Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
из английските гори - Page 2 Vote_lcapиз английските гори - Page 2 Voting_barиз английските гори - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 из английските гори

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

из английските гори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: из английските гори   из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 1:06 pm

За едно бе прав,не исках това момиче,макар да не го обичах се чувствах унижена,че той има любовница и ми я натрапва.Отново не спа в шатрата,явно наистина много го бях обидила и не искаше да е край мен.това направи пътуването по поносимо,но той и не искаше да спя при него
-Това ще ви радва,ще можете да ме унижавате като спите с любовниците си,докато аз още ще тъгувам по дома и близките си,по изгубената свобода и любов..
Избягваше очите ми,но поне ми говореше може би сега бе момента да се извиня,бях прекалила и го разбирах,поне това можех да направя
-Исках да се извиня за първата нощ,нямах право да говоря така,но поставете се на мое място,отвеждате ме от дома ми,лишавате ме от свободата ми и най-вече..от мжа когото обичам,мисля че сте наясно че не мога да ви обичам,нито вие мен..нашите светове са различни
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

из английските гори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: из английските гори   из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 1:16 pm

Усмихнах се леко,може би изпитваше ревност или срам от това,че имах робини но не бях спал с робиня от както бях женен за нея:
-Трябва да помогна на войните си на юг нападат ни Татарски племена и нямам време за губене,ако им позволя да нахлуят само в един от градовете ми,ще избият всичко хора в селото,ще убият мъжете,ще насилят жените и ще пленят децата в робство.
Това беше извинението за бързото оттегляне:
-Искам наследниците ми да не бъдат копелета,да няма робска кръв във вените си. Вие сте достойна кралица,цялото ми кралство,ще ви почита.
Погледнах на пред усещах мириса на моята земя. Хората,който работеха по плодовитата земя се прекланяха пред мен и пред нея. Знаеха,че водя моята кралица:
-Те са робини,а вие сте принцесата и бъдещата кралица и това винаги ще остане така.
Тръгнах на пред,като се оказах най отпред.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

из английските гори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: из английските гори   из английските гори - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 1:23 pm

Какво значеше тази усмивка?Мислеше че като се извинявам е спечелил?Не ,просто не исках да ми тежи това,но не му вярвах ,а сега ми казваше и че ще воюва,това значеше ли че ще ме остави в замъка и ще замине?До някъде беше добре,нямаше да го виждам,но не бях у дома си..защо не ме остави там докато не приключи това..така щях да избягам
-Но защо аз?Има толкова принцеси които биха ви обичали,които биха ви дарили деца...разбирам че моините на баща ми са ви нужни,но защо с брак...бих го убедила и да ви помогне без този брак,без да се налага да се търпим един друг
За за ме уважават те и той трябваше,а между нас нямаше такова нещо,те не бяха слепи,слугините му го виждаха..
Но той се отправи напред и застана начело,скоро трябваше да сме в замъка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





из английските гори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: из английските гори   из английските гори - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
из английските гори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: