Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Дворец "Дория" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Дворец "Дория" Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Дворец "Дория" Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Дворец "Дория" Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Дворец "Дория" Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Дворец "Дория" Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Дворец "Дория" Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Дворец "Дория" Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Дворец "Дория" Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Амерал Венега
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Симон Кларк
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Дейвид
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Demon Of Passion
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Katherine
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Stefan_
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Майкъл
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Khal Drogo
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Алиса
Дворец "Дория" Vote_lcapДворец "Дория" Voting_barДворец "Дория" Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Дворец "Дория"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 6:20 pm

Дворец "Дория" PA080539

Дория Памфили е дворец в Рим, принадлежал на древния аристократичен италиански род Дория Памфили.
Построен е през 1435 г. Монументалната му фасада е в стил рококо. В този дворец е разположена една от най-богатите колекции от живопис от 16-18 век. Събрана е предимно от Камило Памфили, племенник на папа Инокентий X, чийто портрет, дело на Веласкес, също е представен в колекцията. Има творби и на Рафаело, Тициан, Джовани Белини, Пармиджанино, Тинторето, Веронезе и др. Там е картината на Караваджо "Мария Магдалена" и "Почивка на път за Египет", скулптурни портрети на членовете на семейство Памфили и други.

Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 11:43 pm

За пореден път бях в университет и това започваше да ме изнервя. Годините се точеха, а аз правех все едно и също и го изживявах отново и отново. Бяхме на някаква скапана екскурзия, а аз просто се чудех как да се разкарам от там и да се натряскам в някой бар. Всички влязоха вътре, но аз бях отегчена и пожелах да остана в двора. Запалих цигара и някакъв пуяк дойде и ми се скара. Бях принудена да търпя плужеци като него, само защото се опитвах да не умра отново. Първата година бях умряла още на 19, защото старата вещица (баба ми) пропусна да ми каже, че има ловци на вещици. Обикалях скапаната гради и само можех да се чудя, как още на съм пропукала земята с токчетата си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 11:53 pm

Бяха съобщи ли,че могъща вещица се е преродила,че трябва да я намеря и да я ликвидирам. Не бях почитател на убийствата но тя се оказа доста по силна от колкото предполагахме. Оказах се в една градина до някакъв замък. Огромна градина под формата на лабиринт. Знаех къде е но не исках да я стряскам,за това първо ме видя,като се разминахме в лабиринта но стигнах в центъра на една кръгла беседка и я чаках да излезе.
-Добър ден Женевив!
Гласа ми бе спокоен и равен,погледнах със сините си очи към нея:
-Били се приближила към мен?
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 12:12 am

Побиха ме хладни тръпки. Огледах се, но наоколо нямаш никой, освен един мъж недалеч от мен. Не ми приличаше на заплаха … сигурно беше някой от туристическите екскурзоводи, но след като го огледах добре, осъзнах че предпочитам него пред професор Нойт. Все пак беше просто човек, а на мен сега не ми беше до игрички. Понечих да си тръгна, но гласът му ме спря и отново усетих това вледеняващо усещане. Сякаш беше на милиметри от мен и вместо дъха му да ме изгаря, той ме караше да потръпвам от студ … а може би от страх. Обърнах се и сложих най-презрителния си поглед, но той беше само маска, която криеше уплахата ми.
- Мисля да пропусна – казах студено, но не смеех да мръдна … не знаех дали ще мога да избягам.

Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 12:25 am

Станах бавно от беседката,пристъпих към нея бавно. Казваше нещо,а всъщност издаваше страх. Завъртях леко глава,защото не разбирах нейния страх. Може би не бе уверена,може би усещаше могъществото ми,което е покриваше със студена светлина:
-Остани искам само да си поговорим.
Подадох ръка към нея:
-Аз съм Август...
Казах и само краткото си име,за да не се изплаши още повече:
-Обещавам няма да те нараня,само да поговорим.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 12:37 am

Надигнах едната си вежда и го проучих с поглед. Още щом каза, че няма да ме нарани, знаех че е така. Беше човек на честта, за разлика от мен и в момента можех само да се възползвам от това и да не го вбесявам. С бърза и нервна крачка се приближих към беседката. Нарочно не поех ръката му … може да не съм от хората на честта, но уважавам силните същества, само че имах чувството, че ако го докоснех щях да се превърна в кубче лед. Побързах да прикрия страха си с хаплив коментар.
- Както установихме, знаеш моето име – усмихнах се саркастично – така че давай по същество. Колегите ми ще излязат съвсем скоро и нямам желание, да измислям правдоподобни лъжи, защо съм останала с теб тук, вместо да вляза вътре.
Кръстосах краката си и се облегнах на беседката, като се надявах това да покаже увереността, която притежавах, но в момента се беше изпарила.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 12:45 am

Държеше се,в този миг осъзнах,че мога да се опитам до потърся добрата част в нея,да я привикам на наша страна,все още не бе на тяхна. Щом бе сред хората сред тези божии създания,може би щеше да...
-По същество ли?
Застанах пред нея,лицето ми издаваше някакъв страх но и божествено спокойствие:
-Ако трябва да ти казвам на право нещата,всъщност ме пратиха да те убия.
Очите и се разшириха,погледнах на страни към хората,който за миг замръзнах в пространството:
-Сега няма да има проблеми времето спря докато се изясним.
Погледнах в очите и:
-Женевив трябва да решиш на коя страна искаш да си?
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 12:57 am

Пребледнях и очите ми се изпълниха със страх. Знаех, че не може да ме убие наистина, защото щях да се преродя, но ужасът който потрепваше в гърдите ми, спомена за болка, която идваше, когато миналото ме настигаше. Знаех правилния отговор, но ме беше страх да го произнеса … дали щеше да го задоволи. С времето осъзнах, че колкото и да исках мощ, винаги съм искала повече болката да спре. Той очевидно ме познаваше и това значи, че знае през какво преминавам всеки живот. Погледнах го ядосано, а в очите ми проблясваха сълзи, на които нямаше да позволя да се стекът по лицето ми. Накрая събрах сили и се разкрещях:
- Не искам да решавам, защото не искам да съм на ничия страна. Искам да спре да ме боли … не знаеш какво изпитвам всеки път – последните ми думи бяха изречени с немощен шепот, а сълзите … макар и на лицето ми, стягаха гърлото ми и не ми позволяваха да дишам спокойно – убий ме сега или просто се разкарай – блъфирах, но се надявах да си тръгне, защото не можех да треперя до него, чудейки се кога ще реши да ме убие наистина.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 1:05 am

Направих крачка към нея,тя наистина бе ужасно уплашена но и смела. Ужасно смела,усещаше силата мощта ми а се бореше с мен. А,от това нямаше нужда:
-Не знам какво е ли,може би си правя...
Протегнах топлата си и нежна длан към крехкото и лице:
-Всеки път когато човешко същество страда,обречено от някой без жалостен демон,когато малки деца умират. Всеки път страдам изпитвам мъката на хиляди хора,болката на хиляди хора,помагам но не мога на всички,това също ме кара да изпитвам ужасна болка,че не мога да помогна на всички.
Преминах с пръст под очите и:
-Не те карам или заставям да решиш сега но средно положение няма да има,аз реших да не те убивам но дявола няма да те пощади и ще те пелени. Искам да предотвратя прераждането ти,а ти ще имаш възможността да спасих много човешки животи. Само ако ти го искаш иначе те оставям в неговите ръце,а не в божиите.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 1:14 am

Цялата треперих. Ръката му беше по-нежна, отколкото очаквах. Не усещах студ, напротив – обляха ме горещи вълни. Премигах няколко пъти, защото все още мислех за моята болка и въобще не ме интересуваше, каква болка изпитваше той. Винаги се оправях сама, защо сега на някой му пукаше за мен. Бяха мина почти 750 години и случайно в едно и също време господа и дявола разбираха за съществуването ми. Потопена в егоизма си, продължих да се самосъжалявам и за малко да пропусна последните му думи.
- Как така да го предотвратиш? Завинаги или само докато не умра от старост? Това не е решение … колкото по-дълго живея, толкова повече спомени натрупвам. Знаеш ли какво е да се опитват в главата ти да влязат спомени не от 1 а от поне 5 живота наведнъж? Не … нали? Може твоята болка да е по-голяма, но е различна. Аз все още съм човек и това което изпитвам не е човешко …
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 1:24 am

-Това ще спре,ще те превърна в една от нас,в мощотница в нифилим,който да помага на хората. Така,ще спреш да се прераждаш,а когато решиш,че не ти се живее повече и си живяла достатъчно,ще можеш да се оттеглиш.
Погледнах в очите и:
-Бих те оставил така,да живееш този живот или да ти дам възможност да живееш,като човек но ако те оставя толкова беззащитна,той няма да ти даде такъв шанс,той ще те прибере,както прави с всички полезни за него същества и прави армия.
Протегнах и улових ръката и:
-Чуй ме не съм тук да споря с теб,не съм виновен,а само съпричастен към болката ти,и това което мога да направя е да ти помогна ако ти самата го иска,ако ми позволиш,да го сторя.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 1:45 am

Всеки живот исках това … защо сега се колебаех. Рязко се отдръпнах назад като опарена и отново седнах на беседката. Поех си дълбоко дъх и се замислих. Не исках да го погледна в очите, защото щеше да види колебанието ми. Ами ако не исках да помагам на другите … никога не съм искала. Доставяше ми удоволствие да ги гледам как се мъчат и аз им се присмивам. А и никога не съм искала да приключвам живота си. Винаги съм искала да намеря мощта. Не исках да го призная, но беше самата истина – може би предпочитах дявола да дойде за мен. Останах на мястото си и го погледнах в очите с лека престорена усмивка.

Дворец "Дория" Tumblr_lvrsiaZYSf1qlenplo1_500

Не … не бях взела страна, макар че мрака все още ме влечеше. Все още изпитвах страх, но той сякаш се стопяваше като хладнината, която излъчваше Август.
- Предпочитам да рискувам – казах напълно уверено – остави ме да помисля и когато съм готова, ще поговорим пак … ако все още мога да говоря.
Знаех че не е длъжен, да го прави, но обеща че няма да ме нарани и все още му вярвах.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 10:11 am

Обожавах да се появявам в подходящия момент,когато усещах колебание,когато усещах,че можех да привлека някой на моя страна,а особено,такава малка секси вещица. Появих се от градината с бял костюм:
-Не го слушай този перко Женевив!
Срещнах очите на Августинас:
-Пак се срещаме брадко Августинас, учудваш ме,защо си тук? Нима ти стана прекалено тясно горе?
Обърнах се към вещицата:
-Усетих колебанието ти,не го оставяй да те заблуди,ти си като нас,обичаш да гледаш страданието,обожаваш го.
Направих няколко крачки но Август застана пред мен:
-Искаш да я защитиш,защо тя е от тъмната страна,само трябва да дойде при нас.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 10:19 am

Сърцето ми заби силно и щеше да изскочи. Всички тези чувства се бяха смесили в мен - вълнение, страх, възхищение, отвращение и какво ли още не. През цялото време се чудех, ако побегна ... дали ще успея да избягам. Шансовете бяха минимални, но какво губех ... може би живота си. Трябваше да внимавам много. Дадох крачка назад, като се надявах те двамата да се оправят и да остана само като страничен наблюдател. Да признавам, че злите сили ме влечаха, но имаше нещо в новопоявилия се мъж, което ме караше да треперя от страх. Започнах да прехвърлям вариантите кой е, но само едно име ми се въртеше в главата и чувството се превърна в страхопочитание. Може би беше по-добре да приема това, която Август ми предлагаше, но сега вече нямаше връщане назад. Усещах че неговата мощ е много по-малка, от тази на Луцифер. Още крачих бавно назад, сякаш щях да избягам докато си говорят и никой нямаше да ме забележи, как се измъквам, но в един момент се препънах и паднах болезнено на земята. И двамата погледнаха към мен, а аз от страх, че ще ми направят нещо, ги гледах уплашено в очите и следях всяко едно тяхно движение.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 10:27 am

-От стъпи Луцифер,тя все още е на земята и не ти принадлежи. Тук все още решаваме ние.
Чух как се свлича на земята,явно се бе ударила. В очите и се четеше страх,който бе завладял цялото и тяло но застанах пред Луцифер,като я защитавах,сложих ръка на гърдите му,като вложих силите си но за сега не ги използвах:
-Тук не е твоето място Луцифер,тя няма да е на твоя страна. Ти събираш такива,като нея и си правиш дяволска колекция,тя за теб е поредния трофей. Но тя има право да живее,да има живота който иска и е нямала. Заради теб!
Погледнах към нея подадох ръката си:
-Той ти е причинил това,той те кара да бъдеш лоша.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 10:31 am

-Хай де хайде! Сега и ще се обвиняваме ли братко?
Погледнах очите и,който показваха колко слаба е в същност:
-Женевив толкова дълго живееш по моите закони,аз ти дарих този живот. Сега на този ли ще вярваш,на някакъв архангел,който е гледал всичко от страни,а аз съм бил винаги с теб.
Подадох ръката си напред:
-Ела с мен,ще имаш всичко,което пожелаеш,ще бъдеш такава каквато искаш,могъща и силна,много по силна,и ще правиш това което искаш!
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 10:46 am

Двете подадени ръце ме объркаха още повече. Знаех, че най-глупавото нещо е да избягам, но вече не виждах друг изход. Вече не само единия ме плашеше ... и двамата се опитваха да ме привлекат към техните страни. Изправих се притеснено и изкрещях:
- Не ... оставете ме намира. Нямам нужда от никой от вас.
След думите си побегнах през лабиринта и преди да се скрия там, погледнах отново към тях. Август беше унил и тъжен, а Луцифер се смееше лукаво. Нямах време да ги гледам ... ако исках да избягам от тях, трябваше да бягам. Отново се спънах, но този път паднах по лице и охлузих нежната кожа на бузата си.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 10:58 am

-Вече е моя!
В мигът щом избяга знаех,че ще е моя,издебнах я в лабиринта,като я стиснах силно за врата и кръста но с гръб към нея. Усещаше силата ми и трепереше:
-Идваш с мен искаш или не искаш.
Захапах я по ухото,усещах сладкия вкус,беше ранена,течеше кръв от нея:
-Следко,ще се забавляваме с теб. Искаш го не се опитвай да избягаш.
Дърпаше се но знаех,че скоро ще е моя. Всеки път когато умреш идваш при мен в ада,сега ще се постарая да не те пускам от там. Извадих един нож и го опрях в гърлото:
-Аз не съм толкова мил като ангела...
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Dark creatures
Dark creatures
Женевив Кортес


Брой мнения : 40
Reputation : 1
Join date : 06.12.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 11:08 am

Опитах се да се отдръпна от него, но всеки мой опит беше неуспешен. Не знаех какво да правя и единственото което ми дойде на ум е да се самозапаля. Избухнах в пламъци и той рязко се отдръпна от мен, но неговата сила надделяваше над моята и не можах да контролирам огъня дълго. Сега беше още по-бесен от преди малко и вече нямаше на къде да бягам, но инстинкта в мен ми казваше да не спирам. Станах от земята и се затичах, докато той отново ме хвана, но този път не можах да използвам силата на огъня ... сякаш беше блокирал всичките ми способности.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 11:13 am

Разперих крила и ги намерих,той я държеше и искаше да я убие,грабнах я бързо от ръцете му,трябваше да я измъкна от тук:
-Дръж се за мен,ще те спася от него.
Тя не искаше да ми се довери но знаеше,че аз нямаше да я нараня,ако го исках,щях да го свърша по рано но трябваше да го сторя. Нямаше да я оставя да бъде погубена.
Трябваше да я скрия в къщата на ангелите,там нямаше да я намери,а до тогава,щях да измисля начин,по който да я предпазя от Луцифер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дворец "Дория" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворец "Дория"   Дворец "Дория" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дворец "Дория"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Екатеринския дворец
» Зимния дворец Санкт Петербург

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Италия :: Рим-
Идете на: