Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Дейвид
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Katherine
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Stefan_
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Майкъл
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Алиса
Имението на Сирони - Page 5 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 5 Voting_barИмението на Сирони - Page 5 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението на Сирони

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:07 pm

В тялото ми пламна луд пожар,всяко негово докосване,побъркваше тялото ми. Пръста му се движеше в мен,бе наистина сладко,стенанията ми се разляха из цялата ставя. Харесваше ми как ме покорява и как ме докосва,как дори ме целува. Краката ми се бяха увили около тялото му. Разкопчах панталона му,като го свалих надолу,до сега не бях докосвала мъж там. За това ми бе малко странно но на него му хареса.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:09 pm

Тялото ми трепереше при всяко нейно докосване , исках я и нямаше да мога да издържа на тази игра. Целунах я отново.
- Не се притеснявай. - казах й , защото това беше първият й път , свалих панталона и боксерките си и бавно проникнах в нея , не исках да я заболи , а да се чувства добре.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:15 pm

Пръвото проникване имаше лека болка,но тя премина за част от секундата и не бе толкова голяма колкото някой я бяха описали. Толкова бързо бе заменена с невероятно удоволствие. Прихвана ръцете ми,като се задвижи по бързо:
-Да...
Не знаех дали трябваше да ми е толкова хубаво първия път,но наистина бе повече от невероятно. Забърза още малко,като целувките му не спираха. Тогава усетих удоволствието,онова което всички наричаха оргазъм,онова което всички харесваха,сега го харесвах и аз.
След края,той ме придърпа към себе си,като се гушнах в него под одеялото. Чувствах се все едно съм в небесата и летя. Галех го по гърдите и му се любувах:
-Обичам те Ричард.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:18 pm

Забързах , защото видях , че на нея й харесва и тогава дойде краят. Прегърнах я , а тялото ми все още трепереше. Прегърнах я и я целунах.
- И аз те обичам много. - прегърнах я по-силно и затворих очи. Исках да съм тук за нея цял живот и да сме заедно завинаги , но това нямаше да сме заедно завинаги.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:22 pm

Надигнах се малко,като целунах устните му,той бе затворил очи:
-Уморен си мили?
Деня бе много дълъг и аз бях ужасно уморена:
-Всичко свърши,сега съм твоята съпруга госпожа Сирони.
Харесваше ми да го казвам и чувам,прегърнах го силно. А след това се унесох върху гърдите му,бе толкова топъл,че се унесох почти веднага.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:29 pm

- Да. - усмихнах се , тя заспа и я гледах как спи цяла нощ , не можех да откъсна очи от нея и исках да я запомня. Беше толкова красива и изглежда на пораснала жена , но все още имаше детското невинно излъчване. Сутринта заспах за два часа , когато се събудих тя още спеше. Влязох в банята , за да се измия и очите ми се насълзиха , какво й причинявах ?
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:36 pm

Събудих се но него го нямаше до мен,протегнах се,той се къпеше но аз не станах оставих го да се изкъпе,мен още ме боляха краката от танци:
-Ричард!
Извиках аз:
-Ще поръчам нещо за закуска,какво ти се хапва.
Придърпах,чаршафа към себе си,като се бях увила с него и се показах на вратата,той се къпеше:
-Чувствам се на седмото небе с теб знаеш ли го?
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:39 pm

Чувстваше се на седмото небе с мен , какво щях да направя ако нямаше никой друг , който да я накара да се чувства така ? Как щях да оставя моето малко момиче да бъде с друг , ами ако той я използваше ? Ами ако я караше да се чувства ? Какво щях да направя ? Не исках тя да страда , а всичко това щеше да я накара да страда. Може би да се откаже и никога да не продължи. Обърнах се към нея и за няколко мунити само я гледах , после се изплакнах , увих кърпата около себе си и прегърнах Беатрис силно без да казва нищо.Просто я държах до себе си , стараейки се да не я изгубя.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:45 pm

Не очаквано той излезе и ме прегърна,бе мокър но това не ми пукаше наистина много. Обгърнах до с ръце,като се сгуших в мокрото ми тяло,това беше повече от невероятна мечта. Галех го по гърба:
-Мили мой! Ти ще си моя единствен мъж.
Това беше повече от невероятно:
-Ти си моя невероятен принц,караш ме да се чувствам като принцеса,да се чувствам желана и обичана.
В сърцето ми нямаше да има място за друг,той беше укопирал,цялото пространство.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:49 pm

- И ти ще бъдеш единствена в сърцето ми. - казах и я целунах по косата , след което пак я прегърнах , добре че не виждаше лицето ми , защото една сълза се отрони , болеше ме. Болеше ме , че я бях лъгал толкова време , че не й казах истината , докато все още не беше влюбена в мен и не я отдалечих от мен. Усмихнах се фалшиво и се дръпнах от нея.
- Хайде да слезем долу и да закусим.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:55 pm

-Добре!
Подскочих сигурно готвачката бе сготвила нещо невероятно вкусно. Облякох се на бързо,като слязохме да закусваме. Баща му не си бе в къщи,май го видях да се сваля с шаферките на сватбата. Седнахме на масата,а тя бе отрупана с вкусотии:
-Баща ти май няма да се прибере днес.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:57 pm

- Дам , няма да се прибира , което е по-добре за нас , ще сме само аз и ти. - усмихнах се , седнах до нея и я прегърнах , не ми се ядеше за това пиех само от чая , нищо не ме блазнеше. Къде ли беше баща ми ? Сигурно с поредната курва , но това не беше моя работа.[b]
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:02 pm

Не се хранеше отново,страхувах се,че ще му стане лошо,за това му набутах една ягода в устните:
-Мили ще ти стане лошо хапни нещо.
Притеснено казах аз и го целунах по устните:
-Няма да се прибере избяга с Маг,моята приятелка.
Той знаеше за коя говорех:
-Не се чуди,ако иска да ти стане мащеха.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:05 pm

Изядох ягодата и една две палачинки , за да не се притеснява за мен , макар че скоро щеше да разбере истината.
- Не се притеснявай. - усмихнах се и я целунах , обичах я , такава каквото е.
- Не , за нищо на света , предпочитам да умра. - макар че скоро и това щеше да стане.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:09 pm

-Ако баща ти успее да устой на чара и,и да не се подава на провукации. Трябва да го предупредиш,че обича да се прави на бремена но не е,всъщност след последния спонтанен аборт не може да има деца.
Приближих се към него,като го целунах:
-Така че това е начина да се отървете от нея.
Предупедих го все пак за да знае,как стоят нещата. Гушнах се в него по близо:
-Ще се разходим ли из парка или,ще прекараме щял ден тук,да гледаме филми например.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:11 pm

- Ако искаш може да се разходим из градината или басейна , не ми се излиза. - целунах я , а исках да сме близо ако ми станеше нещо и трябваше да си взимам хапчета.
- Сложи си бански и да отидем при басейна.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:18 pm

Целунах го по бузата станах и тръгнах на горе,като се преоблякох на бързо. Качих се горе но ми трябваше ластиче,за да си закача косата. Започнах да търся из шкафчетата,като попаднах на купичина хапчета,взех ги бяха много но не успях да ги взема всички,слязох долу и казах:
-За кого са всички тези хапчета?
Бяха толкова много и с сложни имена:
-Ти ли ги пиеш?
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:20 pm

Погледнах я.
- Не , моите са само едни , зареди кръвното. Другите са на баща ми , а повечето са витамини. Някои са , когато исках да трупам маса - протеини. - усмихнах се и я целунах , господи не всички хапчета бяха от сега , но повечето да и се радвам , че повярва. Взех хапчетата и ги прибрах.
- Хайде , няма ли да плуваме ?
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:22 pm

-Да...
Повярвах му,ако бяха за баща му можеше да пие толкова много,а и наистина имаше проблеми с кръвното.
-Просто се притисних...
Прехапах устни,защото беше много странно. Хванах го за ръката и казах:
-Добре,хайде да отиваме при басейна.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:24 pm

- Няма за какво да се притесняваш. - целунах я и двамата влязохме в басейна. Прегърнах я и я целунах.
- Радвам се , че точно теб избраха , за да сме заедно. Това е добре.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:27 pm

Влязохме в топлия басейн,времето бе хубаво и наистина,още можех да полетя.
-И аз,ти си моя мечтан мъж.
Целунах го по врата,играехме си в басейна по скоро се закачах с него,а той ми се радваше. Оставяше ме да се въртя около него.
-Сигурно вестниците пишат,че сме се намерили,най-палавото момиче и най-палавия мъж.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:39 pm

Засмях се.
- Не ме интересуват какво ще пишат вестниците и какво ще кажат хората , щом съм с теб , това няма да има значение. - целунах я отново и я придърпах към мен.
- Ще ме обичаш ли каквото и да ти кажа и каквото и д
а се случи ?
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:42 pm

-Да любими мой,винаги ще те обичам,ти си моя покровител на сърцето ми и само ти имаш място в него.
Бях готова да приема всичко,защото го обичах безрезервно. Погалих бузата му,като го целунах:
-А ти мен?
Не криех нищо но ,ако напълнеех след време,страхувах се и го ревнувах.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:43 pm

- Ще те обичам както и да изглеждаш , колкото и да острееш и каквото и да ставаш. Единствената си , която успя да влезе в сърцето ми , за това винаги ще съм с теб. - целунах я , но започна да ми става студено тук.
- Искаш ли да се качим горе да гледаме някой филм ?
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:48 pm

Потрепваше явно му бе студено. Излязох от басейна,той ме последва наметнах го с хавлията,и аз взех една. Но преди да влезем на вратата беше баща му усмихнат до уши и бе с Маги. Погледнах към Рич,като ми бе ясно,какво бе станало:
-Здравейте!
Провикна се тя някак мазно,на мен ми идеше да повърна,толкова бе ужасно,тя беше 3 пъти по малка от него.
-Ние решихме да се съберем.
Премигнах на парцали. Като едва не се засмях:
-Казах ти?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Сирони - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Сирони
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Имението на Ривендж
» Имението на Ван дер Удсън
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: