Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Амерал Венега
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Симон Кларк
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Дейвид
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Katherine
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Stefan_
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Майкъл
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Khal Drogo
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Алиса
Френското имения - Page 5 Vote_lcapФренското имения - Page 5 Voting_barФренското имения - Page 5 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Френското имения

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 10:13 pm

Вана не е никамк лоша идея имаше нужда от такава,а и това,че можеше да е нещо ново и да си я поделят и се стори много по приятно,като идея. Усмихна му,се изчервен,защото беше доста смело предложени,е той може би точно това искаше но тя да го покани и да го пожелае при себе си е изключително много:
-Съгласна съм но само ако я поделим...
Скри се леко във възглавнижата,като след това го погледна съвсем бегло:
-Ако желаете...
Каза тя тихичко.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 10:18 pm

Франсоа се засмя и я целуна по челото, а после без да казва нищо стана и отиде да приготви ваната. Наля повече топла вода. защото макар и в началото да им е малко горещо, после щеше да стане студено, а той не искаше това.
Изправи се в цял ръст пред пълната вана и я погледна:
- Идвате ли? - Той съблече всяка една дреха от себе си, без да изпита и капка срам от нея, дори нещо повече, сякаш му хареса да вижда смущението по лицето й.
Тя тръгна към него, но с почти всичко по себе си. Той поклати глава и после се настани удобно във ваната:
- Има едно условие обаче... За да влезете при мен, ще трябва да свалите всички тези дрехи от вас...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 10:24 pm

Да нямаше да влезе облечена но малко или много се срамуваше от това да му се покаже изцяло гола. Въпреки това се престраши бавно свали всяка дреха от себе си,като се намираше не след дълго на земята. Но щом паднаха тя се се опита да се шмугне при него но той я спря:
-Моля ви недеите...
Поприкри тялото си,не че имаше нещо но просто не се чувстваше толкова млада,колкото преди,не знаеше но просто след,като роди не се чувстваше толкова красива. Той я пусна и тя се настани срещу него. Ваната се оказа малка но ги побра и двамата.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 6:56 pm

Франсоа се усмихна някак дяволито и я погледна в очите:
- Нали не се срамувате от мен? - Беше я виждал вече и то не веднъж, освен това тя изглеждаше ослепително със и особено без дрехи, затова не разбираше какво я смущава, но усещаше, че нещо я притеснява. Може би пък нещо в начина, по който той така неприлично се наслаждаваше на тялото й, я караше да се чувства неудобно.
- Просто сте толкова красива, че не мога да сваля погледа си от вас. Простете ми, ако съм прекалено невъзпитан и задържам погледа си по-дълго от необходимото.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 7:25 pm

Прикри се почти несъзнателно гърдите си с една ръка,като поклати лекичко глава:
-Не крия,че се чувствам малко неудобно,защото не съм свикнала на такова внимание. А,и когато съм без дрехи,се чувствам доста уязвима.
Пое си лекичко дъх и продължи:
-Но по скоро се срамувам,защото тялото ми се промени след,като родих децата. Преди бях по слаба и...
Нищо и нямаше,дори това,че напълня я направи още по хубава,защото се наля малко по прекрасните и форми,като стана доста пищтна,а не просто вейка.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 7:32 pm

Той протегна ръце и с голямо нежелание от нейна страна, издърпа нежно нейните ръце, после ги поднесе към устните си и ги целуна. Затвори за миг очи... За един ужасно дълъг миг, а после ги отвори и улови нейния поглед.
- Простете, че ще кажа това, но аз ви забранявам да мислите по този начин за себе си. Ако гледайки се в огледалото, не откривате красотата си, то тогава погледнете в очите ми и ще видите, колко красива сте всъщност. Виждал съм много жени, дори повече от колкото би ми се искало и ви уверявам милейди, че не съм виждал по-красива от вас... Трябва да се гордеете с красотата която Бог ви е дарил, защото тя е изключителна... - Денерис нямаше причини да мисли подобни неща. Тя трябваше да демонстрира тази красота, а не да я крие.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 7:44 pm

Харесваше и да го чуе но увереността и макар засилена малко си имаше своето време да се изгради. Само в едни очи се беше виждала красива но това отдавна беше спомен. Сега Франсоа я виждаше отново красива и можеше да му повярва.
Усети,как я придърпва към себе си и тя се настани до него но опря нежно ръце на гърдите ми,а главата си сложи на рамото.
-Доста често монашеското ми възпитание ме кара да не мисля за тялото си,като нещо хубаво.
Погледна за малко към него,като се засмя:
-Едно време дори мислех,че жената не може да получава удоволствие и само мъжете го изпитват. Толкова жени ми бяха казали "Стискай зъби остави го да си свърши работата,за да има наследник,а след това можеш винаги да се измъкнеш. Казваха го все едно е нещо ужасяващо.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 7:55 pm

За Франсоа, Денерис бе една многопластова личност, която едва ли някога щеше да опознае напълно. Всъщност коя ли жена, можеше да се опознае. Те винаги можеха да те изненадат точно с онова, което най-малко очакваш. А Денерис го объркваше, караше го да иска да надникне поне за миг в красивата й главица, за да придобие поне малка представа за това което се крие там. Не знаеше обаче дали ако това се случи, той няма да загуби интереса си към нея. Беше като нож с две остриета и едното те убиваше, а другото те караше да си още по-запленен.
- Това е много трагично... Радвам се, че говорите в минало време, защото това означава, че сте се убедили в обратното... - Той плъзна пръсти по леко изпъкналия й гръбнак и усети как това докосване я накара да потръпне.
- Надявам се, че и аз съм имал заслуги за извода до който сте стигнали сама. - Това беше деликатен начин, по който да си изпроси някой коментар за това как тя възприема всички неща, които се случват между тях.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 8:18 pm

-Определено имате заслуга за това. Не сте ме накарали дори за миг да се почувствам по начина по който другите жени описваха.
Е,добре в началото малко се страхуваше,че той ще е от тях,че тя просто,щеше да отбива номера но с времето се оказа невероятен мъж:
-Всички разказват от ухо на ухо,колко страстни били французите но докато не опиташ не знаеш. И определено за това не са излъгали.
Отпускаше се с него лека полека,е все още не му имаше сляпо доверие и не можеше да се каже че го обича но просто се чувстваше добре,за да му сподели,нещо лично:
-Макар,че от време на време ме плашите малко,не мисля че съм способна да издържа на толкова много от вашите страсти.
Деликатен намек че може би е малко ненаситен.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 16, 2013 8:28 pm

Франсоа се засмя тихичко, като не целеше да я обиди с това, но му стана приятно, че е способен да й даде повече, от колкото тя предполага, че може да вземе.
- Не, скъпа моя... Това в никакъв случай не трябва да ви плаши... - Каза с най-милия си глас и надигна леко брадичката й, за да я погледне в очите.
- И ако някога се почувствате по този начин... Изтощена... Просто трябва да ми кажете. - Той не беше такъв тип мъж и за него беше безкрайно непочтително да насилва някоя жена, която и да е тя, да бъде с него, ако тя не го желае.
- Никога не бих ви насилил да правите нещо против волята си... - Казваше всички тези думи, но усети леко колебание в сърцето си, което за нея остана невидимо, но той го усети, защото на моменти я желаеше толкова много, че дори не можеше да се контролира.
- Ето ще ви покажа, че мога да се държа и прилично... Завъртете се - Тя го послуша и бавничко се завъртя с гръб към него, а той грабна една гъба и сапун. Насапуниса гъбата и нежно и бавно започна да я плъзва по кадифено меката й кожа.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 7:12 pm

Сви се лекичко,като с любопитство се чудеше,какво ще направи той и с изненада установи,че той се погрижи за нея.
-Всъщност не говорим тук да ме насилвате. Просто не знам...
Засмя се леко,като се обърна за да го погледне,а после се обърна на пред но се усмихваше:
-Желанието което предизвиквате в мен е повече от това,което тялото ми може да понесе.
Не знаеше дали я разбира правилно но до голяма степен беше точно така,желаеше го но не знаеше дали тялото и ще издържи:
-Не се съмнявам в това,че можете да бъдете сдържан,по скоро се съмнявам в това до колко мога аз да се сдържам...
Нежните му ръце даваха друга вълна от емоции далеч от сдържаността и всичко  подобно. Особенно кгато знаеше,какво правят ръцете му.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 7:36 pm

Франсоа леко се подсмихна.
- Няма как да го разберем, докато не тестваме възможностите си милейди. - Той смяташе, че това бе временно и когато се наситят един на друг или по-скоро той на нея, страстите ще утихнат, но за сега това още не се беше случило.
- И разчитам да ми кажете, когато надхвърлите възможностите си... - Той остави няколко целувки по гърба й, след това продължи да движи гъбата.
- Надявам се обаче, че са ви останали още малко сили за днес... - Странно, но той я желаеше отново и му се струваше като прекрасна идея да направят ваната още по-интересна.
- Кажете ми ако не е така... - Той плъзна едната си ръка по кръста й и продължи надолу, докато не стигна до крайната си цел. Леко премина с пръсти по женствеността й и я целуна по врата.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 7:48 pm

Водата направи удоволствието по невероятно. Очите и се затвориха от удоволствие,а тялото и се приближи към неговото,търсещо още повече близост до неговото. 
-Ще се намерят...
Простена тихичко тя но със сигурност,щяха да се намерят още поне за едно. Макар че не знаеше дали тялото и ще издържи но желанието и отново се оказваше по голямо. Ръката и нежно проследи неговата,като застана върху неговата,проследявайки всяко негово движение. Никога не се беше докосвала сама струваше и се срамно но искаше да усети,как той се движи,какво правеше,това се оказа чисто любопитство но прераснало и във възбуда:
-Как го правите,как всеки път не карате да губя контрол на тялото си...
Гласа и нежен но изпълнен с невероятна възбуда,тялото и се движеше под напора на нежните му ласки,като се отъркваше в неговото. Всичко се случваше,като магия,сякаш той е магьосника и я контролираше само с едно леко докосване.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 8:02 pm

Франсоа не бързаше. Допирът му бе изключително нежен и внимателен, като от време на време засилваше натиска, но само, за да чуе отново нежните й стенания:
- Не знам... - Призна си той. - Вие ме водите и ми показвате, какво ви харесва... - Той размени местата на ръцете им, като сега неговата се озова върху нейната.
- Убеден съм, че има на какво още да ме научите... - Шепнеше съблазнително с дрезгавия си глас, в близост до ушенцето й, който засмукваше от време на време, през останалото обсипваше шията й с целувки.
- Ще ми покажете ли? - Подкани я той, защото тя не направи нищо, а той много искаше да разбере какво й се харесва, за да може следващия път да я направи още по-щастлива. Той леко хвана ръката й и я постави там където до преди малко бяха неговите пръсти.
- Или нека ви опознаем заедно... - Той искаше тя сама да почувства какво е усещането, защото съдейки по несигурността й, досега не го беше правила.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСря Дек 18, 2013 7:14 pm

Не и се искаше да спира да прави това с ръцете си и се почувства доста неловко,когато той я остави сама да се докосва. Не че не знаеше,какво да прави но не и се виждаше редно. Той я побутна леко,за да и даде малко кураж да продължи Пръстите и се задвижиха нежно,както на нея и харесваше,макар че той се справяше много по добре от нея. Въпреки всичко много и хареса и тялото и бързо се предаде,дори и под напора на нейните пръсти.
Едното и пръсче леко проникна в нея,като се задвижи съвсем леко за да си достави удоволствие,изпъна се леко назад,като потърси устните му за една целувка. Движеше се наистина бързо,когато стигна до сладкия край,съвсем сама но той задържа ръката и така,като я задвижи. Усети сладка агония,той се възползваше от нейната чувствителност но по най-добрия начин. Извика повчти от удоволтвие,като не беше усетила но за кратко време получи два оргазъма,не знаеше,че може такова нещо да се случи.
-Франсоа....
Извика името му:
-Какво правите с мен?
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСря Дек 18, 2013 7:25 pm

- Нищо... - Прошепна в ухото й. - Ти го правиш сама... Аз просто те следвам...
Тези нейни стенания, го караха да настръхва целия, а мъжествеността му се нуждаеше от освобождение. Искаше да го получи вече, но при все, че бяха толкова интимни, щеше да е ужасно грубо, ако сега я вземеше.
Денерис беше много мъничка и още щом усети, че отново е в състояние, той я завъртя към себе си, после я придърпа в скута си. Улови едната й ръка и докато впиваше устните си в нейните, той я съпроводи до мъжествеността си. Още щом усети неволния й допир, той изтръпна целия. Беше не по-малко чувствителен от нея и докосването й можеше да го побърка. Той не знаеше как точно да й обясни какво да прави сега, но изглежда и не беше необходимо, защото тя обгърна твърдата му мъжественост с нежните си пръсти... Той отвори широко очи и се впери в нейните...
- Ще ме побъркаш накрая... - Усещането беше невероятно и той не искаше тя да спира.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСря Дек 18, 2013 7:42 pm

Не можеше само да взима трябваше и да дава но не и беше неприятно да го докосва. Увереността и не се оказа голяма и дори малко плаха се оказа в началото по простата причина,че се изплаши дали му харесва,нямаше опита на другите момичета преди нея. Дали,щеше да му достави някакво удоволствие въобще. Притисна го съвсем нежно с ръката си,като усещаше как потрепва нежно. По това разбра,че му харесва,а още и по прекрасното му лице,която издаваше неговата невероятна възбуда.
Забърза малко за да му достави по голямо удоволствие но от време на време просто сменяше ритъма. Водата не и пречеше,а по скоро и помагаше,правеше усещането някак по различно. Внезапно дръпна ръката си,като се надвеси над него и сама направи това,което желаеше. Сложи нежно двете си ръце на ременете му,като се задвижи,което накара тялото и да се побърка още повече.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСря Дек 18, 2013 7:53 pm

Чувстваше как започва да губи умът си и бе готов да я вземе, само дето тя го изпревари, а това колкото го подразни, толкова и му хареса. Обичаше жените да знаят какво желаят и да го получават или да си го вземат сами. Раздразнението идваше от егоистични подбуди, защото като мъж, той желаеше да е първи, във всичко, дори и в това да усеща какво се върти в главата на една жена и да й го дава, преди да го е поискала или взела.
Денерис се беше настанила удобно върху него, а той й помагаше с движенията. Бе поставил ръка на кръста й и я насочваше. Днес макар и привидно тя да имаше надмощие, той дърпаше конците. Другата му ръка се плъзна по тялото й. Мина между гърдите й и леко я притисна назад. Изваяното й тяло се изви назад като дъга и тя изстена... Върховете на косата й се потопиха във водата... Гледката бе зашеметяваща и дори той на себе си завиждаше, че е с тази жена.
Тя използва ръцете си за упора, поставяйки ги върху краката му. Той поливаше тялото й с вода, а малките капчици по гърдите й проблясваха... Засмука едното й зърно, като забави малко движенията й, защото не искаше да свършва толкова бързо. Искаше да я има за по-дълго.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 21, 2013 8:01 pm

Никога не бе правила подобно нещо,не и във ваната. Мислеше си,че това е нещо много индивидуално и интимно. Само че се оказа още по интимно и дори ужасно вълнуващо. Той знаеше,как да я накара да изпита още по голямо удоволствие,а капките и водата която капеше по тялото и,караше цялата и копринена кожа да настръхва. Всяка фибричка от тялото и трепереше за него,чувстваше че ако се отдели от него ще загине. 
Дразнеше я,че я контролира,улови ръцете му,който се намираха на дупето и,като ги притисна за ръба на ваната. Дори с позволи леко и някак ужасно секси да изръмжи,да му покаже,колко диво го желаеше.
-Понякога е редно да оставите на друг да покомандва малко...
Не си позволяваше много но това можеше да го накара малко да и даде по голяма свобода,защото желанието и да достави удоволствие на двамата,е много по голямо. Тялото и се задвижи бързо,водата дори беше започнала да излиза от ваната но тя копнееше за него.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 21, 2013 8:20 pm

Страстта на Денерис се оказа заразяваща и той можеше да каже, че това е жена, с главно Ж. Жена, с която може да прекара остатъка от дните си, без да изпитва и капка съжаление от избора си. Невероятно красивите й гърди се полюшваха точно пред очите му и той имаше желание да ги захапе. Това животинско чувство което тя предизвикваше у него, дори малко го плашеше, защото едва сега осъзна, че нейните притеснения може и да са основателни. Желаеше я толкова силно и това главозамайващо удоволствие да я има, му действаше опияняващо... Пристрастяващо!
Денерис успяваше да задоволи всичките му сетива. Гледаше я, усещаше я и нищо друго, абсолютно нищо друго нямаше значение. Той можеше да остане завинаги неин роб, без да се възпротиви и за миг.
- Винаги когато пожелаете... - Отвърна той с леко налудничав поглед и зарови глава в пищната й гръд.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 21, 2013 8:29 pm

Не можеха дълго да се наситят един на дуг,малко след ваната се любиха още един два пъти докато успяха до укротят страстите поне за малко. Не се бяха наситили но поне бяха изморени или поне тя. 
Лежеше по корем на леглото му,като дупето и само беше покрито с одеяло но и бе ужасно горещо. Косите и се бяха разпилели по възглавницата  и изглеждаха на прекрасни слънчеви лъчи. 
Погледна към него,а ръката и близо до неговата ръка леко го докосваше с върха на пръстите си. Струваше и се ужасно красив,мускулест и ужасно секси. Неща който преоткри на ново:
-С много жени ли сте били преди мен?
Не знаеше защо го задава но си беше просто любопитство:
-Знаете ли би ми се искало и жената да има подобно право,да опита от всичко но за жалост на жените се гледа с друго око,за опита им.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 21, 2013 8:38 pm

Франсоа се почувства леко глупаво и не знаеше какво точно да отговори. Току що бе правил най-разтърсващия секс в живота си, с нея, а тя искаше да има право да бъде с друг. Що за наказание беше това?
- Знаете какво мисля по този въпрос мадам... - Беше и го споделил още при онази първа среща, в дома й. Той нямаше против тя да бъде и с други мъже, стига да е след като му роди наследник, иначе нямаше как да бъде сигурен дали не приема чужда кръв за своя. Обаче точно в този момент, не му се нравеше да я споделя, точно обратното, искаше я за себе си.
- Макар, че... - Хрумна му нещо, което може би, би могло да й се понрави.
- Може би мога да ви осигуря подобен род забавления... - Имаше мъже, които нямаше да позволят тя да зачене и той можеше да се примири с това, в случай, че тя настоява за по-богат опит.
- Ако го желаете... - Той дори можеше да гледа. Би било чудесно ако можеше да надзърне докато тя се люби с друг, така щеше да разбере дали е такава само с него или натурата й бе така дяволски страстна.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 21, 2013 8:48 pm

-Не...
Не и се искаше да спи с друг но го попита по друга причина:
-Не бих желала да съм с друг. -а и не можеше-Бога ми,ако всички са като вас...
Скри с ръка лицето си,като се засмя:
-Аз едва успявам да ви се наситя,иска ми се още но тялото ми се предава бързо...
Всичко това,просто не беше свикнала и не можеше да издържа толкова,колкото него:
-Просто си мислех,че ако преди вас съм имала подобен на вашия опит,може би щеше да е много по различно. 
Не можеше да и се схване обърканата мисъл:
-Страхувам се,че тази наслада може да отмине,когато ви се сторя скучна заради това,че не зная нищо и не съм толкова опитна колкот другите.
Отново го докосна с върна на пръстите:
-Ама Вие настина ли мислите,че желая да бъда с друг и бихте ми намерили някой?
Сега се върна на онова,което я зашемети:
-Това е това...
Не можеше да намери думи.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 21, 2013 9:01 pm

Франсоа някак си успя да вникне в думите й и разбра какво се е опитвала да каже, но все пак тази идея да я гледа с друг мъж, не му излизаше от ума.
- Предложението ми е напълно сериозно милейди... - Отвърна той и плъзна показалеца си по гръбнака й, бавно придвижвайки го надолу към кръста, където бе паднало одеялото.
- Дори... Бих желал да наблюдавам... Дискретно... - Надвеси се над нея и започна да целува гърба й, докато пръстите му вече пълзяха под завивката и се разхождаха по изящното й седалище.
- Смятам, че това би разпалило страстта ни много повече... - Дори вече можеше да си го представи.Естествено, той не намираше нищо нередно в това, защото тя нямаше да познава този мъж, нямаше да го види никога повече, той просто щеше да й дари малко наслада й да се изпари от живота й, докато Франсоа щеше да черпи от тази дива страст всяка нощ и щеше да прелива от гордост, че тази жена е негова.
Прехвърли се бавно върху нея и едното му пръстче, игриво потъна в онова специално място, което скоро не бе посещавал.
- Искате ли да ви направя този подарък? - Раздвижи леко пръста си, като се надяваше удоволствието, което й доставя да я стимулира за положителен отговор.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 30, 2013 6:18 pm

Трудно се оказа това да мисли разумно,когато ръцете му си играеха така с нея. Губеше контрол  над всичките си сетива,но една частица в нея пищеше като луда,че това е нередно и дори неморално. Как и предлагаше такива неща? Кой мъж можеше да дели жена си с друга и то точно пред очите му? 
Направи опит да се отдръпне но той я държеше здраво за леглото и тя не можеше да помръдне,а и това мърдане действаше по съвсем друг начин:
-Не.... аз... не....
Искаше да каже,че не го желае но пръстите му така умело си играеха с нея,че тя просто се побъркваше и не можеше да каже,каквото и да е било:
-Нежелая...
Успя все пак да промълви но завършен с такъв освобождаващ стон,че все едно бе събирала въдуха си и издишаше едва сега,в опит да си поеме тоново глъдка въздух.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Френското имения - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Френското имения   Френското имения - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Френското имения
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
Идете на: