Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Малката къща на Коралайн - Page 3 Vote_lcapМалката къща на Коралайн - Page 3 Voting_barМалката къща на Коралайн - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Малката къща на Коралайн

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:08 pm

- На теб това не ти ли харесва ? - прошепнах тихо и продължих да се движа в нея , устните му целувах и засмукваха шията й , после отново отиваха на нейниет сладки устни. Започнах да забързвам темпото , тялото ми трепереше от удоволствие , стенанията ни огласяха цялата баня.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:16 pm

-Харесва ми...
Извиках от удоволствие. Беше толкова силен,че дори за миг не се измори. Не можеше това преживяване да се сръвни с нищо преди това,беше просто най-невероятния мъж и с него се чувствха невероятно. А още повече,че като вампирка не бях спала с никой защото се страхувах да не го нараня.
-Невероятен си.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:24 pm

- Както и ти. - беше невероятна и прекрасна във всяко едно отношение , обичах я , тя беше моята Кер. Когато свършихме я целунах продължително и я погледнах.
- Обичам те. - казах и наистина го мислех.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:28 pm

Не очаквах да го каже но бе невероятен. Целунах го страстно водата още се стичаше по нас. Бяхме по чисти от когато и да било:
-И аз бедумно много...
Отвърнах но бе защото и аз също чувствах същото. Везехме си по една хавлия и легнахме на леглото. Нямах сила за повече,легнах върху гърдите му и казах:
-Трябва да ти купим дрехи утре.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:31 pm

Когато ми отвърна , ме накара да се чувствам прекрасно. Вече нямах съмнение в нищо. Легнахме на леглото и я прегърнах.
- Те не са проблеми. - засмях се и я целунах , след което затворих очи , галех косата й и неусетно заспах.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:35 pm

Дълго след,като заспа го гледах и му се наслаждавах. След това се унесох,събудих се преди него,той още спеше и имаше нужда. Целунах го нежно,след това станах и слязох в кухнята. Нямах нищо но бързо поръчах продукти,щях да му направя една хубава закуска. Яйца и бекон,преди много обичахме с мама да готвим в кухнята,това ми носеше голямо удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:40 pm

Когато отворих очи , Кер я нямаше. Явно отдавна се беше събудила , станах измих се и се облякох , слязох долу при нея.
- Добре утро. - усмихнах се и я целунах.
- Мирише много хубаво , да не би да готвиш ?
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:55 pm

Тъкмо слагах яйцата в една чиния,когато той слезе и ме целуна. Загасиг котлона,обърнах се обгърнах с ръце врата му и го целунаг:
-Да правя закуска за моя шампион.
Оставих голямата чиния с ядене на масата и казах:
-Да винаги с мама си готвехме когато имаше възможност.
Тъжно ми беше за нея но тя не трябваше да научава,че съм се превърнала в това:
-Надявам се да ти хареса.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:07 pm

Видях , че Кер се натъжи , когато спомена майка си , за това я погалих по бузата и се усмихнах.
- И на мен ми липсва майка ми , но ако научат какви сме ,ще ги нараним много повече , отколкото ако изчезнем. - целунах я и започнах да ям.
- Готвиш прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:14 pm

Докато се хранеше усещах нещо странно,попринцип не усещах тялото си както обикновените хора не и повечето си органи. Корама ми ме болеше,не знаех защо. Но не беше ужасна болка,болка която не мога да понеса май бях гладна.
-Ще отида да хапна.
Целунах го и отидох да взема една банка но като започнах да я пия ми се стори ужасно гадна не изпих много и бях сита. Качих се отново горе и седнах на масата.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:17 pm

Погледнах Кер, сякаш нещо страно се случваше с нея , сякаш не й беше добре , но тя беше вампир , не усещаше нищо като нормалните хора и нямаше как да не е добре , след като се върна от мазето , я погледнах.
- Сигурна ли си , че си добре ?
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:21 pm

-Да всичко е добре,просто бях гладна.
Без да си давам сметка бях взела една ябъкла от фруктиерата и я отгризнах. Дори не осъзнавах,че ям човешка храна,че имах нужда от това. Здъвках я и я погледнах,после погледнах и него:
-Не ям...-казах тихо-ябълки.
Седнах на стола и оставих ябълката:
-От както съм вампир не съм изпитвала нужда за човешка храна.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:33 pm

Стоях и я гледах очуден , опитвах си да си обясня това , но тя не можеше да забременее за една нощ , нали ? Или пък Луцифер беше направил нещо ? Не знаех какво става.
- Кер.. - казах тихо и хванах ръката й.
- Да не би да си бременна ? Луцифер да го е направил нарочно ?
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:41 pm

-Не знам не...
Изплаших се тогава на масата пламна огън и след него се показа едно писмо.

Цитат :
Добро утро влюбени гълабчета.

Ако сте кунсомирали връзката си тази вечер сте имали вие късмет. Все още няма да сте родители. Но Керълайн се здобива с човешки усещания за да подготви мъчителната бременност която,ще я очаква. Точно когато най-малко очаквате тогава,ще станете весели родители.
Приятен обят!

Прочетох го на глас и след това го оставих:
-За това ям ябълка.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:45 pm

Луцифер си играеше с нас , всичко стана зареди мен , зареди егоизма си въвлякох и Кер в това , как бях успял за един ден отново да объркам всичко. Отидох до нея и я прегърнах.
- Обещавам ти , че всичко ще е наред. - казах , но не знаех , дали за да успокоя себе си или нея.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:48 pm

Бях меко казано шокирана,прегърнах го но треперех в ръцете му:
-Значи всеки път,като сме заедно,ще се страхуваме дали не сме на път да изпълним желанието на Луцифер.
Погалих бузата му,ръката ми още трепереше:
-Не искам да се страхувам от това,искам и да имаме дете но не искам да го давам на никого.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:51 pm

- Не се страхувай , не трябва да се страхуваш , аз ще съм винаги до теб. - казах тихо и я целунах нежно , като продължих да я държа в прегръдките си.
- Луцифер няма да отнеме това дете , обещавам ти , ще му предложим нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:55 pm

-Какво ще му предложим,той винаги иска нещо голямо в замяна.
Въздъхнах,не знаех много за него:
-Трябва да намерим Лилит,само тя има контрол на Луцифер,трябва да я намерим,тя ще ни помогне.
Сърцето ми прескачаше:
-Тя е негова съпруга може да измисли нещо.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 6:59 pm

Усещах колко притеснена е Кер , прегърнах я по-силно.
- Само се успокой , става ли ? - усмихнах й се.
- Ще измислим нещо , ако трябва и ще говорим с Лилит или с който кажеш , но само се успокой.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:13 pm

Поех си дълбоко въздух,очите му и ласките му ме успокояваха:
-Да няма да му дадем детето ни,когато и да дойде то.
Усмихнах се и казах. Галех го нежно и исках и него да успокоя:
-Няма да му се дадем.
Почвах да се успокоявам но бях гладна:
-Но трябва да хапна човешка храна защото имам нужда от нея.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:19 pm

- Да , той няма да успее да си играе с нас. Щом сме заедно дори и срещу него можем да се изправим. - усмихнах се и отново я целунах , подадох й чинията с храната.
- Аз не съм гладен вече , хапни си. - и наистина не бях , корема ми сякаш се бе свил на топка , трябваше да говоря с Лилит или да измисля друго решение.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:33 pm

Взех вилицата може би малко бях доволна защото вече можех да ям храна. Започнах да се храня беше ми много вкусно. Той ме гледаше,леко се засмях и казах:
-Съжалявам сигурно се храня,като прасе но за това ме е заболял корема,отдавна не знаех,какво е глад.
Подадох му с вилицата едно картовче и казах:
-Опитай го...
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:36 pm

- Не се притеснявай , не ядеш като прасе , нима не си виждала как яде върколак ? - засмях се и погалих нежно лицето й и я гледах , исках да е добре , а тепърва се започваше със спекулациите на Луцифер , исках да спра да мисля за това и просто да се наслаждавам на моментите с Кер , но не можех.
- Не искам , вече ядох беше много вкусно.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:42 pm

-Но ти нещо не яде.
Хапнах малко още малко:
-Но щом му е толкова нужно нашето дете значи има някакъв смисъл. Не може да го иска просто така.
Бях изяла цялата чиния:
-Нашето дете ще бъде много специално,самото то ще бъде по силно от двама ни.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:48 pm

- Не съм гладен. - усмихнах й се.
- Да , явно детето ще е хибрид и ще е силно , той иска сила , за това иска и детето и за това направи всичко да е така , детето му трябваше. - отново се замислих , че ако не бях аз , това нямаше да се случи.
- Да , наистина ще е много специално.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малката къща на Коралайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката къща на Коралайн   Малката къща на Коралайн - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малката къща на Коралайн
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Исторически музей "Черната къща"
» Малката трапезария

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Жилищни места-
Идете на: