Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Спалнята на Лилит Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Спалнята на Лилит Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Спалнята на Лилит Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Спалнята на Лилит Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Спалнята на Лилит Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Спалнята на Лилит Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Спалнята на Лилит Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Спалнята на Лилит Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Спалнята на Лилит Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Амерал Венега
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Симон Кларк
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Дейвид
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Demon Of Passion
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Katherine
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Stefan_
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Майкъл
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Khal Drogo
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Алиса
Спалнята на Лилит Vote_lcapСпалнята на Лилит Voting_barСпалнята на Лилит Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Спалнята на Лилит

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Лилит Empty
ПисанеЗаглавие: Спалнята на Лилит   Спалнята на Лилит Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 1:19 pm

Спалнята на Лилит Purple-bedroom2
Отново една от стаите който винаги са я чакали.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Лилит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Лилит   Спалнята на Лилит Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 8:44 pm

Останах да лежа на дивана известно време ,след което минах през банята и отидох в стаята си.Не можех ,да повярвам,че отново бе устоял.Мразех контрола му ,не трябваше ,да го пускам,трябваше ,да увия тялото си около неговото ,да го накарам да ме докосне.Но не проклетата гордост,защо трябваше ,аз да правя първата крачка.Погледнах,огледалото пред мен ,определено изглеждах страхотно,как успяваше ,да ми устои ? Отпуснах се на леглото и затворих очите си.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Лилит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Лилит   Спалнята на Лилит Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 10:00 pm

Бях без Лита,оставих я тук в кулите не можеше да слезе и никой не можеше да се качва при нея:
-Това е наказание то ти.
Бях и прочела мислите:
-Да те утеша наказанието е заради Тамара,Тамара...
Казах го иронично и се подпрях на пантата:
-Не мога да те променя но поне искам да те науча,кой командва тук и че не можеш да правиш,каквото ти кажеш,а каквото аз каза.
Отново се сгърчи в болка и падна на земята:
-Не се заблуждавай,че ме обичаш ти не можеш Тамара не можеш,защото ако ме обичаше,щеше да ми се подчиниш,а аз бях на косъм да се примиря с твоята природа но ти прекрачи границите и трябва да те накажа. И ако продължиш да ми отговаряш и да вървиш срещу мен,вече ще те убия,защото те мразя...
Казах и затръшнах вратата,някъде дълбоко я обичах но сега я ненавиждах.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Лилит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Лилит   Спалнята на Лилит Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 10:26 pm

Отведе ме от двореца и въпреки,че съзнателно не го исках,тялото ми не ми, беше подвластно.То слушаше него,заведе ме в замъка си ,в моята част и ме заключи там.Нямаше,право да прави това.Какво си мислеше,че ще седя безроподно,да чакам,да прояви внимание,нямаше да стане.Трябваше,да сваля проклето нещо.Превърнах се в гарван ,надявах,се че ,като се смаля ще мога ,да го изхлюза от вратът си.Но за моя изенада ,нашийника се смали ,заедно с мен.Ядосах се,отново си върнах човешкия образ, изведнъж се сетих.Можеше,да е демонски ,но не можеше да издържи,на топлината на тялото ми ,но понякаква причина ,не можех,да се превърна в демон.Ядосах се още повече ,започнах да хвърлям,неща из стаята,но беше безполезно.Седнах ,на леглото ,където видях секси дреха.Тъй като бях още с кърпата,се преоблякох.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Sponsored content





Спалнята на Лилит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Лилит   Спалнята на Лилит Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спалнята на Лилит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Банята на Лилит
» Спалнята на третия етаж
» Хола на Лилит

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Ада владенията на Луцифер :: Царството на Луцифер :: Замъка на Луцифер :: Кулите на замъка-
Идете на: