк
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Дейвид
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Demon Of Passion
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Katherine
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Stefan_
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Майкъл
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Khal Drogo
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Алиса
Централната улица  Vote_lcapЦентралната улица  Voting_barЦентралната улица  Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Централната улица

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 5:25 pm

Централната улица  Work.3830039.3.flat,550x550,075,f.moon-over-bourbon-street-sting

Улицата се намира в центъра на града от двете и` страни има заведения -барове,стриптийз клубове,казина,дискотеки и др.Но става също и за разходки или дебнене на жертва.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:08 pm

Момичето си тръгна , а аз си доизпих уискито. Какво въобще правех тук ? Трябваше да направя някой , липсваше ми и Лекси. Къде ли беше тя ? Толкова отдавна не бяхме се виждали. Разхождах се безцелно по улиците и не знаех какво да правя.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:12 pm

Дългото ми търсене,най-сетне ,беше възнаградено,срещу мен ,на няколко метра,стоеше Стефан ,един от двамата братя Салваторе и този ,който желаех,да видя повече.С Деймън ,никога ,не беше лесно,даже ,си мисля,че той ме мрази.Все тая ,той все още не ме забелязваше.За това ,го издебнах отзад и когато се обърна, впих устните си в неговите.Толкова бяха сладки ,но се откъснах от него.
- Здравей чаровнико.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:14 pm

Катрин беше жива и стоеше пред мен ? Целуна ме , но аз се отдръпнах. Зареди тази жена с брат ми се намразихме , тя го превърна в чудовище и го накра да ме намрази , а сега изведнъж се появяваше отново.
- Какво по дяволите правиш тук Катрин ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:20 pm

- Не е ли очевидно ?-изкикотих се
- Дойдох ,за теб .Стефан ,любов моя.-Погалих,нежно лицето му.
- Какво си мислеше,че като избягаш от "Мистик Фолс " ,ще спра,да те обичам ? Че ще се откажа и няма ,да те потърся ? -Той ме гледаше ,но в погледът му ,нямаше нежност,беше студен,щях,да го накарам,пак ,да ме обикне.Иначе ,да не се казвах Катрин Пиърс.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:22 pm

- Не ти ли стига това , което причини на брат ми ? Това ,което причини на мен ? Обичаш ме - засмях се и я погледнах.
- Ти си нищо повече от една егоистка , интересуваш се само от собствените си цели. Зареди теб зарязах Елена , момичето което обичах. По-добре си тръгни , този път няма да се поколебая да те убия.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:28 pm

Думите му ,ме нараняваха,но всичко си, беше вътре в мен,лицето ми остана ,все така усмихнато.Отворих якето си и разкопчах блузата си ,той ме гледаше и дори не премигваше.
- Давай Стефан,щом омразата ти е толкова силна,ето тук ,се намира сърцето ми ,прободи ме и ме освободи ,завинаги ,от любовта ми към теб.-Посочих областта ,на сърцето си.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:33 pm

Стоях и я гледах.
- Не , смъртта ще е прекалено мила за теб. Ще те оставя жива , за да може да те преследва Клаус , за да се чувстваш точно така както ние се чувствахме. За да те боли също толкова , но мога и в момента да те убия без да се поколебая , но ще ми дойдат и по-добри възможности.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:39 pm

Беше жесток ,но нима ,не си го бях заслужила ,да се държи,така с мен.Но нямаше,да му покажа,че ми беше причинил болка,не лицето ми ,щеше да продължи,да е ледена маска и да поддържа,тази глупава,самодоволна усмивка.
- Както си и знаех,нямаш смелост.-засмях се.
- Между другото ,къде е Деймън ? -Не ,че ме интересуваше особено ,но беше сладък,когато показваше колко ревнува,от брат си ,дори мен.Тази ,която твърдеше,че не понася и дори мрази.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:46 pm

- Смелост ? Нямам смелост така ли ? Смелостта не е достатъчна , за да бъде убита долна кучка като теб - погледнах я и извънах поглед.
- Защо питаш къде е след като го съсипа oтново за пореден път ? Забавни ли са ти тези игрички ? Защото ставаш банална.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:50 pm

Не само ,че не ми вярваше ,но и се стараеше ,да ме обиди ,с всяка ,своя дума.Наистина ме болеше ,усетих ,как очите ми започват,да се пълнят ,със сълзи.Но нямаше ,да му доставя това ,удоволствие,да ме види,съсипана,как плача.
- Просто ,от любезност питам Стефан,да видя ,дали и той е тук.Може би трябва,да го потърся,той е по-мил с мен.Чудя се ,защо ли се опитвам,да си оправя отношения с теб,ти не ме заслужаваш ! -Казах това и се обърнах,да си ходя.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 5:53 pm

- Да , защото въпреки това , че знае каква си , той би ходил след теб като послушно кученце и те обича. Но познай какво и той вече се опомни - погледнах я.
- Знам , че не те заслужавам , заслужавам нещо по-добре. Тръгвай си Катрин , това го умееш най-добре. Но дори , когато те няма сееш разруха.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 6:01 pm

Обърнах се ,как се осмеляваше ,да ми говори така.Отидох близо,до него ,той остана закован ,на място ,протегнах ръката си ,но преди ,да го докосна,се спрях и въпреки това ,той затвори очи,усмихнах се.Думите му казваха,че ме мрази ,но тялото му ,ги отричаше.Когато все пак го докоснах,той потрепери.
- Дори и ти не си вярваш-казах съвсем тихо.
- Казваш едно ,но кожата ти реагира,на допира ми,тя ме жадува и знаеш ли ,какво мисля,че се самозалъгваш ,че си ме забравил.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 6:03 pm

тя се върна , беше прекалено нахална и досадна , за да си тръгне и да ме остави намира , но кой заблуждавах това беше Катрин.
- Защото ми липсва Елена , а приличаш изцяло на нея. Единственото красиво в теб е външноста Катрин , ти си нещо като хубава опаковка , но отвътре си прогнила и остаряла. Не мога да обичам човек като теб , ти си ми въздействала преди време. Не си играй с мен , не те искам.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 6:11 pm

- Аз приличам ,на Елена ?-погледнах го невярващо.
- Тя е тази ,която е взела хубавото ми тяло и лице-усмихнах се.Но следващите му,думи ,ме накараха,да скрия усмивката си.
- Гнила и остаряла ? Погледни ме ,на това ли ти приличам,отвътре съм също ,толкова свежа,колкото отвън.Но какво ти обяснявам,ти няма ,да ме чуеш.Защо Стефан ,защо толкова ме мразиш,не ти ли направих услуга,на теб и Деймън,като ви дадох ,вечен живот ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 4:32 pm

Погледнах я и се засмях леко.
- След толкова години лицето ти и тялото ти ми писнаха. Не обичах ЕЛена , защото исках да си ти , а защото тя беше много по-различна по характер , по-добре , човек , които беше като мен.А ти ? Ти си нищо. Каква услуга си ни напарвила , да се мразим цял живот , за това което сме ? По-добре да бяхме умрели. - погледнах я и си тръгнах към къщи.
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 2:04 pm

-Добре,защото тя май малко кървеше,когато си говорихме,сигурно и на мен,ще ми се случва.
Преглътнах,надявах се,да не ми се случва и на мен това.
-Всичко,ще бъде добре но не обича излишната параноя.
Протегнах се и го погалих по бузата. Скоро бяхме в града и осветените улици,луната бе прекрасна и бе доста оживено:
-Колко много хора...
Но усетих как някой маже ме заглеждаха,явно бяха ходили в баровете в който съм работила.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 2:08 pm

Излязохме в града,а тя се ми разказа за Бела
-Той ще се справи,просто му трябва време
Е надявах се аз да не съм чак толкова обсебен от това,но нищо не се знаеше.Аделайда се оглеждаше,явно от доста време не бе излизала така,но който и да я гледаше сега знаеше,че е моя и не може да я докосне
-Има!Но не се притеснявай те знаеят коя си и не миналото ти на робиня!
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 3:21 pm

-Така е твоя съм,само и единствено твоя.
Тръгнах напред,като го бях хванала за ръката той вървеше след мен и ми се любуваше. Харесвах това,никой не ме бе карал да се чувствам едновременно харесвана и обичана:
-Роклята е много хубава,ще те изненадам много приятно.
Тогава видях магазин за бельо много се зарадвах за това го дръпнах към магазина:
-Ела да купим нещо.
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Яну 24, 2012 12:13 pm

Допадна ми когато я видях уверена,това исках да постигна с разходката,да се оттърси от себе си..тогава ми каза за роклята
-Дано се сваля лесно!
Но тогава видя магазин с бельо и тръгна към него
-Ще ме измъчваш ли тази вечер?
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Яну 24, 2012 1:18 pm

-Не любими не!
Поклатих глава,но го казах толкова невинно все едно нищо не правех. Бутнах го на диванчето и взех няколко неща,за да ги пробвам. Облякох първото,като на излизане закопчавах жартиерите. Завъртях се ,като му се показах:
Централната улица  V333355
-Харесва ли ти да го взема ли?
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Яну 24, 2012 1:21 pm

Сама не си вярваше какво оставаше аз да и вярвам,но все пак влезе в пробната с някои доста провокативни дрешки и скоро след това излезе спървото бельо..беше
-Аааа.... това само пред мен ще го носиш,ама не гарантирам ,че ще остане цяло
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Яну 24, 2012 1:26 pm

Целунах го по намусената моцуна и казах:
-Да само за теб!
Врътнах дупето си сексапилно,като знаех,че следващото,ще го побърка. Облякох се и излязох отново но подръпнах жартиера:
Централната улица  V333350
-Това не е нещо особено как мислиш?
Върнете се в началото Go down
Ривендж
Dark creatures
Dark creatures
Ривендж


Брой мнения : 117
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Яну 24, 2012 1:29 pm

Следващото нещо което облече нарече нищо особено,а то бе способно да изкара очите ми от орбитите
-Скъпа ,ако не искаш да те награбя още тук ,наистина сложи нещо което не би ме побъркало,но като гледам магазина,няма такова ..
Изправих се леко като тръгнах към нея
Върнете се в началото Go down
Оливия О'Браян
Dark creatures
Dark creatures
Оливия О'Браян


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 08.01.2012

Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitimeВто Яну 24, 2012 1:34 pm

-Не не не мили,върни се имам нещо спциално за теб,за това се върни на мястото си.
С негодование се върна,влязох и започнах да го обличам,това щеше да го побърка защото бе много тънко. Излязох но бях на растояние,защото очаквах да ме разкъса,кат див вълк.
Централната улица  V332495
-Все едно не нося нищо,толкова е леко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Централната улица  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централната улица    Централната улица  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Централната улица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Централната улица
» Главната улица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Центъра на града-
Идете на: