Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Амерал Венега
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Симон Кларк
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Дейвид
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Demon Of Passion
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Katherine
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Stefan_
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Майкъл
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Khal Drogo
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Алиса
Мечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_lcapМечтан любовник - Шерилин Кениън Voting_barМечтан любовник - Шерилин Кениън Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Мечтан любовник - Шерилин Кениън

Go down 
АвторСъобщение
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Мечтан любовник - Шерилин Кениън Empty
ПисанеЗаглавие: Мечтан любовник - Шерилин Кениън   Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 4:00 am

Мечтан любовник - Шерилин Кениън 3724192i

Книга първа от бестселър поредицата DARK HUNTER на Шерилин Кениън

Все още не е излязло резюмето на книгата,но обещава да е интересна,веднага щом от ибис го пуснат ще го публикувам!
Върнете се в началото Go down
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Мечтан любовник - Шерилин Кениън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън   Мечтан любовник - Шерилин Кениън Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 1:58 pm

От две хиляди години над спартанския воин Джулиън тегне проклятие да изпълнява тайните мечти и желания на безброй жени, без сам да познае истинската любов. Докато един ден не бива призован от Грейс Алекзандър, която единствена вижда в него човешко същество и прави всичко по силите си, за да го избави от участта му...

Скъпи читателю,
Да бъдеш затворен в спалнята на жена е страхотно. Да бъдеш затворен в стотици спални в продължение на две хилядолетия – не чак толкова. А да бъдеш обречен да прекараш вечността като любовен роб, заробен между страниците на книга, може да скапе деня дори на един спартански воин. Като любовен роб, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да им се наслаждавам и най-вече – как да им доставям удоволствие. Ала когато бях призован, за да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, открих първата жена в историята, която видя в мен мъжа, изпитал невероятна болка в миналото си. Единствено тя си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже света. Тя ме научи отново да обичам. Но аз не съм роден, за да позная любовта. Прокълнат бях да прекарам вечността сам. Като истински пълководец много отдавна приех ориста си. Ала ето че сега открих Грейс – единственото нещо на този свят, без което изстрадалото ми сърце не може да живее. Вярно, любовта лекува всички рани, но ще успее ли да развали едно хилядолетно проклятие?
Джулиън Македонски
Върнете се в началото Go down
 
Мечтан любовник - Шерилин Кениън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Зона на свободното слово и настроение. :: Книги :: Свръхестествени :: Поредици,саги и трилогии-
Идете на: