Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Имението на сем. Кларк - Page 2 Vote_lcapИмението на сем. Кларк - Page 2 Voting_barИмението на сем. Кларк - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението на сем. Кларк

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 18, 2013 8:31 pm

Идеше ми да го зашлевя и почти щях да го направя, но просто не смятах да казвам каквото и да било. Обаче... Не, не бях аз тази която можеше да си мълчи.
- Ти си ми дал?! - Креснах срещу него. - Какво трябва да значи това, че аз не съм ти дала нищо? Че единственото което правя е да предявявам претенции и капризи? Как смееш? - Бях до него през цялото време, докато беше в болницата и нито веднъж не си бях позволила да се оплача за каквото и да било. Всъщност не смятах, че има за какво до снощи.
- Задръж си всичко... - Нямаше да взема нищо от тази къща, нищо което можеше да реши, че ми е дал в замяна на нещо.
- Не искам нищо от теб и от тази къща... - Опитах се да го заобиколя, но той отново се изпречи на пътя ми. Погледнах нагоре към него с премрежения си от сълзи поглед и попитах:
- Каза, че мога да си тръгна... Махни се от пътя ми!
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 18, 2013 8:38 pm

Дръпна се,като я остави да си тръгне. Всъщност,каквото и да направеше,не можеше да се пребори с нейния инат,когато беше наумила нещо,щеше да го направи,ако ще черното да се превърне в бяло и обратно.
Тежко му беше,наиситна не искаше да си тръгва. Бог му беше свидетел,че щеше да се срине,не искаше да я остая,не искаше да си тръгне но не можеше да направи каквото и да е било да я задържи. Всичко беше изречено,картите бяха сложени и нещо безобидно се превърна в нещо фатално. Трябваше да си мълчи но уви вее нямаше връщане назад щом си тръгна се срина титално,не  бе плакал много отдавна но не можеше да сдържа емоциите си,разбит на парчета,останал без нищо,без нея без детето си,изпусла между пръстите сищастието,само защото не можеше да си мълчи.
Влезе в бебешката стая,като я съсипа тотално,счупи всичко,изцапа розовата стена. Нищо нищо не остана от стаята,а ръцете му целите бяха в кръв от борбата от яда от загубата. Щом се опита прислужницата да влезе я изгони,като щеше да я замери. Полудяда тотално полудя.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 18, 2013 8:46 pm

Бях толкова разстроена и съзнанието ми бе изцяло замъглено от гнева и безсилието, които изпитвах. Това беше първият ни истински скандал и бях убедена, че това е края. Просто бях сигурна и не можех да го понеса...
Бях почти в края на стълбите, когато чух някакъв трясък идващ от горе. Беше толкова силен и оглушителен, че дори успях да се стресна... В следващия миг полетях надолу по стълбите. Не знам точно как се случи... Просто стъпих накриво в бързината и загубих равновесие, после полетях надолу и ужасеното ми съзнание успя единствено да асимилира опасността за бебето... После дойде ужасяващата болка, която изпитах при съприкосновението си с пода и вика на пълна безпомощност, който се изтръгна от гърдите ми... Случи се точно преди да загубя съзнание...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 18, 2013 8:52 pm

-Господин Кларк,госпожа Кларк падна по стълбите!
кръвта му се вледени,ужасно много излетя,като торпедо:
-Извикай линейка глупачко,веднага!
Излетя,като стигна до нея. Щеше да умре,когато я видя,беше долу,имаше кръв не много но имаше.
-Симон! Симон мила,моля те събуди се... Моля те!
Галеше я нежно по лицето,като я целуна по устните,обичаше я безумно много,и страха да я изгуби или бебето да изгуби беше прекалено голям.
линейката дойде,като я отведоха бързо с линейката,толкова го бяха изплашили,толкова много го беше страх,че не искаше да се отделя от нея. Страхуваше се и се молеше и двета да се оправят и двете да оживеят. Не можеше да живее без нито една от тях.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 6:25 pm

Всъщност очаквах да се приберем с лимузина със затъмнени стъкла и т.н., защото както и се опасявах пред къщата имаше не по-малко дебнещи папараци и едва успяхме да се приберем в имението. Ако деня не беше толкова специален, вероятно щях да изявя гласно разочарованието си, но мислех този път да му го спестя, защото все пак вече си бяхме вкъщи и тя беше в безопасност.
- Това е твоя дом мое малко съкровище. - Казах тихичко и с усмивка, докато я вадех от кошчето и я взимах в ръце, за да я разведа из къщата. Всичко изглеждаше толкова празнично, имаше балони и герлянди навсякъде и макар да присъстваха само хора от персонала на имението, беше напълно достатъчно, защото не обичах навалицата, а и беше много специален и личен миг, който исках да споделя само с Деймън и дъщеря ни.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 7:36 pm

Направиха ни няколко снимки,който щяха да отидат в албума,после аз взех апарата и започнах да снимам Симон и малката ни принцеса.Още снимки за нейното албумче. Не такива папарашки,а наистина снимки,който щяха да останат и за нейните деца. Малката се чувстваше на място,не плачеше,защото беше или в ръцете на майка си или в мойте ръце. По щастливо бебе нямаше,а и заслужаваше,беше едно прекрасно дете,което се бе преборило със смъртта и сега искаше да живее. Дълго я гледах ме докато беше заспала сладко в своето легълце,там се висваше прекрасно,далеч по добре от болницата,явно и тя го разбираше,защото спеше с вдигнати ръце над главата,което беше признак,че и харесва и спи като къпана,макар че беше къпана. Включих ме бейбифона и тръгнах ме към спалнята за да се отпуснем малко,защото беше сигурно,че след 3 часа,ще се събуди за кратко,за вода или да я подменим и после заспиваше отново. Будеше ни около трите часа по рано или по късно.
Легнах на леглото,като дори не се бях разсъблякал напълно,бях изморен наистина,не ми тежеше но и родителството си имаше своята тежка страна. Протегнах ръка към Симон,като я придърпах към обятията си:
-Обичам те Симон...
Повтарях го без причина спонтанно,защото исках да чувства,че я обичам колкото тя мен,бях се поправил,имаше нужда не само да го усеща но и да и го доказвам и казвам,за това го правех,всеки път щом имах изгоден случай:
-Прекрасно е да сме си заедно.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 7:49 pm

Това беше първият път, в който бяхме заедно в това легло след като Анабел се беше родила и се чувствах някак странно. Нямах обяснение защо е така, просто сякаш бях забравила това усещане и изобщо за близостта между нас. Да лежим в едно легло прегърнати... Господи имах чувството, че е минала цяла вечност.
- Да, така е... - Отвърнах тихичко и се загледах в тавана. - Прекрасно е... - Чувствах се изморена и някак не като себе си. Не изглеждах и като себе си. Бях отслабнала доста, не защото не се хранех, просто така се беше случило. Не бях си правила никакви процедури и лицето и косата ми изглеждаха доста нетипично. Освен това през по-голяма част от денонощието миришех повече като Анабел, отколкото като себе си и да, определено трябваше да поработя върху това, но може би първата стъпка беше съня и точно това мислех да направя сега.
- Но съм изтощена... - Емоционално и физически, бях като сдъвкана и изплюта. Имах нужда от сън. Очите ми сами се затваряха и едва оставах будна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 8:14 pm

-Поспи красавице,ако Анабел се събуди,аз ще се погрижа,имаш нужда от сън.
Много изморен но въпреки това имаше сили,не прекалено много но до толкова,че да я целуне по челото нежно,не можеше по устните,макар да му се искаше и той беше прекалено изморен. Всъщност вместо,както преди и двамата да искаме секс или нещо от подобието,ние просто заспахме,като се бяхме наместили,без да се преобличаме,къпем или нещо подобно.
Заспах ме но както спяхме,малката Анабел наддаде вой,плачеше толкова тъжно,че можеше да ти разкъса сърцето. Изправих се почти мигновено,като бях събудил почти Симон. Завих я инстиктивно с одеялото и казах сънен:
-Спи,аз ще отида...
Тя беше изморена и исках да поспи утре  я чакаше цял ден безсъние,не че и аз щях да спя но можех да открадна два часа,а тя не можеше. Отидох при моето момиченце,то плачеше,имаше сълзички:
-Недей ангел мой,не плачи принцесо моя!
Повдигна я,като и даде да пие вода,после я нахраних и я преобух. Не и се спеше,за това започна да я люлея леко и да и говоря:
-Искаш приказка ли принцесо,кажи? Да сигурен съм. Искаш да ти разкажа,за един крал и една кралица,който чакали малкото си момиченце,една малка принцеса,да порасне достатъчно,за да си е приберат в замъка. Много дълго чакали но ето дошъл деня в който,кралицата и краля отвели прекрасната принцеса в замъка. Щялото кралство посрещнало малката принцеса,всички се радвали,че е у дома. И знаеш ли?
Целуна я по челото:
-Ти си нашята принцеса,нашата малка красива принцеса.
Отново една целувка:
-Няма да позволя нищо повече да ти се случи.
Не можех да я предпазя от всичко но от това,което можех щях.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 8:31 pm

Много смътно си спомням, че Анабел се беше събудила и Деймън беше отишъл да я провери за което му бях безкрайно благодарна, защото бях толкова изморена и умирах за сън. След известно време усетих да се връща в леглото и успях да попитам дали всичко е наред, а веднага щом получих положителен отговор отново заспах. Той направи същото, но сутринта сякаш по навик се събудих преди всички. Деймън беше на леглото до мен, все още с дрехите си от вчера, но сякаш му беше все тая, просто защото и той като мен имаше нужда от сън. Наведох се към него и го целунах внимателно, за да не го събудя, а после веднага отидох да проверя Анабел. Тя все още спеше, а бавачката й беше точно там където трябваше да бъде до нея, готова да я поеме в мига, в който има нужда от това. Не си позволих да направя нищо друго освен да я погледам малко, защото се страхувах, че може да я събудя, а преди това исках да си взема душ, затова казах на бавачката да остане с нея докато се върна.
Влязох в спалнята ни и изключих бейбифона, защото имаше човек при Анабел, а исках да оставя Деймън да поспи още малко. Знаех, че днес има среща с някакви инвеститори, но тя беше малко преди обяд и можеше да си навакса, за да не изглежда изморен.
Аз влязох в банята и макар да ми се искаше дълга и отпускаща вана, просто си взех душ и излязох, но за разлика от последния месец и половина този път успях да свърша и някой от обичайните неща, които правех преди. Действах много по-бързо, защото се страхувах, че Анабел може вече да се е събудила, но успях да си сложа малко спирала и да изсуша косата си, нищо, че после я прибрах с ластичка. Анабел доста обичаше да я дърпа, когато я оставях пусната. За бога дори използвах и крем за тяло и парфюм, това си беше голямо събитие. Е, пак бях със анцунг и тениска, но нямаше пълно щастие.
Излизайки от банята обаче успях да събудя Деймън:
- Добро утро... - Казах с усмивка и се приближих към леглото. Наведох се и го целунах продължително. Липсваше ми това.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 8:43 pm

-Мммм-каза без да отваря очи,като я хвана за ръката-Миришеш изкушаващо...
Отвърна не целувката но в началото беше малко сънена,а след това стана по страстна. От раз се надигна,като я притисна я дръпна към леглото и се оказа над нея:
-Бавачката е при Анабел нали?!
Отвори очи и я погледна,определено друго му се въртеше и наспиването не беше едно от тях. Искаше да е с нея,да  и се наслади. Притисна я за леглото,като целуна сладките и устни отново и отново:
-Имаме малко време,само няколко минути,нищо повече...
Опита се да я увещае,като искаше да си открадне няколко минути с нея,по онзи начин по който можеха само двамата:
-Имам нужда от теб Симон,желая те...
Ласките му станаха настоятелни,докосваха я по начин по който не я бяха докосвали отдавна.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 8:54 pm

От доста отдавна не се бях чувствала по този начин. Може би последния път, в който се бях чувствала като жена беше на онзи кораб, преди да разбера, че съм бременна. От тогава всичко се беше променило. Тоест никога не бях спирала да го желая, но сега сякаш отново имах самочувствието на привлекателна жена и макар да не бях в най-добрата си форма напоследък и дори в момента, се чувствах добре, защото той ме караше да се чувствам така. Да се чувствам желана и привлекателна.
- Само няколко минути... - Вече не си спомням кога за последно бяхме заедно, но нямах нищо против да бъдем сега, защото и за мен чакането беше дълго.
- Обещаваш ли? - Понякога не бях склонна да му вярвам, когато ставаше дума за това, защото неговото набързо винаги се проточваше прекалено дълго. Не, че се оплаквах, напротив обожавах тези проточвания, но сега ситуацията беше различна и го чувствах някак егоистично да оставя дъщеря си на бавачката, докато аз се забавлявам с баща й.
Не бях дочакала отговора му, когато вече започнах да го разсъбличам. Наистина имах нужда от това... Имах нужда от него...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 9:05 pm

-Само няколко любима...
Нямаха време за много прелюдия или нещо подобно.  Събу долнището на анцунга,като и бельото с него,нямаше време но се нуждаеха един от друг. Погали я нежно,като стисна леко зъби от страст и за да не я охапе,защото я искаше:
-Дяволски те желая...
Всъщност я харесваше,каквато и да беше с каквото и да бе облечена. Беше я виждал всякак но не му излизаше от умът,всеки път можеше да я желая,всеки път можеше да я иска,стига обаче да имаше възможност,да имаше и силата за това. А сега имаха всичко и малко време дори.
Но не бе прекалено много,не можеше да трае повече,проникна в нея,като усети,как дори света му се завърта,толкова хубаво беше. Притисна я към леглото силно,като обсипваше врата и с целувки:
-Симон...
Прошепна и на ухото,като го засмука. Човек да се чуди,дали сега се опитваха да се наситят един на друг или работеха по най бързия начин за втори. Не... Беше по скоро първото,възползваха се от момента.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 9:15 pm

Тялото ми се изви от удоволствие, което всячески се опитвах да не изразявам гласно, защото в къщата имаше прекалено много уши и... О, Господи... Беше просто невъзможно да остана тиха, когато той правеше това с мен...
- Ти си невероятен... - Простенах задъхано в ухото му и увих краката си около кръста му, извивайки се към него, търсейки близостта му. Определено това ми беше нужно, за да си припомня, защо се влюбих толкова лудо в него, а и вярвах, че и двамата щяхме да бъдем много по-спокойни след малко. Може би всичките ни проблеми се дължаха на това, че задържахме толкова огромно напрежение и сега най-накрая го бяхме освободили по-възможно най-приятния начин.
- Обичам те... - Въпреки всичко обаче, беше повече от внимателен, което сигурно беше ужасно трудно за него, обаче му бях благодарна, че въпреки всичко мисли за мен. Чувствах се добре от доста дълго време, но... Сега по-добре от всякога.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 9:24 pm

Въпреки че бързаше не я пренебрегна за секунда,щеше да свърши много преди нея,още дори в началото но искаше и тя да свърши и тя да усети,онова което и той,да го направят заедно. Обичаше я,харесваше я повече от колкото можеше дори да си представи.
-Обожавам те красавице моя!
Хвана ръцете и,като ги притисна за леглото. Нямаше много време,малката можеше да се събуди,въпреки че бе с бавачката си. За това,забърза движението и ласките си,за да я докара до същото удоволствие до което и той беше на път.
Не закъсня,само още няколко сладки минути и двамата се отпуснаха на леглото. Секса беше за няколко минути но все едно беше за повече от час,не напълно достатъчен но засищаш.
-Имах нужда от теб...
Притисна я към себе си,като я целуна:
-Казах ти само няколко минути...
Засмя се и впи устни в нейните сладки устни:
-Но ще си открадна още две да те погушка малко.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 9:37 pm

Аз също имах нужда от него и дори по-голяма отколкото бях склонна да си призная, но едва сега осъзнавах това, може би защото беше минало прекалено много време от последния път, в който бяхме заедно по този начин, а може би просто защото имаше много по-важни неща, за които трябваше да мислим и бяхме оставили себе си и нуждите си на заден план.
- Съжалявам, че трябва да го кажа, но... - Прехвърлих се върху него и го целунах още веднъж. Страстно и продължително. - Ще трябва да го оставим за по-късно... - Отдръпнах се от него и започнах да се обличам, преди желанието ми да се върна при него да е надделяло.
- И между другото... - Погледнах към него, докато си обувах анцунга. - Радвам се, че все още изпитваш нужда от мен... - Така де, определено не бях същата Симон, в която се беше влюбил и щях напълно да разбера, ако не изпитваше същото привличане както преди.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 9:45 pm

Изправи се,като я целуна по врата,а след това леко измърка:
-Ти винаги си била красива,виждал съм те всякак и те обичам всякаква,за мен си постоянно красива.
Приближи се но не и пречеше да се облича:
-Не можех да ти го покажа по този начин,защото нямах ме време,бяхме притеснени за детето си,доста изморени и още куб неща.
Протегна ръка,като я погали по лицето,като я извъртя към себе си да я целуне:
-Винаги,ще имам нужда от теб... Колкото и налудничево и да не ми вярваш но всъщност мисля само за теб,обзела си дори фантазиите ми и сънищата ми. Колкото и вулгарно да звучи но ти си дори в еротичните ми сънища.
Сложи ръка на кръста и,като се изкуши да не слезе по надолу. Но го направи изкуши се само при мисълта,слезе с ръка към бедрата и,като порърка устните и нежно с пръсти:
-Ти не си ли мислиш за мен?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 20, 2013 10:01 pm

Притворих очи и издишах шумно:
- Определено довечера ще си мисля за теб... - Отвърнах задъхано и понечих да се отдалеча, но той ме притисна по-здраво към себе си и размърда пръстите си отново и отново, докато не започнах да стена и да треперя в ръцете му.
- Може би през целия ден... - Поправих се и едва тогава той извади ръката си и облиза пръстите си, които само преди секунди се намираха между краката ми.
- Постоянно... - Наведе се към мен и впи устните си в моите, което подкоси още повече краката ми и ме накара да се замая още повече. Видях доволната усмивка на лицето му, а после и гърба му, защото знаеше, че вече е победил и нямаше нужда да казва нищо повече. Просто се обърна и тръгна към банята, оставяйки ме да тръпна в очакване за следващия път, в който ще ме направи своя.
След няколко секунди или минути, нямам представа, отново дойдох на себе си и разтърсих леко глава. После се обърнах и излязох от стаята с единствената мисъл за него. Да, живота беше прекрасен.
Когато се върнах в стаята на Анабел тя все още спеше, което някак си внесе малко мир в душата ми, защото не бях я пренебрегнала за сметка на себе си. Изпратих бавачката й да си почива й и казах, че аз поемам от тук,а и след малко сигурно и Деймън щеше да дойде така, че можехме да се справим.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 4:58 pm

Взе си кратък душ,като се облече за работа. Но нямаше да тръгне преди да види двете си красиви момичета. Появи се,като си до завързваше вратовръзката,целуна съпругата си и се наведе да види Анабел,която спеше:
-О някой много спи!
Лицето му грейваше всеки път щом я види,толкова силно я обичаше. Малката обаче щом усети,че и двамата са до нея. Отвори бавно очи и щом ни видя,започна да гука,по най-сладкия начин,тогава стана ясно,че наистина ни се радва и е много щастлива.
-Моята принцеса...
Протегна ръце към нея и я взе нежно,като я прегърна,щеше да и се нарадва,преди да отиде на работа,защото после цял ден нямаше да я види. Галеше я нежно по гърба,а тя се бе гушнала в него,като го стискаше за сакото.
-Толкова,ще ми липсва,не ми се ходи на работа...
Сподели той,като си я галеше нежно и нямаше признак скоро да я пусне въпреки че трябваше.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 5:10 pm

Приближих се към тях и целунах малката ръчичка на Анабел, като поздрав за добро утро от мен, но я оставих в прегръдките на баща й, защото аз щях да съм цял ден с нея.
- Ще останеш ли с нея? - Попитах тихичко.
- Аз ще сляза да й направя млякото... - Предполагах, че има още няколко минутки преди да трябва да тръгне, затова и щях да използвам момента да свърша нещо. Деймън веднага се съгласи и аз побързах да сляза в кухнята, за да й приготвя закуската, но се погрижих и за своята. Докато млякото й се топлеше успях да си пусна кафе и когато приключих се върнах при тях двамата.
Още от врата лицето ми засия. Не можех да опиша с думи, колко щастлива се чувствах в момента. Имах всичко за което всеки един човек мечтаеше и чувството беше неописуемо.
- Мисля, че прилича на теб... - Бях установила това докато я наблюдавах как спи. Приличаха си толкова много. Оставих подноса с кафето и млякото на една масичка и пак отидох при тях, гушвайки Деймън и дърдорейки някакви глупости на Анабел.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 5:22 pm

-Не е добре да прилича на мен,трябва да прилича на теб,и съм по сигурен че прилича на теб,има същото личице,носле и прекрасни пръсти. Но е рано още,сигурно ще прилича на себе си.
Засмя се,като я целуна по главата,въпреки това се радваше,че бе открила прилика.
-Ще трябва да тръгвам...
Подаде я но тя започна да плаче:
-Недей! отиваш при мама...
Отново една целувка но щом усети ръцете на майка си млъкна отново,защото усети познатите ръце:
-Толкова е гадно всеки път,щом заплаче ми къса сърцето,усещам че като порасне,ще ме върти на малкия си пръст без да мога да кажа,каквото и да е било.
Призви устни,като констатира този факт. Приближи се целуна Симон,като се отдръпна:
-Приятно искарване не дигайте голям купон без мен...
Пошегува се той.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 5:32 pm

Засмях се тихичко и погледнах към Анабел, после многозначително казах:
- Нищо не обещаваме... - Намигнах му закачливо и тръгнах след него, заедно с Анабел, за да го изпратим, но когато стигнахме до стълбището се заковах на мястото си и не помръднах. Връхлетяха ме спомените за онова което се беше случило преди няколко седмици и всичко в мен крещеше да не слизам по-надолу заедно с нея.
- Хей... - Подвикнах след него и си наложих да премахна това ужасено изражение от лицето си, като на негово място се появи неубедителна усмивка.
- Почакай... - Хванах здраво Анабел в едната си ръка и протегнах другата към него, а той се върна назад и я пое. Придърпах го към себе си и го целунах нежно по устните.
- Не си чул най-важното... - Погледнах го в очите и казах. - Обичам те! - После пак го целунах и го пуснах.
- Пожелаваме ти много хубав ден...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 6:10 pm

-И аз те обичам любима...
Отвърна и на целувката,като целуна и Анабел по главичката:
-И теб също...
Остави ги двете,като тръгна вече почти окончателно,като не му се искаше:
-Благодаря ти!
Подвикна той,като тръгна защото вече щеше да закъснее ако не тръгне. Изкара гадната си работа,като цял ден му вдигаха нервите но щом се прибра всичко му мина. Остави чантата си на масата в коридора и развърза врътовръзката. Носеше няколко торби с покупки,готова вечеря,защото не искаше съпругата му да се мори да готви,само защото той е гладен или пък тя.
-Скъпа прибрах се,нося ти любимото ястие,както и сладко...
Качи се бързо горе и ги намери в стаята. приближи се като ги удостой с целувка и двете.
-Колегите ме заринаха с подаръци за Анабел...
Вдигна леко торбата,като беше пълна с какво ли не:
-Всички много се радват,имаш поздрави от всички.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 6:20 pm

Понякога се учудвах колко много се е променил Деймън. Когато се бях върнала тук,той беше арогантен и превзет сноб, вярващ, че всички са му длъжни по някакъв начин и бях убедена, че никога не би нарекъл подчинените си колеги. Той притежаваше цялата тази империя и всички му бяха подчинени, можеше изобщо да не стъпва там, а единствено да дава заповеди и все пак беше успял да се сприятели по някакъв начин с тях и това беше изумителна трансформация, поне за мен.
- Остави ги там... - Посочих му едно кресло. - Ще ги разгледам след малко.
Погледа ми се спря и върху другата торба с вечерята.
- Благодаря, но... - Прислугата вече се беше погрижила за това, но все пак жеста беше от значение. - Нямаше нужда,наистина... - Оставих Анабел в кошчето и отидох до него, като го посрещнах с подобаваща целувка.
- Липсваше ми... - И днес отново беше закъснял, но предполагах, че има много неща с които трябва да се справя в момента и напълно разбирах.
- Защо не отидеш да се преоблечеш и да си вземеш душ, а после ще приспим нашето малко съкровище и ще вечеряме... - Звучеше като план.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 6:30 pm

-Исках да те поглезя малко,забавих се защото се оказа,че там където го правят най-хубаво е затворено и трябваше да пътувам до другия край. Заслужава си мисля,че ще ти хареса...
Доближи се до нея,като целуна прекрасните и устни,за който копнееше цял ден:
-Липсваше ми повече от колкото си мислех,преди да тръгна...
Погали бебчето по главата и я целуна и нея:
-И ти да не ревнуваш...
Засмя се и кимна:
-Да ще взема душ и ще дойда след малко,да ти помогна с къпането.
Всъщност знаеше,че и тя може да се справи но му харесваше и на нея също,да го правят заедно. Гледаха я как цапа с крачетата във водата и се грежаха за нея,беше хубаво да усеща и двамата си родители,не както той само баща си или пък тя. Това дете,щеше да расте много по различно от тях двамата.
-Отивам не почвайте без мен!
Каза и излетя от стаята,за да си вземе бърз много бърз душ.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 21, 2013 6:47 pm

Започнах да приготвям дрешките на Анабел и в същото време й говорех, за да усеща присъствието ми и да не плаче. Днес към обяд беше станала доста кисела, но после настроението й се беше оправило. Като цяло обаче, беше прекарала по-голяма част от деня в сън. През останалото време сменяхме памперси и дрешки, разказвах й приказки, хранехме се и такива неща, но за мен беше толкова забавно и приятно, че дори не бях усетила времето. Освен тогава когато спеше... Тогава ми се струваше като цяла вечност и ми се искаше да я събудя. Едва се сдържах всъщност. През една от паузите й за сън бях успяла и да си организирам цял панаир на суетата за утре. Тоест бях извикала фризьорката си, козметичката,маникюристката и масажистката си, за да се погрижат за мен, докато Анабел спи. Наистина имах нужда от малко разкрасяване и не заради Деймън, а заради самата себе си.
След малко Деймън се върна в удобни домашни дрехи и с огромна усмивка на лицето, която около Анабел дори не слизаше. Бързо се насочи към нея, а аз използвах момента да напълня специалната й ваничка, която нямам представа що за чудо на технологиите беше, но Анабел направо умираше за нея.
- Водата е готова... - Провикнах се от банята и зачаках да се появи заедно с нея. Всичко останало беше готово, дрешките й бяха приготвени, също и хавлията за след баня й памперса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на сем. Кларк - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Кларк   Имението на сем. Кларк - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на сем. Кларк
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Имението "Милер"
» Имението на Ривендж
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: