Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Дейвид
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Katherine
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Stefan_
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Майкъл
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Алиса
    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_lcapКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Voting_barКлуб " Самотните сърца" - Page 2 Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Клуб " Самотните сърца"

    Go down 
    5 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Тайлър
    Dark creatures
    Dark creatures
    Тайлър


    Брой мнения : 61
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:40 pm

    - Радвам се , че имам някой като теб до мен Кер , не знаех какво щях да правя , ако трябва да се справям с всичко това сам. - усмихнах се и отпих от чашата си.
    - Надявам се да имам начин да го контролирам , но чичо ми каза , че няма , гледал съм видеозаписи как се трансформира , чел съм дневнците му , това не може да се контролира.
    Върнете се в началото Go down
    Caroline
    Dark creatures
    Dark creatures
    Caroline


    Брой мнения : 70
    Reputation : 0
    Join date : 18.03.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:44 pm

    -Ужасно,а по филмите винаги всичко това излгежда много лесно.
    Засмях се:
    -А аз сигурно по филм,трябва да блестя като диамант.
    Беше забавно не можех да си представя това да блестя:
    -А ти се превръщаш в един голям но добър вълк.
    Продължавах да се забавлявам,все това ни оставаше:
    -И трябва да се намирисваме от километри. Трябва да сме смъртни врагове.
    Върнете се в началото Go down
    Тайлър
    Dark creatures
    Dark creatures
    Тайлър


    Брой мнения : 61
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:48 pm

    - Реалният живот и реалните неща са далече от филм , да и на мен ми се искаше да е като на филм. - засмях се , не спирах да я гледам , дано само не изглеждаше странно.
    - Да трябва , но не сме и това е добре. В много от случайте има изключения , нали ? - усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Caroline
    Dark creatures
    Dark creatures
    Caroline


    Брой мнения : 70
    Reputation : 0
    Join date : 18.03.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:51 pm

    -Да така си е и се радвам,че ние сме изключението. Защото не бих си те представил,като мой враг.
    Никога не ми бе преминавало пре ума той беше моята слабост,която не признавах. Облегнах главата си на силното му рамо,толкова се радвах и всички чувства бушуваха в мен:
    -Много емоции на веднъж изморих се.
    Върнете се в началото Go down
    Тайлър
    Dark creatures
    Dark creatures
    Тайлър


    Брой мнения : 61
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:56 pm

    Тя легна на рамото ми , а аз я обгърнах с едната си ръка. Исках да е до мен и да ми е нещо повече от приятелка , но ако тя не ме приемаше така , щеше да се уплаши от чувствата ми и може би да ме отблъсне.
    - Да , особено както ги усещате вие вампирите , всичко е различно. - погледнах я.
    - Скоро трябва да тръгваме. - погледнах часовника си.
    Върнете се в началото Go down
    Caroline
    Dark creatures
    Dark creatures
    Caroline


    Брой мнения : 70
    Reputation : 0
    Join date : 18.03.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:59 pm

    Погледнах го,беше прав всичко бе толкова силно и толкова пламенно или май аз така го усещах:
    -Да има още малко време.
    Погалих го по бузата и ми се искаше да го целуна но не знаех,той може би ме приемаше само,като приятелка не можех да рискува.
    -Колата ми е отвън,ще сме много борзо там.
    Върнете се в началото Go down
    Тайлър
    Dark creatures
    Dark creatures
    Тайлър


    Брой мнения : 61
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:05 pm

    - Добре , само се надявам да не започне прекалено рано. - усмихнах се и я погледнах. Трябваше ми смелост , на стария Тайлър не му пукаше , защо да ми пука и сега ? Тя беше толкова време до мен , едва ли щеше да ме отхвърли , може би и тя изпитваше нещо. Наведох се и я целунах.
    Върнете се в началото Go down
    Caroline
    Dark creatures
    Dark creatures
    Caroline


    Брой мнения : 70
    Reputation : 0
    Join date : 18.03.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:09 pm

    Не го очаквах,макар да го чаквах но отвърнах на целувката му,като обгърнах ръце около него. Може би се бях увлякла в това но исках да разбере,че дълго съм чакала това и нямам нищо напротив. Одръпнах се от него и може би думите за това което се случи бяха излишни,аз го исках той го искаше... Да и сега ще те заточа в зандана... Много грубо... Гушнах го още веднъж и казах:
    -Да вървим,за да не стане прекалено късно и и има място в което се върви и пеша има много дървета.
    Върнете се в началото Go down
    Тайлър
    Dark creatures
    Dark creatures
    Тайлър


    Брой мнения : 61
    Reputation : 0
    Join date : 07.07.2011

    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:12 pm

    Кер отвърна на целувката ми , всичко беше наред , тя имаше чувства към мен както и аз към нея , значи още едно нещо се нареди , нямаше вече да се измъчвам и да се усмихвам фалшиво и всеки ден да е боря с това , че сме само приятели.
    - Добре да вървим. - казах и се качихме в колата й.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Клуб " Самотните сърца"   Клуб " Самотните сърца" - Page 2 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Клуб " Самотните сърца"
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -
    » Нощен клуб "Bloody Lady"

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Центъра на града-
    Идете на: