Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Спалнята с балдахина - Page 2 Vote_lcapСпалнята с балдахина - Page 2 Voting_barСпалнята с балдахина - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Спалнята с балдахина

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 11:51 am

Наслаждавах се ,на опашката му ,която ме галеше,така точно и нежно.
- Хм,може би съм забравила-казах,дяволито.
- Защо не ми припомниш.-Усмихнах се,затворих очи,беше още по-хубаво,когато едно от сетивата ти,временно,отсъстваше,другите ,се засилваха,за да компенсират липсата му.Престанах,да мисля,а само чувствах,той докосваше,само една определена част от мен,но електрическите инпулси,завладяваха,цялото ми тяло.Спуснах ръцете си по тялото му,докосвах,всяка великолепна извивка,кожата му отново бе започнала,да пари,но това не ме притесняваше,бях създадена,за да издържам,на огъня му.Именно ,за да мога,да му докарам,неземно удоволствие.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 12:03 pm

Тялото ми отново започна да гори,а опашката ми продължаваше да си играе с нея,като проникна в нея. Предимството на опашката което нямаха пръстите му,че тя можеше да проникне по-навътре и правеше повече чупки от колкото пръстите му. Можеше да си играе ужасно с нея.
-Започваш ли да си спомняш?
Попита той отново като езика му стана по дълъг и сега се увиваше около гърдите и.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 12:17 pm

- О` да-излезе,едно стенание от устата ми.Опашката му проникваше,все по-навътре и продължаваше,да се извива,езикът му докосна гърдите ми ,като се уви,около зърната им и ги нападна безпощадно.Моят език,също се спусна,по неговия член,нямаше да съм аз,ако можех,да получавам удоволствие,без,да давам.Ръчете ми също го докосваха,пръстите ми доста силно,се впиваха в тялото му,можех,да му причинявам и болка,но знаех,че той я обичаше,не по-малко,от мен.Опашката продължаваше,да ме покорява,но единственият и недостатък,беше,че беше тънка,а аз определено компеех,за него,по-дебело.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 12:54 pm

Пъхнах опашката си на друго място,като пъхнах трите си пръста на мястото на опашката. Оставих езика и да си играе с мое,като демонски член той бе още по голям и пулсиращ. Езика ми продължаваше да си играе с гърдите и,като дърпаше зърната и и не спираше да си играе с тях.
Скоро тялото ми пламна с огън който не я гореше,ами я обгръщаше.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 1:24 pm

Стенех,шумно,ненаситната ми природа искаше,още от това сладко мъчение.Не ме беше докосвал ,от векове и сега,сякаш искаше,да си навакса,всички пропуснати минути.Всеки миг,изгаряше ме от вътре.Той се запали,с което пламна и моето тяло,но този огън не ме гореше,не може би бях единственото същество,което не се превръщаше, на прах,от неговата страст.За това ,толкова, много ме обичаше,беше ме създъл ,такава ,за него.Беше направил,жаждата ,на тялото ми за ласки ,неутолима,само той можеше,да ми даде желаното удовлетворение,макар и за кратко.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 2:08 pm

Телата ни бяха пламнали горяхме в дива страст. Облиза пръстите си,като прибра дългия си език и проникна с големия си член,опашката му още я задоволяваше и се движеше. Хапеше я по врата,като оставяше малки резки от зъбите си. Не бе никак чаровен но определено знаеше как да я задоволи.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 2:23 pm

Сладката ни игра,нямаше край,но не исках и да има.Беше ми толкова хубаво,направо летях.Усещах твърдия му член в мен,как цяла ,ме изпълваше и опашката ,която също ме действаше. Виках от екстас,той не се опитваше,да заглуши виковете ми.Всичките ми стаи в Двореца,бяха звукоизорирани.Но и а не бяха,слугите ми бяха свикнали,на подобни звуци.Извивах тялото си в синхрон,с неговото и хапех устните му и където ми падне,отново пробих кожата му,със зъби,за да опитам кръвта му ,не бях жадна ,но удоволствието което ми носеше,ме освобождаваща цялата.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 3:51 pm

Рогата ми пламнаха,може би за това ги имах,защото бях създал такава непокорна съпруга луда и дива. Може би точно в това и бе очарованието но пък аз бях много ревнив. Хванах ръцете и и ги притиснах към възпламененото легло:
-Искам да си само моя,кажи че ще бъдеш само моя!
Движех се диво,като не и оставах начин да отговори друго:
-Моя си Лилит ти си само моя!
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 7:59 am

Беше ни толкова хубаво,защо точно,сега трябваше,да проявява ,своята ревност.Как да му кажех,нещо,което бях сигурна,че не мога,да изпълня.Той продължаваше,да се движи,но вече спираше,явно очакваше,моя отговор.
- Ерик Аз...- Какво да кажа,нямаше,да го лъжа,със сигурност.
- Бих искала,да съм само твоя,наиситна бих го искала,но...Имаше ли нужда да казвам повече и всеки ден,да се любехме,пак щях,да комнея за чужди ласки,такава ми беше природата,не можеше ли просто да се примири,да си създаваме взаимно удоволствие ,без ревност и въпроси,той можеше,да има всяка.
- Ти също ,не можеш,да си само с мен,признай си.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 10:28 am

Стана ядосан,като затрополи по пода на стаята,цялата стая вече гореше и бе обгърната с пламъци,скоро можеше целия замък да пламне:
-Лъжи ме!
Каза той с гърлен звук обърна се към нея гневен и каза:
-Защо не ме излъга,исках да ме излъжеш,щях да ти повярвам!
Поклати глава отвори вратата и тръгна в този си вид,като гореше и се чуваха писъци на изгорени.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:35 am

Хукнах,след него,знаех,че трябва,да го оставя,да размисли.Но не можех,не исках,да ми се сърди,обичах го ,толкова силно.
Луцифер -крещях след него,бях съвсем гола,но не ми пукаше,дори,не си наметнах нещо,бях възвърнала привлекателния си човешки вид.А той все още ,беше демон.
- Спри ,скъпи,не исках,да те лъжа,мислех,че не би искал,да бъдеш лъган и какъв е смисъла,когато можеш,да ми четеш мислте ?Обичам те.- Силно се притиснах в него ,макар,че човешката ми кожа,не беше защитена ,като демонската ми ,от пламъците и тя се зачерви почувствах и болка,но я игнорирах и продължих,да го прегръщам.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:53 am

Хванах я с опашката си и я вдигнах от земята,като я хванах за врата,беше ядосан и я гореше не чуваше думите и за първи път бе до толкова ядосан,че бе на прага да я убие и да я нарани жестоко. Каза с гърления демонски глас,който плашеше всички:
-Остави ме не искам да те виждам блуднице!
След това я запрати в края на коридора. Обвиняваше се,че и бе позволил,че бе си позволил да спи с него да бъдат заедно. Вървеше на долу и постепенно приемаше нормалния си вид.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спалнята с балдахина - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята с балдахина   Спалнята с балдахина - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спалнята с балдахина
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Спалнята на Луцифер
» Спалнята на третия етаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Кралството на Лилит :: Дворецът-
Идете на: