Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Амерал Венега
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Симон Кларк
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Дейвид
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Katherine
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Stefan_
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Майкъл
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Khal Drogo
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Алиса
Кралството на крал Драго - Page 12 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 12 Voting_barКралството на крал Драго - Page 12 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Кралството на крал Драго

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:51 pm

Видях ги с принза да говорят,с Ан влязохме под ръка,двамата се обърнаха ,принца се изправи и се поклони,зелуна моята а после и ръката на принцесата
-Принц Хенри позволете ми да ви представя дъщеря си принцеса Антеа,мила,това е принц Хенри,земите му граничат с нашите,много умел воин и боец
Тя се усмихна и сведе глава,видях че се подхилква,какво ли му мислеше
-Удоволствието е мое принцесо
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:58 pm

Кралицата седна до мен,виждах погледа на Ан,която се усмихваше хитро,както го правеше и кралицата,когато беше наумила нещо:
-Надявам се да не го удуши!
Въздъхнах:
-Май не бе добра идея да ги запознаваме така,сигурен съм,че ще го отхвърли но преди това,ще го бие позорно!
Засмях се но въпреки това ми се искаше да заплача:
-Ще остане дърта мома с този си характер.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:00 pm

Засмях се,краля имаше доста разкрепостено мислене и напълно не познаваше дъщеря си
-Напротив,харесва го и то много,пита ме само за него докато бяхме в стаята й,но да определено ще го бие утре,но не съм сигурна че ще участва при лъковете,наумила е нещо за тогава
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 2:05 pm

-Аха! Това най-много ме плаши!
Двамата си говореха,докато ние с кралицата си говорехме. Не можех да видя погледа и,и какво точно си говореха,дори не знаех. Опитвах се да видя но тя не ме поглеждаше:
-Ама не е хубаво така!
Отпих си от чашата:
-Дано не направи някоя беля и принца да се обиди,че ще се омъжи за някоя друга,вече се чува,че са му избрали годеница но той решавал.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 4:59 pm

Целунах го,той все мислеше лошото
-Оставате ги милорд,съмнявам се да свърши някоя глепост или да го обиди,тя не е дете и знае как да се държи,имайте и доверие
Те станаха и се отправиха на някъде,а Ранго дойде при мен,попитах го къде отиват
-Принца покани Ан на разходка из градината,но съм наредил да ги наблюдават
-Ето дори синовете ви се отговорни
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:35 pm

-Добре да не излизат сами!
Казах аз и накарах няколко слуги да за зад тях и да ги наблюдават. Вярвах на принца но не вярвах на други,за това бях заповядал.
-Май има чувства към него,дано поне му даде шанс в утрешния дуел.
Бях я учил да отстъпва,когато е нужно но по най-деликатния начин,надявах се и сега да не го накара да се посрами.
-Ще ми се пръсне главата,защо не можеха да си останат малки.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:38 pm

Погледнах го,ние остарявахме,а те растяха
-Не може милорд,няма как да останат малки,макар за нас винаги да са такива
Дори на принца си нямаше вяра,прати нови хора да ги следят,а ноща напредваше
-Айя увери се ,че тя си е легнала,краля го боли глава и ще го приспя ,за да си почине
Хванах го за ръка и го поведох към покоите ни
-Хайде любов моя,остави младите да се забавляват,а ние да си починем
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:45 pm

Оттеглих ме се,легнах като не бях съблечен напълно малко ме мързеше и главата ме болееше. Сложих глава на възглавницата:
-Толкова години минах любима,как все още не сме в отделни спални. Не ви ли отвращавам вече?
Бях изпаднал в едни такива състояния,не се чувствах мъж,децата ни напускаха. Щяха да ни напуснат,а аз скоро нямаше да съм крал,всичко ми се изпускаше между пръстите.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:49 pm

Той се отпусна на леглото,защо смяташе,че ще ме отврати с годините,бях свикнала на настроенията му,на моментите на депресия заради децата.
Седях до него и го събличах,доставяше ми удоволствие все още,а май и на него,макар от доста време да не се любехме всяка вечер,дори доста по-рядко
-Моля ви милорд,никога не ще ме отвратите,вие сте мой съпруг,каквото и да стане с вас не може да ме отврати,е ако се сбръчкате прекалено много-той ме погледна ,а аз го целунах,-Шегувам се,вече не сме първа младост,бих ви попитала същото,аз също не съм като преди,как още не съм ви отвратила
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:55 pm

-Винаги пред очите ми сте същата красавица,както когато ви видях за първи път. Красива невероятна,всеки ден ви обичам повече и повече.
Говорех загледан в стената,обърнах се към нея като я погледнах в красиви те очи. Погалих брадичката и,наистина я обичах наистина много :
-Вече се чувствам грохнал,не потребен...
Въздъхнах и погледнах към очите и:
-Когато мъжът е по стар от жената,жената има право на любовник. Не исках да ви го казвам,защото си мислех,че ще го искате.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 5:58 pm

За миг затворих очи,той за толкова години не разбра ли ,че не искам друг,че обичам него и независимо какъв е ще го обичам,в това се бях заклела и щях да изпълня клетвата си
-Не искам друг,не сте грохнал,още сте мъж и сте моя мъж,никой любовник не би бил по-добър от вас,но ако толкова настоявате и не разбирате след всички тези години какво значите за мен и колко ви обичам,ще се възползвам от това си право...
Понякога наистина се изнервях,знаех,че не го мисли,че наистина се страхува и ако напавя това,ако имам любовник ще се погуби,но се надявах е разбрал че тази заплаха е празна!
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 6:03 pm

Това ме рани,обърнах се с гръб към нея,като пъхнах ръцете си под възглавницата,затворих очи и стиснах зъби,челюстта ми изпука. Нямаше да си намери,нямаше... Нали няма да потърси любовник. Толкова не вярвах на себе си,че съм грохнал,че допусках това,че тя имаше право да си намери любовник. Не можех да заспя.
-Не го искам...
Казах тихо:
-Наистина не го искам!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 6:06 pm

Супер,сега и гръб ми обърна,държеше се като дете.
-Аз също,за това не се дръжте като грохнало старче,ами покажете,че наистина не искате да имам любовник,не че бих го направила,не ме ли познавате?Знаете,че не бих,няма да ви го причиня милорд
Той стискаше възглавницата,в следваща секунда ме изби на смях и го обърнах към себе си,целунах го,разтворих устните му и пъхнах езику с в устата му
-Искам ви,сега! - това си беше заповед
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 6:16 pm

Устните и толкова меки и влудяващи ме караха да изтръпна. Ръката ми се плъзна към нея и кръста и,като я дръпнах към мен. Усещаше мъжествеността ми. Не бях загубил дори за миг страстта си към нея,обичах я наистина много,желаех я наистина много.
-Побърквате ме красавице моя,моята красива кралица...
Обичах да я докосвам,дори и след толкова години,тръгнах по нощницата,като я придърпах с пръсти,за да открия бедрата и:
-Обичам да я докосвам ужасно много.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 11:37 am

Придърпа ме към себе си,знаех си че така ще се предаде и ще се откаже от идеите си.
Потреперих когато ме докосна,още знаеше кое ми харесва,знаеше и кое кара тялото ми да трепери,а едниственото нещо беше той,докосвено му,страстта му
-Вие мен също милорд,никой мъж не е способен да ви замести,никой любовник не би бил по-добър от вас,колкто и млад да е,така че повече да не ви е хрумнало да ми напомняте за любовници ..
Оставих го да ми се наслаждава,докосвах тялото му,надигнах рицата му,бях на път да я разкъсам
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 12:17 pm

Невероятна секс нощ която бе рядко срещана напоследък но дори поветорих и не я оставих до сутринта. Ненаситно ми беше,не можех да я оставя.
На обяд бяхме усмихнати и двамата,задоволени и щастливи. Седнахме на мястото,като чакахме всички да се наредят за втория тур. Жребия бе ясен и принцесата не бе с принца поне в първия тур,явно както вървеше така,щяха да се последните останали. Чаках я да се появи:
-Къде е тя,дали се е маскирала,не искам да я разкрият?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 12:20 pm

Нощта беше невероятна,макар и рядко,той знаеше как да ме задоволи и да ме направи щастлива,дори изби от главата си мислите за любовник,което успокояваше и мен...
На сутринта бяхме свежи и усмихнати,седнахме и зачакахме състезанието ,но Ан още я нямаше
-Ще дойде,няма да я познаят,тя сама не иска да става така
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 12:48 pm

-Лошо дано не засрами принца,понякога съжалявам,че я научих толкова добре да си борави с меча.
Ранго и Едмън седнаха от двете ни страни,като бяха усмихнати. Тогава видях как някой се приближава,бе с шапка и с голям шал който я криеше,носеше широки дрехи,за да не си личи женското и тяло. Но пак изглеждаше най-малката от тях. Скръцнах със зъби,дано не я разкрият:
-Обевявам начало на турнира. Нека най-добрия от вас да победи!
Гледах ме принцесата със затаен дъх,като аз се правех,че не я гледам,ама периферията ми бе у нея. Би с лекота първия си опонент,макар да се омотаваше в големите си дрехи. Бе ред за втори рунд,тогава се изумих още в началото му изби сабята от ръцете:
-Това го е научила от мен...
Когато някой не държеше добре,заслужаваше да не държи меч. Оставаха още три тура и както вървеше,щеше да е с принца на последния дуел.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 12:50 pm

Появи се,този път не се бяха справили с маскировката много добре,но никой не забелязваше извивките й,е надявах се да е никой,може би защото аз знаех,както и баща и за това виждахме.А тя се справяше блестящо,когато успееше баща и я хвалеше и се чудеше защо пък я е научил.
Остана съвсем малко,последен тур и тя трябваше да се бие с принца,не знаех какво са говорели предишната нощ с него на разходката,не ми сподели тази сутрин,но бе сияеща,явно се бяха харесали
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 12:59 pm

Така и се случи останаха двамата,те застанаха един срещу друг. Като дуела започна,беше жестоко принца не я щадеше,явно още не знаеше,че е тя. Тя за първи път метеше меча и в другата си ръка,за да не преумори ръцете си.
Тура продължи дълго и напрежението ме убиваше. Захапах си пръста,като гледах под вежди. Щеше да избие меча и,сърцето ми секна за миг,не можеше да се случи. Тогава за малко шала да се разкрие,избягваше погледа му,но сякаш за малко успя да съзре очите и,загуби концентрация. Тя хвана меча и му изби неговия,действаше когато бе най-изненадан. Не успя да я познае:
-По дяволите никога повече няма да и позволя тази глупост.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:02 pm

Действаше добре,двамата бяха равностойни,за миг той едва не я позна или може би да,очите им се срещнаха след като шала и се разтвори малко,принца се разконцентрира и тя изби меча му,това бе достатъчно да го победи,баща и отново полудя
-Може би няма да е нужно,вижте
Всички гледаха към тях,а Ан ...махна шала си и се усмихна на младия принц,той също и отвърна,ето това не го очаквах.Той хвана ръката и я целуна както подобава,после се отправиха към нас
-Ваши височества,обучили сте дъщеря си твърде добре,едва ли някой рицар би могъл да я победи,възхищавам и се и моля за правото да поискам ръката й
Ан изглеждаше доволна,явно това бе целяла,но топката бе при баща й и решението бе негово
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:14 pm

Едва не извиках,когато махна шала си но принца постъпи почтено и,като истински кавалер. Понесе загубата от красива девойка. Не се усмихнах нарочно,за да я накажа малко. Очите ми се смръщиха,правех се,че не знам за превъплъщението:
-Знаете дъще,че пристъпихте моя заповед и би трябвало да ви накажа за своеволието.
Принца се приближи и каза:
-Не я корете кралю,тя е невероятна и ви е може да сте само горд с нея. Моля ви,позволете и да се омъжи за мен!
Още бях намусен и гневен. Станах,като застанах между тях:
-Дай ми ръката си Антея!
Тя се страхуваше но я подаде,сложи я върху моята. След това подадох другата си към принца:
-Подайте и вашата ръка!
Той го направи:
-Поверявам ви моята перла,моето най-красива скъпоценност,пазете я и я обичайте.
Сложих ръката му върху нейната:
-Давам ви благословия и ви давам ръката на дъщеря си. Бъдете щастливи.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:17 pm

За миг реших че ще я затвори,но принц Хенри постъпи благородно и я защити,Драго обаче беше още намусен,понякога прекаляваше с това.Но поне им позволи да се венчаят,а и това бе целта ни,за това го бяхме довели тук и сега планът ни бе изпълнен,само се молех да не я нарани
-Поздравявам ви деца,бъдете щастливи и знайте принце,че нараните ли това дете...е просто недейте или ще изпитате гнева на баща й
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:26 pm

-Не бих и помислил,тя е моята избраница.
Чух го но се направих,че не съм,звучеше точно,като мен преди години,и все още говорех така:
-Сега принцесо,качете се и се преоблечете,тези дрехи са не пристойни за една млада дама.
Хванах принца,който не искаше да откъсне поглед от нея:
-Ела те да пируваме и да определим някой неща.
Зестрата и кога и къде щеше да бъде сватбата,принца бе решил да е тук. Още малко щяхме да и се порадваме. Дадох земите,който бяха близко до тези на бащата на съпругата ми,но запазихме и двата замъка. И владенията около тях
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:30 pm

-Ела дете мое,да те преоблечем и приготвим за празнуване
Краля поведе младежа към залата,а аз заедно с Айя помогнахме на Антеа да се изкъпе и нагласи за годеника си,не знаех какво Драго му е нагаварил,но от дъщеря си знаех че още снощи те двамата са се харесали и Ан му е обещала изненада и явно тя бе победата в дуела,бе му показала че е достойна принцеса,красива и отговорна както за замък така и за отбрана ,ако се наложи..
-Знаеш,че оставаш тук до сватбата ви,Айя и аз ще те подготвим и научим каквото трябва
-Мамо,баба ли подготвитеб
-Всъщност не мила моя,Айя беше тази която ми подсказа как да радвам баща ти всяка нощ до ден днешен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралството на крал Драго - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кралството на крал Драго
Върнете се в началото 
Страница 12 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: