Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Дейвид
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Katherine
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Stefan_
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Майкъл
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Алиса
Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_lcapИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Voting_barИмението на Ван дер Удсън - Page 7 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението на Ван дер Удсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 8:20 pm

Когато Деймън се отпусна до мен, сякаш силен прилив на кислород нахлу в дробовете ми, който ме накара леко да се задавя, но все пак това беше нещо хубаво, защото можех да дишам отново... Или поне малко по-добре от преди малко. Дори успях да издърпам чаршафа леко нагоре и да закрия голите си гърди.
Той също дишаше трудно и гледаше в тавана. Не беше неловко, както предполагах, че ще бъде. Беше някак съвсем нормално и удоволствието не бе засенчено от нищо друго.
- Мисля, че не сме имали подобна вечер никога... - Казах след малко. Всъщност след като бях забременяла, имахме повече вечери пред телевизора, от колкото такива завършващи с бурни преживявания в леглото. После Анабел се роди и почти не се отделяхме от нея... След това се разделихме и май това беше първия път, в който имахме пълна програма от удоволствия. Точно като ден, какъвто би трябвало да е всеки един от семейния ни живот. Той се прибира от работа, играем си с прекрасната си дъщеря, след това я приспиваме вечеряме и завършваме цикъла с нещо подобно в леглото...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 8:40 pm

Да... Нямаха такава вечер от много дълго време и трябваше да поправи тази грешка,защото беше наистина много приятно и,щеше да го повтори... Е добре по различни начини е другата подробност. Завъртя се към нея,като погледна към нея и прекрасното и лице:
-Обещавам ти че от днес нататък,ще имаш колкото си поискаш такива вечери.
Приближи се още малко към нея,като сложи ръка под гърдите и,като усещаше сърцето и,как туптеше бързо подобно на неговото:
-Ще ти доставя още невероятно много удоволствие.
Това беше още едно нещо в неговия списък,което щеше да направи и то с голямо удоволствие. Списъка ставаше голям но нямаше проблеми в това,защото щеше да направи за нея всичко и отгоре,ако пожелаеше,готов на всичко,за нея.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 8:50 pm

Леко завъртях лицето си към него и улових погледа му. Чувствах се доста уморена, но това бе най-сладката умора която бях изпитвала през живота си.
- Недей... - Прошепнах тихичко. - Не ми обещавай нищо...
Колкото по-малко обещания и очаквания, толкова по-малко разочарования. Не очаквах нищо и не исках нищо, възнамерявах да се пуснем по течението и да видим какво ще излезе от всичко това.
- Просто... - Наведох се към него и нежно го целунах. - Просто мисли за този миг...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 8:58 pm

Прегърна я за да се сгуши в него и да може да заспи,както приди в обятията му. Да я гледа докато заспива,играейки си нежно с косите и,докато и той не се унесеше в сладък сън. Така и стана,тя се унесе и един час след нея и той заспа. Спаха почти цялата нощ прегърнати,а Анабел не се беше събудила дори и на сутринта,явно играта беше рекалено забавна и се беше изморила ужасно много. Налагаше се да се става,погледа я малко докато спи,а след товая събуди с целувки:
-Ставай красавице,ще тръгвам на работа,а и скоро малката,ще се събуди.
Не беше много рано достачно за сън:
-Нека изпием едно кафе преди да тръгна...
Понякога под каже се имаше предвид друго но друг път се превръщаше наистина в кафе.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 12:34 pm

Отворих бавно очи и го погледнах с известна досада. Мразех този момент, в който ме будеше, само, за да си отиде. Не желаех да го пускам. Всичко бе перфектно такова каквото е, макар, че можеше да стане още по-хубаво.
- Не искам да тръгваш... - Бях чувала, че е добре ясно и точно да казваш какво искаш, за да може мъжа да го асимилира и точно това направих сега. Казах му точно какво желая или поне част от желанието си изразих с думи, останалата част я показах с действия.
Плъзнах ръцете си по лицето му и го придърпах към себе си.
- Искам да останеш тук с мен... - След това жадно впих устните си в неговите.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 6:31 pm

Можеше и щеше да остане,искаше го но се страхуваше,че може тя да не го желае. Те щяха да го разберат,а той беше шефа и ако не отидеше на работа значи е имало защо. Намести се при нея,като я прегърна,това беше идеалната сутрин. Гледаше я как все още леко предремваше,като не искаше да си отвори красивите очи.
Наслаждаваше и се докато можеше,докато имаше тази прекрасна възможност. Липсваше му всяка подобна сутрин която се будеше до нея,наблюдаваше съня и,а щом се събудеше се прегръщаха дълго,дори се галеха. Но това беше преди Анабел да се роди,след това ставаше все по малко времето,а и сега не се знаеше,кога малката,ще се събуди.
Ръцете му леко и нежно я галеха по кръста,като се наслаждаваха на голото и топло тяло. Перфектна богиня,с невероятно тяло,възхита която прерасна във възбуда. Изръмжа ядосано,защото не биваше да разваля момента,отдръпна се съвсем малко от към кръста за да не сети нещо и да развали момента:
-Караш ме винаги да се чувствам,като ученик...
Изръмжа го той,като го каза доста тихо.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 6:41 pm

Преди да се отдръпне сякаш усетих, че нещо се случва, но все още не можех да си обясня защо ако е така го направи. Освен това целувката ми бе толкова... подканваща ако можех така да се изразя, че това да се отдръпне просто бе необяснимо за мен.
- Какво трябва да означава това? - Сигурно това беше отговора на недоумението ми.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 6:51 pm

-Караш ме да губя контрола над тялото си...
Ръката му падна леко назад към кръста и гърба и,като погали извивката която отиваше към дупето и,нагоре надолу:
-Все едно ти с господарката...
Добре,целувките и бяха страстни но не можеше още... Всъщност можеха да правят секс още от сутринта но до колко тя беше готова,това не можеше да знае напълно. До голяма степен женското съзнание за него оставаше една голяма загадка и често...
Е,добре защо да иска да остане?
Както и да е доста объркващо да мисли,когато каквато и да е била дейност се беше събрала между бедрата му,като вече пулсираше,като някое чудовище готова да покори напълно. Изръмжа и започна да я целува страстно по врата,като неусетно се приближи към нея и можеше вече да усети,какво е имал предвиж.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 7:11 pm

Деймън се залепи за гърба ми и леко притворих очи, защото усетих възбудата му, което ме накара да потреперя от желание да я усетя още по-осезаемо. Устните му ме разпалваха до краен предел, което беше предпоставка да се ядосам, ако той се отдръпне отново. След снощи сякаш всичко се бе променило. Вече си бях припомнила колко много удоволствие може да ми достави и сега тялото ми буквално изгаряше за неговото. Желаеше и търсеше ласките му, което до преди няколко дни ми изглеждаше невъзможно.
- Грешиш... - Може би той приемаше така нещата, но всъщност Деймън диктуваше всичко което се случва. - Но ми харесва когато ти ме подчиняваш на себе си...
Едната му ръка леко стисна гърдата ми и изстенах тихичко, защото точно в този момент, другата която минаваше под тялото ми и обгръщаше кръста ми, се озова между бедрата ми и пръстите му лекичко се задвижиха там.
- Защото... го... правиш... невероятно...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 7:23 pm

-Радвам се,че е така...
Гласът му беше възбуждащ,особено когато и шепнеше и усещаше неговия горещ дъх. Пръстите му нежно ръзделиха меките и "устни",като докосна най чуствителното местенце,не натисна много съвсем нежно и потрепери с един пръст,за да я накара да изпита сладка тръпка от палавата игра. А,щом изстена я захапа по врата и отново изръмжа:
-Обичам да те чувам,как стенеш...
Искаше му се още,за това бавно проникна с пръст в нея,познаваше тялото и,не беше забравил и частичка от нея,помръдна пръста си,за да усети онова сладко парене и удоволствие от докосването на мястото,което носеше най-голямо удоволствие:
-Обичам те прекрасна моя...
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 7:37 pm

Против всякаква логика, успях да свърша преди още да е направил каквото и да било повече. И все пак сякаш тялото ми го засмука като вакум и пръста му остана в мен, докато аз се извих по корем и краката ми се събраха един към друг. Заглуших вика си, като зарових глава в пухкавата възглавница...
Усетих как, Деймън отново се отърква в мен, преди да се отпусне и аз да почувствам тежестта му върху себе си. Пръста му се размърда отново... Ханша ми се изви леко, но не много, защото той не ми позволяваше. Беше ме приклещил между себе си и леглото и просто си правеше каквото пожелае с мен, а честно казано това ме възбуждаше адски много... Цялата тази мъжественост и мощ, които струяха от всяко негово действие, докосване, целувка... Обожавах този силен и властен Деймън...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 7:52 pm

Оказа се върху нея,и въпреки че му беше неудобно не се отказа,не обичаше лесните неща. Разтвори крачетата и със своето,като търка мъжествеността си в нея,ръката му все още се движеше и усещаше,как тя се разлива от удоволствие. Точно това целеше,да я докара до лудост,до невероятна наслада. Повдигна я съвсем малко и без насоки мъжкото му достойнство проникна бавно в нея. Извика от удоволствие и я захапа по рамото. Толкова му хареса да се намъкне в нея,имаше нужда от това. Усещаше как пулсира в нея не бързаше да се задвижи,защото ако го направеше,щеше да свърши,а това щеше да коства няколко минути.
Не можеше да живее без нея,без това чувство. Задвижи се бавно и я притисна към леглото,нямаше на къде да мърда,докато и двамата не достигнеха до края. Ръката му не се беше дръпнала много играеше си с устните и,като и доставяше още удоволствие.
-Харесва ли ти Симон...
Често обичаше да говори по време на секс,някоя друга палава дума дори мръсотиика,на нея не и допадаше но не можеше без това. Обожаваше и го влудяваше да чува,подобни неща.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 8:05 pm

Беше ми изключително трудно да говоря в моменти като този, защото всяка дума която излизаше от устата ми беше израз на начина, по който се чувствам. Разбира се, че исках да знае колко добре се чувствам, но понякога това да се чуди, го стимулираше още повече и той даваше всичко от себе си, буквално дарявайки ме с наслада неспособна да се опише. Случая с това което се случваше бе доста подобен. Трудно можех да опиша с думи как се чувствам, защото той задоволяваше тялото ми по един безапелационен начин, който целеше истински физически и духовен екстаз... И му се получаваше на всичко отгоре...
- Да... - Простенах тежко.
- Аз... - Мъжествеността му проникна още по-дълбоко в мен и аз отново скрих лицето си във възглавницата, за да заглуша вика си. Леката болка която изпитвах, всъщност бе източник на неизчерпаемо удоволствие.
- Господи... - Опитах да се извия отново. - Дааа... - Завърших провлачено и доста по-несдържано и високо...
- Да...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 8:14 pm

Това му беше достатъчно,защото знаеше,че няма да изкопчи повече,по простата причина,че издевателствуваше над тялото и по най добрия начин,караше я да се чувства невероятно и да без думи. Задвижи се по бързо,защото усещаше,че и неговия край е близко,знаеше че и тя няма да се откаже от своя,а и той нямаше да я остави.
Потрепери с пръсти,когато усети края за него,за да я накара и тя да свърши с него. Телата им се разтресоха от удоволствие,като усещаше,как щеше да загуби баланс на тялото си,се отблъсна и легна до нея. Дишаше тежко,като се опитваше да си поеме дъх. Всичко му се струваше не реално,всичко му се въртеше.
-О,Симон...
Издиша тежко и се извъртя към нея,като сложи ръка върху нея,за да я усети до себе си отново:
-Имам чувството,че ще полудея.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 8:27 pm

Усетих ръката му да се движи по гърба ми, а съвсем скоро се включиха и устните му, но аз не бях в състояние да помръдна. Тялото ми просто се беше отпуснало и се любуваше на ласките му, докато все още можеше.
- Това значи ли, че и на теб ти е харесало? - Промърморих уморено и понечих да се завъртя, но той не ми позволи. Задържа ме точно така както бях в момента и продължи да обсипва гърба и врата ми с малки и нежни целувчици.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 8:38 pm

-Ти,как мислиш?
Подкачи я той,като не спираше да я гали съвсем нежно,докато тя се опитваше да се извърти към него но той не и позволи,просто искаше да я подразни малко. Естествено след няколко минути я пусна,като и позволи да се извърти към него:
-Точно толкова луд искам да бъда!
Наведе се впи устни в нейните жадно:
-Луд по теб и от теб...
Отдръпна се но я издърпа към себе си,за да се опре в неговото тяло,усещаше гърдите и опряни в неговото тяло:
-Гладна ли си?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 8:54 pm

Усещах, че колкото повече се отпускам, толкова повече умората взема превес над тялото ми, но си наложих да се събера и надигна. Облегнах лакти на гърдите му и се усмихнах доволно, защото наистина бях напълно доволна.
- Не, но мога да донеса нещо за теб... - Наистина точно сега не можех да мисля за храна, но Деймън беше друг случай и понеже го познавах добре, знаех, че след тази сутрешна тренировка е гладен като вълк, затова го целунах игриво и побързах да се отскубна от ръцете му, преди да съм си променила решението и да го поизпотя още малко.
- Не мърдай от тук... - Казах аз и станах от леглото, облякох си един халат и излязох от стаята, за да сляза и донеса някаква закуска, но тогава чух че Анабел се е събудила и влязох в стаята й. Бавачката й тъкмо я беше преоблякла и щеше да я води да закуси, но аз й казах, че ще я взема с мен. Занесох я при Деймън и я оставих в леглото, а след това отидох в кухнята и се върнах с голям поднос, на който имаше закуска и за Анабел и за Деймън, та дори и за мен.
- Ще се справите ли сами, защото наистина имам нужда от душ? - Попитах аз, като оставих подноса по средата на леглото.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 9:15 pm

Малката му се усмихна,а той я целуна по челото:
-Надявам,се че ще се справя,вземи си душ...
Намигна и,като се обърна отново към малката си принцеса. Подаде и сандвич,който беше за нея но тя не го искаше,а щом взе своя тя пожела него:
-А,значи на татко било по хубаво...
Не бяха много различни само че в едното имаше шунка а в другото пилешко не беше вредно за нея просто едното беше по полезно. А и неговия се оказа доста голям. Даде и го без да се противи,като я отвори уж голяма уста и отгризна,като половината изпопада в чинията,а тя се оцапа доста. Усмихна му се и пожела втора хапка. Естесвено накрая се надроби в чинията но на нея и се виждаше сладко и изяде всичко.
-Къде го побра малко зверче?
Повдигна и блузката и видя издутото и коремче,а тя го подали и се усмихна:
-И ти,като майка си имаш афинитета да преяждаш...
Засмя се тя не го разбра но се засмя,избърса я с салфетката,като се опита да се покатери на него,качи се върху гърдите му,като гушна лавата му и го целуна по челото,както той правеше:
-Помощ,помощ едно зверче,ще ме задуши...
Престори се на човек в беда,като я погъделичка острани и се засмя,като се притисна за него.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeСъб Ное 30, 2013 9:23 pm

Тъкмо увивах хавлията около тялото си, когато чух виковете на Деймън и моментално се изстрелях в стаята, но тогава за свое успокоение осъзнах, че те просто си играят.
- От спешна помощ ли се нуждаеш или може да почака? - Попитах аз и макар да бях само по хавлия, не се притесних да отида при тях. Не се притеснявах от Деймън, а Анабел не разбираше особено много, пък и нямаше нищо нередно във вида ми, все едно бях с къса рокля. Седнах на леглото от страната на Деймън и се загледах с широка усмивка, докато той я подхвърляше като мака топчица в ръцете си.
- Май забравяш за мама, когато тати е тук... - Поизревнувах малко, но не беше с лошо, просто исках да се включа и аз в забавата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 11:25 am

-А не е така мама е винаги на първо място...
И се доказа,щом я пусна тя веднага се прилепи към майка си,като се гушна в нея. Всъщност беше по скоро,когато мама я нямаше я заместваше с татко,а когато тя се появеше можеше да забрави за татко си освен ако не се включеше в занимание задно с тях.
Малката показа празната чиния на баща си,като се усмихна доволно,че му е изяла сандвича.
-Не знам къде успя да го побере но изяде до троха сандвича ми...
Приближи се и я погаделичка по надутото коремче:
-Благодаря за закуската!
Приближи се и искаше да я целуне по бузата но се извъртя към него и той целуна сладките и устни. Усмихна и се защото това направи сутринта още по хубава:
-Сега ще се наложи обаче да изям бебешкия сандвич...
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 11:45 am

Засмях се весело и погледнах към празната чиния, после и към Деймън.
- Има още по-обилна закуска в кухнята... - Това беше колкото да засити глада му, докато се приведем в приличен вид за закуска. Така и направихме. Деймън изяде сандвича и отиде да си вземе бърз душ, след това се облече с вчерашните си дрехи и остана при малката, докато и аз се облека. После всички слязохме в трапезарията, където ни очакваше богата трапеза с кафе, сокове, яйца, кифлички, кроасанчета, плодове и каквото още се сетиш. Анабел веднага се нахвърли на соковете, а когато Деймън отпи от кафето си, се протегна и за него.
- Това не е за теб съкровище. - Обясних й аз и й предложих отново от прясно изцедения фреш, но тя упорито отказваше да го пие и искаше от кафето на баща си.
- Познай защо вече не пия кафе сутрин... - Засмях се аз и улових малките й ръчички, което я накара да се разплаче. Не обичаше да й се отказват разни неща.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 11:53 am

Засмя се,като дръпна чашата и я остави в мивката за да я скрие от погледа на малката,щеше да се откаже от кафето,за да не разплаче малката си дъщеря. Отчупи и малко откроасана,като и го натопи леко в шоколад и го подаде,за да се разсее. Подейства и,и тя съвсем забрави за кафето. Всичко друго на масата премина през нея,за да го вкуси,не отказа на нищо и накара Деймън да се усмихне още по широко,защото явно това я караше да си похапва повече:
-Поне открихме цаката,да се опитвам да ям и тя да яде от това...
Погали я по малката руса главичка,като и щипа розавите бузи,ядеше точно като майка си:
-Ужасно прилича на теб знаеш ли?
Погледна към Симон:
-Това е хубаво,защото определено не е добра идея момиче да прилича на мен.
Нито в едно отношение но тя беше малка и щеше да порасне,като себе си:
-Когато нещо ви харесва не спирате,хапвате по един и същи начин. И дори се мръщите по един и същи начин.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:07 pm

Усмихнах се някак доволно, защото ми харесваше когато чувам, че прилича на мен, защото всъщност имаше повече черти и навици присъщи за Деймън, дори и да не е прекарвала чак толкова време с него. Може би визуално имахме повече прилики, но очите й бяха досущ като на баща й, а това бе първото нещо което се забелязваше в нея.
- Значи тя ще се превърне в една невероятно красива млада госпожица, със силен характер. - Заявих горделиво и я целунах нежно по личицето.
Закуската продължи по-дълго от обикновено, а стаята се огласяше от нашия смях. Тези мигове сякаш бяха като откраднати. Невероятно щастливи и безгрижни. Искаше ми се да имаме това за по-дълго. Прекарахме цялата сутрин в игри, а на обяд Анабел се умори и заспа. Двамата с Деймън отново останахме сами, но той вече трябваше да тръгва. Това петно на панталона му и изобщо всичко останало, факт обаче, че времето което прекарахме заедно беше доста забавно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:20 pm

Имаше малко време с нея но в умът му се въртеше нещо и то от съвсем скоро. Всъщност можеше да и хареса,защото не му се струваше лоша:
-Симон имам едно малко предложение,е не е много малко но...
Обърна се към нея съвсем,малко като преплете пръсти в нейните:
-Истината е,че старият ми дом,вече не го чувствам като такъв,а и знам,че не би се върнала там. Ако си съгласна,ще наемем апартамен или,ще го купим докато построим къщата,ще отнеме поне няколко години,е може и по бързо но нека го направим,както трябва.
Надяваше се това предложение да и допада,те бяха семейство и не биваха да живеят разделени:
-Ако си съгласна,ще се обадя на някой брокер,за да разгледаме апартаменти.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:30 pm

Стояхме на входната врата и предложението му дойде толкова неочаквано, но всъщност съвсем логично. Никой от нас не се чувстваше комфортно в тази ситуация. Онази къща бе пропита с толкова лоши спомени, че засенчваше и добрите. Тази пък всички бяхме гости в нея... Осъзнавах колко е неприятно за Деймън да ни посещава тук. Идеята му за наше собствено място, беше добра, още когато ме заведе на онзи хълм, но докато там се издигнеше истински годно жилище за живеене, щяха да минат месеци, дори години и вариантът за нещо временно, звучеше наистина логичен.
- Аз... - Прехапах леко устни, защото не исках да взимам никакви прибързани решения под влиянието на миналата вечер и тази сутрин, но всъщност аз наистина имах желание да го направим. Щеше да е много по-лесно да изгладим нещата, ако живеем под един покрив, освен това Анабел започваше да расте и щеше да е повече от хубаво ако има постоянна среда и с двамата си родители.
- Много би ми се искало... - Отвърнах накрая. - Също и терапията... Мисля, че това ще ни помогне много...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Ван дер Удсън   Имението на Ван дер Удсън - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Ван дер Удсън
Върнете се в началото 
Страница 7 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Имението на Ривендж
» Имението "Милер"
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: