Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Амерал Венега
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Симон Кларк
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Дейвид
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Katherine
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Stefan_
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Майкъл
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Khal Drogo
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Алиса
Френското имения - Page 4 Vote_lcapФренското имения - Page 4 Voting_barФренското имения - Page 4 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Френското имения

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 9:38 pm

- Покойният ви съпруг! - Поправи я неволно той. Не знаеше обаче какво друго да каже. Обикновено имаше какво, но този път той сякаш остана безмълвен. След минута две обаче я погледна и за един ужасно дълъг миг разходи погледа си върху лицето й, изучавайки го.
- А дали не бъркате благодарността за това, че е спасил живота ви, с любов? - Той наистина бе скептичен към тази дума и изобщо понятието любов. Не ги разбираше и определено не го бе изпитвал до сега.
- Имам предвид всички тези романи и склонността на женското въображение да преувеличава, не са ви накарали да мислите, че това е любов? Обикновено хората... - Съзнателно не използва думата жени. - Които нямат достатъчно вълнуващ живот, са склонни да преувеличават... Не, точната дума може би е втълпяват, че изпитват нещо, което го има в книгите... Сама казахте, че те са способни да ви отведат на различни места... Въображението може да бъде толкова могъщо, че дори да ви накара да си мислите, че изпитвате любов, която дори и в романите е плод на въображението...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 9:55 pm

-Не съм се замисляла толкова на дълбоко за нещата сир. Не ми се иска да мисля,прекалено на дълбоко за тези неща,защото са прекалено сложни,а без това живота е прекалено сложен и труден.
Прекрасния и поглед се насочи към неговия,като му се усмихна:
-Вие не вярвате в любовта и,каквото и да ви кажа,ще е без значение. Просто трябва да го изпиташ,да му се отдадеш,дори след това да ти се иска да изтръгнеш сърцето си след,като го изгубиш.
Погледна в страни,защото да се сеща отново за Екзейвиър е най-ужасната болка:
-Както казахте,аз съм жена не разсъждавам много,а усещам.
След това погледна към него:
-Както и да е...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 10:05 pm

- Да, както и да е... - Отвърна с лека отегчена нотка в гласа Франсоа. Не очакваше да е толкова докачлива на тази тема, но не желаеше да я насилва, щом не желае да говори за това.
- Добре тогава, щом миналото ви е изпълнено с любов и готвене, тогава как си представяте бъдещето? - Все за нещо трябваше да могат да си говорят и ако миналото бе толкова болезнено, можеше да си говорят за бъдещето.
- Какво очаквате от него? - Той не смяташе, че всички жени са празноглави и не мислят рационално. Надяваше, че и Денерис с годините ще осъзнае много неща, но за сега нейната крехка възраст и позволяваше да си фантазира за рицари на бели коне. А и беше съвсем нормално да идеализира мъртвия си съпруг, точно защото беше мъртъв. Може би и това, че той самия щеше да е следващия, също го правеше неподходящ човек пред който да разкрие чувствата си.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 10:19 pm

Не искаше да говори,защото постоянно вметваше Екзейвиър,а това определено не беше добре,защото виждаше,че него го дразни това:
-Сега ли?
Погледна към него. Живота и винаг е бил,прекалено ограничен,майка и решаваше,след това Екзейвиър,след това Екатерина,сега и Дрансоа,както и това,че имаше деца за който да мисли,не и помагаше:
-Вече съм оставила любовта само на романите,за мен по важно е децата ми да са добре,да са в пълна безопасност,да ги възпитам по най-добрия начин. Всичко друго за жалост не зависи от мен.
Пое дълбоко дъх:
-Но ако имам възможност бих попътувала малко,иска ми се да видя поне малко от света. Тук съм в Франция и ми се иска да видя целия Париж. Всъщност нямах възможността да усетя много от това да ходиш,по приеми и балове,да си в центъра на всичко. Честно да си призная не съм видяла прекалено много от каквото и да е било.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 10:32 pm

За това той можеше да се досети и сам, но не каза нищо. Погледна я малко странно, защото не знаеше какво точно е това което чувства към нея. Определено не беше бащина обич, защото искаше да прави много неприлични неща с нея, които един баща не правеше с дъщеря си, обаче пък се чувстваше по някакъв начин закрилнически към нея. Беше толкова жалко, че не е успяла да види почти нищо, дори да научи. Искаше му се да й покаже всичко, да я заведе навсякъде, но това влизаше в разрез с уговорката, в която той бе обещал да я пази в сянка, за да не се набиват тя и децата й в полезрението на останалите, поне докато не минат няколко години и тя не му народи деца, които да изместят интереса от тези, които вече има.
- Това са много скромни мечти мадам... - Каза тихичко той, като протегна ръка и нежно докосна лицето й. Ужасно много съжаляваше, че не е имала живота, който заслужава и, че най-вероятно и той самия няма да може да й го осигури. Поне се радваше, че няма да нарани сърцето й. От една страна силно му се искаше тя да го обича, но щеше да е прекалено болезнено за нея, да обича мъж като него. Той не бе като покойният й съпруг. Обичаше до безобразие жените и забавленията, разбра се държеше на честта, но знаеше, че никога няма да й остане верен, а ако тя го обичаше, това щеше да я нарани. Той не искаше това.
- Може би ще успея да ги сбъдна... - Не даваше гръмки обещания, но имаше неща които можеше да направи. Да й покаже Париж, да я заведе на бал... дори можеше да организира такъв в нейна чест, но най-вече той щеше да направи така, че нищо да не се случи на нея и децата й. Той щеше да я пази!
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 6:07 pm

-Не се тревожете,мога и без всичките тези неща. Обичам децата си и мога да отдам цялото си време за тях. Всичко останало,ако се случи,ще е нещо много приятно.
Не се оплакваше и не бе,като оплакване. Защото бе свикнала да не очаква вече много от нищо,а неговите обещания можеха да не станат реалност,още повече щом имаше риска да я разкрият или да попадне в полезрението на неприятели.
-Прекалено опасни могат да бъдат моите желание,излагам себе,а най вече децата на опасност,а това никак няма да е добре. Щом мине време и хората позабравят,може да отидем на някой друг по скромен прием.
Усмихна му се мило и сложи и другата си ръка над неговата. Все пак не можеше да отрече никак даже,че той се държи мило,не я третира и дори иска да я защитава,дори нещо повече.
-Благодаря Ви,все пак оценявам това,което направихте за мен и за тях,и това че все още го правите.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 6:22 pm

За Франсоа примирението никога не бе опция и смяташе да научи и нея на това.
- Винаги има начин... - Отвърна той и се усмихна. Дори няколко идеи започнаха да се въртят в главата му.
- И един от начините е да ви организирам бал с маски, на който ще ви запазя за себе си... - Така или иначе едва ли щеше да я остави в компанията на някой друг, дори и да не трябваше да се крият за известно време. Е, крият не беше точната дума, защото не беше тайна за кого ще се ожени, но при всички случаи не искаха да привличат и внимание.
- Какво мислите? Бихте ли била моя дама на един такъв бал? - С присъщата си галантност попита той, като не й наложи предложението си, напротив каза го така, че да създаде илюзията, че тя има избор. Добре де тя наистина имаше и можеше да му откаже, така или иначе той обмисляше такъв бал, заради нея и ако тя не искаше, той нямаше да го направи.
- Ще бъдем просто... ние... Без имена и титли... Без минало и без бъдеще... Само за една нощ... Вие ще бъдете моя, а аз ще бъда ваш...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 6:42 pm

Доста примамливо,и дори доста прекрасно и колкото и да мислеше не се появяваше нито едно "но",за което да си заслужава да му откаже. Не беше забравила за любовта си към Екзейвиър но можеше поне за миг да грабне този шанс,да се освободи от всички стени прегради,от всичко,което я спираше и поне една вечер да се отпусне,да бъде дори себе си,дори някоя друга. Точно това беше ден в който всичко можеше да е различно:
-Това е найстина прекрасно!
Заяви тя,като се усмихваше и погледна към него,като кимна:
-С удоволствие,ще бъда ваша дама...
Дори нямаше търпение за този бал,щеше да се много успокояващо,да се отърси от всичко,за миг да забрави и да прави онова,което иска и да бъде там където иска.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 7:09 pm

- Тогава може да започнете да мислите, какво ще облечете... - Отвърна с малко преувеличен ентусиазъм той и целуна устните й.
- Разбира се ще изчакаме сватбата да мине... - Напомни както на себе си, така и на нея.
- Срещнахте ли се вече със шивача? Роклята ви готова ли ще бъде до събота? - Нямаше представа какво се случва с това. Всичко се организираше от неговите слуги, под зоркия поглед на Браян, на който имаше пълно доверие, когато става дума за подобни неща.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 7:20 pm

-Да дори малко по рано в петък,защото не е особено сложна...
Въпреки,че беше първата и сватбена рокля,не я искаше прекалено натруфена с много бродерии,семпла със съвсем нежни дантели,както и малко камъчета,за блясък. Нямаше да има було,защото се беше омъжвала веднъж и традицията беше да няма було но въпреки това,щеше да има прекрасни бели фиби в косата си.
-Всичко,се движи по план.
Не съботираше нищо,остави всичко да се реши,сватбата нямаше да е голяма,в тесен кръг,нейните близки нямаше да присъстват но и не очакваше никой. Щяха да бъдат само неговите родители и приятели,който му бяха по близки:
-Дори и на децата се шият дрехи.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 7:36 pm

Той погледна към нея:
- Смятате ли, че ще е подходящо да присъстват? - Мълвата щеше да тръгне бързо, не че се притесняваше от това. Той се беше съгласил да се грижи за децата, като за свои, без да ги отпраща в някой пансион, преструвайки се, че не съществуват, но да ги покажат още сега, някак не му се струваше толкова удачно.
- Не ме разбирайте погрешно, просто се тревожа, че може да предизвикат по-голям интерес от необходимото.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 7:46 pm

Определено не и се хареса това но до голяма степен имаше логика в това,което казва. Можеше да им навреди,ако ги покажеше. Така че би било добре,ако не присъстваха. Поклати глава,макар че майчиното и сърце малко се по сви,защото усещаше,че не е добра майка и не прекарва достатъчно време с тях. Дори се чувстваше гудно,че тя ще се весели,а те ще са сами с чужди хора. Можеше да ги оставя спокойно с Екатерина но тя им е баба но тя не беше тук,а слугини,който често бяха доста строги и дори безчувствени.
-Прав сте но въпреки това...
Не можеше да му обясни страховете си,без да я сметне за глупава:
-Чувствам се ужасно гузно,че ги оставам зами,бяха с баба си и не ме беше страх но тук... Не са свикнали много с френския,и децата се плашат от някой от слугините,защото не ги познават.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 8:00 pm

Не можеше да се каже, че Франсоа разбира притесненията й, защото той бе свикнал да бъде на различни места постоянно, но също така предполагаше, че не само за децата, но и за самата нея може да бъде плашещо, да бъдат в този нов дом и дори с новите хора наоколо.
- Това ще бъде техният нов дом любима, твоят също... - Започна той, като се опитваше да намери подходящите думи.
- Ако смяташ, че присъствието на сватбата ще ги накара да се чувстват по-добре и ти самата също, тогава аз нямам нищо против те да са там, но никой в тази къща не желае злото ви. Хората които работят тук ме уважават и обичат смея да твърдя, следователно те ще обичат и уважават и вас. Не бива да се тревожиш за тези неща... Понякога ще се налага да ги оставяш сами и... Вярвам, че всичко ще бъде наред... Освен това според мен, те се чувстват добре тук... Надявам се, че скоро ще заобичате това място и ще го почувствате като дом. - Не знаеше какво друго да каже, защото той наистина се надяваше, на всички тези неща.
- Както казах и преди, може сама да решиш на чии грижи да ги оставиш докато отсъстваме, а аз те уверявам, че никой друг няма да се доближава до тях през това време... Някой от слугите ми говорят английски и комуникацията, едва ли ще бъде проблем.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 8:11 pm

-Ако успея да намеря до сватбата или,ако вие имате някоя в предвид,жена която може да се грижи за тях и поне малко да и имам доверие,нямам нищо против да не идват на сватбата.
Прехапа доната си устна не знаеше да ли може да се намери такава жена,защото тя имаше доста завишен критерий:
-Да не е някое младо момиче,което да не знае,как да се грижи за тях,а да е жена с опит,да знае как да се грижи за децата. Да им говори на английски и да ги занимава с интересни игри,да се грижи за тях докато ме няма.
Да бъде катотяхна леля или баба искаше да добави но си го спести:
-Всичко е ново за мен но ви уверявам,че не се чувствам зле тук,все още ми трябва доста да свикна но определено не е място,което го смятам за лошо,а дори напротив. Докато опозная хората тук,за да им имам пълно доверие,ще мине малко време.
Може би щеше да го разбере едва,когато той имаше собствени деца,когато страха стане съвсем реален.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 8:19 pm

- Мога да намеря много такива жени, но не и такава на която мога да вярвам. Точно затова ви предложих да се огледате наоколо. - Не можеше да разбере как не е видяла нищо добро у хората, които вече работеха за него. Бяха в имението от години. Познаваше навиците на всички. Дори знаеше, че понякога Браян тайно се промушваше в кухнята и охажваше пълничката Мария, която познаваше от както се помни.
- Някой казал ли ви е нещо? Искам да ми кажете, ако някой ви е обидил по някакъв начин, без да се страхувате от мен... - Сигурно беше това, макар да нямаше представа кой би се осмелил за нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 8:32 pm

-Не не са ме обидили,просто е нормално да им нямам доверие,а и повечето погледи не са особено миролюбиви...
Трябваше да прекрати тази тема не и се струваше много удачна да я задълбочават,не че е неприятна но просто всичко си е в рода на нещата:
-Ако има нещо,ще ви каже но за сега е просто се опознаваме. Те не ме познават,аз тя нормално е.
Все още държеше ръката и и тя не я беше дръпнала но и хареса:
-Ще си избера някой от слугите тук,ако Вие имате някой в предвид съм отворена за предложения.
Усмихна му се,като пусна ръката му и се изправи за да си налее една чаша с вода. Стигна до каната и си наля,катоотпи доста жадно,а една пачица се беше търкулна отврата и надолу,като се скри в деколтето и. Остави чашката,като изведнъш усети,а след това се сети,че беше без бельо. Явно го беше забравила в кабинета. Засмя се и след това погледна към него:
-Сир май съм забравила нещо в кабинета ви.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 8:48 pm

- Така ли? - Попита игриво той и се изправи, отивайки зад нея. Уви силните си ръце около крехкото й тяло.
- Какво ли може да бъде? - Той спусна ръцете си надолу и нагоре няколко пъти, при това ужасно бавно, сякаш я претърсваше за липсващи вещи, но този обиск предизвика някой други, доста по-приятни и занимателни мисли в главата му.
- Искате ли да го потърсим заедно? - Предложи той, като нямаше намерение да търси нищо друго освен входа към рая, който се намираше между стройните й бедра.
- Ужасно добър съм в това...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 8:58 pm

Тялото и без това беше доста чувствително,а неговите ръце не и помогнаха. До сега не беше стояла толкова дълго време без бельото си,и се чувстваше почти гола,макар че не можеше на пръв поглед да се забележи:
-Убедена съм в това сир но...
Гласа и беше тих,като се усещаше възбудата в гласа и. Облиза устните си,като потрепери от напора на нежните му ръце,който търсеха липсващото нещо:
-Не е добре да намират точно това нещо в кабинета ви...
Е,не че имаше нещо но нямаше да е прилично от една вдувица,да се отдава на мъж преди брака,това си я заклеймяваше,като чиста пачавра нищо,че е сгодена и скоро се омъжваше за него.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 9:14 pm

- Още една причина да отидем там и да го потърсим още сега... - Разбира се и двамата знаеха какво имаше предвид Франсоа. Той я пусна и в следващия миг, вече се навеждаше и я взимаше на ръце. Тя се изненада малко, защото не очакваше или по-скоро и нейните мисли се намираха съвсем другаде в момента.
Франсоа я отнесе на ръце до кабинета и я внесе вътре, после затвори врата без да я пуска. Остави я чак когато тя се настани удобно върху канапето. Той изобщо не губи време и веднага се настани върху нея, като междувременно набра полите й нагоре. С другата си ръка пък освободи мъжествеността си и я насочи към нейната женственост. Не търпеше отлагане, той беше озверял за нея и нищо и никой не бе в състояние да утоли този глад, освен тя и нейното неземно красиво и страстно тяло.
- Кажете ми... В правилната посока ли търся? - Той проникна в нея и открадна стона й за себе си, с целувка.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 9:30 pm

Дори през ум не и мина,как можеше един малък намек да му подейства,а уж невинно се опитваше и почти отстрах да намери бельото си. На него явно малку му трябваше за да я пожелае отново,което я ласкаеше до голяма степен но и от друга степена не знаеше,дали може да понесе толкова много страст на веднъж.
-Оу... Ще ме погубите...
Откъсна се от устните и,като тялото и се изви в дъга,когато го усети до край в себе си. Свят и се зави защото някаква сладка болка,се омеси и с още по неповторим екстаз и удоволствие.
Явно и преди това се беше сетил,какво е изгубила,а и това че толкова бързо стигна до нея си беше ясно,какво е загубила. Но в същност явно това нямаше никакво,ама никакво значение.
-Какво правите с мен,та не мога да ви устоя...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 14, 2013 9:37 pm

- Правилният въпрос скъпа моя е, какво вие ми правите? - Той не можеше да си обясни защо я желае толкова много. Беше имал любовници, които е задържал за дълго време, които е харесвал ужасно много и те бяха много по-отзивчиви и запознати с тези неща от Денерис, но желанието, което изпитваше към нея, не можеше да се сравни с никое друго.
- Карате ме да... - Той още веднъж рязко потъна до край в нея и тя извика тихичко.
- Карате ме да се побърквам... - Впиваше пръстите си в бедрата й и се опитваше да си освободи по-голямо пространство, за да се движи още по-свободно в нея, но предвид, това че се намираха на толкова тясно диванче не спомагаше. Изведнъж в борбата им, те се претъркулиха на пода, като той падна отдолу, а тя остана върху него.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 9:38 pm

Оказала се обаче отгоре всичко някак придоби друга насока. В първия миг и е някак ново,дори така да се каже доста странно,защото не знаеше,какво да прави и как да постъпи. Но истината е че тялото и само и показа,какво желае,а то беше насладата,истинския екстаз и дори целта към оргазъма.
Задвижи се бавно и нежно,като кръстчето и се извиваше в някакъв странен ритъм,който на нея и доставяше удоволствие но със сигурност знаеше,че и на него не му е зле. Сякаш някакъв ориенталски танц,който от само себе си се получаваше. Изкусителното и тяло се движеше,като бе изцяло на показ. Нежните и гърди се движеха в ритъма на движението,като всичко просто се получаваше. Желаеше го много и това си личеше,ръцете и който се оказаха на гърдите му бяха нежни внимателни но и изпълнени със страст.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 9:46 pm

Франсоа наблюдаваше в захлас полюшващите се гърди на Денерис и копнееше да ги докосне, но не бяха само те, той искаше да е навсякъде по нея, да държи ръцете си на кръста й, за да усети как се извива в ръцете му... Искаше всичко това и много повече, но сега просто остави едната си ръка върху талията й, поддържайки я, а другата плъзна нагоре към гърдите й. Мина между тях, после докосна всяка една. Чувстваше се прекрасно... Не, много повече от прекрасно, но не знаеше с каква дума да го опише.
- Ти си истинска богиня Денерис... - Каза го, защото бе готов да й се моли, ако се наложи, понеже тази нейна страст го изпепеляваше и той не се бе чувствал никога преди по този върховен начин.
- Истинска богиня...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 9:55 pm

Движенията и станаха много по страстни много по пламенни,като тялото и се задвижи,като допълнително го съблазни и докара до невероятни чувства. Искаше да достигне края,да изпита невероятен оргазъм,който да си достави до голяма степен сама. Така поне щеше да знае,че има и нещо което е и под нейно влияние и можеше да направи сама.
Още по страста,още по невероятна се приведе към него,като го накара и той да изпита невероятна наслада. Прихвана ръцете му намери ги,като се дръпна малка и започна да се движи доста бързо,докато тялото и не изпита невероятния край. Извика нежно,като се отпусна върху тялото му. Не знаеше дали е редно една жена да изпитва такова удоволствие но тя го изпита и определено и хареса да има влас. Отпусна се на силните му гърди,като остави инпулсите и потрепванията да преминат през тялото и.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 10:07 pm

Тя бе успяла да побърка и него, до толкова, че успя да сподели мига й на наслада със своя собствен. Чувстваше се неземно. Кръвта му кипеше от адреналин и удоволствие. И двамата едва дишаха, когато той се претъркули заедно с нея и за секунди размени местата им. Много внимателно напусна все още пулсиращото й тяло и се наведе, за да я целуне. Нищо, че едва си поемаше дъх, той я целуна страстно, диво и продължително, като начин да й се отблагодари за невероятното изживяване, което му бе подарила.
- Караш ме да се чувствам толкова жив... - Прошепна той и се загледа в красивите черти на лицето й. Искаше да запечата този спомен в съзнанието си и по точно този миг. Тя изглеждаше ужасно красива.
Той се изправи и се обу, после се наведе и я взе на ръце. Отнесе я до стаята й, постави я нежно на леглото и се загледа отново в нея.
- Искате ли да приготвя вана? - Попита той. На камината имаше казан с вряла вода, а до нея и такава с която да я разхладят. Щеше да стане много бързо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Френското имения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Френското имения
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
Идете на: